Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Зовнішній вигляд та характер

Якщо ви плануєте придбати собаку для себе, яка б відрізнялася високими якостями безпеки і може легко захистити ваш будинок від передбачуваного ворога Філа Бразілейро. У цій статті ви знайдете всю інформацію щодо цієї породи: опис зовнішності, природи та основних принципів догляду.

Зовнішній вигляд та характер

Згідно з переконанням переважної більшості собак, Ці великі собаки мають одну з найбільш виражених агресивних поведінкових архетипів на планеті, У зв`язку з цим в деяких країнах їм навіть забороняли вдома.

Це перше, що потрібно мати на увазі, якщо ви плануєте створити собаку цієї породи. Поява собаки Філа Бразілейро схожа на класичні маслики за деякими винятками, які можна детальніше прочитати нижче.

Чи знаєте ви?Інтелектуальний рівень середньої собаки порівнюється з розумом віку дитини протягом двох років. Вони здатні диференціювати до 250 слів і жестів, рахувати до п`яти та виконувати найпростіші математичні маніпуляції.

Для цих собак, незважаючи на їх досить пристойну поведінку стосовно власників та сім`ї, краще навіть не повертати спину, особливо якщо ви не знайомі з ними або не входите в найближче коло спілкування між власниками.

Опис та фото

  • Рідна країна: Бразилія.
  • Ймовірна тривалість життя: 10-12 років.
  • Персонаж: Агресивний, слухняний, відданий, сміливий, рішучий, безпека.
  • Зріст: Самки - від 60 до 70 см, самці - від 65 до 75 см.
  • Вага: самки - з 50 кг, самці - від 60 кг.
  • Кольори: червонувато, жовтий, тигр, чорний.
  • Кількість цуценят у підстилці: від 2 до 6.
  • Призначення: Собака -охоронець.

Дивлячись на бразильський мастиф збоку, особливо зрозуміло, що його череп утворює досить гострі криву в напрямку від лобової кістки до потилиці. Перед черепом виглядає досить потужно, широко, опукло на верхній частині.

Найбільш жахливі та небезпечні породи собак включають: і

Історія появи

. Ніс носа має чорний колір, ніздрі добре виражені, досить широкі. .

Лінія, намальована спереду від основи морди до носа носа, повинна проходити вертикально по відношенню.

Верхня губа - це густа складка шкіри, що звисає вниз і частково закриває нижню губу у вигляді вигину, симетричного з обох боків, що нагадує букву "u". Нижня губа досить близько примикає до нижніх зубів, має трохи розслаблену структуру.

. Очі, як правило, знаходяться на значному поглибленні в черепну порожнину. Колір очей обов`язково корелює з кольором вовни і завжди повинен гармонійно поєднуватися з ним.

Вуха досить великих розмірів, висячі, м`ясисті та густі, підходять до щок. Досить широко в основі, поступово зменшується вниз. Як вибрати здорового цуценяВстановлений таким чином, щоб їхній передній край вище. У спокої основа вух розташована приблизно на одному рівні з очима.

Шия виглядає потужно і має виражений м’язовий корсет, на вигляд короткий. Якщо ви дивитесь на це зверху, то він утворює невеликий кут по відношенню до голови. У нижній частині підвіска утворюється. Плавно переходить у потужне, сильне, м’язове тіло.

Ми рекомендуємо прочитати про скелі собак, а також про самі зефір

. Лінія живота поступово піднімається вгору до хвоста. Круп повинен бути приблизно таким же широким, як клітина грудної клітини.

Хвіст має основу великої ширини, його діаметр поступово зменшується до кінця, повинен досягти суглобів. На кінці є невеликий вигин, але хвіст не повинен нормально торкатися спини. Умови для домашнього улюбленцяПередні кінцівки повинні бути дорівнюють половині висоти в в`яжуті, вони паралельні один одному. Лапи мають досить сильні та помірно закриті пальці, які точно нормальні вперед.

Чи знаєте ви?.

Їх подушечки широкі і товсті. . Стегна досить м`язисті та потужні.

