Як вибрати собаку для собаки та вибрати розміри

Собака приносить приємні справи родині, власники вибирають сміття, посуд, іграшки. З цих предметів консультація не потрібна. Але не всі селекціонери для початківців знають, як вибрати собаку для собаки.

Що таке нахил

Домашні тварини ходять по повідку або його різновидах - нахил. Без аксесуара, активні або сором`язливі тварини можуть втекти. Shleka - собача техніка, боєприпаси для ходьби та навчання.

Що таке нахил

Ходький аксесуар для собаки

Структурно, це два ремені на шиї та груди собаки. Вони мають зв’язок вздовж хребта тварини між лопатками і спереду між передніми кінцівками. Ця структура допомагає рівномірно розподіляти вагу між грудами та передніми лапами.

Зверніть увагу! На шиї немає тиску, собака відчуває свободу та комфорт.

Різновиди собак повії

Моделі боєприпасів розділені за призначенням. Домашнього улюбленця купують кілька.

Основні типи:

  • Ходьба. Легкий та міцний шкіряний або нейлоновий аксесуар для щоденної ходьби;
  • Шлека-життя. Для маленьких собак з короткою вовни. У холодну погоду рятує від переохолодження;
  • Медичний. Одягніть поранених тварин під орденом ветеринара. Широкий жилет охоплює 2/3 тулуба, кріплення розташоване на задніх кінцівках. Лапи вивантажуються, тиск падає на передні лапи;
  • Виставка. Акцент на естетиці продукту. Дизайн, аксесуари, колір підкреслюють красу породи;
  • Охоронець. Двошаровий продукт з ремінцями та звареними кільцями, зшиті для міцності. Використовуйте для зв`язку собаки для пропуску пропуску.

Важливий! Схильні сукні собак після консультацій з ветеринарним або собаками, коли кістковий скелет тварини повністю утворений і сильний.

Як вибрати собаку для собаки

Атрибут вибирається індивідуально за розміром палати. Зверніть увагу на наступні моменти.

Матеріал виконання

Візьміть нейлон, шкіру, неопрен. Натуральні та штучні матеріали м`які на дотик і довговічні. Речі легко промиваються, швидко сухі, не зношуйся довго. Також селекціонери рекомендують обладнання з полотна та Капрона. Їх внутрішня сторона на гладкій підкладці не втирає шкіру собаки.

Краще не приймати продукти брезенту з грубими виступаючими швами, оскільки їх не зручно носити.

Зверніть увагу! Для невеликих порід до 3 кг, велюрові джгути з ручкою зважуються у вазі, щоб ви могли підняти домашнього улюбленця.

Кріплення та кріплення

Магазин оцінює силу кріплень. Вони повинні працювати легко. Краще, коли є кілька кріплень, так зручно регулювати розмір тварини.

Застібка та карабін знаходяться на спині, виняток - виправлення моделей, що кріпляться на грудях.

Заклепки не повинні чинити тиск на шкіру, щоб мозолі не утворювались у місцях тертя, а шерсть не випадає.

Різновиди собак повії

Шлейка з вантажу

Собаки Шлеки з вантажами

М`язи великих собак - Стаффордширські тер’єри, Пітбула - тренуйте джгути з вантажами. Боєприпаси забезпечують кишені для свинцевих зважувальних агентів (продаються окремо).

Вага вантажу 50-100 г. По -перше, бічні кишені рівномірно заповнені з обох боків. Через кілька днів йдіть до грудей. Нарешті, товари висіли на шиї.

Важливий! Атрибут носять для зміцнення м’язів та запобігання захворюванням опорно -рухового апарату. Декоративні породи такого аксесуара протипоказані.

Схили для санок собак

Водіння схилів - найдавніша з собачих боєприпасів. Розроблений для максимального використання зусиль з тяги тварин. Продукт збільшує м’язову масу собак, розвиває клітину грудної клітини.

Правильна конструкція передає навантаження на груди та передні лапи, потім через хребет на задніх кнопкових кінцівках. У той же час, санки (хаскі, як -якат, Аляскин Маламут) у роботі почуваються комфортно.

