Особливості догляду та годування пташенят corell вдома

Як виглядають пташенята Корелла

Для того, щоб нещодавно вилуплені пташенята папуг перетворилися на дорослих птахів, ви повинні пройти щонайменше півтора місяця. За цей час вони збільшують вагу більш ніж двадцять разів і перетворюються з ембріона на повну індивіду. Для того, щоб процес первинного розвитку був без відхилень, пташенята папуг потребують особливої ​​допомоги. Ця стаття враховує умови затримання пташенят Корелла, основи їх годування, правила вибору здорових людей при покупці та поетапному розвитку пташенят від зцілення до підліткового віку.

Як виглядають пташенята Корелла

Поява дорослого птаха значно відрізняється від появи дитини, яка з’являється лише з яйця.

Розвиток за днями

До віку місяця пташенята Корелла стають незалежними. Їх розвиток відбувається досить швидко:

Важливий!Батьки годують дитину з молоком -хотером - спеціальна таємниця сирної маси, яка утворюється в горі, у жінок та самців. Якщо з якихось причин пташеня не отримує достатньої кількості їжі, то її потрібно годувати вручну з рідкими сумішами дитячого молока кожні дві години.

 1. У перші кілька годин після загоєння немовля Корелла важить 4-5 г. Він сліпий, покритий тонким жовтим пухом і абсолютно безпорадним. Правила вибору та ціна
 2. Протягом наступного тижня життя це збільшується у вазі чотири рази - до 20 г починає звертатися, коли голодний. У дитині з`являється і росте в дитині, шкірячий фільм на очних яблуках поступово тонше. У цей період самка та самець повинні інтенсивно гризти пташеня, оскільки вона дуже чутлива до зниження температури. Умови утримання
 3. Про десятий день життя немовля Корелла починає відкривати очі. Шкіряна вуаль поступово вщухає, починаючи з центру очного яблука, і тягнеться до країв, перетворюючись на повіки. Він важить близько 40 г, впевнено тримає голову і голосно скрипає або клацає. У той же час гострі кістки починають утворюватися під тонким шаром пуху, який згодом перетвориться на пір’я. Якщо ви збираєтеся дзвонити курку, то вам потрібно це зробити зараз. До кінця другого тижня пташеня важить близько 80 г, на його голові з`являється шушник гребеня. Дзьоб Корелла набуває впізнаваної форми усмішки, віск потовщується. Годування пташенят
 4. У сімнадцятий день життя пір’яні кістки охоплюють майже все тіло дитини. Вони відкриваються, починаючи з екстремальної лінії крил, і випускають пір’я, тим самим демонструючи майбутній колір дорослого. Батьки починають годувати пташеня з напівгестовою їжею, оскільки молоко Goiter більше не секретується. Наприкінці третього тижня пташеня позбавляється залишків жовтого пуху. Його погляд стає значущим, цікавим, Корелла починає наслідувати звички дорослих. У цей період свого життя вага досягає 100 г, шкіра на лапах починає шліфувати, а кігті потемніли. Чому пташеня може померти і як цього запобігти
 5. Протягом наступних трьох днів розкривається майже все оперення. Відчуття пінопластового гребеня, груди, крила та короткий хвіст шоковані. Пташенята перетворюється на міст підлітка, який більше не набирає ваги. До кінця четвертого тижня воск нарешті утворюється, «щоки», характерна для Корелла, проявляється для Корелла. Папуга починає їсти самостійно, успадковуючи звички батьків, намагається вкусити дзьоб з зерна та насіння. Пташенята виходять з гнізда у віці місяця - інтерес до світу прокидається в них, вони вже досить незалежні для того, щоб обійтися без батьків. Огляди

Чи знаєте ви?Корелла - Неймовірно віддані птахи. На відміну від багатьох інших птахів, які об`єднуються в парах виключно протягом періоду плавання, ці птахи утворюють одну пару на все життя. Вони проявляють турботу один про одного - Спати разом, веселитися разом, діліться їжею та ростуть потомством. Така близькість пари птахів спостерігається навіть серед котлів, лебедів та альбатросів.

Розвиток пташенят Corella: відео

Правила вибору та ціна

Ви можете придбати пташеня з двох місяців. Це найкращий час для його соціалізації та формування прихильності до власника. Якщо ви візьмете курча під один місяць без батьків до будинку, то це буде недоречним для незалежного життя. У самому ранньому віці пташенята імітують поведінку батьків та навчаються у них найважливіші навички харчування, туалету та польотів.

дізнатись,,.

