Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Опис та особливості скелі

Вони кажуть, що в очах канадця, піднімаючись на коліна до власника, ви можете чітко прочитати: "Я вас ненавиджу! Але ти теплий ". Можливо, це не без причини, відчуття самого найкращого відображає суть цієї дивовижної та незалежної породи, головна особливість якої полягає в тому, що такі коти потребують тепла. У будь -якому сенсі цього слова.

Опис та особливості скелі

Канадський сфінкс - відносно молода порода, її "вік" близько 50 років (через досить складну історію офіційного визнання цієї породи різними фелінологічними організаціями, важко назвати точну дату її народження). Сфінкси приїхали до Росії і, відповідно, в інших країнах, утворених після краху СРСР, вже недавно, на початку цього століття. Але якщо п’ятнадцять років тому лисий кіт викликав жах і огиду, сьогодні ви нікого не здивуєте такого вихованця.

І це не дивно. Вони кажуть, що один раз, натиснувши на нього тепле і повністю беззахисне тіло цієї кішки, людина вже не може з нею розлучатися. У будь -якому випадку, тривалий час.

Тепло також включає такі породи, як

Зовнішні характеристики

Існує кілька стандартів канадської породи сфінкса: CFA, TICA, WCF. Відмінності в цих стандартах, в будь -якому випадку, з точки зору простого мирянина, не такі помітні, проте вони існують.

Оскільки в Європі найпоширенішим є федеральний World Cat (WCF), у майбутньому описі зовнішності та характеру ми будемо керуватися головним підходом цієї конкретної організації. Історія появи

Тривалість життя: 13-15 років.

Підстилка: 3-6 кошенят.

Колір: Будь -який, але частіше білий з рожевим відтінком, а також кілочком.

Вовна: Відсутнє.

Шкіра: Жир, подібно до замші.

розміри: середній, а коти набагато більше, ніж коти.

Вага: в середньому 3,5 кг для кота, 5 кг для кота.

Хто визнаний: WCF, TICA, ACFA, ACA, AACE, CCA, CFA, Fife.

Канадський сфінкс має міцне тіло середнього розміру. Хребта не повинна бути важкою, хоча скриня досить широка і масивна, тому передні ноги, очевидно, широко встановлені. Як вибрати і скільки коштує екзотичне кошеняШлунок закруглений, ноги елегантні, але сильні. Пальці на лапах довгі, хвіст тонкий, довгий і лисий, він не вважається недоліком лише наявність маленької пензля в кінці.

Голова має форму злегка закругленого клину (довжина більша за ширину). Розміри голови середні. Характерна особливість Sphinx - це потужна коротка морда з чітко визначеними виступаючими скулами, перехід чітко видно в профіль. Шия не довга і не коротка, досить сильна.

Вуха також є ознакою породи. Дуже великий, широкий за посадкою та розміром біля основи. Вовна зовні повністю відсутня, за винятком дозволеної пістолета в самій основі.

Величезні, злегка косові та досить широко посаджені мигдальні очі можуть бути будь -якого кольору, який гармонізується з основним кольором.

Шерсть канадських сфінксів практично відсутня. Тільки невидимий пух покриває їх шкіру, майже так само, як у людей.

Короткий пух присутній лише на обличчі. "Вуса" та "Брови" (вони називають "Vibrissas" правильно) у стандарті WCF вітаються, тоді як в інших міжнародних організаціях вважається, що таке волосся не повинні залишати, або вони можуть бути зламані або дуже короткі. Найкращі умови для кішкиУсі прийняті стандарти кажуть, що канадці можуть мати будь -який колір, однак CFA в цьому плані робить додаткову вимогу: волосся на тілі повинні мати зональний живопис, відповідно, не слід, шинчіли, камео серед сфінксів, не повинно.

І, нарешті, майже найважливіше - це те, що, крім відсутності вовни, сфінкс Сфінкс робить характерні складки на шкірі. Вони повинні бути присутніми на шиї, на ногах і навіть на лобі.

