Опис кільцевого горла з червоної книги

Опис

Я давно був відомий і друзі з людиною. З давніх часів це вважається символом чистоти та світу. Російські вчені вважають переселення птахів у країні як явище 20 століття в зоології.

Перші орендарі були помічені в 1944 році в Карпаті. В даний час живе у всіх містах та селах від східноєвропейської частини до Далекого Сходу.

Опис

Птах із родини голубів. Загальновизнано, що батьківщина - це Індія, але точних даних немає. Пернісний з Балканського півострова, набагато більше 400 років тому, турки привезли його до Європи.

Король Горліца в Червоній книзі

Як виглядає

За формою, це виглядає як голуб, але більш елегантний. Дорослі птахи досягають довжини до 30 см. Рожево-коричневі тони переважають у оперення, перетворюючись на рожевий відтінок у нижній частині тіла.

Невелика закруглена голова з гранатовими червоними очима та невеликими дзьобами на довгій і тонкій шиї. Очі підпускають білим.

Цікаві факти про птаха

Розмаха крил від 40-50 см, з темними пір`ями на кінчиках. Хвіст гострий і витягнутий. Ноги невеликі, низькі, зазвичай без волосся, червоні та морквяні кольори переважають.

Довгі пальці з розвиненими кігтями. Самець відрізняється від великих розмірів і насичення забарвлення оперення. Вага птахів не перевищує 250 г.

Відео з голосами Горліца (коли вони співають і співають)

Основна відмінність між горлом - це наявність темної рамки на шиї, яка присутня лише у дорослих.

Характер і спосіб життя

Кільцеве горло - птах не сором`язливий. Її гнізда часто можна побачити поруч із житлом та будівлями людини. Активний протягом дня. Раннім ранком після проповіді він вилітає шукати їжу. Протягом дня відпочинок на листя дерев.

У другій половині дня пошук їжі знову. Ніч проводить навколо гнізд, збираючи маленькі зграї. Спати, тісно чіплятися, один до одного, зігріваючи взаємним теплом. Розташований поблизу "сусідів", з якими вдень він спілкується із задоволенням і тривалий час.

Місце для будівництва будинку вибирає самець. Він запрошує свою дівчину оглянути, і після затвердження жінок пара починає організовувати житло.

Опис кільцевого горла з червоної книги

Після народження пташенят сім`я продовжує триматися разом. Батько і чоловік жорстоко захищають територію від вторгнення незнайомців. Тремтить ворога для гребеня та пір’я, при цьому кричить.

Пари створюються для життя. І навіть після втрати або смерті партнера він не завжди створюється з новим супутником.

Що їсть

Дієта включає як крупу, так і тваринну їжу. Дієта невибаглива. У міських умовах у парках та лісових ременях насіння дерев. З настанням осені він летить ближче до ліфтів, зерносховища.

Часто рейди по полях із соняшниками, пшеницею, тим самим зменшуючи культури. Однак вони можуть вибрати з землі впали зерна, очищаючи поверхневий шар бур’янної трави. У лісі харчуються берези, ягоди, фрукти дерев. Не зневажає мурашок і маленьких черв’яків.

Опис кільцевого горла з червоної книги

На відміну від решти голубів, горло п`є воду, ніби через «трубку», а інші види вважають за краще забити кілька крапель вологи в дзьоб, кинути голову і ковтати.

Репродукція

Створити сімейний голуб і голуб може бути через півроку після народження. Чоловік, доглядаючи за жінкою, демонструє свої чесноти. Вона охоплює і біжить навколо обраного, голос у період весілля стає димним і гучним. Протягом періоду поширення їх зберігають парами.

Гніздо керує хатою, партнер постачає будівельний матеріал. Звичайна кладка складається з 2 білих яєць. Природа не наділа птахів у подарунок створення "затишного будинку". Найчастіше-це поспішно кинуті гілочки і закладена паличка.