Природа породи

Як уже згадувалося, ці собаки характеризуються дуже високим рівнем агресії, але варто зосередитись на тому, що вони вважають за краще показувати цю якість лише стосовно потенційних ворогів та незнайомих людей, як і для їх родини, вони є здатний показати просто дивовижну толерантність. Як доглядати за собакоюВони характеризуються просто дивовижним рівнем відданості своїм власникам, їх якість навіть співається в ряді бразильських висловок. Природа бразильської філи притаманна високому рівні толерантності стосовно дитячих сварки, але вам потрібно пам’ятати, що це стосується лише близьких до них дітей.

Виходячи за межі будинку, Філс демонструє високий рівень спокою та впевненості в собі, вони не бояться появою братів чи несподіваними звуками. Вони надзвичайно люблять бути в компанії своїх домогосподарств і намагаються всіляко продовжити спільний час у своїй компанії.

Історія появи

Існує кілька різних версій появи цієї породи. На думку першого з них, собака бразильської породи Філа була отримана в результаті переходу та

Вам, мабуть, буде цікаво прочитати про функції вмісту.

У старі часи обов`язки цієї породи включали дві основні функції: нагляд рабів, а також запобігання різним тропічним хижакам, довіреним йому (наприклад, ягуарами). Ніж годувати домашнього улюбленцяЗгідно з іншою версією, ці собаки були утворені від змішування крові англійських мастифів та Філа Терсіренса, нині неіснуючі собаки, які отримали своє ім`я з острова Терсіра.

Це сталося в той час, коли король Хуан Ві піднявся на престол Португалії, і місце базування всього дворянства та королівської родини переїхали до Ріо.

Перша поява цієї породи в наших широтах відбулася на початку 90 -х років ХХ століття, коли собака Дардо та сука Інгрід були імпортовані з розплідника Алакета в Бразилії, розташованій у Бразилії. Вони стали предками переважної більшості російських розплідників.

Як вибрати здорового цуценя

Перш за все, при виборі цуценя необхідно чітко визначити для себе, чи маєте ви намір використовувати собаку в майбутньому як виставку, чи просто хочете запустити домашнього улюбленця для себе. Якщо друге правда, то буде достатньо лише для того, щоб вибрати найбільше, що найбільше сподобався появі цуценя.

Важливий!Не робіть придбання цуценят на ринках тваринництва, оскільки продавці на них часто не в змозі забезпечити належну якість проданих товарів.

Про навчання та освіту

Якщо пріоритетом для вас є виставки та змагання, то вам потрібно запитати у заводчика генеалогічне дерево цуценя, скрупульозно вивчити його календар вакцинації та ціни, а також ретельно вивчити появу собаки для відповідності стандартам породи.

Буде корисно спостерігати, як цуценя реагує на своїх братів, як він поводиться з незнайомцями, як реагує на годування та інші поведінкові реакції.

Вам буде корисно з’ясувати, а також те, що це таке

Це покликано захистити вас від придбання надмірно агресивної собаки з попередньо розсіюваним персонажем, або, навпаки.

Купівля цуценя повинна здійснюватися лише у перевірених видатних розплідниках, що може поручитися за якість та здоров`я цуценят, які вони продали. Середня ціна цуценя цієї породи коливається від 300 до 1000 доларів США. Здоров`я та хвороби

Умови для домашнього улюбленця

Цілком проблематично тримати собаку таких вимірів у міській квартирі, оскільки вони люблять вести досить активний спосіб життя і проводити багато часу в умовах вулиці. У зв`язку з цим найкращим місцем вмісту для них буде заміський будинок, на території якого просторий вольєр може бути огороджений для них.

. Вони не дуже люблять сісти на ланцюг, тому вміст в умовах кабінки для цієї породи собак не вітається.

Як доглядати за собакою

Загальні рекомендації щодо догляду за собаками цієї породи не сильно відрізняються від рекомендацій для догляду за іншими собаками подібного кольору обличчя. . Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Вовна

Через те, що їх шерсть досить коротка, вони не схильні до помітної та надмірної лиття. Тому цього буде достатньо раз на тиждень, щоб пройти пензлик уздовж волосся, щоб вона зберігала свій привабливий зовнішній вигляд.

. Якщо це не було належним ефектом протягом тижня, вам слід подумати про візит до ветеринара.