У маленьких кошенятах майже все тіло "зморшкувато", більшість складок згладжуються з віком, але все одно вони повинні бути чітко помітними. Стандартний CFA говорить, що максимальна кількість складок вітається до міри, поки вони не заважають тварині.

Агресивність та "незворотність" вважаються недоліком. WCF та TICA штовхають тварин, які мають велику схожість. Як доглядати за домашнім улюбленцем

Характер та звички

Канадські сфінкси іноді називають "місячними" або "чужими" котами. І справа тут не лише у абсолютно унікальному вигляді, але й у природі цих дивовижних істот.

Чи знаєте ви?Канадські сфінкси стали відомими завдяки фільмам "Зоряні війни", "Чужий", "Остін Пауерс". Американські шанувальники цієї породи навіть присвятили їй окрему друковану публікацію. Газета називається "гола правда".

Вони кажуть, що в канадських сфінксах є щось із чогось, чогось із собаки та чогось із дитини: ці коти обожнюють різні акробатичні хитрощі, власник відданий власнику, позитивним і грайливим, як діти, гравці та гравці та гравців та гравців та гравців та гравців та гравців та гравців та гравців та гравців та гравців Гравці. У той же час вони залишаються котами - своєю притаманною благодаттю, таємницею, незалежністю та чарівністю.

На жаль, це теоретично. На практиці багато власників сфінкса не тільки не спостерігають нічого собаку у своїх домашніх тварин, але й риси котів як такі не завжди помічають.

Часто спілкування такого кота з власником зводиться лише до процесу годування (а апетит цих тварин відмінний, і це, на жаль, не є хорошим життям). Так, канадці дуже ласкаві і із задоволенням піднімаються на коліна або під ковдрою до власника, але - хто знає? - можливо, вони просто використовують людину як нагрівальну майданчик.

Такі діаметральні характеристики в описі характеру часто не можна знайти в котячому світі.

Можливо, це питання індивідуальних характеристик певної тварини (це означає, що характер канадського сфінкса може бути будь -чим), але, можливо, просто дуже важливо створити правильні умови для цієї незвичайної кішки, і це, враховуючи обліковий запис, як вона була створена порода, що робить її не такою простою.

Найчастіше вдома вибирають такі породи котів, як

Історія появи

Треба сказати, що ніхто ніколи не спеціально виводив "голих" котів. Ця порода народилася досить випадково.

Кажуть, що в одній канадській родині звичайна домашня кішка принесла кошенят, серед яких був повністю позбавлений вовни. Ну, що перелякані власники не зробили з нещасним, за допомогою якого лікарі не переносили його, які ліки не набили його! Нічого не допомогло. Основи належного харчуванняПальто на тварині ніколи не почав рости. І тоді одного дня власники, ми повинні віддати їм данину, раптом знайшли сили помітити, що кошеня взагалі зовсім не виглядає хворим. Жодних ознак нездужання чи інших розладів, крім "Freeness" у його поведінці.

І тварина залишилася наодинці. Пройшов ще трохи часу, і власники, віддаляючись від першого шоку, почали придивитися ближче до дитини і нарешті вирішили, що "в цьому щось" є ". Коли кошеня (і це було хлопчик) виросло, рішення його власників вже нарешті сформувалося.

Він був перехрещений з власною матір`ю, в підстилці, як очікувалося, лисині кошенята знову були, вони почали переходити з батьками і між собою - таким чином, основи абсолютно нової породи були закладені.

Важливий!Sphinx - це порода, отримана внаслідок "консолідації" у кількох поколіннях генетичної мутації. У природі такі тварини зазвичай не виживають, тому що без вовни дуже важко пережити найменші кліматичні зміни (як холодно, так і тепло). Ця обставина була однією з причин, чому міжнародні фелінологічні організації дуже довго протистояли офіційному визнанню породи, розглядаючи (а не без причини), що людина не повинна записувати та розробляти ознаки, з точки зору природи, які є "шлюбом".

