Аантофтальм (акваріумна змія, хробак): вміст, відтворення

Опис

Acantofthalmus - дуже оригінальна риба акваріума. Це схоже на змію, а смуги, розташовані по всьому тілу. Ця стаття розповість про зміст цих мешканців акваріума та про їх догляд.

Опис

Ці риби Змієнове тіло, який трохи сплющений з боків. Це повністю, за винятком голови, покритої невеликими лусочками. Забарвлення Вони можуть мати різні, але найчастіше акантофтальмоси апельсинового відтінку з темними поперечними смужками по всьому тілу. Маленька голова, а не пропорційна тілу.

Сорти

Тонка прозора плівка, яка є захистом, помітна перед його очима. Торни розташовані під очима, А біля рота є кілька пар дрібних вусів. Риби в рибі невеликі і розташовані на задній частині тіла. Аантофтальми виростають до 12 см.

Чи знаєте ви?Завдяки рухомі шипам під очима, Аантофтальм може повзати через вузькі тріщини. Для цього риба повертає голову в бік, чіпляється за предмет і тягне тіло вперед.

Сорти

Назва Akantophthalmus поєднує в собі кілька типів риби: Кюля, Майєрс, напівзроблені. Вони відрізняються лише за зовнішнім виглядом, і їхній зміст майже однаковий.

Acantofthalmus kyul

У цьому сорті тіло довге і сплющене з боків, що дуже нагадує прищі. Аантофтальмос Кюл Зуби Глотоко. Невеликі заплави, в той час як дорсал розташований у задній частині тіла. Цей акантофтальм - Нізжні. Під ним 4 пари вусів.

Передача природи

Маленькі очі захищені плівкою, а під кожним є роздвоєний шип. На його тілі може бути від 6 до 20 смужок темного відтінку. І сам колір може бути від помаранчевого до рожевого.Цей тип риби росте до 9-12 см.

Зверніть увагу, що акантофтальм легко ладити з невеликою спокійною рибою, як:

Acantofthalmus mayers

Acantofthalmus mayers Трохи більше, ніж інші види. Його довжина також 12 см, але вона може бути набагато товстішою. Його тіло довге, злегка сплющене з боків біля хвоста. Вся риба, крім голови, вкрита невеликими лусочками.

Зміст і догляд

Ця різноманітність риби також має роздвоєні шипи під очима. Риба Майєрса має нижній рот, під яким видно 3 пари антен. Колір тіла може бути від жовтого до червоного. Він має від 10 до 14 широких темних смуг.

Acantofthalmus напівзаплідний

Цей представник тіла практично нічим не відрізняється від інших видів: все та ж антени біля рота, шипи під очима, невеликий спинний плавник, розташований біля хвоста. Він відрізняється тим, що зростає лише до 8 см.

Назва отримана "наполовину вкладено" Через їх смужки на тілі, що на животі не закривається, за винятком двох, розташованих біля голови та останнього біля хвоста. Загалом може бути від 12 до 16.

Годування та їжа

Передача природи

Вперше Валенчіс у 1846 р. Вони живуть у Південно -Східній Азії: у Суматрі, Сінгапурі, Малайзії, Ява, Борнео. Вони плавають у річках і гірських потоках повільним ходом і дном, рясно покриті впалим листям. Резервуари зазвичай затінюються деревами, які щільно ростуть на березі. У природних умовах їх можна побачити в невеликих групах, хоча луни не стикаються з рибою.

Чи знаєте ви? Дані жителів також називаються ЩоРиба барометрів". Якщо вони метушиться, активно плавають вгору і вниз, то слід очікувати зміни погоди.

Зміст і догляд

Акваріум для акантофтальму повинен мати велику площу дна. Необхідно встановити в ньому дерев’яні корчі та різні печери, в яких риба любить ховатися від яскравого світла. Саме освітлення в акваріумі повинно бути розкидане. Рекомендується садити рослини з невеликими листям, наприклад, яванський мох. Це буде комфортно, якщо є багато рослин.Риба акваріумних змія -воліє плавати у воді із середньою жорсткістю, з низькою кислотністю та при температурі +24...+26 ° С.

Хвороби та їх лікування

Вода повинна бути чистою і добре провітрена.Необхідно обережно вибирати, оскільки через структуру тіла риба може плавати всередині вживання води, якщо вона досить велика.

Ці жителі часто забиваються в землю, тому воно повинно бути м`яким, маленьким і темним. Акваріум повинен мати кришку, оскільки луни можуть вистрибнути з неї, особливо коли змінюється атмосферний тиск.

Для очищення акваріумів використовуйте продукт і

Годування та їжа

Аантофтальми їдять сухість і жваву їжу. Найбільше вони люблять трубку. Але це може бути небезпечно, адже разом з ним різні інфекції потрапляють у "житло" риби.

Важливий! Перед тим, як годувати рибу трубоночкою, її слід просочити протягом декількох днів.

Також Лони не відмовляться і кровоносних черв’яків. Але його потрібно вибрати, враховуючи розмір рота Аантофтальмуса. Сухі корми також підходять для годування. Таблетки для нижньої риби, що складається з рослинних волокон і спіруліни, виявили себе добре.Риба з змією підбирає їжу з дна. Тому вам слід правильно обчислити дозування, щоб частина їжі встигла опуститися на дно, поки її не з`їдять сусіди акантофтальмус.

