Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Минули дні, коли собаки демонструвались виключно для роботи та полювання. Зараз вихованець - насамперед вірний супутник. Найдобріші породи собак - це активні ласкаві тварини, які будуть раді грати з дітьми.

За якими параметрами можна визначити хорошу сімейну собаку

Важко однозначно сказати, яким буде собака - хороша чи агресивна. Цуценята в одному підстилці можуть мати протилежний темперамент, незважаючи на чистокровні гени. Серед представників породи є флегматики та холерик. Ставлення до людини багато в чому залежить від виховання та розвитку домашнього улюбленця.

За якими параметрами можна визначити хорошу сімейну собаку

Собака з дитиною

Однак є ще кілька зовнішніх знаків, які видають дружню собаку. Незалежно від того, звідки береться тварина: від заводчика чи з притулку. Доброго цуценя проявляє інтерес до людини: він ходить на підборах, дивиться в очі, махає хвостом, коли підходить. Така собака легко належить до контакту, дозволяє прасувати. З часом персонаж зміниться, активні цуценята стануть більш спокійними та слухняними. Відкритість спілкування з людиною залишатиметься незмінною за умови, що домашня тварина буде вихована правильно.

Зверніть увагу! Дружба та відданість часто демонструють великі собаки. Навпаки, серед невеликих порід є багато істеричних та абсурдних собак. Як няня для дитини, Канья-Корсо краще, ніж пекінги.

Верх гарних і розумних собак породи

Хороші собаки характеризуються спокійним темпераментом та товариською. Вони легко навчаються і добре відчувають власника. Якщо вам потрібен вірний кумедний домашній домашній улюбленець з гнучким персонажем, вам слід подивитися на вершину хороших порід.

Коллі

Чарівний пастух присвячений власнику і легко навчати. Коллі не терпить криків та скандалів, любить великі доброзичливі сім`ї з дітьми. Це справжній організатор, який гарантує, що всі на прогулянці в одній купі. Порода підходить для початківців заводчиків собак.

Позитивні якості Коллі:

 • розумний;
 • веселий;
 • відданий;
 • грайливий;
 • чистий;
 • вид.

Верх гарних і розумних собак породи

Коллі

Недоліки породи включають гавкіт (Коллі Любов до «розмов»), обурення та рясна шерсть, яка потребує догляду.

Золотистий ретривер

Одна з найбільш збалансованих і хороших порід собак. Це довірливі, веселі тварини, з яких отримують погані гвардії. Вони розумні, легко піддаються тренуванню, не люблять домінувати. Обожнюють дітей, легко знайти загальну "мову" з іншими домашніми тваринами.

Золоті ретривери підходять для підтримки будинку та в вольєрі. Представники породи мають надмірний апетит, тому вам потрібно суворо стежити за харчуванням. Регулярні фізичні навантаження також корисні для запобігання ожиріння.

Лабрадор ретрівер

Це собака -супутник, яка була відображена спеціально для спілкування з людиною. Багато представників породи роблять велику роботу охоронців. Лабрадори - енергійні, мобільні, лояльні та розумні собаки. Вони підкоряються власнику та захищають дітей. Досягти відмінних результатів у собачих видах спорту.

Лабрадори підходять для проживання в квартирі (55 см в вікуванні). У породі є мисливські інстинкти, тому нам потрібні прогулянки та ігри.

Сенбернар

Одна з найдобріших собак. Senbernars обережні щодо дітей і віддані власнику. Показувались як рятувальники. Завдяки відмінному запаху та багатому хутряному пальто, собаки швидко знаходять жертв під сніговими дрейфами. Крім того, Senbernars здатний відчути підхід лавин та попередити власників.

Зверніть увагу! Порода чудово відчуває себе в приватному будинку на середній смузі, любить довгі прогулянки. ПЕТ потрібно навчатись, щоб уникнути ожиріння та проблем з опорно -руховим апаратом.

Бладхаунд

Порода належить до гончака. Bladhaund має хороший аромат і здатний відстежувати жертву на кривавій стежці. Звідси назва: Кров, перекладений з англійської мови, означає "кров".