У 1971 році CFA навіть відкликав тимчасове рішення про визнання породи, спочатку прийняту. Для цього було кілька причин, але один з них був у занадто високій смертності серед лисих котів. Про здоров`яСкладність у розведенні породи також полягала в тому, що мутаційний ген, який викликає відсутність вовни, є рецесивним, а це означає, що ідеально лисені коти можуть перетинати лише один одного, інакше нестабільний просто не проявляється себе.

Це значно ускладнює роботу, щоб зміцнити поєднання породи з «здоровою» кров’ю до неї. На щастя, ця проблема була вирішена завдяки Devon Rexes, який брав участь у консолідації нової породи, оскільки шерсть цих котів настільки коротка, що зовні вони трохи нагадують лисий.

Тим не менш, канадським сфінксам все ще вдалося виграти світ, спочатку помилялися у їхньому відборі, значною мірою були виправлені, а на півстоліття кішка без вовни надзвичайно популярна на всіх континентах, а кількість шанувальників постійно зростає.

Офіційне визнання також не змусило себе чекати. Першою організацією, яка офіційно визнала Сфінса, була Тіка (1985), потім CFA приєднався до нього (1996). Пізніше Європа "примирилася" з новою породою, це сталося лише на початку нового тисячоліття. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Як вибрати і скільки коштує екзотичне кошеня

Породістініко не слід купувати на ринках птахів та сумнівних заводчиків, але для канадського сфінкса це правило набуває особливе значення.

Через високі ціни на екзотичних кошенят, багато недобросовісних заводчиків, які переслідують прибуток.

Важливий!Недорогий канадський сфінкс, "Ви можете з дефектами" - це ставлення, яке потрібно негайно забути, вибравши кошеня!

Якщо ви не хочете бачити, як ваш вихованець без причини не починає тягнути задні ноги, болісно кричить, бо його нирки відмовилися, і вмирають на руках у жахливому агонії - не врятуйтеся і не купуйте винятково чистокровну тварину в дитячій кімнаті з хороша репутація.

Або візьміть кіт у дворі в притулку. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиЯкщо ми поговоримо про цифри, то все залежить від класу тварини. Як відомо, чистокровні кошенята продаються у трьох класах - RET, розведення та показують. Спрощено, тоді кошеня-клас-клас-домашня тварина.

Усі ознаки породи у тварини присутні, але вона не використовується в розведенні і повинна бути стерилізована.

Клас Brid припускає, що кішка (у котів ця категорія відсутня) може використовуватися для розведення, але вона все ще не досягає найвищих характеристик "чемпіона".

Нарешті, коти шоу -класу - це саме те, що дозволяє вам займатися реальним бізнесом щодо продажу кошенят та отримувати різноманітні назви на міжнародних виставках.

Мінімальна ціна канадського кошеня сфінкса становить 400 доларів. Бажаючи придбати кота з правом на розмноження, готуйтеся заплатити щонайменше 500-800 американських доларів.

Нарешті, вартість справді елітних тварин починається з 3 тисяч доларів і напевно може досягти 5 тисяч. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиБудь -який кошеня чистокровного кошеня продається з ветеринарним паспортом, в якому слід зазначити всю інформацію про щеплення

Якщо тварину експортують за кордон, вакцинація з сказу та додаткові документи, що підтверджують стан здоров`я кошеня, є обов`язковими (їх список повинен бути уточнений залежно від певної країни).

Чи знаєте ви?Цікаво, що плід перетину канадських сфінксів та американського Керлова була ще однією дивовижною породою котів - ельф. Ці тварини навіть більше схожі на прибульців, ніж їх предок, однак ціна "укуси". Вартість кошеня -породи ельфу починається з двох тисяч північноамериканських доларів.

