Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Люди, які живуть у містах, починають польські собаки як партнери. Але питання про те, як зручні тварини існують у міських квартирах, як вони почуваються, як вони почуваються, розлучаючись від роботи. Насправді все не так страшно, як здається, що собака пастуха може стати чудовим, відданим супутником будь -якому громадянину.

Переваги пастухів собак

Пастухи собак славиться своїм темпераментом, стабільною психікою, відданістю власнику та недовірливістю стороннім людям. Хоча з останнім фактом ви можете сперечатися, оскільки сучасні представники деяких порід, що живуть у місті, втратили цю здатність.

Переваги пастухів собак

Собачка пастуха може жити в квартирі

До відома! Собака справжнього вівчарки повинна бути недовірливою щодо незнайомих людей, захищати їй довірене їй як незнайомцям, так і від диких тварин, підкорятися пастухом і бути невибагливим у змісті. Це його основні переваги.

Враховуючи пастухів, перетворилися на супутників та проживаючи в міському середовищі, їх переваги слід вважати такими якостями:

 • витривалість;
 • відданість власнику;
 • міцне здоров`я;
 • здатність приймати рішення;
 • красивий зовнішній вигляд;
 • Легке навчання.

Деякі породи, наприклад, Босерона або Коргі, є гладкими, тому їх легко утримувати в квартирі, домашні тварини не спричиняють особливих незручностей під час линьки.

Як з’явились пастухи собак

Паста вівця

Як з’явились пастухи собак

В Інтернеті ви можете знайти інформацію, яка повідомляє про те, що собаки, які пасуться овець, походять з Азії. Це не зовсім вірно, оскільки багато з них були розведені в європейських країнах.

З імені зрозуміло, що певні породи відображалися спеціально для захисту стада. Такі тварини повинні були бути сміливими, недовірливими для незнайомих людей, мобільних, здатних по -справжньому і в той же час підкорятися власнику, а головне, бути невибагливими до умов затримання.

Преда собак, розведених спеціально для цих цілей:

 • Центральноазіатська вівчарка (Алабай);
 • Кавказька вівчарка;
 • Французька вівчарка (Босерон);
 • Австралійський хілері;
 • Бернський зенненхунд;
 • Австралійський кельпі;
 • Бордер Коллі;
 • Азореская вівчарка.

Породи пастушима включають німецьку вівчарку, південно російську, португальську, комондору, французький бульдог та багато інших. Представники деяких порід описані нижче.

Опис скель

По -перше, з точки зору поширеності Цао або центральної Азії вівчарки, що носить друге ім`я Алабай. Ці тварини все ще зберігаються в Туркменістані та Кавказу, як вони повинні бути: величезні, дуже сильні, агресивні стосовно сторонніх, витривалі та розумні.

Зверніть увагу! На жаль, сучасний Алабай, що живе в міських умовах, поступово втрачає природу та темперамент, який був спочатку.

CAO - велика порода собак, ріст самця досягає 70 см у вікерах, суки трохи нижче. Такі домашні тварини не підходять як домашня собака "диван", їм потрібна активна фізична активність, а також сильна рука господаря. Центральноазіатська вівчарка дуже сильна як фізично, так і морально, їй потрібен власник, який зможе показати, хто є головним на ієрархічній сходах, не застосовуючи насильства стосовно тварини. Щось, і Алабай не терпить фізичного покарання, миттєво ставить людину, яка наважилася підняти руку на нього, на місці.

Алабай повинен бути приведений лише в приватному будинку, цій породі потрібен просторий вольєр та поля, де ви могли б ходити власником годинами. Крім того, порода повинна займатися послухом, а головне - мати контакт з улюбленим. Хоча Алабай належить до впертих порід собак, побудовані колодязними відносинами власника з собакою допоможуть уникнути багатьох поведінкових проблем у майбутньому.

Опис скель

Alabay

На другому місці з точки зору поширеності - кавказька вівчарка. Представники цієї породи набагато простіше зустрітися за межами міста, ніж у мегаполісі. Вся справа в розмірі цих тварин, а також персонажа.

До відома! Це величезні, волохаті, дуже потужні собаки. Зростання дорослого чоловіка досягає 75 см у Вікері відповідно до стандарту скелі.