Це цілеспрямована, врівноважена, ласкава тварина. Представники породи терплячі та неагресивні, рідко голосують. Мета життя крові - служити людині. Однак через впертість і гострий розум вони погано вивчені. Кров є незалежним, її потрібно зацікавити та мотивувати для досягнення бажаного результату.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Бладхаунд

Такс

Показаний як мисливська собака. Має відмінне слух і сміливе серце. Драле захистить власника та майна, навіть якщо це загрожує небезпекою. Любить комфорт, тому він вважає за краще спати в ліжку господаря.

Позитивні якості:

 • товариськість;
 • грайливість;
 • розум;
 • хоробрість.

Це справжня "ділова ковбаса". Незважаючи на невеликі розміри (20-25 см у Вікері), має власну думку з будь-якого питання. Dachbs швидко думає і майстерно маніпулюють. Не терпляйте особистий простір, але не проявляйте немотивовану агресію.

Важливий! Більшість такс не люблять дітей. Для того, щоб повага до царювання сім`ї необхідно навчити правильне ставлення до тварин та спілкуватися цуценком рано.

Сибірський хаскі

Красива і добра собака, що лише добре протягом багатьох років. Хаскі прив’язаний до одного власника, але дружній до всіх навколишніх дорослих, дітей, тварин. Вони рідко демонструють агресію, не гавкають так.

Хаскі - розумна собака, здатна приймати незалежні рішення, що перешкоджає навчанню. Власнику знадобиться багато терпіння та часу, тому порода не підходить для селекціонерів -початківців.

Хаскі потребує вантажів і наполегливої ​​роботи. Найкраще тримати собаку в вольєрі цілий рік або часто йти на природу. "Сибірці" - чемпіони в нападі того ж.

Леонбергер

"Леви" ростуть у Вікерах до 75-80 см. Для таких гігантських, просторі умови потрібні, тому краще тримати собаку в приватному будинку. Незважаючи на вражаючі розміри, це благородні та добрі тварини. Вони терплячі, злегка флегматичні, збалансовані. Однак у разі небезпеки вони готові захищати свою сім`ю. Леонбергер не пустить незнайомців на свою територію.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Леонбергер

Важливий! Домашню тварину потрібні прогулянки. Найкраще опускатися з повідку в небажаних місцях. Також необхідний спеціальний догляд за вовни, щоб жорсткі не утворювали.

Великодушник

Мисливська собака, присвячена Великобританії. Невеликий розмір (до 40 см на вікерах) підходить для квартири. Однак вам потрібно багато ходити з цією собакою: вони люблять досліджувати світ, бігати, грати. Часто намагаються відірвати повідку, щоб нюхати кожен кущ. Вам потрібно слідувати за обома очима для бриджі.

Біллі любить бути в центрі уваги, вони активні та веселі. В той же час впертий, важко тренуватися, важко. Для тренувань вам знадобиться багато терпіння, щедрості та смаколиків, тому порода не підходить для тих, хто ніколи не тримав собаку.

Боксер

Він має грізний вигляд собаки -охоронця, але в той же час має м`яке настрої та відданість. Боксери обожнюють дітей і підкоряються одному власнику. Мати сильну психіку та збалансований темперамент.

Це енергійні м’язові тварини, які люблять бігати і грати. Сім`я часто «обдурює», але, маючи ознаки небезпеки, боксер перетворюється на грізного захисника.

Мопс

Декоративна собака стане вірним товаришем та ласкавим другом. Природа мопсів м’яка, врівноважена, смішна. Вони розумні, хитрі та легко навчені. Їх може ображати та ігнорувати власник, тому не піднімайте голосу до тварини.

У породі є кілька недоліків:

 • хропіння;
 • конкретний запах;
 • Рік -Зручна линька;
 • Впертість.

Літні люди, діти, домашні тварини ладять з мопсами. Собака підлаштовується до власника: Якщо людина хоче відпочити на дивані, домашній улюбленець буде наступним. Вони погано переносяться, тому вони не підходять для зайнятих людей.

Велш-Коруг-Пемброк

Сумовна собака має лише 30 см у Вікері. Коргі - це позитивні тварини, які люблять увагу. Прив’язаний до одного власника, але дружить з усією родиною. Швидко зрозуміти людські інтонації, навчальні групи. Квартира або комфортний заміський будинок підходить для життя.

