"Multikan-7": як і де копати собаку

Опис, композиція та форма випуску

Серед існуючих різноманітних препаратів, призначених для домашніх тварин, може бути важко зрозуміти недосвідченого користувача. У цій статті ми розглянемо вакцину «багатоканця-7» для собак-які інструкції щодо використання, які інструкції, у яких випадках необхідно колючи її твариною.

Опис, композиція та форма випуску

Домашні тварини часто піддаються різним захворюванням - від сказу до гепатиту. Для профілактики або профілактики рецидиву захворювання певні вакцини вводяться домашніми тваринами. Вакцинація "мультикан-7" призначена для захисту чуми, аденовірусних інфекцій, запалення тонкої кишки гикавки. Продукція виробляється російською компанією "vetbiochem", і вже успішно зареєструвалася в Європі та країнах СНД як високоефективне ліки від чуми собак.

Біологічні властивості

Упаковка препарату включає Два компоненти -Забезпечена маса рожево-жовтого кольору та рідкої рожевої підвіски. Перший містить невелику дозу чистої культури вірусу чуми в сушеному вигляді, другий - штами деяких грибів та аденовірусів.

Порошок і суспензія виробляються 1 г і 2 мл (одна доза). Продукти зручні в транспорті та захищені від пошкоджень, завдяки картонній упаковці. Кожна вакцина додається до детальних інструкцій для використання.

Вакцинація включає:

 • сухий вірус чуми;
 • Вірус, що містить ДНК;
 • аденовірус;
 • Гриби роду MicroSporum.

Чи знаєте ви?- Стародавня хвороба, яка виникла з періоду одомашнення тварин. У Росії з`явився наприкінці 18 століття. Перша вірусна та інфекційність захворювання була доведена вченим Карре на початку 20 століття - тому недуга часто називають "хворобою Карре".

Біологічні властивості

Вводячи в організм вірус чуми в невеликі дози, препарат провокує імунітет до виробництва антитіл, що може захистити тварину від серйозної хвороби в майбутньому. Однак для лікування існуючого захворювання ліки не підходять, воно не містить терапевтичних властивостей. Показання до застосуванняВакцина має такі властивості:

 • розвиток імунітету;
 • провокація виробленням організму власних антитіл;
 • резистентність до аденовірусних інфекцій.
Період вакцинації в організмі триває до 2 тижнів - після цього часу організм починає виробляти стабільні антитіла. Захисний ефект вакцини у цуценят досягає 7 місяців у дорослих - до 14 місяців. Потім, якщо необхідно, проводять повторну вакцинацію.

Важливий!Що стосується проходження обов`язкової вакцинації, її слід проводити якнайшвидше - зрештою, незахищений організм тварини значною мірою піддається потенційному появі захворювання.

Показання до застосування

Доказом вакцинації є запобігання чумі та різних інфекцій - отже, ветеринари рекомендують її здійснити безвідмовно. Вакцина безпечна, тому вона вводиться як з цуценятами, так і з сексуально зрілими особами.

Прочитайте також про вакцини мультиканської серії:

Процедура застосування та дозування

Вакцина призначена для внутрішньом’язової ін`єкції. Для приготування вакцини сухий порошок розчиняють у суспензії (достатньо 2 мл). Зазвичай вона колють її у внутрішнє стегно. Для новонароджених цуценят доза становить 1 кубічний метр. см, для дорослих - 2 кубічні метри. см. Процедура застосування та дозуванняНеодноразову вакцинацію проводять цуценят у віці 11 місяців. Дорослі будуть щеплені щороку.

Чи знаєте ви?Багатокранна лінійка продуктів включає 8 епізодів наркотиків, призначених для профілактики захворювання з чумою, сказом, різними інфекціями тощо. Усі вони доступні на споживчому ринку та рекомендуються Центром здоров`я тварин.

Запобіжні заходи та спеціальні інструкції

Для успішної вакцинації слід дотримуватися Деякі правила:

 • Стерилізуйте інструменти перед використанням або використанням одноразової голки;
 • Що стосується вакцинації кількох тварин одразу, для кожної собаки слід готувати окрему голку - ви не можете колють усіх домашніх тварин однією і тією ж голкою;
 • діяти швидко і впевнено, щоб не допустити занепокоєння собак;
 • Усі учасники вакцинації повинні мати спеціальний одяг - руки в гумові рукавички, волосся, приховані під головним убором, якщо можливо, вам потрібно надіти медичний халат;
 • Підготуйте перший комплект з першою медичною допомогою у випадку укусу тварини;
 • Якщо ін`єкції здійснюються в холодний сезон, спочатку слід нагріти розчин вакцинації;
 • Правильно підготовлена ​​композиція повинна бути добре шангом, щоб уникнути осідання на стінах колби;
 • Якщо препарат потрапляє на шкіру людини або слизової оболонки очей і рота - негайно промийте великою кількістю води. Якщо препарат поширюється на підлогу, його слід дезінфікувати розчином натрію.

Щоб запобігти чумі, також використовується вакцина, а також наркотики тварини від грибкових захворювань.

Запобіжні заходи та спеціальні інструкції

У разі випадкового введення вакцини до людини місце для ін`єкцій повинно лікуватися 70 % алкоголем і негайно звернутися.

Важливий!Неможливо колоти розчин, в якому є нерозчинний осад - вакцину потрібно похитнути, поки вона не набуває однорідності.

Протипоказання та побічні ефекти

"Multikan-7"-це вакцина, здебільшого, яка не викликає ускладнень або алергічних реакцій після використання, тому ветеринари рекомендують і використовують їх у своїй практиці. Єдине існуюче протипоказання полягає в тому, що ви не можете копіювати вакцину ослабленою твариною або в стані хвороби. У цьому випадку організм тварини має слабкий імунний захист, і введення вірусу чуми спровокує антитіла, але поява захворювання у собаки. Як побічні ефекти, деякі особи можуть мати незначний набряк на місці ін`єкції, що повинно пройти через 2 дні. Якщо у собаки є алергічні знаки, це додатково дають антигістамінні препарати.

Також не рекомендується щеплювати тварину при лікуванні лікарських засобів - потрібно дати організму щонайменше 6 днів для відновлення.

Для боротьби з глистами та іншими паразитами собак вживаються наркотики,

Разом з препаратом "мультикан-7" ви можете використовувати вакцину Рабікса-вони не вступають у протилежну реакцію. Протипоказання та побічні ефекти

Умови зберігання та зберігання

Зверніть увагу: Використовуйте вакцину після закінчення терміну дії терміну дії або у випадку розгрівання суспензії під час транспортування заборонено.

Правильне зберігання продуктів рекомендується в темному прохолодному місці, подалі від вогнища вогню та поза зоною доступу дітей. Ви не можете тримати вакцину біля їжі або у вологому середовищі. Після приготування суміші її потрібно негайно ввести, зберігання препарату в підготовленій формі суворо заборонено. Також заборонено вживати препарат, який втратив термін придатності - він втрачає свої властивості. Термін зберігання продукту становить 1 рік з дати виготовлення, тому не варто запастися майбутнім - зрештою, вакцинація зазвичай проводиться не більше 1 рази на рік.

Відповідно до статистики, вакцинація з чуми з препаратом "мультикан-7" є високоефективним засобом запобігання захворювання, що не тягне за собою ускладнення чи негативних наслідків.

Таким чином, ми можемо зробити висновок, що ця вакцина дійсно безпечна для тварини, і її використання рекомендується як Центром здоров`я тварин, так і компетентними ветериналями.

Статии на тема
LiveInternet