Легенди стосуються характеру кавказької вівчарки. Нібито, порода дуже зла, може напасти на людину без видимих ​​причин, а також любить кусати. Насправді в цих велосипедах є частка істини. Кавказькі вівчарки справді надзвичайно недовірливі до сторонніх людей, але є причина, оскільки тварини були виведені спеціально для захисту Отара та житла власника.

Що стосується злоби та схильності до нападу на людей просто так, це неправда. Собака Чабана, як називається кавказька вівчарка, здатна атакувати лише тоді, коли його власник загрожує. В інших випадках ці представники породи мають самооцінку, просто "кавказці" не кусають і поспішають і поспішають.

Виключно відданий власнику та членам його родини. Але краще не починати такої собаки, кавказькі вівчарки, незважаючи на свою знатність, любити з’ясувати, хто є головним у будинку, обмацував слабкі сторони власника. Варто дати йому слабкий один раз, коли вихованець негайно зрозуміє, що власник не такий сильний, як здається, і почне поступово переважати над ним.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Кавказька вівчарка

Ще одна собака -пастуха - це прикордонний. Іноді це помилково називають шотландською вівчаркою, оскільки порода розводиться на кордоні Шотландії та Англії. Англійські та шотландські собаки разом працювали над подальшим вибором породи.

Прикордонні коллі відрізняються рідкісною швидкою дотепністю, охоче підкоряючись людині, із задоволенням тренуються. Ласкаві, пацієнти з дітьми та домашніми тваринами, дошці-коллі можуть стати ідеальною домашньою собакою.

Однак він цього не зробив, оскільки це абсолютно непридатне для життя в міських квартирах. Представники цієї породи дуже енергійні, начебто урагани, яким потрібен постійний рух. Не дивно, що бордельські таблиці виводили з пасти овець, були в свіжому повітрі цілими днями і багато рухалися.

Важливий! Без руху собачої оболонки вони швидко починають пискати, нервувати, дратівливі, можуть проявляти агресію стосовно людей.

Навіть у кордону Коллі є один недолік, вони люблять хапати людей на підборах, намагаючись зібрати їх у "стаді". Собаки роблять це не від зла, у своєму головному «положенні» - Pastbe Otar - Представники породи збирають неслухняних овець, кусаючи їх ногами. І вони вважають членів сім`ї, в яких живуть чотири -забиті пастухи, вони вважають їх своїм стадом, тому вони намагаються зібрати таким чином.

В даний час порода знаходиться в поліцейській службі у багатьох країнах, і люди з приватними будинками вважають за краще зберігати бордель як фаворитів. Собаки гарні, невибагливі, не дуже великі (до 50 см у Вікері), ласкаві та легко контрольовані - справжні супутники.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Прикордонна коллі

Тож черга прийшла до австралійської кельпі. Це така порода собак, анатомічно схожа на німецьку вівчарку, лише барвистий колір. І не тільки зовнішня схожість з пастухом у цій породі, але й група у FCI вказує на їх тісні стосунки.

Австралійський кельпі (не плутати з австралійською вівчаркою Ауссі) - маленькою божевільною собакою, у гарному сенсі цього слова. Не тільки представники породи готові до роботи завжди і скрізь, вони все ще мають киплячу енергію. Щоб викинути енергію, Kelpi можна носити 12 годин. на день у лісах та полях, не перебиваючи їжу та пиття. До речі, відмінна особливість цієї породи, розведеної в Австралії, - це здатність терпіти голод, а не пити протягом дня. Вам просто не потрібно ставити такі експерименти над собакою, однак сучасні кельпі - супутники та пастухи собак, проводячи більшу частину свого життя, уважно спостерігаючи за величиною велику рогату худобу, дещо відрізняються.

Основні переваги представників породи:

 • енергія;
 • пильність;
 • відданість власнику;
 • витривалість;
 • невибагливість.
 • легке навчання;
 • Здатність приймати рішення самостійно.

Хоча останню точку можна віднести як до плюсів, так і з мінусами породи. Звичайно, якщо мова йде про уривку, така риса персонажа - це плюс. Пастухи собак повинні мати можливість миттєво орієнтуватися в нинішньому середовищі та приймати рішення, які відповідають їх основній функції - випасу та захист стада.