Зверніть увагу! Corgi люблять кусати подушки, дроти, взуття. Вам потрібно приховати цінні речі та придбати іграшку для домашніх тварин для жувальних іграшок.

Бернський зенненхунд

Неагресивні Берні Зененхундс були виведені як собаки-собаки. Зараз це лояльні супутники, які дуже добре поживаються з дітьми та іншими тваринами.

Сененхунд відрізняється спокійним настроєм та уважністю. Легко пам’ятає команди та працюють із задоволенням, тому він пропускає квартиру простою. Вихованця можна доручити носити мішок або рулон дітей на санях. Підходить як собака -охоронець без спеціальної підготовки.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Бернський зенненхунд

Джек рассел тер`єр

Порода була вивезена у Великобританії для полювання. Зараз це веселий супутник, який любить грати та вивчати світ.

Джек-Рассель-Тер`єр до 40 см на Вітерс зростає. Має сильну статуру і гладку шерсть. Легко адаптується в соціальному середовищі, швидко пам’ятає команди. Він щільно прив’язаний до власника, тому він не терпить самотності.

Бішон-Фріза

Неймовірно мила собака, ніби з магазину іграшок. Зовнішній вигляд повністю відповідає темпераменту. Бішонс мобільні, люблять бути в центрі уваги, обожнюють дітей та інших тварин. Представники породи мають неагресивні диспозиції. Однак є безпека та шалений потенціал: собака готова безстрашно захищати свою сім`ю.

Невеликий розмір (30 см у Вікерс) дозволяє вам утримувати домашнього улюбленця в квартирі. Собака швидко звикає до правил сім`ї, легко вчиться.

Зверніть увагу! Bishon-Frise сильно прив’язаний до власника, не терпить самотності. Тому не підходить для зайнятих людей.

Бассет -гончак

Під виглядом вражаючого, затьмареного собаки кривими лапами ховає гончак з різким розумом. Бассет -гончак вимагає уваги та поваги, натомість стає відданим супутником.

Це неагресивна, терпляча, допитлива собака. Не відмовиться від гри, але важко назвати її як ретривер. Підходить для неактивних людей, які люблять ходити і періодично виходити з країни. Рекомендується створити сім`ю, де є діти дошкільного віку (5-6 років). Інакше ви повинні врятувати домашнього улюбленця від перетягування вухами.

Мальтійський

Компактні розміри та красива біла вовна зробила болон з гламурною собакою кілька століть тому. Мальтійські важить лише 4 кг і виростають до 25 см у Вітерс.

Це мобільні тварини, які добре стосуються дітей та інших домашніх тварин. Прив’язаний до однієї людини і підкоряється лише йому. Інші люди нейтральні. Персонаж багато в чому залежить від освіти. Якщо ви не будете брати участь у тренуванні, блим стане примхливим і незбалансованим.

Незважаючи на гламурний вигляд, Блінці повинен спілкуватися та активні прогулянки. Вона любить грати і бігати, не сидіти в сумці. У тривалому самотності починає нудно, персонаж псує з цього.

Ірландський вовк

Це одна з найбільших порід: собаки досягають 80 см у вікійці. Порода належить до хорту. Спочатку ірландські вовки демонструвались як мисливці та охоронці. Тепер це віддана собака -супутника з ласкавою вдачею.

Позитивні якості:

 • Неагресивні;
 • ніжний;
 • відданий;
 • флегматичний.

Вольф -унди пристосовуються до настрою та ритму власника. Поводитися з стриманістю: Від активної дитини гігант ховається. Однак у випадку серйозної небезпеки він зможе побитися для себе.

Зверніть увагу! Величезні розміри потребують багато їжі та регулярних навантажень. Ірландський вовк найкраще тримати в приватному будинку.

Англійська іграшка-іграшка

Cavalier-king Chalz-Spaniel, англійський іграшка-спаніель або просто король Халц-а також декоративна собака з аристократичними манерами. Іграшкові простори залишаються дітьми все життя. Вони виростають до 25-35 см у Вікері.