Окремо про родовід. Незалежно від того, які умови ви купуєте кішку (з правом розмножуватися чи без нього), ви маєте право отримати родовід від заводчика, оформлений від вашого імені.

Його присутність підтверджує, що в’язання батьків офіційно зареєстровано в клубі, і, отже, відбулося відповідно до елементарних вимог до чистоти ліній.

Інша справа, що деякі заводчики передають оригінальні роди новому власнику лише після того, як тварина, придбана без права на породу, була стерилізована. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиЄ клуби, які роблять такі генеалогії негайно, але з позначкою про відсутність права на розмноження, вони обоє - це нормальна практика.

Важливий!Якщо ви збираєтеся використовувати канадський сфінкс для розмноження, краще взяти гомозиготну тварину, тобто той, який не має «безцеремонного» гена в поєднанні з геном Девон-Рівер. Такі кошенята народжуються взагалі без вовни, тоді як гетерозиготні сфінкси в ранньому віці завжди мають легкий пух. Ця різниця в кошенятах зберігається протягом першого тижня, максимум двох, після чого різниця перестає бути помітною.

Якщо серед найближчих предків вашого майбутнього фаворита немає Девона Рексса, це не означає, що тварина-це правила генетики таким чином, що цей ген може проявлятися в будь-якому поколінні, а девонські директори були присутні в Створення породи нестабільних котів, отже, ніхто не може дати жодних гарантій їх прояву.

Тому єдиний спосіб придбати правильний «селекційний матеріал» - це відвідати майбутнього продавця в перший тиждень після закінчення його кішки.

Найкращі умови для кішки

Канадський сфінкс не потребує особливого догляду, і все ж його вміст пов`язаний з деякими особливостями. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиЧерез відсутність вовни ця порода, як правило, визнана гіпоалергенною, але люди, які мають алергічну реакцію на котів.

Пот від причини, такі коти мають багато інших переваг: вони не тануть, після них вам не потрібно болісно очистити килими та м`які меблі, їх не потрібно розчісувати протягом тривалого часу.

Тим не менш, вам потрібно заплатити за все. Лисні коти починають замерзати вже, коли температура в квартирі для людини здається абсолютно комфортною.

Важливо знати, як дбати про те, як, про всі плюси та мінуси, як

З цієї причини не забудьте подбати про тепле гніздо для свого вихованця і будьте готові до того, що він проведе там цілі дні, відчайдушно страждаючи і не виправдовуючи очікування отримати товариську та веселу кошеня.

Як хороший вихід із ситуації, ви можете спробувати одягнути тварину в елегантний гетероген або піжаму (для канадського сфінкса одяг - це необхідність, а не примхи власників), але не всі коти сприятливо ставляться таке лікування. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиАле занадто гарячий клімат для канадського сфінкса також неприйнятний.

Тому перед тим, як вибрати цю породу, зважте плюси та мінуси, тверезо оцінюйте середньорічні параметри температури всередині вашого будинку, проконсультуйтеся з фахівцями (не тим, у кого ви збираєтеся придбати кошеня) і лише потім приймати рішення.

Чи знаєте ви?Багато джерел кажуть, що температура тіла канадського сфінкса вища, ніж "звичайна" кішка. Насправді це не так. Хоча, стискаючи ніжне тіло до себе, це здається вам незвично гарячим, це не що інше, як ілюзія. Справа в тому, що температура тіла у котів, як правило, на два градуси вище, ніж у людини, але, контактуючи зі шкірою, позбавленою волосся, ви підсвідомо маєте асоціацію з людиною, саме тому мозок сигналізує про вас: температура дуже високий!

Як доглядати за домашнім улюбленцем

Догляд за канадським сфінксом не займає багато часу, але, не дотримуючись елементарних правил гігієни у тварин, проблеми зі здоров’ям можуть починатися.

