Як годувати собаку після пологів, щоб було молоко

Вагітна і лише народження тварин потребує особливої ​​обережності та уваги з боку господарів. Однак не всі знають, як годувати видатної собаки або навіть не думати про зміну дієти. Тим часом є певні правила, які допоможуть зберегти здоров`я вихованців у важкий період для неї.

Особливості годування собак, що годують

Правила харчування собаки після пологів відрізняються від тих, які необхідно спостерігати, коли доглядати за дорослим у своєму повсякденному житті. Основна відмінність полягає в тому, що зараз вона змушена перенести частину корисних компонентів їжі на її потомство з молоком. Тому власнику важливо зрозуміти, як нагодувати народженої собаки та як забезпечити її всіма життєво важливими речовинами.

Особливості годування собак, що годують

Правильне годування є одним із компонентів здорового одужання після пологів

Якщо дієта складається виключно з продуктів, підготовлених особисто, вам потрібно переглянути її та зробити меню, щоб кількість білка, жирів, вуглеводів та макроелементів підходила для післяпологового періоду. При використанні комерційного корму важливо або збільшити щоденну норму, або придбати товар із спеціальної лінії для вагітних та годуючих суки.

Що важливо отримати з їжею

. Тіло жінки потрібно буде відновити, включаючи поповнення постачання корисних речовин, втрачених за весь цей час. У зв`язку з цим важливо не тільки збільшити кількість щоденної норми, але й зробити їжу як поживну, насичену різними вітамінами.

Серед речовин, які повинні бути присутніми в щоденному меню, виділяються суки:

  • збільшення вмісту вуглеводів;
  • Вітаміни A, B, D;
  • білки (від 16 до 25%);
  • Різні макроелементи.

Зверніть увагу! Після пологів до глюкози та аскорбінової кислоти слід додавати пітмів, які можна знайти у вигляді таблеток. Для профілактики доцільно придбати комплекс вітамінів, щоб не турбуватися про можливі проблеми зі здоров’ям.

Як стимулювати вироблення молока у сліпучій суці

Після народження собака повинна їсти так, щоб поживні речовини були достатні як для себе, так і для цуценят

Як стимулювати вироблення молока у сліпучій суці

Часто власники не знають, як годувати видатної собаки, щоб було молоко. Відомо, що якість харчування безпосередньо впливає на лактацію, тому недостатньо збільшити розмір порції - важливо робити їжу як збалансовану та поживну. У цьому випадку необхідно враховувати фізіологічні характеристики собаки. Деякі пімотян потребують більше їжі, інші, навпаки, часто недоїдаються.

Існують також ліки, які допомагають чотирьованим матерям збільшити вміст молока. Однак ви не повинні ризикувати улюбленим здоров’ям та використовувати їх без попередньої консультації з ветеринаром.

Зверніть увагу! Якщо лактація залишається слабкою навіть при регулюванні дієти, ви можете почати годувати суку молоком з розчиненим медом медом.

Перша їжа собаки після пологів

Процес гестації та народження потомства вихлопів жінок, тому їм потрібен відпочинок. Собаку потрібен час для відновлення, тому спочатку навряд чи виявлять інтерес до їжі.

Якщо пітміт відмовляється їсти в перші години після пологів, це нормально. Не хвилюйтеся і відводьте її до ветеринара. . Прісна вода завжди повинна бути біля ліжка.

Лише через 6-8 годин ви можете почати думати про те, як годувати собаку після пологів. Варто повернутися до звичайного режиму поступово, починаючи з рідкої їжі. Ви можете запропонувати ферментовану молочну продукцію Petomita, крупи. М`ясні бульйони неможливо віддати відразу, оскільки вони можуть бути важкими для шлунка. Введіть таку їжу невеликими порціями і обов`язково не в перший день.

Багатний напій - необхідна умова

Відсутність апетиту в перший день після пологів є нормальним

Перший тиждень

Через 1-3 дні сука повинна нормалізувати апетит, але це не означає, що ви можете запропонувати їй звичну їжу. Тіло все ще знаходиться на стадії відновлення, тому високі калорічні продукти можуть погано впливати на свердловину самки. Особливо варто бути обережним з чихуахуа та іншими собаками з крихкою статурою та підвищеним ризиком ускладнень.

Ви все ще можете годувати домашнього улюбленця молоком, кефір, сир. Важливо, щоб власник поступово забезпечити достатню кількість вуглеводів, які зараз особливо потребує. Рідка каша допоможе цьому, але важливо не перестаратися з їх кількістю в раціоні. На четвертий день ви можете почати годувати собаку бульйонами та легкими супами.

