Як пропагує акваріумна риба

Види акваріумної риби

° ° Більшість власників риби прагнуть їх розведення в акваріумі. Для того, щоб цей процес був увінчаний успіхом, вам потрібно знати про методи розведення риби та їх особливості. Давайте детальніше поглянемо, правила розповсюдження різних типів риби.

Види акваріумної риби

За методом поширення, акваріумні риби поділяються на нерест і. У цих видів процес запліднення, інкубаційний період та догляд за яйцями та мальками різко відрізняються.

Розповсюдження енергійної риби

Запліднення яскравої риби відбувається під час спаровування самки та чоловіка. Чоловік, використовуючи спеціальний анальний плавник, вводить своє насіння в самку. Це насіння вводиться в порції, у так -зведених пакетах. Вони розчиняються в тілі самки протягом 15 хвилин. Розповсюдження енергійної рибиУ цьому види яйця запліднюють всередині тіла самки, а потім вона виробляє вже смаком. Протягом усього інкубаційного періоду потомство знаходиться в безпечному місці, саме тому мальки живої риби вважаються найбільш здатними до виживання. Однак риба, що не містить живої, не відрізняється у вираженому материнському інстинкті, а це означає, що вони можуть легко їсти власне потомство, тим самим зменшуючи його кількість.

Чи знаєте ви?Самки енергійної риби можуть підтримувати залишки насіння самців, життєздатних протягом усього життя, і використовувати їх у потрібний час для запліднення яєць.

Щоб розповсюдити яскравих людей у ​​акваріумі, перш за все, потрібно в ньому вкласти сексуально зрілі чоловіки та жінки. Killy та Cichlids чітко виражені сексуальні характеристики, тому буде легко відрізнити самку від самця. Зазвичай самець більший і пофарбований у яскравіші кольори. У риб харасіну та коропа такі відмінності менш помітні, і вони виявляються найчастіше лише в шлюбний період. Найкраще поставити в акваріум щонайменше 5 осіб - швидше буде ймовірність, що серед них є і самка, і самець. Як розповсюджуються розбризки: моделі рибної поведінкиНайчастіше для успішного процесу відтворення достатньо просто влаштувати самку з чоловіком. Однак є види риби, які прострочені у виборі партнера, або вони повинні бути стимульовані для відтворення. Наприклад, дикі - моногамна риба. Вони вибирають пару лише раз і на все життя. Цей і подібні види найкраще купуються негайно сформованими парами.

Інший вид - африканські цикліди, абсолютно не переважають. Самці постійно переслідують жінок, змушуючи їх спаровуватися. Якщо самка не хоче або не готова до відносин і не може приховати, наполегливість чоловіка може призвести до її смерті. Щоб розводити в домашніх умовах ципери, потрібно тимчасово очистити самку в інший акваріум, щоб він міг відновити силу та підготуватися до яєць ікри.

Чи знаєте ви?Латімерія риба може плавати назад і вгору вгору.

Розведення людей, які не мають живих, не потребують створення спеціальних температурних умов або змін у раціоні. Однак селекціонери повинні знати, що коли температура в акваріумі значно знижується, епоха гестації риби значно знижується. Якщо ви хочете зберегти потомство, не розводьте рибу в загальному акваріумі. Інші люди без совісті будуть їсти безпорадні мальки. Найкраще отримати спеціальний нерестовий акваріум, але ви можете обмежити себе спеціальною пасткою в загальному акваріумі, яку можна придбати у зоомагазині. Особливості поширення популярної домашньої рибиСтимулювати спаровування зазвичай їжу. Щодня рибі дають білкову їжу. Це можуть бути молі, дафнія, артемія. Вони необхідні для здоров`я молока та яєць. Якщо риба отримає достатню кількість білків, вона почуватиметься спокійно і хоче спаровуватися в такому середовищі.

Дізнайтеся, якою має бути турбота про акваріумні риби:

Деякі види риби стимулюють через зміни водних умов. Риба з Амазонії зазвичай спарюється в сезон дощів. У цей час в ній з’являється рівень води в річці, жива їжа з ракоподібних та безхребетних з’являється. Щоб стимулювати такі типи до відтворення, потрібно замінити частину води свіжою, зменшити невелику температуру та надати домашнім тваринам живу їжу.