Купання, догляд за шкірою та хвіст

Найбільша проблема сфінксів - це шкіра. За відсутності вовни (яка для кішки, як правило, неприродна), вона дуже швидко покрита дуже специфічним рейдом, здається, що піт тварини. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиНасправді проявляється активна робота сальних залоз. Проблема полягає в тому, що такий "жир" має дуже неапетитний колір.

Всього через кілька днів лише тіло сфінкса, але його сміття стає коричневим, а сама кішка - м`яко, негідно.

Існує два виходу - постійне купання або регулярне витирування вологою тканиною або губкою. Необхідно мити канадський сфінкс так само, як і маленька дитина, з м`яким дитячим шампунем, обережно переконуючись, що вода не впаде у вуха.

Важливий!Занадто рясний сальний розряд - це сигнал про те, що в тілі вашої кішки щось не так. Зверніться до ветеринара і спробуйте встановити причину відхилення. Можливо, він полягає в неправильній дієті: належним чином збалансоване та високоякісне харчування дозволяє досягти, що кішку потрібно буде купатися більше одного разу на місяць!

Хвіст сфінксів не потребує окремої обережності, але ... деякі власники тварин цієї породи здивовані, зазначають, що звичайна чистота для котів не завжди характерна для канадців. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиІноді, відвідавши туалет, тварина може ходити годинами з залишками кишечника навколо хвоста, поки власник люб’язно не обгортає свою улюблену «дупу», як маленька дитина.

Вуха та очі

Оскільки внутрішня частина вуха в канадському сфінксі також повністю позбавлена ​​волосся, вушні снаряди у тварині дуже схильні до забруднення. Більше того, коричнева сірка та бруд у величезних вухах більш ніж помітні.

Озброївшись бавовняним тампоном, все це потрібно регулярно видаляти, принаймні з естетичних причин.

Очі - це ще одне м`яке місце. З нальоту та розряду їх потрібно щодня витерти м’якою тканиною.

Стоматологічна допомога та кігті

Якщо кішка харчується сухою їжею, проблеми з зубами рідко виникають досить рідко, інакше їх потрібно періодично очистити від тартару. Одяг-звичайна гігієнічна процедура для домашніх котів, тут канадські сфінкси не потребують жодного спеціального підходу. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Основи належного харчування

Немає спеціальних правил, яких потрібно дотримуватися, складаючи дієту канадського сфінкса. Ці коти їдять так само, як і їхні "вовняні" родичі. Але для власника -початківця кота ми повторюємо основні правила харчування домашнього улюбленця.

Виберіть їжу, яка найбільше підходить для вашої кішки:

Кошеня

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів, кошеня може бути відлучається від матері не раніше ніж 12 тижнів після народження.

У цьому віці молода тварина вже повністю освоїла навички незалежного харчування і, швидше за все, ідеально справляється зі звичайною «дорослим» котячою їжею (якщо ви коли-небудь бачили, як поводяться тримісячні кошенята, які живуть з мамою, ви зрозумієте, що вони Буде їх нагодувати чимось із чимось із чимось, ніж одне, а дорослий кіт з чимось іншим - це марне підприємство: вони все одно тягне один одного з плит).

Таким чином, купуючи канадський кошеня сфінкса, вам не потрібно вибирати для нього спеціальну дієту «дитячого». Мабуть, єдина відмінність харчування такої дитини та дорослого кота - це кількість страв на день. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиКошеня віком від трьох до п’яти місяців рекомендується годувати чотири-п’ять разів на день, потім поступово проходить один-два годування, і починаючи з дев`яти місяців, також поступово молода тварина переноситься на дворазове харчування, яке є Збережено протягом усього життя.

Ніколи не залишайте незавершену їжу в тарілці. Опустіть вилучення до наступного разу! Виняток у цьому плані - це лише суха їжа, вона може бути присутня в годівниці цілодобово, за умови, що до кота доступ до великої кількості свіжої чистої води.