Це ніжні супутники, які обожнюють всю родину. Вони легко навчаються, не прагнуть до панування, а люблять увагу. Навіть м`яка людина без лідерських якостей зможе навчити гідного «джентльмена».

Померанський шпіц

Це прекрасні пухнасті немовлята до 22 см в вікійці. Плюс допитливі та люблячі. Прив’язаний до власника і сміливо захищає його у разі небезпеки.

Шпіц - це не кімната собака, яка цілими любить лежати на оксамитових диванах. Це цікава, активна тварина з живим розумом. Померанці легко навчаються та адаптуються до життя власника. Їх можна взяти з вами на подорожі, передмісті або утримувати в квартирі. Вони будуть щасливі де завгодно, головне, що власник знаходиться поруч.

Бельгійська вівчарка

Порода має чотири сорти:

 • Grushendal - чорна довга вовня з білою «краваткою»;
 • Tervyuren - червона довга вовня, чорна маска;
 • Малінуа - занепад з чорною маскою, коротка вовня;
 • Лакеноа - жорстке волосся попеляльного забарвлення.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Сорти бельгійської вівчарки

Це собака -охоронець з безстрашним серцем та лідерськими якостями. Боягузтво та агресія вважаються шлюбом. Вони легко навчаються завдяки вродженій цікавості та високому інтелекту.

Зверніть увагу! "Бельгійці" люблять дітей, але не терплять, коли їх тягнуть вуха та хвіст. Їм потрібен особистий простір, який поважають усі члени сім`ї. Краще створити сім`ю з підлітками.

Американський кокер -спанієль

Представники породи виглядають лише елегантно і благородно. Насправді це подруги. Вони приємніші, як свіже повітря, ліс із стуковими запахами, вивчення території.

Позитивні якості:

 • енергія;
 • доброта;
 • послух;
 • Суспільство.

Кокерські простори легко навчаються, відчувають і розуміють настрій власника. Ніколи не проявляйте немотивовану агресію, грайте із задоволенням та позбайте дітей. Однак гру з дітьми слід контролювати: збуджений спанієль може випадково натиснути, подряпати або укусити.

Ірландський червоний сеттер

Одна з найбільш ласкавих собак. Сеттерери розумні, терплячі, віддані, неагресивні. Чудово підходить для сімей з дітьми. Вихованець не вимагає домінування, готово виконувати команди навіть наймолодших членів сім`ї.

Ірландські сетери люблять компанію в особі дорослих, дітей чи тварин. Повна самотність діє на них гнітюче. Порода потребує постійного фізичного та психічного стресу. Вони люблять ходити, бігати, досліджувати територію. У той же час вдома вони не відпочиватимуть власником: вони будуть слідувати, попросити пестити та уваги.

Appencelller Zennenhund

Порода була показана для випасу великої рогатої худоби. Ось чому Appencelller Zennenhund має звучний голос і любить його користуватися. Має якості сторожа та охорони. Підозрілий до незнайомих людей, але не проявляє агресії.

Зростає до 47-58 см. Любить грати і бігати. Зенненхунд буде радий, якщо його взяли на природу, на кампанію, гори. У міській квартирі взуття та меблі часто нудьгують і приймають обман.

Чихуахуа

Крихти не ростуть більше 23 см на Вікері. Незважаючи на їх зростання, це сміливі та віддані собаки, готові захистити коханого власника від будь -яких небезпек. Якби не мініатюрні розміри, з Чіхуахуа вийде велика безпека та шалена собака.

На все життя вони прив’язані до однієї людини, лише його. Болісно реагують на крики власника, можуть бути ображені та відмовилися їсти. Однак, через неустрію, вони швидко відходять і «прощають» власника. Доброзичливий до інших членів сім`ї.

Важливий! Не рекомендується починати чихуахуа для сімей з дітьми. Один недбалий рух дитини може закінчити трагічне для крихкої собаки.

Веймарер

Елегантний мисливський собака, що росте до 70 см на Вікері. На фотографіях виглядає вражаюче. Має цілеспрямований, наполегливий характер. Неагресивні, люблять проводити час з людьми. Weimaraner працьовитий і сподобається супроводжувати улюбленого власника в кампаніях.

