Особливості препарату "blochnet"

Склад та форма випуску

Паразити, пов`язані з крові на тілі домашніх тварин, є дуже поширеним явищем, тому питання про знищення бліх, вошей та кліщів ніколи не втратить актуальності для власників домашніх тварин. У статті розповісти про ефективне рішення цієї проблеми з використанням сучасного антипараситарного препарату "Blokhnet Max", який постачається в аптеках у вигляді крапель та розпилення. Як це корисно і який вплив має на паразитів - читайте далі.

Склад та форма випуску

Обидва варіанти препарату (краплі та розпилювача) - це злегка жирна рідина світло -жовтого або жовтого кольору (іноді ближче до прозорого, безбарвного). У 1 мл цього складу є 20 мг фіпронілу, 290 мг газольбензоату та 57,5 ​​мг диметилфталату. Окрім основних активних компонентів, також включені деякі допоміжні, що лише покращує їх дію.

Чи знаєте ви?2/3 свого життя, домашні коти та коти сплять, тож в середньому дев`ять років -тварина активно лише три роки свого життя.

Зокрема, це:

 • гліцерин (він же гліцерин) - 190 мг на 1 мл готового препарату;
 • диметилсульфоксид - 22 мг за однакову кількість "блох";
 • аромат - 2,95 мг;
 • Медичний антисептик - не більше 1 мл.

Речовина упаковується в окремі полімерні черевики або скляні судини з об`ємом 1, 2, 3 або 4 мл, з мотузками та накрученими кришками, що забезпечують перше відкриття ємності. Також можливе додаткове використання пухирської упаковки, але в кінцевому підсумку будь -який варіант крапельців розміщується в картонних пакетах (штук). Принцип дії"Blokhnet" у вигляді розпилювача виробляється в 150-мм сторонні пляшки полімеру або поліетилену, які постачаються з розпилювальною насадкою для зручності розповсюдження препарату. Картонна коробка не прикріплена до цієї форми.

Принцип дії

"Blochnet" (іноді його називають "Bloch NO", що повністю відповідає ефективності використання) належить до групи інсектоакарицидних композицій комбінованої дії. Він ефективний у боротьбі з бліхами, вошами, лозами, кліщами (саркоптоїда, Ixodic) і навіть комарами, що підтримують кров, і на будь -якій стадії розвитку паразита.

Після нанесення композиції на поверхню шкіри її активні сполуки починають рівномірно розподілятися по поверхні тіла і накопичуватися в жирових мастилах шкіри, лампочки волосків і сальних залоз, що має контактний ефект і a довгий захисний ефект.

дізнатись,

За рівнем впливу на тіло котів "Блохнет" вважається помірно небезпечною речовиною класу небезпеки. Це означає, що, підтримуючи дозування, рекомендовану виробником, вона не має негативного впливу на шкіру домашнього улюбленця, і якщо він потрапить в очі, воно відчує лише слабке роздратування. Для кроликів, риб та інших гідробіонів склад високотоксичний. Показання до застосуванняПринцип експлуатації препарату "blokhnet"

Показання до застосування

І краплі, і спрей спрямовані на боротьбу з кровними паразитами домашніх тварин, але в той же час кожна форма має свої пріоритетні завдання.

Падіння

Прямі вказівки на вживання крапельної речовини для котів будуть такими:

 • Ентомози, спричинені активністю бліх, вошей та vansedes;
 • Ixodic тики ураження;
 • Профілактичне лікування проти ектопаразитів.
Перш ніж застосувати препарат, важливо правильно приготувати тварину, добре промившись і висихаючи котяче волосся (це значно підвищує ефективність використання композиції). Спосіб використання крапель дуже простий: вони наносяться на шкіру в декількох місцях уздовж хребта, раніше розгортаючи котячу вовну пальцями.

Важливий!З одночасною обробкою декількох котів доцільно обмежувати їх взаємодію протягом декількох годин, щоб вони не лизали наркотики з вовни один одного.

Вибираючи зону обробки, надайте перевагу лише областям, до яких домашня тварина не може дістатися до язика, і лизати падає. Наприкінці процедури догляд за тваринами продовжується в стандартному режимі, однак не рекомендується ходити та виставляти кота в найближчі кілька днів. Інструкції щодо використання та дозування

Розпилення

Як і краплі, спрей "блок -мідь" характеризується вираженим інсектоакарицидним ефектом у відношенні до всіх вищезазначених паразитів, що перевищують кров, але, крім цього, його часто використовують для боротьби з комарами, на яких він має репелентний ефект.

Розпилювач містить усі ті ж компоненти, що і у вигляді крапельниці, але аромат із приємним запахом кавуна використовується як аромат. Наявність насадки для спрею гарантує рівномірний розподіл композиції по всій поверхні тіла домашнього улюбленця, без зайвої вологи вовни та надлишок самих ліків.