Якщо ви збираєтеся вживати котячу їжу в раціоні тварини, надайте перевагу, спеціально розробленій для кошенят (вони присутні в лінійці майже всіх відомих брендів). Для канадських сфінксів лише підходять корми суперпремію та преміум -класу.

Якщо ви більше задоволені натуральною їжею, вам потрібно буде додати вітаміни до звичайної дієти для всієї котячої дієти, це дозволить вам досягти необхідного балансу всіх необхідних поживних речовин. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Дорослий кіт

Отже, ми годуємо кошенят майже так само, як і дорослий кіт, лише частіше. Правила тут такі.

Їжа може бути з двох різновидів - спеціальних готових кормів або натуральної їжі. Вибір - для власника, але це потрібно зробити перед придбанням кошеня, щоб не травмувати тварину, що кидає збоку в бік.

Дозволено поєднувати різні види їжі, але краще це зробити не в одній трюку. І ні за яких обставин для кішки не підходить для "їжі з вашого столу".

Кішки - хижаки, тому основою їх раціону є м`ясо (або риба). Вихованця можна годувати птахом, кроликом, яловичиною та телятиною, під забороною - свинина, ковбаси та інші консервації та напівфінансовані продукти.

М`ясо і риба (море, низький жир, без кісток) можна кип`ятити або сирий, субпрофсований - лише варений. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиДля шматка сирого м’яса ваша кішка продаватиме душу, тому ви не повинні відмовлятись від такої насолоди тварині, але спочатку вам потрібно або заморозити продукт, або вилити окропу, інакше кішка ризикує «підібрати» гельмінти.

Окрім м`яса, коти можуть (і це необхідно): молоко з низьким вмістом жиру та молочні продукти, яйця з вареної курки або перепелів (останні не можна готувати, просто розбиватися в тарілці), овочі, трави, варені крупи. Заборонена - картопля. Бобові також не захоплюються.

Не дозволяйте улюбленому переїзду, тим більше, що канадські сфінкси часто страждають від ожиріння.

Важливий!Відсутність вовни призводить до того, що канадські сфінкси весь час замерзають. Як результат, метаболічні процеси в їх тілі трохи швидші, ніж у інших котів, і відповідно вони постійно хочуть їсти.

Власник повинен бути особливо уважним до того, наскільки його улюблений їс. Справа не тільки в тому, що жировий канадський сфінкс - це видовище, просто огидно.

Надлишок ваги справді шкідливо для здоров`я тварини, такі коти живуть набагато менше, ніж їхні брати. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Про здоров`я

Канадський сфінкс з хорошою генеалогією характеризується міцним здоров’ям, але все ж імунітет цих котів набагато слабший, ніж у породи, що розводяться більш «природним» способом. Крім того, існує ряд захворювань, які особливо характерні для цієї породи.

Можливі захворювання

Найпоширеніші захворювання канадських сфінксів можна розділити на дві великі групи - вроджені (на жаль, вони асоціюються з геномом "нестабільного": ми змушуємо кота платити за їх первісну зовнішність) та придбані).

Вони широко поширені

Перший власник не може впливати на перший, за винятком того, щоб придбати кота в серйозних розсадниках, з останнього ви можете частково захистити себе належним харчуванням та своєчасною вакцинацією. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати

Основні проблеми, які прощаються канадськими сфінксами (крім ожиріння):

