Догляд та зміст папугу corella вдома

Кольори

Папуга з гребенем на голові, настільки нагадує знамениті кокаадії, що в дикій природі важко досить важко.

Точно той самий округлий дзьоб має коротший розмір. Корелл має довгі вогненні крила та хвіст у вигляді клину.

Кольори

Кореллі мають непересічний сірувато -колір, лише голова, гребінь на числа та шия жовті. Самці та жінки відрізняються кольором оперення.

Стабільні кольори Corell - результат впертих творів селекціонерів. Такі породи розводяться як:

 • Альбінос,
 • Чорний -winged,
 • Перловий,
 • Кольори кориці,
 • Корелла Шекі та інші.

Скільки живе Корелла вдома?

Життя Корелла не надто довге: вони зазвичай живуть не більше 10 років. Але це в дикій природі, сповнена сюрпризів та погодних сюрпризів. У неволі середній вік Корелла-20-25 років.

Як визначити вік?

Вік папуги можна визначити за його розмірами та достатністю та багатобарвним оперенням.

Забарвлення молодих папуг менш яскраве, ніж у дорослих птахів, і до першої лиття ви можете побачити лисину на голові.

Як визначити підлогу?

Як відрізнити хлопчика від дівчинки може сказати продавцям у зоомагазині. Ви також можете спробувати зробити це самостійно.

Підлога папуг можна визначити зовнішнім виглядом. Дорослі різко відрізняються: самці більші за жінки, а у жінок хвостом ширше. Колір оперення відрізняється: у самців, що закривають до оливково-сірого і яскравого, у самок-прискіпливих і брудних. Набагато складніше розрізнити птахів до 1 року: їх колір все одно зміниться. Лише перша линька покаже "справжнє обличчя" папуги.

Догляд та зміст папугу corella вдома
Корелла Папуга

Складніше розрізнити жовтий і білий корел. У таких випадках потрібно спостерігати за поведінкою та звичками. Як правило, самки, коли сидять на полюсі лапи, розкладають і самці - щільно один до одного. Білі самці часто співають і стукають на стінки клітини, вони більші за розміром і активніші. Дівчата спокійні і частіше прості кольори, навіть до линьки.

Догляд та зміст

Coreellal Care не перевищує складності турботи про будь -які інші види папуг. Вам потрібно очистити клітку, регулярно годувати та займатися птахами - навчити їх говорити або просто подбати про те, щоб вони не пропускали наодинці.

Вибір птаха

Ви можете вирощувати птахів з яєць, якщо у вас вже є кілька папуг, або ви можете придбати дорослих птахів у спеціалізованому дитячому або домашньому магазині та підняти їх далі. Універсальна рада Корелла полягає в тому, щоб купувати птахів не старше 3 місяців, щоб бути впевненим у його успішній адаптації для зміни ситуації.

Умови утримання

Кімната, в якій птах буде жити, повинно добре нагріватися, температура становить щонайменше +20 ° C. Кімната повинна бути провітрювана, щоб не було вологого (рівень вологості не більше 55-60%). Хороший стан здоров`я Corella залежить від умов змісту.

Їм просто потрібна достатня кількість сонячного або принаймні просто денного світла. 10-12 годин Корелла повинна залишатися в добре освітленому місці (але не під прямим сонячним світлом!).

Догляд та зміст папугу corella вдома
Колекція команди

Доцільно вийняти клітку з птахами на свіже повітря, якщо дозволяє літня погода. Вночі, у повній темряві, птахи можуть турбуватися і поспішати навколо клітки. Тому для невротичних людей краще мати клітку біля виходу, в яку вночі прилипає невелике нічне світло.

Клітка та аксесуари

Corell Cage повинна бути досить просторою. В ідеалі Корелл містить у вольєра. Тому вони забезпечують необхідну свободу. Їх можна врегулювати, наприклад, в тій же клітці з хвилястими папугами: доброзичливість Корелл не знає межі.

Якщо ви вже поклали Корелла в клітку, то краще вибрати варіант "прямокутник" - низький і широкий. Приблизний розмір комірки - 100x40x60 см. Клітину доведеться час від часу відкривати клітину, надаючи Корелламу можливість полетіти навколо квартири, а потім полетіти назад у свій будинок.

Найкраща версія матеріалів для клітини - це стрижні з нержавіючої сталі, що переплітаються у вигляді сітки з клітинами діаметром не більше 2 см. Цинк і свинцеві стрижні, що використовуються в дешевих моделях, шкідливі для здоров`я птахів, тому краще відмовити у таких моделях. Внутрішній пристрій - стіни, стовпи - виготовлені з натуральної деревини, краще з корою (птахи люблять забити її і розривати шматки).

Це дуже зручно, якщо конструкція комірки має лоток, який можна висунути. Тоді очищення клітки не буде жодними роботами. І для процесу папуг вторгнення на територію "будинку" не буде таким болісним.

З обов`язкових аксесуарів у клітці потрібно розмістити пияка, годівницю, маленьке дзеркало, а також полюси та/або сходи. Також корисно поставити невелику ванну, в якій птах може плавати самостійно.

Додатковий корисний аксесуар - екран для комірки. Це просто необхідно, коли птахи активні, і якщо є більше одного. Коли вони їдять, зерна літають у всіх напрямках, а екран допоможе забезпечити чистоту навколо камери.

Догляд та зміст папугу corella вдома
Хочу гуляти…

Як приручити рукам?

Corella - товариські птахи і легко приходять контактувати з людьми. Досить приділити птахам більше часу - і папуга негайно почне відчувати себе як вдома, в тому числі під рукою.