Щоб стимулювати Killy, потрібно знизити рівень води та підвищити температуру. Після цих маніпуляцій залишається лише чекати. Як тільки розпочнеться період весілля, самці стають яскравішими і часто виявляють агресію своїм конкурентам. Деякі люди виконують різні шлюбні ритуали - чоловіки готують та прибирають обране місце, де згодом запрошують самку нереститися.

Годування та догляд за смаженим

Смажити, щоб вони повністю розвивалися, необхідно забезпечити належне харчування. У перші дні життя найкраще забезпечити смаження інфузорним взуттям від спеціального шприца.

Коли потомство вже трохи зростає, ви можете дати скульптурам артем, маленьку дафнію та раніше суху їжу землі. Якщо малька одразу велика, ви можете пропустити сцену з годуванням одноклітинних організмів.

Важливий! Переконайтесь, що їжа рівномірно розподіляється по всьому акваріуму, і вся малька може її отримати. Запропоновані мальки чекають серйозних проблем у розвитку.

Звичайно, не кожен може дозволити собі годувати мальку інфузорним взуттям та іншими мікроскопічними водними організмами. У цьому випадку ви можете годувати сухих пластівців їжі заземлення в борошні. Це борошно потрібно змішати з водою і капати у воду обсмажте шприцом. Молоді риби годують 2-4 рази на день.

Як розповсюджуються розбризки: моделі рибної поведінки

Розпилення людей використовують спосіб зовнішнього запліднення. У той же час самка відкладає величезну кількість яєць, а самець негайно випускає на них насіння, удобрюючи потомство. Багато яєць з цим методом залишаються не заплідненими, цей метод не дуже практичний. Можливі проблеми при розведенніШанси збільшуються, якщо на момент запліднення самець і самка притиснуті один до одного. Інкубаційний період триває до 36 годин. За цей час більшість яєць можуть їсти інші риби. Так що цього не відбувається, самка та самець шукають найбільш усамітнених місць і захищають їх від сторонніх людей.

Чи знаєте ви?Деякі риби, щоб захистити, носити яйця або обсмажувати в роті.

Існує кілька моделей поведінки риби, що плюють. Деякі з них можуть нереститися парами, інші утворюють маленькі племена з одним чоловіком та кількома жінками, інші нерестуються у цілих пакетах. Модель поведінки впливає на дизайн акваріуму, що нерестується.

Розсіювання яєць

Така модель поведінки передбачає життя та нересту риби з зграями. Жінок навряд чи можна відрізнити від самців. Самки лежать багато ікри, яка осідає на елементах декору акваріума та ґрунту. Дорослі не мають матері -інстинкту, вони можуть їсти свою ікру. Найкраще покласти скляні кульки з діаметром не більше сантиметра на дні акваріума і покласти невелику сітку, що принаймні трохи захищає яйця від їжі. Така модель притаманна Карпові та Хараїтсінов. Як пропагує акваріумна риба

Формування кладки

Люди поєднуються в парах і піклуються про потомство. Під час тривалого нересту пара намагається відкласти яйця в відокремлені місця. Тоді самка і самець разом охороняють кладку та обсмажте від можливих загроз. Накресліть акваріум із широкими плаваючими або вкоріненими рослинами. Формування зчеплення характерне для диких і луків. Якщо в акваріумі живе лише один тип риби, вам не потрібно ставити пару в нерестовий танк.

Чи знаєте ви?Найшвидша риба вважається найшвидшою рибою. Вона розвиває швидкість до 100 кілометрів на годину.

Формування кладки в печерах/ущелинах

Батьки дбають про потомство, але не можуть встановити відносини між собою. Самка ховає ікру в роті і тримає її там, поки смажена не перестане вміститися в неї. Така модель поведінки характерна для цичлідів, оскільки їх чоловіки дуже агресивні до жінок та смаження. Розробляючи акваріум, потрібно використовувати скелясті скелі, робити штучні ущелини та гроти, покласти керамічні горщики на дно. Дно вистелене невеликим гравієм або великим піском. Як пропагує акваріумна риба

Дайвінг -ікра в землі

Ця модель характерна для Killy, яка в природі живе в каламутних водосховищах з м`яким дном, який часто висихає. Кіллі утворюють пари і лежать ікру в землі. Якщо резервуар раптово висихає, яйця не помруть, але вони будуть чекати сезону дощів. Підкладка в акваріумі для такої моделі виготовляється на основі кокосового волокна або торфу.