 • Неправильний укус (закуска): нижня щелепа коротша за верхню, як результат, різці не поєднуються між собою. Часто ця патологія також супроводжується «зламаним» хвостом, такі тварини, безумовно, піддаються вилученню і не допускаються для племінної роботи. Кіт з такою патологією може відчувати себе досить терпимо, але іноді все ще спостерігається відставання, постійні травми щелепи та інші серйозні проблеми. Таке відхилення не можна вилікувати.
 • Мікрофтальм (неправильне розвиток очей). Така патологія може мати різноманітні прояви - від повної сліпоти до катаракти чи онкології. Причини цього відхилення не були повністю встановлені, але ймовірно, що все в одній мутації генів. Кішкам з болячими очима заборонено розмножуватися, неможливо вилікувати патологію в цілому.
 • Інверсія повік (серед сфінксів проявляється особливо часто через складки, які покривають голову тварини). Ця патологія повністю відноситься до всього, що вище відносно мікрофтальму.
 • "Зламаний хвіст" - це вроджена патологія, завдяки якій все ще існують дискусії щодо доцільності підтримки породи. Тварини з подібною вродженою патологією хребта, як правило, дають непереборне потомство, тому "мінімальне зло" - не дозволяти їх участі в розведенні.
 • Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годувати
  • Гіперплазія соска - ще одна спадкова проблема, що передається по жіночій лінії. Зазначається, що він найчастіше проявляється в синіх сфінксах. Проблема майже не лікується, потомство у таких котів найчастіше не виживає через порушення лактації. Інша проблема пов`язана з молочною залозою сфінкса-цист, залозистої дегенерації. Це частіше зустрічається у черепних котів, але, на відміну від гіперплазії, сосок, швидше за все, не є вродженою патологією, але проявляється пізніше, часто внаслідок тривалого використання різних «антизейс». У цій же групі ми відзначаємо гіперплазію ясен, вона має спадковий характер, а також чомусь характерна для синіх та черепахів канадців.
  • Різні види прищів, а також сезонний дерматит, васкуліт та інші шкірні захворювання. Причини та прояви таких патологій можуть бути різними, в принципі, їх ефективне лікування можливе, якщо ви вчасно звернетесь до хорошого фахівця.
  • "Синдром бронювання" - вроджена недостатня розробка TIMUS. Генетична патологія, швидше за все, безпосередньо пов`язана з відсутністю вовни (мутуючий геном). Це виглядає по -справжньому жахливо: просто здоровий кошеня засинає, щоб більше не прокинутися. Розтин показує серйозні патології внутрішніх органів.

  Необхідні щеплення

  Немає обов`язкового календаря для щеплень котів, але певні загальноприйняті норми все ще можна розрізнити.

  Вакцини, які використовуються при вакцинації котів, включають,

  Для сфінкса вони діють так само, як і для інших порід. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиПерша вакцинація кошенят отримує через два місяці. Звичайний склад вакцини - панлекопенії, ринотрахейт та каліцивірусу. Далі, у віці трьох місяців кошенята вакцинують проти сказу, котячого лейкемії, а також від перших трьох захворювань.

  Ревакцинація від лейкемії - через чотири тижні після першої вакцинації. Подальші щеплення роблять щороку: у той час тварина найкраще щеплена від усіх перелічених вище захворювань.

  Важливий!Ті, хто використовується для прищеплення своїх котів самостійно і без жодних проблем, встановлюючи тварин внутрішньом’язових ін`єкцій, повинні бути підготовлені до того, що деякі проблеми можуть виникати з канадським сфінксом: через відсутність вовни ці коти мають дуже товсту і міцну шкіру, Тож налаштуйтеся заздалегідь: для цього, щоб це для цього, щоб це втримати голку, вам знадобиться трохи більше зусиль, ніж зазвичай.

  Взагалі, сфінкси добре переносять щеплення, але кошенят рекомендують колють препарати з інактивованою вакциною, оскільки живий збудник може спричинити справжнє захворювання. Канадський сфінкс: як вибрати, скільки живе, як дбати, як мити і як годуватиЗ усього, що було сказано, зрозуміло, що канадський сфінкс - це не легка порода. Його відкликання все ще сприймається багатьма експертами як неприродний процес, і труднощі зі змістом такої тварини також достатньо.

  Якщо ви, тим не менш, підкорюєтесь неземною красою цієї дивовижної істоти, придбаєте винятково чистокровну тварину і будьте готові до того, що вам буде постійно зігріти це своїм теплом, лише в цьому випадку можлива справжня дружба та прихильність.

  Статии на тема
  LiveInternet