Як правильно тренувати собаку вдома

Навчання собак - найважливіший етап соціалізації тварини. . .

Чому тренувати собаку

Цілі тренувань встановлені залежно від породи домашнього улюбленця. Основні:

 • Утворення адекватної реакції на навколишні подразники. .
 • Подання та послух.
 • Формування майстерності самостійно вирішує, чи потрібно захистити себе та свого господаря.

Чому тренувати собаку

Навчання собак має відбуватися в позитивному настрої

Загальні правила незалежної підготовки

Перед початком навчання цуценя повинен показати, яке місце він займає в сім`ї. Вихованець повинен знати, що головним у будинку є господар, і його команда повинна бути виконана.

Важливий! . Щеня повинен відчувати любов і турботу від свого господаря.

Для того, щоб незалежна підготовка дала результат, необхідно дотримуватися основних правил навчання собак:

 • Не залякуйте тварину.
 • Вимагаючи виконання команди, використовуйте мінімальну кількість слів.
 • Стежити за поведінкою домашнього улюбленця.
 • Завжди шукайте команду.
 • Якщо цуценя хворий, не проводьте урок.
 • Для правильного виконання завжди заохочуйте домашнього улюбленця.

У якому віці ви можете навчити цуценя вдома

Краще почати тренувати домашнього улюбленця на четвертому місяці його життя. Але до цього потрібно навчити простих навичок. Наприклад, цуценя повинен знати, де в квартирі є місце для відпочинку та їжі. .

. Досить одного разу домашніх тварин, щоб дати команду, і він виконає її, а з іншим, навпаки, потрібно повторити кілька разів.

Пастух найкраще піддається тренуванню, тому що її власник покладений у кров. Лабрадор і пудель також вважаються легко навченими. Складніше впасти з невеликими порідами, такими як Йорк або Шпіц.

Зверніть увагу! Основа команд для кожної породи різна. Наприклад, навчання маленьких собак не повинно включати голосову команду.

Основні методи навчання собак

У процесі занять використовується кілька методів:

 1. Механічний. Цей метод передбачає тілесний контакт із собакою, тобто тягнути повідку, працювати з тілом тварини руками. .
 2. Їжа. Цей метод працює як заохочення для правильного виконання команди.
 3. Грі. Завдання власника грайливо. Мета методу - зробити навчання захоплюючим процесом, виправити правила виконання команд через гру. Це може бути гра, під час якої щось потрібно спіймати, але може бути будь -яка інша, спрямована в певний момент.
 4. Імітаційний. Цуценята, особливо знаходяться в зграї, спостерігають за своїми родичами, пам’ятаючи про свою лінію поведінки та прийняття її собі. Вражаючий приклад імітаційного методу - навчити пастухів, коли собака спостерігає за роботою старшого товариша з дитинства.
 5. Складний і контраст. Цей метод є основою навчання і полягає у поєднанні різних способів консолідації рефлексів та розвитку навичок.

У якому віці ви можете навчити цуценя вдома

Власник повинен завжди досягти завдання

Підготовка до одягання

Перш ніж тренувати собаку, вам потрібно познайомитися з нею і вступити в довіру. Заняття слід проводити у добре відомому цуценяному місці, щоб жоден сторонній об`єкт не відволікав його.

Перш ніж тренувати цуценя, потрібно добре ходити. .

Особливості навчання щенят

. Необхідно проводити заняття з цуценям не більше 5-7 хвилин за один підхід, тому що йому потрібно відпочити.

Щоб він пам’ятав техніку виконання необхідних команд, заняття повинні бути регулярними. У перші місяці життя ви не можете пропустити заняття з тренувань. Цуценята досить вражаюча і освоєна майстерність, якщо є нові предмети, можуть бути розривом.

Зверніть увагу! Перш ніж продовжувати нову вправу, необхідно повторити фіксований матеріал. Крім того, навчальні команди повинні регулярно повторювати під час навчання.

Особливості тренувань різних порід

Тренування собак слід проводити з урахуванням того, що кожна порода має свої унікальні особливості. Ось чому підхід до занять повинен бути індивідуальним. Боротьба з цуценятами породи зобов’язані приділяти максимальну увагу з пори дітей. Таку породу потрібно викладати без використання агресії та фізичної сили.

Боротьба з людьми в більшості випадків є агресивною природою. Якщо власник відчуває, що він не може впоратися з собою, краще звернутися за допомогою до фахівця. .

