Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбати

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Птах вдома - це легка річ лише на перший погляд. Є досить багато птахів, які можуть жити в неволі, але я хочу, щоб вихованець був красивим і товариським, а також невибагливим у від`їзді. Така ж ситуація з папугами: Популярний "Волнушкі" повільно поступається представникам більш рідкісних видів для наших місць. Ми знайдемося з одним із них, дізнавшись, що цікаво папуга Какаріка, він - Нова Зеландія.

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Цей екзотичний птах з довгим хвостом, як і для його розмірів, - це невеликий хвіст.

Судіть самі: Тіло завдовжки 23-28 см (хоча копії 35 см), з яких 10-13 см падає на хвіст. Відповідність крил, обсяг яких зазвичай становить 12-13 см. Вага також невелика: 80-100 г вважається нормою для дорослого. Як вибрати право і скільки коштує папугаАле головна особливість роду - це колір. Кацеррікі, що живе в природі, флейфує переважно зеленим оперенням, що допомагає їм «розчиняти» в траві.

Важливий!Птахи, привезені з-за кордону, потребують особливої ​​уваги-родичі з домашніх розплідників набагато невибагливіші і навіть придатні для початківців.

Хоча насправді в цьому роді вирізняють аж чотири лінії, які відрізняються кольоровою гамою. Їх представників називають стрибаючими папугами (ціанорамф) та Залежно від кольору, вони можуть бути:

 • Червоношкірий. Це справжній "Нова Зеландія". Основний темно-зелений колір поєднується з насиченими блакитними рамками маховика та великими пір’ям, а також дочірньою компанією. Червона-наконечна смуга на голові проходить око. Є ще одна різноманітність: зелений тон замінюється жовтим, а на голові та тілі запускаються червоні плями (це результат мутації);
 • Умови утримання
 • жовтий -, З зеленим оперенням і жовтим (рідше помаранчевим). Незважаючи на назву, на лобі все ще є невелика червона позначка, візуально тримаючи світло -синій дзьоб. Від її суворо до ока приходить менш помітна червона смуга;
 • Як вибрати будинок для папугу
 • анти -зворотний. Зелений колір виглядає вражаюче з жовтуватою грудей, живота та дочірньої компанії. Доповнює зображення фрагмента синьо-фіолетового над крилами. Якщо придивитися уважно, помаранчева райдуга очей стане помітною;
 • Годування та догляд за пернатим
 • гірський. Багатий зелений колір трохи освітлюється на животі, а коронка та лоб червоного кольору мають характерний відтінок.
 • Освіта, навчання, ігри

Зауважте, що перші два рядки залишаються найпопулярнішими.

Чи знаєте ви?Дивно, але абсолютно всі папуги не мають голосових зв’язок.

Яскрава птах і персонаж, що відповідають зовнішності - Казаріки вважаються однією з найактивніших папуг. Ігри та спілкування їм просто потрібні. Самці є повністю гіперактивністю, тоді як їхні партнери спокійніші. Незалежно від статі, такі птахи дуже цікаві і не люблять нудьгувати поодинці - їм просто потрібна компанія та увага власників. Розподіл хворобЛінія Нової Зеландії розумна і швидка реакція. Печарник негайно пам’ятає, хто його оточує, де і що лежить, і негайно «сувої» в голові, як використовувати такий настрій для нових ігор - попередні заняття швидко втомлюються від спритних красенів.

Потенційні власники часто зацікавлені в тому, чи здатні ці птахи говорити, про яку словниковий запас здатний освоїти папугу Какарік. Так, вони можуть, але такі здібності рідко йдуть далі, ніж 20-30 слів. Практика показує, що чіткість вимови також не є посиланням, хоча ви все ще можете відрізнити слова.

Найбільш здібними студентами є чоловіки - жінки рідко демонструють свої здібності з точки зору розмови. У будь -якому випадку, влаштувавши вдома в Новій Зеландії, вам, мабуть, не нудно. Тривалість життя та відтворення в неволі

Як вибрати право і скільки коштує папуга

Окрім того, вирішивши придбати Какаріку, підготуйтеся до ретельного вибору майбутнього домашнього улюбленця.

Найкраще взяти птаха в спеціальній розпліднику або від продавця, який давно займався такими екзотами і може дати розумну пораду новачка.