Перевірте препарат

Обробка розпилення повинна проводитись лише на вулиці або в добре провітрованих кімнатах, подалі від відкритого вогню, клітини з птахами або акваріумами з рибою. Щоб запобігти облизуванню нанесеного препарату, ви можете тимчасово поставити пластиковий комір і після повного висихання вовни, зняти його. Протипоказання та побічні ефекти

Інструкції щодо використання та дозування

Інструкції щодо вживання препарату "Blokhnet" ґрунтуються на віці тварини та специфіці існуючої проблеми, отже, при обчисленні дози композиції інсектоакарициду в першу чергу варто звернути увагу на ці критерії.

Як довго триває захисний ефект

Блохи, воші, сливи гинуть вже в перші 12–24 години після лікування тварини, описаної препаратом, але його захисний ефект після одного розпилення кота залишається протягом наступних двох місяців. Імунітет до Ixodic та саркоптоїдних кліщів утворюється не більше 1,5 місяців, а до кровопролиття комарів - максимум тижня. Для посилення ефекту можна проводити повторну обробку відповідно до свідчень про ветеринара, але не більше одного разу на місяць.

Туші корости

Форма вуха (отодектоз) ​​забезпечує інстиляцію композиції "Блохнет" у кожен вухо прохід 4-6 крапель, один час. Щоб досягти максимального рівномірного розподілу препарату всередині органу, слід скласти вухо кота навпіл і трохи масажувати його основою, тим самим обмежуючи зворотний потік терапевтичної рідини.

Важливий! Навіть якщо ознаки ураження спостерігаються лише в одному вусі, все одно потрібно капати препарат у обох вушних каналах.

У вдосконалених випадках, за даними ветеринара, можливе два -час лікування тваринами, щотижня між процедурами між процедурами. У разі ускладнення отодектозу та приєднання до отиту до нього одним «блохенетом», і, швидше за все, лікар призначить антибактеріальну та протизапальну терапію при симптоматичному лікуванні. Ціна та аналоги препарату

Лікування саркоптозу

Саркоптоз - це дуже неприємне захворювання, спричинене кліщами Zudnnee з роду Sarcoptes. На тілі хворої кішки швидко з’являються парші, скоринки та великі лисині плями, які постійно сверблять і доставляють тварині багато незручностей. Для лікування саркоптозу та нотодрозу лікування "blochnet" проводиться 2-4 рази з перервою на тиждень між процедурами. Більш ефективним у цьому випадку буде спрей, який розпорошується з наступного розрахунку - один повне натискання (приблизно 1 см³) речовини на 10 см³ ураженої ділянки тіла.

Ми рекомендуємо вам дізнатися,

Той самий препарат повинен лікувати котами котів, споживаючи 1 м² принаймні 30 см колір (30 повних пресів). Підлоги, плінтуси та інвентар для догляду за домашніми тваринами також підлягають обробці, лише в цьому випадку 15 см спрею буде витрачено на 1 м² території 1 м² території. Через кілька годин після переробки приміщення потрібно провітрувати, і всі поверхні проходять повз пилосос для видалення залишків речовини. Умови зберігання та термін зберігання

Руйнування іксодичного галочки

Для домашнього кота, який не виходить на вулицю, ймовірність зараження Ixodic Cick низька, якщо один із власників принесе комаху на одяг або взуття. Кліщі видаляються з вуличних тварин набагато частіше, тому вони, ймовірно, розвиватимуть туляремію, гемобартонельоз або піроплазмоз, які несуть ці комахи, значно вищі. Знайшовши галочку на корпусі домашнього улюбленця, його потрібно негайно зняти, намагаючись не залишати паразита під шкірою.

"Blochnet" може допомогти в цьому - вам потрібно нанести лише одну краплю до кліща (на місці її з`єднання з шкірою), і через 20-30 хвилин він зникне. Якщо цього не відбудеться, то комаха акуратно видаляється з пінцетом, а укус обробляється йодом. Під впливом препарату паразит швидко загине і не зможе залишатися добре в тілі домашнього улюбленця. Огляди

Протипоказання та побічні ефекти

У більшості випадків будь -яка форма "блох" добре переноситься домашніми тваринами, і ліки не викликають небажаних проявів. Однак це актуально лише для тих випадків, коли спостерігалася дозування, і кіт не мав протипоказань для такої обробки.

Чи знаєте ви? Довгілі містять серед котів. Запис у цьому відношенні належить кота Люсі з Великобританії, яка на момент фіксації в Книзі рекордів Гіннеса в 2011 році відсвяткував своє 39 -річчя.

