Ветлак: ветеринарний пребіотик

З`єднання

Не секрет, що домашні тварини хворіють майже так само часто, як і люди, і серед найпоширеніших проблем ветеринарів називають шлунково -кишковими недугами. У багатьох випадках кіт або собака просто необхідні для допомоги у нормалізації процесів травлення, а потім власник добавки для кормів Vetlak буде дуже корисним для власника.

З`єднання

Основним компонентом речовини препарату є лактулоза, а серед додаткових компонентів лактоза та деякі інші вуглеводи можуть бути ізольовані. Як вказує упаковка, цей інструмент містить 58,0-65,0% сухих речовин, 49,0-51,0% згаданої лактулози.

Фармакологічні властивості

Будучи хорошою пробіотичною речовиною, лактулоза посилює ріст корисних бактерій організму і пригнічує потенційно шкідливі мікроорганізми (наприклад, бактерії роду Clostridium та Escherichia coli).

Чи знаєте ви?Колір готелю частин вовняної кришки сіамських котів (так -зведені "танки") залежить від температури навколишнього середовища: чим холодніше область резиденції тварини, тим темнішими плямами будуть плями.

У той же час Vetlak діє як хороша проносна, ідеально стимулююча моторика кишечника і покращує поглинання фосфатів, солі зарплати. Іони амонію виводять. Все це нормалізує мікрофлору травної системи, зменшує вироблення аміаку в організмі. Фармакологічні властивостіПозитивний вплив кормівної добавки особливо помітний щодо молодих тварин, які частіше страждають від розладу травного тракту, і більше, ніж інші потребують повного всмоктування поживних речовин з їжі.

Важливий!Вийшовши всередину, лактулоза розбивається флорою товстої кишки і перетворюється на низькомолекулярні кислоти органічного походження, що знижує рН його вмісту і пом`якшує вплив на організм.

Форма випуску

Vetlak постачається у вигляді рідкої суспензії, розміщеної в 20-мілітрові полімерні пляшки. Також можлива можливість 100-мм упаковки, але обидва варіанти додатково захищені картонною коробкою.

Показання до застосування

Основним завданням ветлакта є нормалізація кишкової мікрофлори та загальних травних процесів у тілі домашніх тварин. Крім того, призначається для запобігання порушенням дисбактерізу або мікрофлори внаслідок прийому антибіотиків, сульфаніламідних препаратів. Форма випускуЯкщо у собаки або кота тривалий запор, апетит порушується або діагностуються проблеми печінки та жовчного міхура - це також привід проконсультуватися з ветеринаром щодо можливості використання описаної харчової добавки.

Деякі експерти також призначають Vetlak, щоб запобігти алергічним реакціям, стресових станах та покращити стан вовни, який також написаний на упаковці.

Дізнайтеся більше про такі пробіотики для котів та собак, що

Дозування

Допустима дозування описаної харчової добавки обчислюється на основі ваги тварини. Отже, 1 кг маси повинно складати не більше 0,1 мл пробіотиків, який надається тваринам протягом 1 місяця. Ви можете подвоїти дозу лише за рекомендацією ветеринара, адже тільки він зможе об`єктивно оцінити стан домашнього улюбленця. Показання до застосування

Спосіб застосування

Майже будь -який препарат погано сприймається тваринами, саме тому вам доводиться примушувати таблетки насильно, або змішати їх з їжею. У випадку з ветлактом вам доведеться використовувати ті самі методи, додаючи потрібну кількість крапель до молока, їжі або кип`яченої води при кімнатній температурі.

Побічні ефекти

Зазвичай препарат добре переноситься тваринами, але в деяких випадках можна спостерігати проносне ефект.

Важливий!Без рекомендацій фахівця не дайте домашньому улюбленцю інші препарати, намагаючись нейтралізувати побічні реакції, щоб приймати попереднє. Це може спричинити за собою надзвичайно небажані наслідки для його здоров`я.

Це явище не потребує медичного втручання, просто припиніть використовувати пробіотик протягом декількох днів і спостерігати за своїм вихованцем. Дозування

Протипоказання

На сьогоднішній день для прийому препарату не було встановлено суттєвих протипоказань, але не варто перевищувати дозування, рекомендовану лікарем. Крім того, варто скасувати використання добавки, коли найменші зміни в стані домашнього улюбленця, принаймні, до консультації з фахівцем.

Умови зберігання

Незважаючи на свій статус, "харчова добавка", "vetlak" повинен зберігатися як звичайний препарат: лише у фабриці упаковки і жодним чином для дітей.

Важливо також захистити його від контакту з прямим сонячним променем та вологою, розміщуючи продукт у темну та суху кімнату з температурою від 0 до +25 ° C.

Термін зберігання препарату становить 3 роки з дати випуску, але доцільно використовувати відкриту пляшку раніше (ймовірно, що цей факт стає причиною побічних ефектів). Звичайно, після досягнення дати, зазначеної на упаковці, суворо заборонено використовувати композицію. Спосіб застосування

Аналоги

Vetlak є хорошим представником пробіотичних продуктів для домашніх тварин, але якщо у вас немає можливості придбати його, то має сенс звернути увагу на подібні композиції.

Отже, препарат має подібні функції "Біопротектин", Правда, крім лактулози та інших лактобактерій, він містить очищений екстракт фруктів плямистого молока, який деякі домашні тварини можуть розвивати алергію.

"VetoProf BPS-44" - Ще один пробіотик, що містить штами корисних бактерій. Займаючись шлунково -кишковим трактом домашніх тварин, вони нормалізують його роботу і виконують ті самі функції, що і описані "vetlak", але лише в цій пробіотичній добавці немає базового компонента останнього - лактулози.

Чи знаєте ви?В середньому, тривалість життя становить 15 років, тоді як його дикий відносний живе до максимум 4. Однак тривалість життя тварин господаря зросла лише після 1930 -х років, що значною мірою пов`язане з поліпшенням взаємозв`язку людей та розвитком ветеринарної медицини.

Також буде хорошим варіантом для харчової добавки "Baikal EM-1U", Успішно використовували як для котів, так і для собак, так і інших домашніх тварин, включаючи сільського господарства. Побічні ефектиЙого ефект заснований на роботі бактерій молочної кислоти, які сприяють відновленню кишкової та шлункової мікрофлори, а також нормалізації роботи інших органів шлунково -кишкового тракту.

Здорова травна система ваших улюблених є ключем до їх міцного здоров’я, тому, якщо потрібно використовувати пробіотики, ви не повинні їм відмовляти.

"Vetlak" - одна з найнадійніших і нешкідливих композицій, яка, звичайно, заслуговує на вашу увагу, але якщо ви не впевнені у актуальності його використання, то краще додатково проконсультуватися з фахівцем.

Статии на тема
LiveInternet