Як вибрати здоровий папуг

Купуючи, перш за все, зверніть увагу на умови, що містять птахів. Клітка Корелла повинна бути чистою, просторою. Молоді тварини зазвичай на підлозі, оскільки рухові навички підлітків недостатньо добре розвинені.

Огляньте годівницю та пияка. Вони повинні бути чистими, зі свіжою їжею та водою. Антисанітарні умови затримання призведуть до захворювань домашнього улюбленця.

Щоб відрізнити молоду курку від дорослого папугу, огляньте його оперення. Чим старша птах, тим довше її хвіст і гребінь. Особливості догляду та годування пташенят corell вдомаМолоді папуги не знають, як добре піклуватися про себе, тому вид трохи неохайний - їхні пір’я зламані на кінцях, і біля хвоста, заплямованого в підстилці. На голові під гребенем дорослих пташенят, безумовно, буде невелике лисий місце, яке зарощене з віком.

Чи знаєте ви?Перші посилання на приручення папуг належать до Стародавнього Єгипту. Це сталося більше трьох тисяч років тому! Слідом за єгиптянами як домашніх тварин Папуги Індіанці та китайці почали тримати. Багато відомих історичних особистостей утримували папуги Corell. Серед гордих власників цих розумних чарівних птахів - Марко Поло, Джордж Вашингтон, Арістотель і навіть Тео Рузвельт.

Очі пташеня повинні бути абсолютно чорними. У дорослих вони яскравіше до коричневого і навіть золотих відтінків. Огляньте дзьоб і лапи птаха. У пташенят вони будуть гладкими, рожевими, без виражених лусочок і подряпин, характерні для дорослих.

Ще один знак, за допомогою якого ви можете вибрати здоровий молодий папуг - це його поведінка. Якщо птах здоровий, це буде мобільним і цікавим. Пташенята Корелла незграбні та недосвідчені, тому вони погано літають, падають з трохи і часто б`ються. Особливості догляду та годування пташенят corell вдомаУповільнення нудьгуючих Корелла, мабуть, нездорові. Навіть одна нездорова птах у клітці стане джерелом зараження для інших, тому краще знайти домашнього улюбленця в іншому магазині.

Corella Male відрізняється від самки з яскравим кольором. До двох місяців він зникає легкі плями на внутрішній стороні крил, а голова, гребінь і хвіст набувають більш насичених відтінків.

Жінки Корелл не знають, як співати. Починаючи з трьох місяців життя, вони роблять пірсинг клацання та пискання звуків, а самці спочатку намагаються заспівати мелодично.

Ще одна ознака, за якою можна визначити підлогу птаха, - це її поведінка. Жінки менш активні та агресивні, чоловіки, навпаки, дорогоцінні і намагаються привернути увагу.

Важливий!В одній клітці ви можете зберегти одного чоловіка та двох жінок, але ні в якому разі не може чоловічий не мати гетерозу. Самці почнуть змагатися за територію та жінки до смертних поєдинків.

Вибір папуг Corell: відео

Скільки коштують пташенята Корелла

Середня ціна для курчат Корелла коливається від 20 до 60 доларів. Ціна залежить від того, де саме ви купуєте домашнього улюбленця, і чи звик він до ваших рук. Вартість ручних птахів домашнього розведення може зрости до ста доларів. Селекціонери, що стоять за вручну, пташенятами просять до двохсот.

Умови утримання

Взагалі, Corella є невибагливою, але певні умови для комфорту все ще потрібні.

Чи знаєте ви?Corella відрізняє всіх своїх пташенят, навіть якщо вони мають абсолютно однаковий колір і, крім того, - відповідні їх імен. Кожна курча отримує своє унікальне поєднання звуку, яку батьки називають протягом усього періоду дорослішання. Виростаючи, Корелла втрачає здатність розпізнавати своє немовлята.

Кліматичний

Найзручніша вологість для Corella становить 70 %, температура становить 23 градуси. Більшість житлових приміщень мають такі параметри, тому сміливо кладіть клітку з Кореллом у кімнаті. Уникайте чернетки та прямих сонячних променів, оскільки під їх впливом птах стане поганим. Пилл Corella не терпить, тому регулярно здійснює вологе очищення поруч із кліткою. Особливості догляду та годування пташенят corell вдома

Якою має бути клітина

Вимоги до вибору клітки для Corell такі:

 • Розмір клітини повинен бути максимально просторим. Чим більше птах отримує місце, тим краще воно почуватиметься. Мінімальні розміри - висота 60 см, шириною 50 см і глибиною 50 см;
 • Дайте перевагу вертикальним клітинам, щоб ваш вихованець міг літати, коли він хоче. Отримайте його на прогулянку по квартирі двічі на день, щоб він не починав торгувати без руху;
 • Купуйте клітини з зазором між стрижнями 2-3 см. Якщо проміжок менший, птах може травмувати довгі пальці на лапах, більше - застряг головою або крилом;
 • Необхідна умова зручної клітки - це широкі міцні гроші з дерева. Пташенята Corella люблять кусати укуси, тому використання пластикових аксесуарів неприйнятне. Помістіть їх так, щоб, сидячи трохи, ваш вихованець може вільно розповсюдити крила.