Як домашні тварини вдома, вони містять такі екзоти, як,

Вже під час огляду зверніть увагу на наступні моменти:

 • вік. Найкраще придбати папугу протягом 5-6 тижнів. Більше молодих людей навряд чи можуть пережити зміну ситуації (а також старших птахів);
 • зовнішній вигляд. Колір повинен збігатися зі стандартом типу. Димський фон призводить до думок про вік (це вказує на те, що копія ще не була місяцем, або вона розміщена позаду в розробці);
 • стан здоров`я. Енергійність завжди має гладке оперення та чисті очі. Розменині пір’я, каламутні зіниці та плями з очей свідчать про погане здоров`я;
 • Не зневажайте дивитися і Під хвостом. Якщо в районі заднього проходу все чисто, без висушених «валиків» та слідів важких виділень, це означає, що все в порядку з шлунком;
 • Обов’язково детальніше подивіться звички. 5-10 хвилин буде достатньо, щоб переконатися, що птах здоровий і активний;
 • Важливий і Підлога папуги. Подумайте, з ким ви хотіли б почати: мила або більш збалансована жінка. Перший можна побачити на більших розмірах та масивному дзьобі.

Важливий!Дуже легко розпізнати серед молодих папуг папуги: такі птахи мають довший хвіст і легкий тон дзьоба.

Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбати

Все це слід пам’ятати, але є ще один нюанс, який привернеться до вас, як тільки ви приїдете до продавця. Це стосується санітарного стану "будинку". Близькі клітини, в яких відразу проживають кілька людей, будуть приводом відмовитись від купівлі - такі умови ризикують запустити багато захворювань вже в ранньому віці.

Чи знаєте ви?Життя в природі, шукає їжу, може літати до 750 км на день, а потім повернутися до свого гнізда.

Такі вражаючі папуги, які є Casariki, коштують при покупці дорожчий, ніж популярний хвилястий, Хоча їх ціна досить гуманна (особливо на тлі решти екзів). Цілком можливо взяти здорову і добре загрожену пташенят $ 50-60

Прочитайте також про характеристики хвилястих папуг, як будинок вдома.

Умови утримання

ПЕТ -ґрунтовий домашній тварин є невибагливим, хоча його зміст все одно потребує певного режиму.

Почнемо з освітлення: Оптимальна тривалість денного світла - 12 годин, після чого доцільно покривати комірку. Більш тривалий період освітлення провокує дорослих птахів до активного гніздування та відтворення.

Вимоги до температурного режиму зменшуються до постійного обслуговування +17 ° C ...+20 ° C. У більш гарячих умовах папуга стає агресивною.

Циркуляція повітря в кімнаті повинна бути помірною. У спекотний сезон краще тримати птах подалі від чернетки та кондиціонерів. Акумулятори, що входять до сезону нагріву, в свою чергу, висушуть повітря. Тут корисний домашній зволожувач, який принесе мікроклімат до будинку до прийнятного папуга на 60-70% для папугу.

Для вічно зайнятих домашніх тварин важливі прогулянки по кімнаті (це щонайменше 3-4 години на день). Kakariki люблять не тільки літати, але й бігати по підлозі, переміщувати речі, які їм цікаві, і будь -якими способами. З міркувань безпеки краще видалити важкі, гострі або крихкі предмети з полиць та столів - це буде краще як для них, так і для пернатих. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиПід час "вильоту" в кімнаті вікна та двері повинні бути закриті, не забуваючи про інших тварин. Ці папуги легко втектимуть від кішки, але проблема полягає в тому.

Важливий!Будь -яка зелень приваблює цих птахів, як магніт. Тому краще перенести улюблені рослини в іншу кімнату (інакше їх їдять вже під час першої прогулянки).

Після того.

Як вибрати будинок для папугу

Кожен, хто містить птахів вдома, впевнено скаже, що відповідні параметри клітини та її прикраса є ключем до довговічності домашнього улюбленця. Давайте подивимося, який куточок знадобиться для спритного какаріка.

Розміри та форма

Мінімальні розміри, допустимі для життя - 90x55x90 см - Поставка місця буде дуже корисною.

Виявляється, цей папуга потребує прямокутного вольєра, без склепінної, закругленої еліти. Для цього є пояснення - мешканець клітини буде працювати по всіх літаках (включаючи стелю). Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиДоцільно закласти качан з цілого пластику на підлогу без зади та чіпсів: птах любить роїться на нижньому рівні.