Як відрізнити самця від самки

Одного або двох годування достатньо на день. Раз на 7 днів рибу слід розташувати до дня посту, оскільки вони мають тенденцію до ожиріння.

Щоб створити комфорт у акваріумі, дізнайтеся, що підходить для риби, як вибрати

А також читати, як позбутися

Хвороби та їх лікування

Під сумнівом, що мешканці акваріума мають тенденцію до ожиріння. Тому їх слід належним чином годувати, а їжа повинна надати не довше 5 хвилин.Одним із інфекційних захворювань акантофтальмосу є іхтіофтіоз. Ознака захворювання - маленькі білі горбки на рибному тілі. Якщо хвороба запущена, то вилікувати її майже неможливо, а болт може померти. Якщо є 1-2 балів, то цілком можливо усунути недугу, виконуючи наступні дії:

  1. Температуру води потрібно підвищувати на 2-3 ° C. Завдяки цьому маніпуляції, життєвий цикл іхтіофірусів, які провокують недугу, прискорюється. Вони швидше надворі і вмирають. Така температура води активує імунну систему зміїних жителів.
  2. Потім до акваріума додається розчин "Малахіт -Зелений". Продукт використовується щодня, поки горбки не зникнуть. Через 6 днів після вживання препарату потрібно замінити 1/2 частини об`єму води.
  3. Дія зелених малахитів може посилити алкогольну настоянку йоду (5 %). Температура води не повинна падати нижче +27-28 ° C.
Аантофтальмоси можуть страждати від амебіазу, який розвивається через паразитичні амебас. Симптом захворювання - це часте дихання риби. Хворобу лікують тонкодиазолом. З нього готують ванна, і болять індивіда в ній розміщується протягом 4 годин. Акваріум, тим часом, повинен бути дезінфікований формаліном (3 %), а потім дуже добре промити.

Сумісність з іншими мешканцями

Як відрізнити самця від самки

Поява самки та самця майже однакова. Їх важко розрізнити перед статевим дозріванням. Аантофтальмос самка виростає до 12 см, а самець - менше до 10 см. Самка має менші рідини, живіт щільніший, а прозорі зеленуваті яйця видно. Самець має грудні та черевні повені товщі.

Сумісність з іншими мешканцями

Аантофтальмоси - це досить мирні люди і можуть ладити з іншими видами риби в одному акваріумі. Майже завжди вони плавають на дні, тому їхні сусіди можуть мати різноманітні. Їх найкраще ладити з апістограмами, зошитами, іншими відсталими видами та іншими. Вони добре ладять з членистоногами, наприклад, з креветками. Вони можуть поділитися акваріумом з будь -якою мирною рибою, яка не демонструє агресії. Правила розведення

Сидіти в одному «житлі» з аантофтальмоами не рекомендується для великих та агресивних людей, таких какакара, болшилабео та

Крім того, не рекомендується поєднувати акантофтальмос разом з такими видами риби, як:

Правила розведення

Розведення цих риб непросто. Для цього потрібні певні знання та досвід:

  1. По -перше, вам потрібно вибрати виробників, вік яких перевищує 1 рік (до 5 осіб).
  2. До нересту (1000 кВ. см) вилийте м’яку і злегка кислоту воду, температура +26...+28 ° С. На дно слід покласти сітку розділення.
  3. Для стимулювання нересту риба повинна зробити гормональну ін`єкцію за допомогою 60-150 м. Е. на індивіда гононічного гонадотропіна. Для цього вони піднесені в 3-літровому судні з водою, в якій трохи опустився Новокаїн. Через 5-15 хвилин спинки замерзають, і їх можна легко вводити.
  4. Потім їх висаджують на нерест. Приблизно через 7 годин самці починають піклуватися про жінок, чіпляючись за них і обіймати грудні плавники. Таким чином, нинішня пара рухається до центру нересту, піднімається вгору, а самка "зраджує" тонкої зеленої ікри. Вона падає, проходячи через сітку, яка не дозволяє батькам дістатися і їсти.
  5. Через короткий час пара повторює ритуал. Для одного нересту самка відкладає близько 700 яєць.

Важливий! Для захисту ікри від бактерій та сапрофонії рекомендується додати фунгіциди до акваріуму.

Через день яйця з’являються в яйцях. Через 4 дні нарешті утворюються личинки, які починають активно їсти жвавий пил. Акваріум для молодої жінки повинен бути захищений від яскравого світла. Через 14 днів у молодих людей є пігментні місця. Через 30 днів вони виростають до 2 см, і їх можна перенести на більшу живу їжу.

Аантофтальм (акваріумна змія, хробак): вміст, відтворення

Акантофтальмос дуже цікаві та оригінальні риби, які не залишають нікого байдужого. Догляд за цими жителями акваріума дещо відрізняється від вмісту інших звичайних риб. Якщо ви ретельно піклуєтесь про спинки, то вони плаватимуть у своєму акваріумі та радуватимуть вам протягом 5 років.

Статии на тема
LiveInternet