У кота після пологів на другий день викидає кров

Виписка крові, яка з’явилася після пологів, належить до умовної норми. Таким чином, організм виводить кров, що залишилася після процесу, шматки тканин штовхачів, слизу. Якщо виливання крові не припиняється в термін, домашню тварину потрібна допомога ветеринара, щоб уникнути серйозних наслідків.

Нормальний розряд

Безпечні прояви післяпологового періоду включають:

 • У кота кров відразу після пологів і протягом 24-48 годин.;
 • У розрядці протягом семи днів перемежовуються із зеленим або коричневим відтінком;
 • Прозорий слиз без запаху виходить з геніталій, це триває до двох тижнів.

Нормальний розряд

Нещодавно зроблена котяча людина

До відома! Процес відновлення проходить без сторонніх симптомів у вигляді тепла, млявої, відмови їсти чи нехтувати дітьми та спілкування з власником..

Небезпечні післяпологові виділення у котів

Власники домашнього улюбленця повинні звернути особливу увагу на незвичайні явища після пологів. Вони можуть повідомити про розвиток серйозних захворювань.

Запалення матки

Лічильник утворюється протягом 72 годин. Після закінчення праці. Під час його розвитку тварина страждає:

 • від тепла;
 • стає пригніченим;
 • Відмовляється їсти та воду;
 • Це залишає дітей.

Запальний процес у тканинах матки виникає під впливом підвищеної активності патогенів, неповна доставка з рештою мертвих фруктів. Кішки можуть почати починати блювоту та діарею з подальшою зневодненням. Геніталійські розряди мають характерний неприємний запах, вони містять частинки гною.

Важливий! Під час огляду та пальпації черевної стінки відчувається підвищений м’язовий тонус, у домашніх тварин виникає біль. Матча збільшена в розмірах - основний знак метриту.

Післяпологові травми

Невдільна акушерська допомога під час пологів, вживання наркотиків для посилення або уповільнення скорочень, пошкодження великих суден призводить до крововиливів. Неможливо вирішити проблему самостійно, у більшості випадків кіт вимагає хірургічного втручання.

Небезпечні післяпологові виділення у котів

Як відбувається операція

Генітальні інфекції

Проникнення патогенної мікрофлори призводить до запалення слизової оболонки геніталій. Інфекція проникає як під час пологів, так і в післяпологовий період. Джерела захворювання вважаються поганою гігієною, брудним місцем, випадковим введенням бактерій під час полог.

Вихованець починає виділяти товсту і рясну таємницю зеленуватого кольору, з’являється лихоманка. Тварина постійно облизується через неприємні відчуття: роздратування та свербіж.

Прогалини м`яких тканин

Пошкодження утворюється в присутності таких умов:

 • вирощена плацента;
 • напродовж кількох дитячих місць в одному ланцюзі;
 • Великі кошенята.

Зверніть увагу! Небезпечні наслідки праці включають розриви м’язової тканини матки з сильною втратою крові. Використання стимуляторів також негативно впливає на орган і збільшує ризик пошкодження.

Злоякісні утворення

Рак пухлина інгібує активність імунної системи, пошкоджує матку. Сформована онкологія призводить до кривавих розрядів частинками гною та різкого неприємного запаху внаслідок руйнування злоякісної новоутворення.

Вагініт

Запалення м`яких тканин піхви поділяється на гострий і хронічний. Виразки на поверхні слизової оболонки спровокують розряд різних кольорів:

 • прозорий або хмарний;
 • жовтувато-біла тяга;
 • гнійний характер.

Важливий! Лікування легкої форми вагініту складається з укладення з антисептичним розчином, складною - антибіотикотерапією.

Піометра

Сильне запалення матки виявляється постійним лизанням кішки її геніталій, коричневі плями, що залишилися на будь -якій поверхні, де був пухнастий фаворит. До вторинних ознак патології належать:

 • здуття живота;
 • гарячковий синдром;
 • вимовляється спрага та відмова в їжі;
 • часті сечовипускання;
 • млява та знижена рухова активність.

До відома! У важких випадках виписка з гною з’являється перед клінічною картиною піометрів. Фаллопії стінки не витримують навантажень, розриваються, накопичений вміст виливається в черевну порожнину, що призводить до перитоніту. Хвороба спричиняє смерть.

Діагностика та лікування

Звернення про те, що у кота була виписка крові після пологів на другий день, призводить до необхідності повного діагностичного обстеження. Ветеринар проводить загальну інспекцію, пальпує шлунок, відправляє домашнього улюбленця на ультразвукове дослідження та малюнок x -оренди. Після встановлення діагнозу проводиться симптоматична терапія.

 • З мінімальною екскрецією крові, спровокованою штучною стимуляцією праці, призначаються гемостатичні препарати. Якщо є масивна втрата крові, то тварина має операцію.
 • У запальних процесах проводиться антибіотикотерапія. З їх допомогою, решта тканин попереднього видаляються з органу, знищується патогенна мікрофлора.

Важливий! Підвищена температура тіла вимагає ізоляції немовлят від матері, перенесення кошенят на штучне харчування.

Діагностика та лікування

Штучне годування

Правила догляду за котами в післяпологовий період

Ветеринари радять дотримуватися стандартних вимог до нагляду для жінки в праці. Їх ігнорування може призвести до серйозних захворювань і потребує тривалої терапії для ослабленої загальної активності тварини.

живлення

Годування проходить за стандартним принципом із збільшенням знайомі порції вдвічі. Достатня кількість їжі допоможе годувати дітей, запобігти виснаженню кота та недостатнім виробництву молока. Не беруть участь у кулінарних надмірностях, готова їжа забезпечить тіло молодої матері з усіма необхідними вітамінами, мінералами.

Гігієна

Здорова тварина справляється з ідеально залишатися для себе. Якщо виникають ускладнення після пологів, то їй потрібна допомога власника. Проблема липкої вовни в генітальній області та на задніх ногах вирішується за допомогою мокрих серветок.

Контроль температури

Регулярна перевірка дозволить своєчасно виявити відхилення в нормальних показниках. Чому це проводить три рази на день:

 • Якщо рівень перевищує 38 ° C, відхилення пов`язане з інфекцією;
 • Якщо нижче стандартних показників, ризик прихованої внутрішньої кровотечі можливий.

Правила догляду за котами в післяпологовий період

Вимірювання температури

Профілактика патології

Щоб запобігти розвитку відхилень у післяпологовому періоді, необхідно дотримуватися правил:

 • відмовитися від зловживання гормональними препаратами, які використовуються для боротьби з рідиною: заборонено незалежно збільшувати дозу та тривалість введення;
 • Дотримуйтесь антисептичних вимог під час пологів, проведіть гігієнічні процедури після пологів з молодою матір`ю, яка не знає, як піклуватися про себе;
 • Перед в`язанням перевірити здоров`я кота на відсутність сечоводних інфекційних захворювань;
 • Будь -які виділення під час вагітності - це привід для надзвичайного візиту до ветеринара.

Народження немовлят - це серйозний стрес для тіла матері. Власник тварини вимагає максимальних зусиль для полегшення народження та післяпологового періоду. Кров під час народження кота відноситься до стандартних проявів, але її надлишок повинен привернути увагу власника. Ігнорування відхилень може коштувати не тільки здоров`я, але й життя пухнастого фаворита.

Статии на тема
LiveInternet