Годування, дарування частування, тримаючи руку з шматками, що лежать на ній всередині клітки - це найвірніший спосіб передати папугу думку, що руки для нього не небезпечні.

Як дбати?

Догляд за папугою не буде проблем: миття та очищення клітки не буде складно навіть для дитини. Складніше звикати папугу плавати в певний час - найчастіше він зробить це, коли захоче.

Не лякай птаха, різко виїжджаючи чи стрибаючи за кут. Потрібно поставити клітку, щоб людина, що входить до кімнати, видно здалеку. Гострі і гучні попси також не будуть корисними для нервового Корелла.

Як годувати?

Ви не можете годувати Corella від загального столу. Їжа, приготована для людей, незалежно від того, наскільки вона може здатися для птахів, для них не підходить. Він погано поглинається і не постачає організм Корелла поживними речовинами.

Звичайна доза для дорослих папуг-1,5-2 столові ложки зерна на день.

Що вони їдять?

Їжа Корелла повинна бути різноманітною і в той же час суворо обмежена.

Не забудьте доповнити силу Corell з дрібними різаннями овочів та фруктів.

Ви не можете дати:

 • обсмажувати,
 • солодкий,
 • Соляна,
 • Будь -які продукти з кислими.

Каша

Каша або зернова суміш повинна складатися виключно з природних інгредієнтів. Ідеальна зернова суміш включає соняшник, кукурудзу, овес, льонне зерно та інші подібні культури.

Ви можете дати Мюслі, якщо будь -який наповнювач не додається до них. Але це екстремальний варіант, у випадку раптової спеціальної їжі пташиного рівня закінчилося.

Догляд та зміст папугу corella вдома
Каша

Як звикнути до фруктів?

Вітаміни Corella можна отримати лише зі свіжих фруктів та овочів. Вам потрібно їх поступово звикати. Птахи спочатку будуть настороженими до незнайомої їжі, приймаючи її за невизначні предмети. Необхідно вводити його в раціон невеликими порціями та збільшити порції день у день, приводячи до норми.

З фруктів ви можете дати:

 • яблука,
 • Груша,
 • вишнева слива і слива,
 • вишня,
 • Перська та інші.

З овочів птахи отримають користь:

 • Огірки,
 • морква,
 • капуста - колір, брюссель та брокколі,
 • буряк,
 • кукурудза.
Догляд та зміст папугу corella вдома
Брюссельська капуста

Маленькі горіхи (наприклад, мигдаль) та листя кульбаби корисні для Корелла, особливо у періоді весняного літа. Якщо можливо, ви можете лікувати папуги солодким пилком квітів евкаліпта протягом його цвітіння.

Мінеральна перев`язка також буде далеко не зайвою в раціоні Корелла. Вони забезпечать необхідний запас тіла птахів необхідними корисними речовинами та мікроелементами.

Литня

Корел -натуральний линька відбувається раз на рік, коли вони досягають певного віку (12 місяців.) і в цей період їм потрібно додаткове вітамінізоване годування.

Репродукція

Для того, щоб Corella почала розмножуватися в неволі, вам потрібно створити стан для цього: знайти пару, підготувати спеціальний будинок для гніздування та ретельно стежити за здоров’ям птахів, щоб вони були досить сильними для потомства.

Коли самка дме яйце, вона негайно сидить на ньому, щоб запобігти переохолодженню. Неприпустимо відігнати її, намагайтеся відігнати та отримати яєчко. Це можна і навіть потрібно зробити, якщо самка "відволікають" на відкладання нових яєць, "забуваючи" сидіти раніше. Тоді вам доведеться піклуватися про себе і навіть штучно годувати пташенят.

Що робити, якщо Корелла знесла яйце без самця? Самка може знести яєчко згідно природного інстинкту. Це скоріше норма, ніж аномалія. Ситуація вказує на те, що птах приємне і комфортно жити, що вона здорова і почуває себе добре. Якщо самки знайдені в клітці, ви можете залишити все таким, яким воно є: нехай самка вилупає її протягом 3 тижнів. Це можна зробити за умови, що найближчим часом планується пропагувати.

Якщо плани власника не мають покупки чоловіка, виявлене яєчко повинно негайно видалити. Самка може стати неспокійною і почати гніватися, але з часом її стан стабілізується. Але повернення інстинкту для відтворення буде набагато складніше.

Стимулювання розповсюдження справжнє шляхом годування. Деякі продукти містять підвищений рівень вітаміну Е, сприяючи відтворенню. Це, наприклад, горох, квасоля, проростані зерна.

Співа Корелла

Австралійська красуня отримала свою назву під назвою Національна співачка Корелла для чарівного співу.

Корелла співає і переговори - Такі здібності були надані природою для більшості папуг. Природно, ці процеси відбуватимуться лише тоді, коли птах щасливий і почуває себе добре. Вона може співати себе мимоволі, під впливом інстинкту, але їй доведеться навчити її говорити.

Як навчити говорити?

Звичайно, за допомогою вправ, які намагаються змусити папугу повторити звуки, які видає навчання. Нагорода - це частування, яке дозволяє зрозуміти, що воно було надано для бізнесу. Поширений словник з близько 100 слів - саме такий обсяг здатний навчитися майже будь -якій птиці породи Корелла. Рідкісні люди досягають розмовного рівня 300 і більше слів.

Щоб розважитися, слухаючи, як папуга «чат», спочатку вам доведеться спілкуватися з ним довго. Клітину слід поставити в місце, де постійно багато людей. Тож птах поглинає фонетичні звуки, ненав’язливо слухаючи кипіння навколо її розмов. Встановлено, що Corella імітує звук мобільного телефону, який часто чути.

Статии на тема
LiveInternet