Зверніть увагу! Краще часто годувати суку (приблизно 5 разів на день), але в невеликих порціях. Спочатку доцільно приносити їжу безпосередньо до лежака собаки, бо вона все ще слабка.

2 та 3 тижні годування

. Ви вже можете почати годувати варене м`ясо, іноді дозволяючи улюбленому насолоджуватися та сирим. Буде користь і суб`єкти. Однак варто пам’ятати, що вся ця їжа необхідна поступово, невеликими порціями.

На третій тиждень питання власників, ніж годувати догляду собаки, практично зникає. .

Третій тиждень після пологів - це період, коли натуральна їжа повинна бути по -справжньому поживною та різноманітною. Майже повністю відреставрований організм потребує більшої енергії для своєї роботи, тоді як значна частина корисних речовин також витрачається на подачу потомства.

Багатний напій - необхідна умова

. Корм у цей період має вторинне значення для суки. Йому потрібна набагато більш рідина.

. Тож тварина матиме доступ до води, яка завжди повинна бути свіжою. Чим більша собака, тим більш рідина для відновлення її знадобиться. Важливо постійно стежити за кількістю води в мисці.

Чи можна давати суху їжу

Не всі собаки до і під час вагітності їли природну їжу, тому питання про те, чи корисна суха їжа після пологів, залишається актуальною для багатьох. Відповідь на це позитивна, але важливо врахувати кілька нюансів.

Зазвичай фірми, що виробляють корми. Вони створюються з урахуванням характеристик суки після пологів, тому всі їх компоненти збалансовані і можуть бути повною дієтою. У перші дні улюблений більше підходить для консервної їжі з однієї серії або просоченої їжі.

Зверніть увагу! Якщо їжа обрана відповідно до породи або фізіологічних характеристик собаки, ви можете продовжувати їх годувати. У цьому випадку необхідно збільшити щоденну норму відповідно до потреб тварини.

Що загрожує недоїданням

Нестабільна їжа, невелика кількість вітамінів у їжі, нерегулярне годування - все це призводить до відсутності корисних речовин у собаці. Як результат, ризик ускладнень збільшується після пологів у мами. . .

Чи можна давати суху їжу

Щоб запобігти цьому, важливо враховувати не лише стан собаки, але й її фізіологічні особливості. Поради щодо власників, зацікавлених у годуванні пастуха після пологів, будуть відрізнятися від рекомендацій, які дають власники інших порід. Перш за все, розмір собаки важливий. Маленький Йорк потребує більш м`якої, рідкої їжі. Не забудьте зменшити кількість вареного м’яса та бульйонів у перші дні одужання. У той же час великі піміти, наприклад, лабрадори, можуть використовувати цей продукт через три дні.

Якщо у собаки є післяпологовий токсикоз

У перші місяці вагітності токсикоз вважається нормою, але іноді це може статися після народження потомства. У цьому випадку здоров`я та життя новоствореної матері піддаються ризику. Маленькі скелі часто сприйнятливі до хвороб, наприклад, тер’єрів.

Симптоми післяпологового токсикозу:

  • дезорієнтація в космосі;
  • Прискорення пульсу;
  • судоми;
  • часте дихання;
  • блювота;
  • Акула.

Дотримуючись будь -якого з цих симптомів, необхідно показати собаку до ветеринара.

Зверніть увагу! Токсикоз після пологів рідкісний. Останні всі, великі собаки (хаскі, пастухи та інші) сприйнятливі до нього).

Важливість відвідування ветеринара

Потрібно звернутися за допомогою, якщо через два дні після того, як пройшла пологи, і собака не торкнулася їжі. Крім того, такі симптоми, як тривала та надмірна слабкість, відсутність інтересу до всього, що відбувається, і відмова від води може стати підозрілою.

. Вони також характеризуються післяпологовим токсикозом. Подібні проблеми також можна простежити у Spitz, French Bulldog, Toy Terrier та інших порідах.

Що загрожує недоїданням

У мініатюрних таксах, як і інші маленькі собаки, ризик післяпологового токсикозу вище

Складання правильної дієти допомагає підтримувати здоров`я собаки після пологів, а також забезпечити нормальний розвиток цуценят. Годування має відбуватися часто, але в невеликих порціях, а в самій їжі повинно бути достатньо вітамінів.

Статии на тема
LiveInternet