Гніздо

Цей метод використовується лабіринтною рибою. У шлюбний період вони поєднуються в пари, які можуть стати постійними. Робота чоловіка полягає в тому, щоб побудувати гніздо на поверхні води. Для цього він використовує невелике сміття, шматочки рослин і застібає їх піною з повітряних бульбашок. Як пропагує акваріумна рибаПодальший бізнес для жінки - вона відкладає потомство в гніздо і захищає його перед появою смаження. Розробляючи акваріум для такої риби, вам потрібно забезпечити їм високі рослини, які досягають поверхні води, а також рослини, які будуть використовуватися як будівельний матеріал.

Важливий!На акваріумі риби лабіринту має бути щільне покриття, яке захистить їх від переохолодження під час дихання.

Особливості поширення популярної домашньої риби

Кожен тип риби є індивідуальним і має власні характеристики поширення. Давайте детальніше розглянемо, як відтворюйте популярна домашня риба та які особливості вам потрібно врахувати власника під час розведення.

Валекхвост

Завіси -високі стають сексуально зрілими у віці двох років і вважають за краще помножити в березні -квітень. Для стимулювання їх нересту потрібно підвищити температуру води на 3-5 ° C. Як пропагує акваріумна рибаЦі риби потребують великого нерестового ґрунту - з 50 літрів, на дні яких має бути сітка. Жіноча мечеть до 2 тис. Яєць одночасно. Інкубаційний період становить від 3 до 4 днів.

Дізнайтеся більш докладно,

Гуппі

Guppies готові відтворити потомство через 4 місяці. До танка для поширення гуппі є невибагливими. Як пропагує акваріумна рибаЦі риби дадуть потомство навіть у банку з обсягом 3 літра. У акваріумі має бути зелена рослинність.

Важливий! Дотримуйтесь співвідношення кількості самців та жінок Гуппі. Якщо в акваріумі занадто багато чоловіків для однієї жінки, надлишок уваги до неї може призвести до виснаження і навіть смерті.

Даніо

За тиждень до товариша вам потрібно переселити Marafo в різні акваріуми та покласти їх у живу їжу. Нерестовий майданчик повинен мати обсяг близько 20 літрів. Ґрунт наливається на дно з шаром 3 сантиметри або кладе чисті 3 сантиметри знизу. Важливо встановити сітку, щоб доросла риба не могла піднятися під нею. Для нересту найкраще вибирати рослини з довгими стеблами. Чиста вода додається до нерестового ґрунту і підтримує протягом декількох днів. Після цих процедур Даніо може бути запущений для нересту. Як пропагує акваріумна риба

золота рибка

Поширюється 2-4 роки життя. На одну самку має бути 2-3 чоловіків. Для однієї позначки самки відкладають до 3 тисяч яєць. Шар води в нерестовому ґрунті не повинен перевищувати 20 сантиметрів. Воду для акваріума слід захищати, прокляти або підтримувати під сонцем. Важливо забезпечити аерацію риби та гарне освітлення. Невелика сітка розміщується на дні нерестових майданчиків. Як пропагує акваріумна риба

Меч -Берер

Станьте готовими до відтворення у віці 6-8 місяців. Перед розповсюдженням потрібно забезпечити їм велику кількість білкової їжі. Мечки належать до живої риби, тому запліднення відбувається в внутрішньоутробному періоді за допомогою чоловічого гоноподі. Як пропагує акваріумна рибаЗ одного нересту самки меч виходить з 50 до 200 смажених. 4-6 тижнів приймає від зачаття до нересту, але нерестова тканина повинна бути підготовлена ​​за місяць до дати передбачуваного народження. Об`єм контейнера для нересту повинен бути від 25 до 50 літрів. Вода в ній повинна бути захищена, а на дні ємності має бути невеликі рослини. Після того, як мальки народиться, жінку посаджено.

Чи знаєте ви? Мечки можуть змінити підлогу, якщо потрібно, щоб продовжити рід.

Неоновий

Може розмножуватися на скляні банки, наповнені очищеною м`якою водою. Для комфортного розповсюдження потрібно забезпечити безліч світла в нерестовому ґрунті. Після кидання ікри самку потрібно пересадити з нерестового ґрунту в звичайний акваріум і приховати контейнер, в якій розвиваються яйця. Самка може відкладати до 200 яєць одночасно. Личинки з’являються через 1,5 дні. Як пропагує акваріумна риба

Коктейль

Щоб зробити репродукцію успішним, самець і жіночий півень повинні бути однаковими розмірами. Вже у віці 1 року вони готові відтворити. Перед нерестом пара повинна належним чином звикнути один до одного. Як пропагує акваріумна рибаОбсяг нересту для цих риб повинен бути близько 50 літрів і мати розділ, щоб самець і самка звикли один до одного окремо. Максимальний рівень води в нерестовому ґрунті може досягти 15 сантиметрів. Кокери належать до лабіринту, а це означає, що самець зробить гніздо з шматочків рослин і піни. Після нересту самку вилучають з контейнера, залишаючи там самця, який піклується про яйця, поки не з’явиться смаження.