Неспокійне розпорядження цього виду призвело до іншої вимоги до житла-стрижні повинні відображатися горизонтально, з інтервалом 1,5-2 см. Тож новозеландці перейдуть від однієї підтримки до іншої без ризику.

Зверніть увагу на гачок, замикаючу клітку: Якщо він занадто вільно ходить, розумний домашній улюбленець може просто скинути її сильним дзьобом і бути вільним.

Розташування клітин

Природно, повинні бути надійно виправлені годівниці для сухого та вологого корму, а також Драйв

дізнатись,

Какарікі обожнює водні процедури, тож вам доведеться поставити ванну. Для цього підходить велика плоска плита. Будьте готові до того, що тепла вода в ній доведеться змінювати кілька разів на день - приймаючи ванни, птах активно махає крилами, виплеснувши рідину.

Чи знаєте ви?"Займальники" Какаріков вважаються найсміливішими папугами у світі. Птахи вагою 0,8-1 кг і близько половини метра завдовжки без страху викрадають продукти у туристів і розігнають свої машини, і за відсутності їжі вони можуть навіть напасти на мирну пасу овець.

Так що підлога не перетворюється на болото, на піддоні, покритий товстим папером або газетою, краще розсіяти тонкий шар кукурудзи або зернистого наповнювача без будь -яких добавок (такі матеріали заповнені в зоомагазинах). Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиПотрібні численні полюси з гладких гілок різного розміру, гойдалки, сходи та кілець, які будуть улюбленими іграшками. Хоча ті самі предмети досить швидко дратують птицю, що змушує власників переробити клітку - призупинити нові сходи, змінити розташування гілки тощо.

Все це достаток буде радістю, але за відсутності власника кількість таких розваг краще мінімізувати, щоб папуга, що залишився наодинці.

Цікаво ознайомитись із популярними різновидами папуг :(),

Годування та догляд за пернатим

Клітина готова прийняти свого орендаря, і питання виникає перед нами - і як саме нагодувати швидкий какарік.

Тут немає особливих труднощів. Головне це Різноманітні дієти. У своїй структурі 70% відволікають соковитими та м`якими травами, овочами та фруктами, ще 15-20%-готові зернові суміші в середньому розміром птахів, а решта-продукти тварин (яйця, сир тощо. Е).

Важливий!Продукти повинні бути свіжими та промитою та готовими, виготовленими кормами - підходящими з точки зору терміну зберігання та без неприємного запаху (він притаманний «затримкою» і відчувається, як тільки ви відкриєте упаковку).

Наступна їжа дозволена як основна:

 • Огірки та морква;
 • солодкий перець і кабачки;
 • Пекінська капуста, селера та листя салату (птах не відмовляться від одних і тих же частин кропиви або кульбаби);
 • Яблука, груші, абрикоси, екзотичні фрукти, такі як ківі або цитрусові;
 • Перси та виноград.

Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбати

Заможні композиції зерна або бобові інгредієнти будуть з`їдені з сумішей. У першому випадку овес і пшениця з додаванням гречки підходять, тоді як «суміш» бобів виготовляється з сочевиці, гороху та сої в рівних акціях.

Улюблені смаколики Какаріков - просочені насіння масляних культур (соняшник, льон), солодка кукурудза та свіже печиво. Сюди також входять горіхи. Але такі продукти надаються зрідка і лише після того, як приймати основну страву, кілька штук, інакше папуга почне бути примхливою і вимагати солодкого.

Залежно від пори року, в дієті внесені деякі зміни. Наприклад, горіхи обов`язково наведені восени, а взимку - пророщені ячмінні зерна або пшениця. Влітку пріоритет для свіжих фруктів, овочів та ягід (ви можете балувати свого вихованця, надаючи йому гілочку, просто відірвану з фруктового куща або деревини).

У холодний сезон обов`язково використовуються вітамінні добавки або топ -заправка. У цей період тіло дещо ослаблено: якщо ви залишите меню таким же, то лисині плями та лисині плями на голові, коронка та живіт незабаром будуть помітні. Це вже небезпечний сигнал дефіциту вітаміну.

Чи знаєте ви?Найважчі папуги-це дикієви 3,5-4 кг. Вони практично не літають, вважаючи за краще ходити по землі або повільно.

