Зміст та розмноження в акваріумі фільмів про креветки бананів


На фільтрувальних креветках (від LAT. Atyopsis moluccensis) Є кілька назв - банан, ліс, atiopsis, бамбук. Банановий фільтр часто живе в акваріумі. Цей представник має спокійний характер, дуже популярний серед акваріумістів, але грошей багато.

Особливості структури
Бананові креветки мають спокійний характер, дуже популярний серед акваріумістів

Особливості структури

Істота має унікальну форму передньої частини вентилятора, завдяки якій вона ідеально фільтрує сміття внизу будь -якого водойми. Зручний механізм дозволяє не витрачати додаткових зусиль для вилучення їжі. Під час очищення одного фан -кігті креветки продовжують працювати іншим, збираючи поживні та корисні речовини з рідини. Як тільки вентилятори, це говорить про те, що їжа була в стравоході. Аналогічний принцип екстремальності дозволяє не витрачати час.

Поверхня вентилятора оснащена мікроскопічною щетиною, яка Показники визнають корисність та шкідливість виробництва. Великі креветки. Це пов’язано з тим, що в природі їм доводиться витримати великий потік води. Крім того, незграбне тіло робить їх незручними через перетворення передніх лап у вентилятор. Решта дві пари ніг призначені для руху, що не надто комфортно.

Умови утримання
Великі креветки. Це пов’язано з тим, що в природі їм доводиться витримати великий потік води

Тривалість креветок - від одного року до двох років. За хороших умов цей період може збільшуватися. Дорослий досягає 6–10 см. Чоловічі мобільні кінцівки більш розвинені у самців, які вони використовують більше як гачки для утримання рослин та послаблення ґрунту. Більшість представників гинуть при переході в новий акваріум через стрес, оскільки цей вид дуже чутливий до змін.

Ракоподібне може мати різний колір оболонки з темно-коричневого до яскраво-червоного кольору. Забарвлення залежить від умов змісту і навіть настрою креветок. Зовнішній вигляд може змінюватися з метою маскування.

Білий карапуз або помічений з чорним перехрестям виглядає незвично. Не менш виразні особи з жовтими та білими поздовжніми смужками.

Умови утримання

Обов’язковим для організації простору креветок є безперервний курс, а наявність піднесених місць, де людина в основному розміщується для фільтрації резервуару. Тут ракоподібне витрачає весь свій час, тому в акваріумах вони повинні встановлювати зовнішні та внутрішні системи фільтрації, які відтворюють природний струм води. Крім того, ви можете оснастити воду насосом для насосних рідин, тоді як каміння, корчі та пагорби встановлюються в напрямку курсу.

Ракоподібні не люблять різких змін у вмісті і віддають перевагу звичайному ворохімічному складі рідини. Для них бажано, що Були спостерігалися наступні параметри:

  • Температурний режим 24–26 градусів. Влітку температура до 30 градусів спокійно терпить.
  • Оптимальний баланс кислоти та жорсткість (pH 6.5–7.5, DH 6–15).
  • Акваріум повинен мати хорошу концентрацію кисню.

Нешкідливий індивід погано поєднується з агресивними представниками інших земноводних, оскільки він не в змозі боротися для себе, тому такі типи агресорів, як великі барбузи. Добрі сусіди вважаються для них Амано та Неокардійські креветки. У невеликих ставках креветки можуть демонструвати територіальність, що дотримується іншого представника з «успішного» місця. У природі вони живуть у численних групах в індо-тихоокеанських районах та в Малайзії, живуть у дуже спокійних та неробових річках.

Організація їжі
Нешкідливі бананові креветки не добре поживаються з агресивними представниками інших земноводних

Для вмісту креветок фільтрів, циркулюючий потік води та розташування каменів та корчів у нижній частині акваріума в напрямку струму обов`язково потрібен. Якщо ви не відтворюєте ці умови, особа може вміститись поблизу до фільтра або повзати всередині труби.