Важливий!Допитливі Кореллі люблять різноманітні іграшки, але вам потрібно додати їх до клітки поступово, щоб пташеня не відчував стрес від багатьох незнайомих речей.

Що має бути кліткою для Corell: відео

Гігієнічні процедури та догляд

Видаліть клітку щодня. Зменшіть з нього залишок, вилучайте відмову, вимийте годівницю і влийте в неї свіжу їжу. Раз на тиждень проведіть загальне очищення, встановивши пташеня в тимчасову клітку - протріть дно та стрижні. Вимикайте всі поверхні клітини щомісяця, мийте іграшки та аксесуари в мильному розчині.

Чи знаєте ви?У дикій природі Corella виявляє чудову залежність від алкоголю. Вони потрапляють у стан сп’яніння, їдять над перенесеними фруктами або горіхами, а потім летить безконтрольно і розгульно. В Австралії цілі "дощі" п’яних папуг проводяться раз у раз, під час яких птахи втрачають свою орієнтацію та влітають у житлові квартали міст. Вдома, маючи відкритого пияка у загальнодоступному доступі, ці хитрі істоти можуть приготувати власну пюре, кидаючи шматочки фруктів у воду і чекаючи, коли вони подолають.

Кігті цих птахів ростуть протягом усього життя, і немає способу подрібнити їх у клітці, тому вирізати їх раз на місяць. Під час стрижки переконайтеся, що не підключити кровоносну судину, яка живить цвях. Пташенята чутливі до стресу, пам’ятайте про неприємні відчуття та повторюючи стрижку наступного разу, коли це буде проблематичним. Особливості догляду та годування пташенят corell вдомаМиття корелла під потоком води та миючими засобами немає потреби. Птах добре піклується і самостійно очищає сухе оперення. Час від часу їй потрібно влаштувати душ від розпилювального пістолета. Якщо ваш вихованець серйозно заплямований, то ви можете покласти ванну в клітку зі слабким мильним розчином - сама пташеня вимиває в ній, а потім висушіть.

Годування пташенят

Існують готові суміші кормів для Corell, вони збалансовані поживними речовинами та вітамінами і можуть служити єдиною їжею для птахів.

Якщо ви не довіряєте кормам магазинів, створіть дієту домашнього улюбленця самостійно:

 • Включають в ньому крупи, масляні культури, горіхи та ягоди;
 • Тропічні фрукти, давайте сухі, яблука та груші - у сирі.

Дізнайтеся більш докладно,

Пташенят Corell заборонені:

 • авокадо;
 • картопля;
 • Цитрусові кістки;
 • кава.
Вода в пияці завжди повинна бути чистою та свіжою. Закритий алкоголь є кращим для ванни, оскільки птах активно рухається в клітці і сильно. Особливості догляду та годування пташенят corell вдома

Чому пташеня може померти і як цього запобігти

Існує кілька найпоширеніших причин смертності Корелла. Приділяючи належну увагу своїм домашнім тваринам, ви уникнете таких проблем.

 1. Найпоширеніша причина випадку у молодих тварин - це неправильна допомога. Птиця, чутлива до змін температури, помирає від проблем із серцем, дихання. Молоді люди часто розвивають алергічні реакції на домашні хімічні речовини та пил. Наявність чернетки в кімнаті, де стоїть клітина, призводить до того, що кореллі холодні, а потім не одужують. Щоб мінімізувати стрес у курку, придбайте для нього тимчасову порожнину - невелику закриту коробку з отвором для входу. Порожнисті потрібно залишити, поки пташеня повністю не зросте, а потім обов`язково підберіть. Доросла птах повинна бути знайома клітці та відкритих просторах. Закритий будинок не покращить свої навички соціалізації.
 2. Друга найважливіша причина смертності пташенят - це інфекційні захворювання. Серед птахів вони швидко розповсюджуються, купуючи, перевіряють не тільки свою птицю при покупці, але й тих, хто з ним у одній клітці. Вірус Попова провокує здуття живота, а зневоднення не можна обробити, тому його зовнішній вигляд можна запобігти шляхом обробки клітини з розчином йодоформ. Короста, досі відомі як ножідокоптоз, - це захворювання, спричинене появою ліжечка з кліщами роду Knemidocoptes. Лише ветеринар може вилікувати птаха з корости, і вам потрібно діагностувати його на самих ранніх етапах.
 3. Третя причина смерті пташенят - це травми. Дорослі птахи можуть завдати шкоди дитині, сама пташеня може бути травмована. Якщо ви бачите, що дорослі папуги або навіть батьки дитини конфліктують з ним, покладіть курча в окрему камеру. Усуньте всі гострі кути в клітці, вийміть іграшки з тонкого пластику, щоб пташеня не вирвало їх і не ковтати дрібні частинки.