Купання

Купальні собаки цієї породи є максимально рідкісними, оскільки їх шкіра випромінює особливий жир, який захищає собак від різних факторів навколишнього середовища, будь то укуси комах, висока або низька температура.

Експерти рекомендують купатися, лише якщо їх шерсть дуже забруднена, але в будь -якому випадку не слід робити цього частіше, ніж раз на два тижні. Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Інспекція інфекцій

.

Якщо ви помітили, що собака «дряпає» вуха, виділення з них випливає, або вона стала підозрілою, вам потрібно почати викопати вухо спеціальними краплями, точна композиція якої допоможе вам вибрати ветеринара.

Плитка цих собак дуже рідко є джерелом інфекції, але буде корисно очистити їх один -два рази на тиждень спеціальною зубною пастою для собак, щоб запобігти розвитку тартару та впливу шиї зубів.

. Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Прогулянки та фізичні навантаження

Собаки цієї породи потребують регулярної та тривалої ходьби. Найкращий графік для них буде дворазовим прогулянками, кожен триває 30-40 хвилин, вранці та ввечері.

Спробуйте вибрати час прогулянок таким чином, щоб він мав момент, коли собака надсилає природні потреби, тоді з часом можна буде повністю звикнути його, щоб спорожнити лише поза домом.

Філ - досить активні собаки, тому потрібно провести з ними багато часу. Вони люблять грати зі своїм власником, тому намагайтеся придбати кілька іграшок, щоб диверсифікувати свої ігри та надати їм додатковий інтерес.

Не обмежуйте діяльність Філа, везучи їх до будинку вночі, дуже ймовірно, що вони зламають ваш сон і попросять вийти на вулицю. Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Ніж годувати домашнього улюбленця

Як і будь -яка інша собака такої шкіри обличчя, Phila вимагає величезної кількості м`яса в своєму раціоні, це може бути будь -яке м`ясо з низьким вмістом жиру: яловичина, курка, індичка тощо. D.

. Частка м`яса в загальному меню повинна становити щонайменше 50-60 %.

Цим собакам можна давати різні варені овочі, наприклад, картопля, морква, буряк, капуста та бобові. Ви також можете годувати їх різними крупами. Варто пам’ятати, що собакам не можна давати продукти зі столу, це псує їх характер і формує звичку просити їжу від власників під час їжі.

Цим собакам не можна давати різні спеції, всі продукти, в яких є цукор, річкова риба та деякі види зелені, наприклад, базилік, це може негативно вплинути на роботу їх серцево -судинної системи, а в деяких випадках позбавляє їх аромату. Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiroГодування найкраще здійснюватися відповідно до розкладу, це сприятиме формуванню нормальної поведінки собаки і допоможе сформувати її розпорядок дня. Пояснити миску з їжею протягом 15–20 хвилин, а потім вийміть її поза собакою. Доступ до тварини завжди повинен мати миску з прохолодною свіжою питною водою.

Важливий!Спробуйте залишити їжу для собаки на невеликій висоті, це захистить її поставу від надмірної деформації та допоможе зберегти її життя та здоров`я довше.

Про навчання та освіту

Філа - це досить вперта тварина, і, як тільки ви почнете тренуватись, може показати персонажа, не виконуючи необхідних команд, тому спробуйте зацікавити його собачками або ласкавим словом.

. Варто починати тренування з найпростішими командами - "Близько", "брехня", "сидіти". Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro.

.

Здоров`я та хвороби

У собак цієї породи, завдяки ретельному відбору та подальшому природному відбору, утворилися дуже високі показники стійкості до різних генетичних захворювань. Основним фактором, який сприяє найдовшому та комфортному житті вашого вихованця, є своєчасна вакцинація та дегельмін.

Отже, ми сподіваємось, що ми допомогли вам знайти всі відповіді на ваші запитання щодо такої породи собак, як Філа Бразильро. Ретельно слідкуйте за здоров’ям свого вихованця, добре годуйте його, частіше ходити з ним, і тоді він багато років радує ваш погляд своєю здоровою зовнішністю та теплом своєї душі. Надійна етикетка великої породи: зміст phila brazileiro

Статии на тема
LiveInternet