Зверніть увагу! Що стосується супутньої собаки, яка живе поруч із людиною, здатність приймати рішення може завдати шкоди лише контакту між твариною та її власником.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Австралійський кельпі

Наступна собака, що перетворюється з пастуха на супутника, - Берні Зенненхунд. Породу розводили у Швейцарії, у місті Берн. За свою красу та доброзичливий характер популярність серед любителів собак у всьому світі швидко набула популярності. Берн Сененхундс часто зустрічається в містах, це прекрасні, величні собаки з незвичайним, трикольоровим кольором.

До відома! Основні кольори, що переважають у кольорі, - білі, чорні та червоні.

Представники цієї породи дуже великі, зростання самця на Вітерс досягає 71 см. Але розміри зовсім не заважають змісту Берна Сененхундса в квартирі.

Собаки хороші -незрозумілі, мужність та товариськість. Досить поступливо пов`язаний з сторонніми людьми, незважаючи на первісні вівчарки. Розумний, швидкий проникливий, але не любить слухатися, тому вони намагаються перехитрити власника, коли він намагається навчити домашнього улюбленця.

Представники породи підходять як для дому, так і для вольєра.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Бернський зенненхунд

Не менш цікавою є порода entlebuher Zennenhund. З усіх Сененхундів ці представники є найменшими - до 50 см у Вікері. Тварини також відрізняються від своїх колег з кольором та довжиною вовни. EntleBuhers короткі, і єдиний прийнятний колір -триколор.

Представники породи дуже енергійні, товариські та ласкаві. EntleBuhers повністю неагресивні, рідко користуються. З недоліків вони не можуть стояти на своїй території інших домашніх тварин. З домогосподарствами та дітьми ласкаві, але пастух дає минуле собі, собаки кусають людей на підборах, намагаючись зібрати своє необґрунтоване «стадо».

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Ентебухер

Який залишився? Португальська вівчарка, чия історія походження оповита таємно. За деякими даними, порода була отримана в результаті перетину каталонських та піренських пастухів, що навряд чи. Згідно з іншою версією, далекі предки португальської вівчарки - французькі брири, а також бельгійські собаки - Тервюрен і Грушендал. Одне відоме точно, ці собаки були знайдені в гірських районах, а точніше, у гірському регіоні Сьєрра -де -Айрес. Порода розводиться для овець з пастаби та захист майстра майстра.

Незважаючи на грізний вигляд, вівчарка цієї пастуха є досить добре -натуральною по відношенню до своїх власників і недовірливий для незнайомих людей. Вона активна, любить бігати і грати, не без здібностей для навчання, а вперту і домінуючим. Португальська вівчарка потребує досвідченого власника, який може знайти контакт з твариною без фізичного насильства. Щось, але ці собаки не терплять грубальності, вони здатні поставити нахабну на місці майже миттєво.

Зверніть увагу! Тварини підходять для утримання в заміському будинку, в квартирі породи відчуває себе незручно.

Далі південно російська вівчарка. О і прекрасна собака! Великий (до 66 см у Вікері), снігові -білі, з густою вовни - свого роду чарівні овець. Ось лише персонаж цієї "овець" таким чином, щоб початківець, який наважився почати таку породу, буде плакати.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Португальська вівчарка

Собаки дуже сміливі та незалежні. Є чутки про собак південно російської вівчарки, які самі представники породи вибирають власника. Довіра та повага такої собаки повинні бути зароблені, тому варто підійти до навчання та встановлення контакту з усією серйозністю. При неправильному тренуванні представники породи здатні стати машинами для вбивства, оскільки вони занадто недовірливі до сторонніх людей.

