Особливості препарату "axoil in sterenced"

Опис та характеристика

Препарат "amoksoil retard", про який буде обговорено у статті, належить до антибіотиків широкого спектру дій. Неможливо призначити його на власній тварині. Це має зробити лише спеціаліст на основі огляду та тестів. Вся інформація, що міститься нижче, дається лише для ознайомлення.

Опис та характеристика

Препарат Axoil Ritard застосовується у ветеринарній медицині для лікування тварин, спричинених бактеріями. Це напівсинтетичний антибіотик з пеніцилінової групи широкого спектру дії. Він виробляється лабораторіями sva s..u. (Іспанія). Хімічний склад препарату

Хімічний склад препарату "Axoil inpleed"

Продукт містить активну речовину амоксицилін (тригідрат) у кількості 150 мг. Він доповнюється допоміжними речовинами: алюмінієва моностора в кількості 1,5 мг та етилолат - 1 мл.

Чи знаєте ви?Предки всіх порід домашніх котів - це 5 підвидів степових котів. Одомашнення тварин нібито відбулося 9,5 тисяч. Роки тому на території Близького Сходу. Вчені вважають, що мета людини при прирученні котів полягала в тому, щоб захистити залишки їжі від гризунів.

Лікарська форма

Axoil Retard виробляється у вигляді суспензії для ін`єкції. За послідовністю, це жирне. В кольорі - білий. Упакований у пляшки з темним склом або пластиком. Аптечна мережа містить пляшки 50, 100, 250 мл, які розміщуються в коробках картону. Лікарська форма

Принцип дії препарату

При правильному використанні препарат пригнічує грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми, зокрема, кампілобактерії, клостидії, ешерічі, шетерія, стрептококи, сальмонел, пастен. Причинно -наслідкові засоби бактеріальних інфекцій.

Чи знаєте ви?Сьогодні найдавнішими свідченнями одомашнення кішки є залишки тварини, знайдених археологами про. Кіпр і належність до 7500 г. До н. Е. Вихованця був похований разом із його власником.

З введенням ін`єкцій концентрація активної речовини в крові досягається через 2-3 години. Терапевтичний ефект триває 2 дні. Речовина не метаболізується в організмі, виводиться незмінним під час сечовипускання та спорожнення кишечника.

Показання до вживання препарату

Для таких проблем зі здоров’ям призначається Axoil Ritard:

  • Інфекції верхніх дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія, ринотрахейт);
  • Інфекції сечовивідних шляхів (цистит, уретрит);
  • шлунково -кишкові інфекції (гастроентерит);
  • атрофічний риніт;
  • Інші інфекції, збудники яких виявляють чутливість до амоксициліну.
Принцип дії препарату

Інструкції щодо вживання препарату у ветеринарній медицині

Дозування препарату для тварин обчислюється на основі дози 15 мг активної речовини на 1 кг живої ваги або 1 мл 10 кг маси. Максимальна доза, яку можна застосовувати за один раз, становить 5 мл.

Важливий!Необхідно вживати препарат лише після консультації з ветеринаром, який повинен намалювати дозування, кратність та частоту прийому.

Продукт вводиться за допомогою одноразового шприца підшкірно або внутрішньом’язово. Зазвичай ін`єкція здійснюється один раз.При необхідності вони проводять другу ін`єкцію через 48 годин. Перш ніж вводити продукт у шприці, його потрібно добре похитнути, щоб отримати однорідну суміш. Змішування декількох препаратів в одному шприці суворо заборонено. Показання до вживання препаратуІн`єкції для котів вводять підшкірно або внутрішньом’язово, потім на місці ін`єкції проводиться світловий масаж для запобігання абсцесу та швидкої резорбції препарату.Людина, яка вводить ліки, повинна дотримуватися правил особистої безпеки. Перед вживанням препарату і після нього слід мити руки милом. Що стосується коштів зі шкіри, необхідно промити ділянку великою кількістю води. Коли препарат проникає в організм, вам слід негайно звернутися за медичною допомогою.

ВІДЕО: Як зробити ін`єкцію кота

Побічні ефекти та протипоказання

Препарат вважається помірно небезпечним. Йому призначено третій клас небезпеки. Серед протипоказань щодо вживання препарату, індивідуальна непереносимість до активної речовини або інших антибіотиків у ряді пеніциліну.

дізнатись,

Побічні ефекти у вигляді гніту, порушення травлення, набряк на місці введення можна спостерігати за неправильно розрахованою дозуванням та введенням надмірної кількості лікарського засобу.

Умови зберігання

За словами виробника, препарат можна вживати протягом 2 років після його випуску, якщо пляшка не відкриється. Після відкриття пляшки тривалість її зберігання становить 48 годин. Зберігання препарату слід проводити в приміщенні, при температурі в діапазоні +4...+25 °, відсутність вологості та впливу сонячного світла. Інструкції щодо вживання препарату у ветеринарній медициніЦе не повинно бути доступним для дітей та домашніх тварин, щоб бути подалі від їжі та напоїв. Використовувані пляшки підлягають утилізації, заборонено їх знову використовувати.

Аналоги та ціни

Аналоги xoxoil retarda є:

  • "Амоксил";
  • "Amoxymag";
  • "Аксісан";
  • "Амоксицилін для тварин";
  • "Ветрімоксин";

Важливий!Перш ніж давати препарат тварині, вам слід ознайомитись із терміном закінчення терміну дії. Якщо він вийшов, то забороняється лікувати їх котом, оскільки ліки, що закінчилися, може зашкодити здоров’ю тварини.

Вартість 100 мл наркотиків у Росії становить близько 530 рублів., В Україні - 200 UAH. Підсумовуючи, зазначимо, що "Axoil Retard" активно використовується у ветеринарній медицині для лікування різних захворювань, спричинених бактеріями. Ліки є дуже сильним і може призвести до серйозних побічних ефектів, тому суворо заборонено призначити його домашньому улюбленцю незалежно. Тільки спеціаліст може це зробити.

Статии на тема
LiveInternet