Догляд та вміст також потребують дотримання гігієнічних норм, до яких усі папуги чутливі, включаючи кроки, включаючи. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбати Прості, але регулярні процедури допоможуть цьому:

 1. Щоденне прибирання та промивання годівниць та випивки, а також чистіше очищення.
 2. Загальне прибирання з миттям та сушінням піддону, стрижнів та інших поверхонь. Це робиться раз на тиждень, використовуючи м`які миючі засоби та ретельне висихання.
 3. Це непогано, якщо клітина раз на чверть, і весь її вміст дезінфікується. Зазвичай розчин приймають 0,5% хлорофос або вапно хлору в концентрації 4%. Багато хто спрощує завдання, кидаючи трохи вуглекислого газу в окропу. Після обробки клітка на день піддається свіжому повітрі, так що домашню тварину доведеться тимчасово переселити.

Добре вигаданий папуга, що проживає в чистоті, буде радувати своєю діяльністю. Однак це може і навіть потрібно контролювати.

Освіта, навчання, ігри

Освіта починається після того, як птах освоїться на новому місці. Перші кілька днів - це завжди стрес, який часто супроводжується відмовою їжі, млявістю або порушеннями сну. Потім він проходить.

Дізнайтеся, як допомогти папугу стати комфортним на новому місці та приручити, якщо

Гіперактивним Какарікі просто потрібно навчитися елементарним навичкам поведінки та навчитися реагувати на команди власника. Зоріть себе - птах, хоч і розумний, але навпаки.

Важливий!Присутність інших людей чи тварин у кімнаті стане перешкодою для навчання: вихованець просто не зможе зосередитись на одному уроці.

Спочатку вона відповість власнику як інший стимул, після чого з`являється розуміння, що він є годувальником. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиСаме суворий (разом із похвалою) надається рішуча роль у «навчанні». Будь -які позитивні дії з боку птаха повинні бути виправлені з якоюсь делікатністю (звичайно, знаючи міру). Тож папуга швидко вловить зв’язок між його поведінкою та отриманою нагородою, ймовірно, намагається забезпечити настільки корисні навички для себе.

Спілкування з ним також вимагає справедливого впливу. Дійсно, важко поговорити зі стрибком птаха, не зупиняючись, не зупиняючись, але все одно справжнє: він ідеально фіксує всі інтонації, навіть не дивлячись.

Цікаво знати: що

Якщо після того, як з’явиться папуга в Палаті, важливо звести його до прізвища, то на перший план виходить оцінка його дій. Похвала (як тихий критик) буде сприйматися лише в тому випадку, якщо це своєчасно. Наприклад, Какарік зайшов у клітку без примусу. Негайно хваливши його, ви тим самим запитаєте у нього «маркера», що це добре. Трохи померлого схвалення, швидше за все, спричинить непорозуміння або зв’язок з іншою подією - така психологія. Під навчання зазвичай передбачає здатність повторювати слова. Для цього виду це дещо проблематично, хоча з постійним повторенням пари десятків коротких слів чоловіки зазвичай пам’ятають, намагаючись їх повторити.

Для найкращого ефекту в процесі навчання вони включають слова з шиплячими звуками, які добре сприймаються птахами. Хоча вимова далеко не ідеальна, і тривалі монологи навряд чи від них очікують.

Чи знаєте ви?Серце домашнього папугу на спокійних ударах з частотою 200 ударів за хвилину. Але йому не байдуже далеко від колібрі, чиє серце дає щонайменше 500 ігум.

Прискорив розвиток такого матеріалу ігор. Улюблені розваги птахів - це сховище та шукають з м`ячами, слухаючи музику з кивками, щоб перемогти. Кароги будь -якого віку обожнюють ігри, що розвиваються - всілякі піраміди та скарбнички, на яких потрібно носити кільця або носити різні невеликі фрагменти.

Активна мораль папугу Какаріка змушує задуматися про те, чи реально приручити це диво до рук, і якщо так, то як це як.

Краще почати з моменту його появи в будинку. По -перше, просто сидіти ближче до клітки, щоб птах звик до вас. Якщо вона більше не ухиляється, побачивши власника, ви можете перейти до наступного етапу - обережно отримати руку всередину, щоб папуга звикли до таких контактів. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиТоді те саме робиться, але вже за участю частування. Повторюючи цю техніку день на день, ви зрозумієте, що крилата побачив у вас друга. Якщо після цього трохи лоскотуйте живіт, то він погодиться грати. Залишається мати палець під грудиною, трохи вище лап. Перші спроби не будуть повністю успішними, але через тиждень -два вихованець спокійно дозволить собі.