Чи знаєте ви?Маючи дивовижний подарунок наслідування, Corella може наслідувати людську промову та співати вивчені пісні. У той же час, ні голосові шнури, ні загалом голосовий апарат, ці птахи мають. Найскладніші мелодійні переливи та триллі, вони публікують виключно за допомогою дзьоба та язика.

Піка Корелла потребує батьківської допомоги на місяць. З другого місяця життя він починає їсти жорсткий корм і незалежно стежить за своїм оперенням. Повна зрілість Corella досягає лише шести місяців, поки цей час їх потрібно особливо захищати від проектів, регулярно дезінфікувати клітку та стежити за якістю харчування. Вибираючи домашнього улюбленця, зверніть увагу не лише на його зовнішній вигляд, але й на умови, які він містить, щоб взяти здорову та добре загрозу птаха у ваш будинок.

Що потрібно знати, перш ніж купувати Corella: відео

Огляди

Зазвичай вони приймають у віці 2 місяців, коли курча починає їсти самостійно. Якщо ви хочете посібник, тоді шукайте посібник цього віку. Є селекціонери, які приборкають і продають вже посібник. Просто трапляється, що через 2 місяці птах живе в вольєрі і може дещо відкинутися. Однак є ручний PTEN через 4 місяці.

Леноветс сказав:

І правда полягає в тому, що Корелла не настільки кусає, що неплатоспроможність і легше їхати до Коттта? Я чув їм більш лагідну вдачу, це так?

Загалом, вважається, що це є. Але все ж доступні індивідуальні характеристики. Моя жінка Карелла була приручена більше шести місяців, є прогрес, але поки що не скуштувало. І диспозиція Карелла справді лагідна. Вони навіть їх керують.

Леноветс сказав:

І ще одне запитання, в якому віці вони набувають дорослих розмірів?

Приблизно через шість місяців.

Анхва

http: // папуги.RU/Нитки/%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%8C%D0%Ba%D0% Бути%d1%80%d0%b5%d0%bb%d0%bb%d1%83.15924/#після 20184

Я також додам із себе. Corella дійсно ладити з хвилястими папугами! У мене більше півроку, яку Корелла жила в одній клітці з хвилястим. Звичайно, є винятки, коли птахи не сходяться, але це, безумовно! У крайніх випадках, якщо є сварки, то їх можна посадити на різні клітини!

Тепер у мене є 2, наприклад, Corella та 5 хвиль. Наприклад, одна Корелла взагалі не визнає жодних птахів і є лише в суспільстві людей. І другий, навпаки, лише з хвилястими, Самак тягнеться до нього.

Я купив свою першу Corella у заводчика у віці 1 місяця. Вона була природним кольором. Для не досвідчених протягом півроку він подумав, що це хлопчик...Вона не співала, голова не була жовтою, кола під крилами залишилися. Як результат, вона виявилася дівчиною.

Основна особливість - спів. Птахи починають співати у віці 3 місяців (це трапляється і пізніше, звичайно). Їх спів дуже характерний, як свист і дуже гарний! Тепер я опублікую відео з YouTube, як Корелла співає самців.

Самки здебільшого мовчать, і їх спів більше схожий на бурчання)

Ну, трапляється, що птах не співав, не виявляв жодних знаків, а потім раптом знесли яєчко. Ну, це рідкісний випадок, коли було дуже важко визначити стать птаха, і тому стало зрозуміло, яка це статі. Не важко визначити підлогу в природному кольорі, все стає зрозумілим після першої линьки часто. Щоб я думаю, що у вас не буде проблем з цим!)

Бармейка

http: // volnistij-gorod.ru/kak-vibrat-korellu-t628.HTML#P50466

Статии на тема
LiveInternet