Вся структура виглядає хиткою. Зрілі пташенята, намагаються сили, падають через прогалини або випадають. Зважаючи на те, що двоє народжуються, такі втрати для сім`ї помітні.

Опис кільцевого горла з червоної книги

Чоловік допомагає в вилупленні протягом дня. Вночі самка копає, щоб годувати і замішувати крилами. Дитинчата вилуплюються через 20 днів. Мама годує перший тиждень, розбиваючи їжу з Гойтера, а потім годує зернами та насінням. Через три тижні діти ростуть і стоять на крилі.

У період годування в гусячих черепах утворюється поживна рідина, яка називається "пташине молоко". Друг того ж "делікатності" є тим самим "делікатесом", щоб поповнити сили.

Природні вороги

У природі небезпека дорослих птахів - це яструби, сови, домашні сови, Сапсан. У місті кладка зруйнована воронами, сороками, блукаючими котами.

Горлі обладнані скрізь: на телеграфних полюсах, опорах ліній електропередач, на світлофорі та ліхтарі. Є часті випадки, коли виступаючі кондиціонери вибираються за місцем притулку. Невжейнені гнізда розбиті вітром, скинуте людиною.

Тривалість життя в природі 10-13 років. Скручені птахи живуть у будинках 15-18 років. В умовах зоопарків може існувати до 30 років.

Опис кільцевого горла з червоної книги

У разі небезпеки пара застосовує тактику відволікання від кладки. Один з подружжя прикидається, що його перервають крило, тим самим відволікаючи загрозу від сім`ї.

Зимування

Район Горлітан величезна: Західна та Центральна Європа, Ісландія. Птаха можна знайти в Індії, Шрі -Ланці, Китаї, Японії.

Місця зимування залежать від виду. У різних джерелах в природі є близько 10, з яких 5 присутні в Росії:

  1. кільцевий
  2. Короткий
  3. звичайний
  4. Великий
  5. Маленький Горлі.

З північних регіонів міграція в теплому зиму починається в серпні. Південні родичі починаються через місяць і можуть полетіти до Африки.

Опис кільцевого горла з червоної книги

Види, що ведуть сидячий спосіб життя, холодний у містах та селах, осідання на горищах, покинуті будівлі.

Пари створюються під час зимування, а подружжя вже повертаються додому.

Король Горліца в Червоній книзі

Птах занесена в Червону книгу Республіки Чуваш, як "погляд з невизначеним статусом" відповідно до класифікації IV. Це означає, що інформацію про номер для передачі в інший статус недостатньо чи ні.

Однак орнітологів відзначають падіння населення у звичайних місцях існування Республіки. Основні фактори зменшення вважаються наближаються до житла людей, руїна гніздування сорока та ворон.

У решті частин Росії не вживали спеціальні заходи безпеки, t. до. Види нічого не загрожують.

Опис кільцевого горла з червоної книги

Заслуговує на контроль чисел як прикраси садів та парків. В європейських країнах це захищено.

Цікаві факти про птаха

  • Для кращого подрібнення їжі в шлунку Горліца кусає невеликі камені.
  • Любить воду, вирушає недалеко від водних тіл, на яких пісні щебетають і співають і співають. Її головний голос далеко в лісі, і мисливці можуть визначити напрямок до води.
  • Якщо багатство в кормі, пара може винести потомство в будь -який час року і вирости до 8 поколінь. Турботливий батько виводить старші, а мама - нова кладка.

Опис кільцевого горла з червоної книги

  • Як правило, голуби будують гнізда на деревах, але також можуть оселитися на землі.
  • У місті птахів суєта і шум зовсім не бентежать. Поселення на зайнятих вулицях, підвіконнях та балконах були помічені.

Горлі легко приручений і із задоволенням існує як домашні тварини. Чоловік закохався у птаха за спокійного персонажа, тихого і мелодійного голосу.

Були питання про Кільцеве горло Або є що додати? Потім напишіть нам про це в коментарях, це зробить матеріал більш корисним, повним та точним.

Статии на тема
LiveInternet