Наприклад, мисливські собаки Хаскі вважаються прекрасними супутниками і потребують активної підготовки. Якщо в будинку з’явиться цуценя цуценя сетера. Ця порода, перш за все, повинна навчити команду "для мене", оскільки будь -яка дія сторонньої частини може спровокувати мисливський рефлекс від домашнього улюбленця.

Сервісні породи розроблені для того, щоб допомогти людям. Як правило, вони є чудовими охоронцями, оскільки ця функція знаходиться в їх крові. Найчастіше німецька або кавказька вівчарка вибирається в офіційних цілях. Представники цих порід можуть навіть бути поліцейською собакою. Їх головна особливість - гостра потреба в людській увагою. .

Зверніть увагу! Тренування добре піддається.

Де робити тренування собак

Для навчання вам потрібно вибрати місце, яке відповідатиме низці вимог. А саме:

 • Сторонні люди, відволікаючі фактори повинні бути повністю відсутні. Вся увага чотирьох змагань друга повинна бути зосереджена на власнику.
 • Інші тварини повинні бути відсутні на території. В іншому випадку під час тренувань собака буде відволікати їх.
 • Відсутність інших людей. Під час занять на сайті повинні бути лише власник та його собака.

Важливий! Найкраще почати тренуватися вдома, і лише після того, як домашня тварина звикла до їх реалізації, перейти на вуличний сайт.

Основні методи навчання собак

Для продуктивності процесу необхідно спочатку заробити довіру цуценя

Домашня підготовка

Звичайний будинок - найкраще місце для початку навчального процесу. Найкраще вибрати час, коли всі домогосподарства відсутні, а власник наодинці з собакою. Після оволодіння звичайними командами ви можете перейти до навчання в присутності інших членів сім`ї. Це допоможе собаці звикнути до присутності сторонніх під час виконання команд.

.

Команди для спільного навчального курсу

Команди, що утворюють основу загального курсу, такі:

 1. "До мене". Ця команда вивчається одночасно із процесом звикання до прізвиськи.
 2. "Fu" - це найважливіша команда, яка, успішна, звикла до його впровадження домашнього улюбленця, регулює свою поведінку.
 3. "Поруч" необхідний для собаки, щоб піти на повідку поруч із власником.
 4. "Сидіти", "брехня", "стоячи", "місце" - найважливіша основа команд, з якими власник зможе контролювати поведінку свого вихованця.
 5. "Дайте" - ефективний метод придушення вибору собак, що вибирають сторонні об`єкти.
 6. "APORT" - Ця вправа, як правило, любить собак, тому що зазвичай власник використовує її під час гри, змушуючи принести покинутий предмет.
 7. . Ця команда, як правило, є захистом та захистом власника.

Важливий! Також є команда «дай лапи», але це не головна мета навчання. Кожне замовлення повинно утворювати послух чотирьох зловжитого другом.

Підготовка до одягання

Породи обслуговування потребують особливої ​​уваги

Чому покарання не допомагає

Кожна людина має свій характер і темперамент. З хорошою мотивацією будь -яка команда буде щаслива. Крім того, коли чотириступеневий друг вирощується без використання фізичної сили, він більш впевнений у своїх здібностях. Якщо ми застосовуємо жорсткість по відношенню до неї, власник ризикує отримати розкуту або протилежну залякуючу та нервову дорослу тварину, що в зручному випадку спробує втекти.

Важливий! .

Досвід власників собак

Кожен власник собаки, який займається навчанням, робить помилки, але головне - помітити їх вчасно, і якщо вам потрібно попросити допомоги. . З урахуванням взаєморозуміння навчання дасть необхідний результат за короткий час.

Важливий! Кожна помилка собаки - це недолік його власника.

Особливості навчання щенят

Неможливо дозволити собаці перевиконатися під час виконання завдань

Поради від фахівця

 1. Перед заняттям вам потрібно взяти домашнього улюбленця на комір і повідку, для зручності ви можете закласти ковдру.
 2. Одна команда дозволена повторювати не більше 2 разів.
 3. Послідовність команд повинна бути в будь -якій формі.
 4. Час тренувань повинен бути не більше 1,5 годин.
 5. Між командами необхідно протистояти інтервалу, оскільки собака повинна відпочити.
 6. .
 7. . Наприклад, виставка - це місце, де оцінюється не тільки зовнішній вигляд, але й навчання в командах.

Процес підготовки добре принесе задоволення як власнику, так і собаці. Потрібно лише запастися терпіння, уважно вивчити питання про те, як навчити собаку, і результат не змусить себе чекати довго.

Статии на тема
LiveInternet