Скакатний

Ці риби зазвичай обирають пару самостійно і вважають за краще будувати з цим усі подальші стосунки. Як пропагує акваріумна рибаТемпература води в резервуарі не повинна бути нижчою за +27 ° С, велика кількість живих білків є важливим. Скаляри зазвичай нерестуються у загальному акваріумі, ікра на плоскій поверхні. Ці риби можуть кинути близько 800 яєць одночасно.

Чи знаєте ви? Креветки мають серце в моїй голові.

Сомік (акваріум)

Поширений акваріум підходить для розповсюдження акваріумних сомів, якщо в ньому не живуть інші типи риби. Якщо сома примикають до інших представників морської фауни, вам потрібно пересадити їх у нерестовий ґрунт, об`єм якого становить від 30 до 50 літрів. Одна самка повинна мати 3 або 4 чоловіки. На дні нерестового ґрунту повинен бути м`який ґрунт і велика кількість водоростей. Як пропагує акваріумна риба

Можливі проблеми при розведенні

Неможливо передбачити хід подій при розведенні риби акваріума та передбачити абсолютно все. Часто є різні проблеми та небезпеки, наприклад:

  • перенаселення,
  • дегенерація населення,
  • Смерть Фрай,
  • Відсутність потомства.

Перенаселення

У процесі природного відбору більше смаження може вижити, ніж ви очікували. Велика кількість з них вимагає постійного догляду. Потрібно буде частково змінювати воду щодня, щоб марнотратство життя та залишки їжі не накопичувалися. Cogda malnwki stanth bolnhше, yхnado bbudе -rasesеліт іли Купіть.

Дегенерація населення

Оскільки більшість енергійних риб, а також Killy Fish доходить до статевого дозрівання рано, вже на третьому місяці життя вони можуть продовжувати свою сім`ю. Якщо в одному акваріумі є кілька поколінь, це може призвести до тісно пов`язаних зв`язків, що може відбутися дегенерації населення. Як пропагує акваріумна рибаТак що цього не відбувається, нове потомство ділиться на сексуальну основу в різних акваріумах. Також не потрібно містити споріднені види риби в одному резервуарі (наприклад, танцюристка та горщики). З цим мікрорайоном особистості різних видів можуть спаровуватися та давати гібридне потомство. Така риба буде менш привабливою і може мати різні патології в розвитку.

Важливий!Якщо у риби в акваріумі мало місця, вони зупиняться у зростанні і будуть хворіти.

Смерть Фрай

Ця проблема найчастіше пов`язана з неправильним харчуванням молодих людей. Шматки їжі, яку дає власник, можуть бути занадто великими для смаження. Щоб визначити це, потрібно дивитися на шлунок смаженого з лупою. Якщо риба нічого не має в животі, то, швидше за все, ви даєте йому занадто велику їжу. Як пропагує акваріумна рибаПричиною високої смертності смаження також може бути погана якість води. Щоб уникнути такої проблеми, вам потрібно очистити воду від залишків корму та життєдіяльності домашніх тварин.

Відсутність потомства

Іноді трапляється, що риба не виробляє потомства чи ікри, про які вони проходять, виявляється безплідним. Зазвичай такі проблеми виникають через чоловіків-вони можуть бути занадто старими або мати пошкоджений гонопій (клейовий процес). Ви можете вирішити цю проблему, замінивши чоловіка молодим.

На безплідній ікрі легко помітити білу табличку. Це грибкова табличка, яка виникає внаслідок неправильних водних умов. Це може бути занадто низькою температурою, не достатньо м`якою або твердою водою. Щоб виправити це, необхідно нормалізувати склад і температуру води.

Як жвава, так і спаншетна риба можна розбавити вдома. Головне в цьому питанні - знати особливості конкретних людей, а також умови, які їм потрібні для успішного поширення. При належному догляді домашні тварини обов`язково порадують вас із здоровим та численним потомством.

23

Статии на тема
LiveInternet