Рекомендується почати в сім`ях з підлітками. Через розміри він підходить для життя в кордоні або у просторій квартирі.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Веймарер

Аляскин Маламут

Одна з порід санок собак. Маламути інтелектуали, вірні друзі та працьовиті. Через живий розум вони люблять різноманітність у командах, швидко втомився від повторень.

Це справжня сімейна собака, яка добре ладить з усіма членами сім`ї та домашніми тваринами. Поза компанією відчуває себе незручно. Окрім ігор, любить прихильність та розмови.

Французький бульдог

Найменший представник бульдогів. Неагресивна собака з благородними манерами. Любить грати, але любить спати ще більше. Це добре поєднується з дітьми та домашніми тваринами. Незважаючи на флегматичний характер, у випадку небезпеки це демонструє безстрашність.

"Француз" вимагає уваги та догляду. Через особливості структури морди він схильний до застуди. Часто виникають проблеми зі скелетом. Бульдог протипоказаний, щоб впасти і піднятися на високі перешкоди самостійно.

Американський ескімо Шпіц

Це веселі північні собаки з сніговою -пухнаста вовна. Погляд нагадує арктичні лисиці. Через густий підпункт вони не замерзають на морозі, тому вони люблять заглибитися взимку.

Є три сорти залежно від зростання:

 • що-22-30 см;
 • міні-30-38 см;
 • Стандарт-39-48 см.

"Ескімоси" - супутники та охоронці. Вони віддані, мобільні, легко ладити з дітьми та іншими тваринами. Шпіц загнасть незнайомця з території та повідомить про небезпеку сонного гавка. Ескі любить «говорити», тож у міській квартирі ви повинні навчитися команді «тихо».

Французький пудель

Спочатку собаку вивезли як охоронця. Пуделі служили сторожами на королівських дворах і використовувались в армії.

Це вважається однією з найрозумніших собак. Пудель готовий грати і бігати цілими днями. Відчуває себе чудово серед компаній дітей, підлітків та дорослих. В той же час адаптується до настрою та ритму життя власника.

Порода плюс:

 • Неагресивні;
 • веселий;
 • гарний;
 • розумний;
 • товариський.

Значний мінус - догляд за вовни. Рука грумера потрібна щомісяця.

Континентальний іграшка-спаніель

Дві сорти відрізняються залежно від положення вух:

 • Папійон або папілон з стоячими вухами;
 • Салувати з висячими вухами.

Найдобріші породи собак у світі: вершина найкращих

Континентальний іграшка-спаніель

Це маленька собака, зростання в в`яжуті 30 см. Мордочка нагадує російський іграшковий тер’єр. Континентальний іграшка-іграшка-це енергійна та допитлива тварина, яка не втрачає свого юнацького ентузіазму до кінця життя. Позитивні якості породи:

 • грайливість;
 • оптимізм;
 • розумність;
 • діяльність;
 • цікавість;
 • відданість.

У рейтингу найрозумніших декоративних скель, іграшкові розправи займає друге місце. Зрозуміти нову інформацію на льоту, легко навчена.

Важливий! Без належної освіти континентальний іграшка-іграшка стає примхливою. Необхідно займатися соціалізацією та навчанням з раннього віку.

Ньюфаундленд (Собака-Водоласи)

Незважаючи на вражаючий розмір та грізний вигляд, має м`який гнучкий характер. Будь -який прояв агресії вважається шлюбом. Ньюфаундленд повністю віддає себе людині, дивиться на власника з обожненням і виконує будь -яку його команди. Простий у навчанні, навіть підлітки можуть пройти навчання. Медсестри діти та тварини.

Ньюфи важкої ваги. Ці собаки виростають до 65-70 см у вікійці. Вага може досягати 80 кг. Для таких розмірів вам потрібна простора квартира або власний будинок з можливістю ходити по сайту. Краще не тримати Ньюфаундленд постійно: йому потрібно спілкування, він не витримує самотності. Крім того, вважається, що в породі немає мисливських інстинктів, тому собаку зручніше з родиною, ніж на вулиці.

Вибір собаки залежить від цілей та темпераменту самого власника. Homebody, який мріє про відданого друга, не працюватимуть активними породами. Для дітей краще вибрати великих флегматичних собак.

Статии на тема
LiveInternet