Зберігайте такого домашнього улюбленця в міській квартирі, загрожуючи наслідками. Собака розгляне зону своєї ходьби власною територією, як результат, почне захищати її від незнайомців. І звичайні перехожі -навряд чи хочуть страждати від якостей безпеки гарної тварини, виконуватимуть незнайомців.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Південно російська вівчарка

Продовжуючи тему пастухів, варто розглянути німецьку. Існує думка, що порода була вивезена як пастух, але це не так. Німецькі вівчарки завдячують своїм походженням. Фон Стефаніта, відсталий кавалерин, який мріє про універсальну собаку, щоб охороняти, був слухняним, відданим та сміливим. Як результат, фон Стефанітан придбав на виставці в 1899 році. Перший самець німецької вівчарки, який є предком породи.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка - універсальна собака з унікальними психічними здібностями, витривалістю та сміливістю. Ось його основні якості:

 • доброзичливість;
 • захисні здібності;
 • здатність думати;
 • витривалість;
 • мобільність;
 • Елегантний зовнішній вигляд.

І знову пастух, цього разу - румунський. Досить рідкісна порода, її важко придбати. Так, і підтримуючи в міських умовах, це непросто, оскільки представники породи характеризуються збільшенням злоби, і власнику доведеться наполегливо працювати, щоб отримати довіру тварини. Без цього нічого хорошого не спрацює, грізна собака може швидко сидіти на шиї занадто м`якого власника.

Представники породи великі (до 73 см у Вікерах), агресивні та недовірливі.

Зверніть увагу! Порода була розведена в гірських районах Румуні. Найцікавіше - це те, що перше спокійніше, він надзвичайно рідко гавкає, а вівці вважають за краще робити свою роботу в пасті мовчки. Вівці зовсім не бояться грізного охоронця, бо через колір і мовчазну поведінку вони беруть собаку за ... власний вид. Гладкі -румунські "румуни" є більш активними, люблять гавкати і вважають за краще це робити часто. Крім того, гладкі румунські вівчарки характеризуються збільшенням агресії для людей та інших домашніх тварин.

Румунська вівчарка - це хороший сторож і собака уривку, але він підходить лише для сильно фізично та морально власників, які можуть докладати максимальних зусиль і такт під час виховання домашнього улюбленця. Румунські пастухи категорично не підходять для домашнього проживання (квартири), їм потрібен великий вольєр, в якому тварини відчувають спокій і впевненість.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Румунська вівчарка

Угорська вівчарка залишилася. Ця собака - одна з найдорожчих порід у світі, і її зовнішній вигляд обманює. Тварини дуже дороги, не визнають владу і можуть бути агресивними стосовно людей, включаючи власного, занадто м`якого господаря.

Згідно з історією походження породи, собак привезли до Угорщини посеред XII в. Красиві, величні тварини з білою вовни, вплетеною в дреди, використовували місцеві жителі як пастух. Для випасу овець чотириногі «угорці» чудово підійшли.

Тривалий час комоди з ящиків залишалися виключно угорськими собаками, але в 1933 році. Їх вперше привезли до Сполучених Штатів. Американські любителі собак негайно оцінили породу, її перший стандарт виник. Відтоді угорські вівчарки швидко набирають популярність у всьому світі. Багаті люди використовували їх як прекрасних домашніх тварин, забуваючи про природу собаки.

Важливий! Комондорам дуже важко навчити. Це не просто прекрасна собака, яка може жити в вольєрі або міститься на ланцюзі. Угорські вівчарки відрізняються тим, що вони не можуть витримати жодного порушення своєї волі, вони просто звіри з неправильним лікуванням та обслуговуванням.

Собаці потрібна дуже серйозна підготовка, навряд чи початківця впоратися з таким домашнім улюбленцем. Так, і утримання комод у квартирі є дуже проблематичним через розмір і любов до довгострокових фізичних навантажень. Зростання самця на Вітерсу досягає 80 см.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Комондор

З закінченням комодів, тепер про хорватські вівчарки. Ті, хто є життям, життєрадісними собаками, суто чорною і кучерявою шерсть. Вони великі, до 48 см у Вікері, але легкі та витончені.

Пастух є пастух, хорватський не є винятком. Це працює з завидною наполегливістю, ідеально підготовленою, і вважає захист власника та його майна найважливішим у його собачому житті. Що стосується безпеки, то хорватська вівчарка буде стояти за близькими до останніх. Зазвичай неагресивні, в цей момент тварини перетворюються на справжні вантажівки, здатні знищити всіх, хто кріпиться до власника.