В останньому випадку ми говоримо про таких домашніх тварин:

 • ослаблений захворюваннями або виснаженими;
 • Пацієнти з інфекційними захворюваннями, і як у гострий, так і в хронічний період;
 • Тварини, які нещодавно пережили хірургічне втручання (вживання препарату можливе не раніше, ніж 3 тижні після запланованого видалення швів);
 • коти з гіперчутливістю до окремих компонентів препарату;
 • кошенят молодше 12 тижнів.
Крім того, слід отримати додаткову консультацію ветеринара, якщо домашній тварин раніше спостерігав індивідуальну непереносимість інших лікарських засобів: можливо, початкову дозування доведеться зменшити на двічі. Перевищення дози, зазначеної виробником. Особливості препарату Розпилення вагітних та годуючих котів дозволено лише в крайніх випадках та за схваленням лікаря.Блювота і навіть епілептичні судоми не виключаються, хоча останні надзвичайно рідкісні і лише у випадках, коли домашня тварина хворіла на хронічні недуги. Можна полегшити стан тварини з передозуванням шляхом промивання залишків препарату з водою шампунем та проведенням симптоматичної терапії, призначеної ветеринаром.

Ціна та аналоги препарату

Вартість крапель та розпилення препарату "Blokhnet" суттєво відрізняється, і якщо в першому випадку ви можете придбати ліки за ціною 60 рублів за ампулу, то в другому вона коштуватиме не менше 160 рублів. Деякі власники не завжди готові платити більше і намагаються знайти більш підходящі варіанти за допомогою подібної дії, але це не завжди можливо.

У цьому випадку найвідомішими аналогами є такі препарати:

 1. - З 200 рублів для 3 піпетки.
 2. "Хартц" - З 500 рублів для 3 піпетки.
 3. "Biafar" - З 600 рублів для 3 піпетки.
 4. - З 400 рублів для однієї піпетки.
Особливості препарату Для консолідації дії крапель або розпилення та підвищення стабільності тіла кішки до паразитів допоможуть спеціальними шампунями, які можна використовувати не раніше тижня після лікування тварини цими препаратами.

Умови зберігання та термін зберігання

Як і всі наркотики, Blokhnet слід зберігати лише в оригінальній упаковці, подалі від їжі та уваги дітей. Крім того, прямі сонячні промені не повинні падати на нього, а на сайті зберігання ви повинні спостерігати за режимом температури в межах 0 ...+25 ° C.

Виконуючи правила зберігання, термін зберігання антипаразитарного агента становить два роки з дати виробництва, після чого необхідно розпоряджатися невикористаною рідиною відповідно до закону: останки не повинні бути в ґрунті чи резервуарах. Особливості препарату Краплі та розпилення "Blokhnet" - це дійсно гарне рішення для усунення охайних паразитів у котів, тому, проводячи консультації зі своїм ветеринаром, ви можете безпечно придбати композицію для подальшого використання, спостерігаючи за всіма преміями запобіжних заходів.

Огляди

Ми живемо за містом. Основна проблема влітку - це кліщі. Раніше я використовував інші краплі для котів. Але вони перестали захищати від кліщів. Коли я знайшов кілька кліщів на котів, я зрозумів, що мені потрібно змінити препарат. Я вирішив спробувати краплі Astrafarm Blochnet Max. Я беру багато пакетів одразу, бо у мене 18 котів.Всередині упаковки - інша упаковка з пляшкою + інструкція.Все надзвичайно просто - якщо кіт важить до 5 кілограмів, то буде потрібна половина пляшки. Якщо більше 5 кілограмів, то використовується вся пляшка. Ефективний та бюджетний препарат без побічних ефектів!Приємний аромат - як бонус :)

Вапно-лимонний

https: // irecommend.Ru/content/efektivnyi-ii-byudzhetnyi-preparat-bez-pobochek-priyatnyi-kak-kak-bonus

Падіння "Блок -міт", Минулого разу ми впоралися з їх завданням з ударом. І наша кішка тоді, після обробки, не почувала себе погано. Blochnet заборонено використовувати пацієнтів, ослаблених тварин, а також кошенят молодше трьох місяців. Наш рудий не підпадає під ці статті, настільки сміливо, переглянувши дати закінчення терміну дії, я купую ці краплі. Я вже читав інструкції вдома і починаю зцілити. Краплі слід застосовувати до місць, недоступних для облизування. У котів це місце в шиї біля основи черепа. Я все не поспішаю, крапка. Кіт сидить тихо, ніби він розуміє, що ця процедура поверне йому веселий настрій.

Бутянін

https: // otzovik.Com/review_5990614.HTML

Статии на тема
LiveInternet