Дізнайтеся більше про вміст вдома

Розподіл хвороб

Яскравий гість з океанських островів іноді захворіє. Це може бути результатом недоїдання, несвоєчасної турботи чи поганого санітарного стану вольєра.

Важливий!Фактором ризику може бути сусідство з іншими видами, особливо якщо в кімнаті встановлено багато клітин.

У таких умовах випадок загрожує дістатися Серйозні ускладнення, як:

 • Paratifa ("Птах" форма сальмонельоза);
 • туберкульоз, що призвело до використання поганої якості їжі;
 • Напади паразитів - вниз -пухирі або невеликі кліщі, що викликають прицемідокоптоз;
 • Небезпечне запалення Гойтера, яке під час загострення загрожує асфіксією;
 • Воскові ураження відповідно до типу гіперкератозу;
 • Обширні інфекційні ураження, серед яких найчастіше виникає мікоплазмоз;
 • банальні застуди або отруєння, які можуть послабити тіло, запустивши більш серйозну недугу.

В силу своєї діяльності Какарік особливо схильний до травм - синці, дислокації чи переломів, на жаль, не є рідкістю. Тому їм потрібен постійний нагляд. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиЯк ви розумієте, профілактика має виняткове значення - регулярне очищення та періодична дезінфекція, прийом вітамінів та лікування перших симптомів будь -якого захворювання.

Тривалість життя та відтворення в неволі

Відповідь на питання про те, скільки років одомашнило Какарікі в прямому ефірі, надихає оптимізм. Більшість людей спокійно живуть до 15, а то й 20 років. Якщо ви читаєте відповідні форуми, то є посилання на 10 років (хоча є також застереження: птах зазнав стресу чи щось подібне).

Що стосується виробництва потомства, то це повністю досягнута мета. Правда, клітина не підходить для неї - вам потрібно повне згортання Аллер довжиною 3-4 метри. Він призначений лише для пари, а там не повинно бути інших птахів.

Чи знаєте ви?Гвінейські дятлі, ростуть лише до 10 см з вагою 10-14 г, все ще залишаються загадкою орнітологів. Складність їх дослідження пов`язана з мініатюрою.

Дозрівання пташенят закінчується відносно рано - до кінця 4 місяців життя. Але не поспішайте - лише птахи у віці 1 рік і старше можуть забезпечити здорових молодих тварин. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиКоли ця лінія перетинається, пари починають формуватися. Події розвиваються швидко, хоча не завжди такі «попередження» закінчуються успішно: рідко, але трапляється, що гетеросексуальні папуги просто не цікаві один одному.

Якщо процес буде запущений, власник терміново побудуватиме будинок у відокремленому куточку. На вигляд, це буде квадрат із боками 25-27 см і стороною з висотою 40 см. Приблизно в середині GNES 8-9 см вистелені посередині. Легко зловити цей момент: самка починає плавати частіше, ніж зазвичай, і активно зволожує свій будинок водою, яка вилітає під час хвилі крил.

Масонство може зайняти кілька днів, загалом у ній є від 5 до 10 яєць. Тут набуває чинності ще один нюанс: чим менший розрив між появою перших і останніх яєць, тим здоровішими будуть пташенята.

Самка вилупить їх протягом 19-26 днів, після чого з’являться невеликі грудочки з сірим пухом. Ще через 10 днів вони відкриють очі, і через місяць вони будуть повністю трахнути.

Важливий!Проблема опіки серед касеріків не така гостра, як інші птахи, хоча самець під час стоячі краще у відстороні від кладки.

Перші пробні польоти падають на 6-7 тижнів життя, і за 2,5 місяці з клану пташенята вже незалежні, їх можна перенести в окремій клітині. Папуга какарік: як це виглядає, скільки живе, ніж годувати, як дбатиТепер ви знаєте, які папуги Нової Зеландії - Какарікі і що потрібно для їх успішного обслуговування вдома. Ми сподіваємось, що ця інформація стане в нагоді нашим читачам, і яскраві домашні тварини будуть радувати всю родину протягом багатьох років. Більше нових кольорів!

52

Статии на тема
LiveInternet