Щодо походження, тобто дві версії. Ці собаки були привезені на територію Хорватії турецькими військовими лідерами наприкінці XI в., і згідно з іншою версією, собаки є типовими аборигенами, в їхньому житті головна роль відігравала природний відбір. Хорватські вівчарки використовували кучеряві собаки для захисту та пасти овець.

Важливий! Під час початку такої собаки вам слід враховувати потребу в довготерміновій ходьбі та фізичному навантаженні. Хорватські вівчарки не підходять для обслуговування квартир.

І нарешті, останній пастух у списку пастухів - це Босерон, відомий як французька вівчарка.

Колір Добермана, щоб стати пастухом, ким він - це Босерон? "Француз", справжній аристократ, який займається пастою з худоби настільки делікатною, що він взагалі не відчуває нагляду.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Хорватська вівчарка

З імені породи зрозуміло, що її коріння їдуть до Франції. Французька чотирьохногаста вівчарка використовувалася для переробки овець, подолавши 80 км на день з Отарою. Хоробрий, безстрашний, водночас, відданий своєму господареві - просто стандарт собаки з пастухом.

Бозони - це досить великі тварини, дуже витривалі та цілеспрямовані. Представники породи легко тренуватись, можуть стати найбільш делікатними та лояльними супутниками для своїх власників. З незнайомими людьми делікатні, але тягнуть руки, щоб погладити милу собаку, краще не робити.

До відома! Босери - це не любителі прихильності від незнайомих людей, треба розуміти, що вони можуть поставити людину на місце з делікатним гарчанням, або навіть легкою шматочком розтягування руки.

Ці собаки підходять для обслуговування квартир, але будуть щасливі та обсяг у приватному будинку.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Бозорон

А тепер про ірландських вовків. Сорт поні, лише сірі та з собачками морди. Ірландські вовки - одна з найбільших порід (ріст самця на Вітерс досягає одного метра). Але, незважаючи на розмір, тварини дуже розумні, врівноважені та спокійні.

Про походження породи мало відомо, кілька версій. За словами одного з них, ірландські вовки протягом декількох тисяч років, ці собаки з`явилися задовго до походження самої Ірландії. За іншими джерелами, собаки проникли на Британські острови, і звідти почали поширюватися на інші території. І нарешті, третя гіпотеза говорить про те, що ця собака завдячує своєму походженням селекціонерам Англії.

Зверніть увагу! Представники породи доброзичливі, люблять дітей, поживаються з домашніми тваринами. Їх виховання та соціалізація необхідно приділяти пильну увагу, не рекомендується розвивати захисні навички у собаки.

Вольф -хунси абсолютно непридатні для проживання в квартирі, їх виготовляють у приватних будинках із просторим добровольцем та можливістю регулярної тривалої ходьби.

Ірландські вовки, на думку багатьох собак, є нащадками хортів.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Ірландський вовк

Остання собака, яка буде обговорена, Азореська вівчарка або, її все ще можна назвати Као Філа де Сан Мігель. Її батьківщина - це азори, поза межами їх кордонів не особливо популярний.

Собака використовується для захисту та плечового ремінця великої рогатої худоби, дуже великої (до 60 см у Вітерс), незалежна і недовіряє людям. Представники породи не відрізняються за терпіння, вірності та любові до свого сусіда, це собака одного господаря, навіть з домогосподарством, решта виникнення будь -яких проблем не виключається. Особливо складні відносини між Азорськими собаками з маленькими дітьми та іншими домашніми тваринами.

Пастова собака: шотландська, чабан та інші породи

Азореская вівчарка

Відмінний сторож і вівці, але як супутник зовсім не підходить через вперту природу, не подобається підпорядкування та ідеальної нетерпимості до закритого простору. Представники цієї породи слід зберігати лише в приватному будинку, маючи можливість бігати протягом багатьох годин на полях, щоб домашній тварин міг позбутися зайвої енергії.

Під час створення собаки певної породи слід враховувати її характер, робочі якості та умови, в яких тварина буде містити. Шеперді породи собак, фотографії яких представлені вище, повинні в основному жити в провіїнах, мати можливість мати можливість на багато годин прогулянок та фірмовий, але люблячий господар, який буде відповідати за виховання домашнього улюбленця.

Статии на тема
LiveInternet