Чому вода зелена і що потрібно здійснити?

Чому вода зелена в акваріумі?

Зелена вода в акваріумі завжди вказує на різні проблеми всередині скляного резервуара, які слід негайно продовжувати.

Це явище може бути спровоковане різними факторами, які негативно впливають на здоров`я та тривалість життя всіх підводних жителів.

Чому вода зелена в акваріумі?

Є кілька причин, що пояснюють, чому вода в акваріумі швидко стає зеленою навіть при належному догляді:

 1. Неправильне та нерегулярне очищення скляного бака. Можна визначити вплив цієї причини наявністю тонкої плівки, що покриває обладнання та стінку акваріума. Ви можете позбутися зелені в цьому випадку з простим очищенням акваріума зсередини.
 2. Друга причина зеленої води є Погана якість очищення ґрунту, в якій накопичується марнотратство жителів води. Залишки водоростей, подачі та калу збираються внизу водойми. Такі відкладення стають місцем швидкого розмноження бактерій, активна активність яких призводить до цвітіння води в акваріумі.
 3. Нерівномірний розподіл світла, Надлишок або відсутність його розпаду рослин.
 4. Часто причиною зеленої води є їжа низької якості, залишки яких призводять до поширення бактерій. Колір кольору води супроводжується характерним запахом і появою мутації.
 5. Обладнання штучного водосховища не забезпечує нормальну фільтрацію всього обсягу води. У цьому випадку цього буде достатньо, щоб придбати більш потужні фільтри.
 6. Надмірна кількість жителів З невеликим обсягом акваріума він часто призводить до озеленення. У невеликому скляному резервуарі накопичення відходів риби відбувається швидше, що призводить до помутніння води та неприємного запаху. Це стосується також рослин, їх надлишок може спричинити зелену воду.
 7. Занадто часта служба акваріума, Оновлення та аерація води може призвести до швидкої зміни його кольору на зелений.
 8. Підвищена температура води призводить до цвітіння, тому важливо регулярно відстежувати цей індикатор.
Що робити і як з цим боротися?
Зелена вода в акваріумі

Що робити і як з цим боротися?

Коли вода цвіте в акваріумі, важливо знайти причину цього явища, на яких способи боротьби з ним будуть залежати. Професійні акваріумісти консультують всебічно підходити до проблеми, діючи відповідно до наступного алгоритму:

 1. Повне очищення акваріума: Переселення підводних жителів, вилучення водоростей та рослин.
 2. Переробка акваріуму - миття та очищення бруду.
 3. Проведення профілактичних заходів, який не може бути відпущений, якщо стіни акваріума періодично обертаються зеленим.

Меттерінг риби та інших жителів акваріума повинні бути лише в умовах, подібних до звичайного середовища в акваріумі. Рослини на період очищення повинні бути розміщені в спеціальному розчині синього -тав -метилену. Ґрунт, витягнутий з басейну.

Існує кілька варіантів вирішення проблеми, як позбутися зеленої води в акваріумі:

 • природний,
 • механічний,
 • хімічний.

З природною версією Боротьба з водою в скляному резервуарі розміщується на скляній формованій оар -подібній типі -Дафнія. З часом одноклітинне з’єднання синьо-зеленого покриття водоростей утворюється на стінах акваріума. Метод неефективний для великих штучних резервуарів.

З механічною версією Боротьба з цвітінням води в акваріумі очищається декоративними елементами скляного резервуара з утвореної плівки за допомогою твердої щітки. Краще очистити стіни штучного резервуару спеціальним скребком, який може бути замінений непотрібною пластиковою карткою.

Ще одна відповідь на питання, що робити, якщо вода в акваріумі зелена - це використовувати Наступні хімічні речовини:

 • мідний сульфат;
 • Алгозит;
 • Монолінурон.

Вплив препаратів з такими компонентами в складі спрямований безпосередньо на полегшення росту бактерій. Крім того, звичайне активоване вугілля може використовуватися як хімічний засіб для зеленої води. 1-2 таблетки в закладеній формі розміщуються в системі фільтрації. Вугілля можна замінити порошком стрептоміцину, який слід розбавити в пропорції за 1 літр води 3 грам речовини.

Профілактичні заходи
Зелений акваріум з чистою водою

Профілактичні заходи

Після очищення скляного резервуара важливо дотримуватися наступних профілактичних правил, які допоможуть уникнути повторного показання зелені:

 • Слідкуйте за роботою акваріумне обладнання;
 • Зніміть ємність водою від прямого сонячного світла;
 • Постійно очистити акваріум, звертає увагу на очищення декоративних компонентів;
 • Зберігайте акваріум постійно закритий спеціальною кришкою, яка захистить її від пилу та комах;
 • стежити за силою штучного освітлення, Це займає не більше 0,5 Вт на 1 літр води;
 • періодично дайте акваріум відпочинок від постійної присутності світла, що зупинить занадто активне зростання водоростей;
 • Покладання ґрунту слід проводити Таким чином, так що найбільш густа частина знаходиться в передній стіні.

Висновок

Вода в акваріумі стає зеленою з різних причин. Найчастіше це пояснюється поганим якості миття штучного водосховища та неправильної допомоги. Комплекс спеціальних заходів та подальша профілактика допоможе позбутися зеленої води.

Статии на тема
LiveInternet