Фільтри досить добре плавають у напрямку і назад. Територія їхньої діяльності не обмежується лише внизу водосховища, вони ідеально освоїть усі доступні місця. Трапляється, що ракоподібні повзають на поверхню обладнання, якщо воно піднімається над водою, або вони можуть повністю покинути акваріум. Доцільно завжди закривати контейнер, щоб уникнути моменту втечі. Коли креветки сидять близько до поверхні води, це може означати, що їй не вистачає їжі.

Організація їжі

Годування креветок відбувається через фільтри на передніх лапах. Вона ставить вентилятор у напрямку потоку води і спіймала частинки їжі, мікроорганізми та інше сміття. Періодично фільтр складає один вентилятор, очищає його, а потім знову випрямляє. Кустацисти люблять, коли акваріуми очищаються, трансплантації рослин і можуть піднятися ближче до фільтра під час його промивання, оскільки залишки корму, що розподіляються водою, випадають звідти.

Для годування ракоподібних підходить:

  • невелика їжа для риби у вигляді замороженої аремії;
  • Фітопланктон;
  • нарізані пластівці (просочені і змішані в кашці);
  • Заморожена маленька молі.
Розповсюдження та зростання
Заморожений артем підходить як їжа для бананової креветки

Краще розпорошити годуючу суміш на курсі. У зоомагазинах фільтратори з креветок бананових креветок часто не є нормою, тому, пересаджуючи на нове місце, вони починають активно досліджувати дно в пошуках їжі. Така поведінка вважається нормальною, і спочатку їх потрібно годувати рясно.

Істоти голодують у ідеально чистому акваріумі, тож добре, коли вода трохи хмарна. В іншому випадку навіть двома частковими харчуванням в таких умовах буде недостатньо, і креветки не будуть довго жити. Іноді корисно додати крейду до води, як радять акваріумісти, насичувати солі кальцію.

Розповсюдження та зростання

Цей представник може розмножуватися лише у морській воді. У свіжому середовищі народжені дитинчата не розвиваються добре і швидко вмирають. Успішні випадки домашнього розведення надзвичайно рідкісні. У природному середовищі самка відкладає близько 200 яєць, які він дме в море. Близько 20-30 днів личинка росте і розвивається в морській рідині, Потім він самостійно переїхав до річки прісноводу. Важко створити такі умови в домашніх умовах, що ускладнює відтворення фільтрувальних креветків у акваріумі.

Під час зростання та розвитку годують креветки, і коли вони скидають оболонку, вони стають більшими. Процедура відбувається приблизно кожні два місяці. Дипка - це дуже важкий і болісний момент для ракоподібних, але якщо умови в акваріумі створені оптимальними, зміни проходять добре. Перед початком лиття через день -два креветки починають ховатися під камінням, корчами та рослинами. Важливо створити умови, коли вона могла б притулити. Основний процес падає вночі, але через два дні після цього індивід ховається, поки нова оболонка не зміцниться.

Зміст та розмноження в акваріумі фільмів про креветки бананів
Бананові креветки можуть розмножуватися лише в морській воді. У свіжому середовищі народжені дитинчата швидко вмирають

Оболонка ракоподібного складається з хітину, його зміна дозволяє відновити пошкоджені або втрачені частини тіла. Навіть якщо ніг або антени не вистачає, що часто трапляється при покупці у зоомагазині, З линькою ці частини відновлюються. Але для того, щоб зміна оболонки була безпечною, необхідно підтримувати оптимальні умови для змісту ракоподібного.

Хоча в жіночих креветках ви можете бачити яйця на хибних ножах, вирощувати їх не так просто. Представник для дорослих не переносить морську воду, що ускладнює доставку яєць із свіжого середовища до солоного. Дуже важко створити штучний спосіб штучно, що пояснює високу вартість цього типу. Крім того, істота досить спокійна і невидима, що не завжди прикрасить акваріум, і не всім сподобається.

Статии на тема
LiveInternet