Моделі водіння не поглинають вологу, не утопіть, не замерзають. Це важлива якість змагань у гонках на собак, коли тварини долають водні бар`єри.

Коригувальна модель

Активні собаки, які не зупиняються, щоб зламатися вперед, і сором`язливим людям важко тримати на повідку. Правильна поведінка за допомогою спеціальних схилів. Повідок у цій моделі прикріплений не на спині, а на мартингальній петлі на грудях. Ремінь не крутяться.

До відома! Коли собака ламається в одному напрямку, власник тягне за повідцем, а собака розгортає обличчя власнику. Тварини швидко звикають до аксесуара, не намагайтеся втекти.

Як видалити вимірювання для придбання собачих джгутів

Боєприпаси повинні відповідати тулубів собаки, не тусуватися, не стиснути тіло. Що зручніше в шкарпетках та як вибрати правильний слайд для своєї собаки за розміром, проконсультуйтеся з ветеринаром, досвідченими заводчиками. Якщо ви точно вимірюєте параметри собаки, ви можете придбати річ без пристосування.

Потрібно визначити два показники:

  • Об`єм шиї. Виміряйте кравця під коміром. Передня точка на виступаючій кістці під горлом - Кілем. На задній частині стрічка знімається до краю лопатей;
  • обхват грудей. Виміряйте найширшу частину тулуба відразу за передніми лапами. Два сантиметри додаються до надбавки на безкоштовне паливо.

Важливий! Для правильного вимірювання волосся натиснуто на волосся. Невелика реакція на джгути регулюється ременами.

Як вибрати собаку для собаки

Таблиця розмірів SchLeak

Як вибрати розмір

Шлейка - атрибут тренувань. Його не можна носити щодня, особливо, щоб залишити собаку вдома в боєприпасі. Для зручності собаки аксесуар вибирається в розмірах.

Основними параметрами є обсяги грудей та шиї. Але довжина спини та ваги також має значення.

До відома! Розмір s з зібранням грудей до 36 см підходить для міні-горі, пінчакам. Китайські кремі, іграшки-пуделі носять розмір M з обсягом шиї 23-27 см. Розмір L/XL (груди-54-60 см, шия-38-42 см) одягнені на мопси та французький бульдог).

Як вибрати під породою

Умовно собаки поділяються на малі, середні та великі скелі. Кожен відповідає власному типу аксесуарів. Крок -by -step Інструкції щодо того, як звести до нього домашню тварину, додаються до продукту. Принцип - не формувати страху стосовно теми.

Спочатку вони поклали річ на підлогу, вони пропонують собаку нюхати, подумати, звикати. Потім вони кладуть передню частину на шию, намалюють нижній пояс між передніми кінцівками, кріпиться на сторонах.

Важливий! Руку слід розміщувати між поясом і задньою частиною собаки.

Невеликий

Маленькі собаки є мобільними та енергійними, у них різкі зуби. Власники враховують це при виборі матеріалу боєприпасів. Зробіть світло, але довговічне, щоб вони не піддавалися зубам собаці. Фласи для мініатюрних людей вибирають невеликі.

Пусківні джгути взяті з Велюру з можливістю налаштування. Параметри з ручкою бажані для перенесення дитини через калюжу, бруд. У прохолодну погоду надягуються жилети, покриваючи спину та груди Бейджес, Шпіц, іграшковий тер’єр. Кольори, прикраси, стрази відповідно до уподобань власників, якщо тільки вони не зважують річ.

Середній

Від асортименту атрибутів для ходьби та регулювання поведінки собак, розміщених середньою, вибираються товари з більш міцного матеріалу.

Бассет -гончі, ями бултер`єр, австралійські вівчарки флелюють у нових речах, які структурно схожі на лайно для невеликих порід, але ремені ширші, заклепки є більш надійними. Модель з ручкою приймається для хворих та травмованих осіб.

Як видалити вимірювання для придбання собачих джгутів

Собака в ходьбі

Слейки для великих скель

Виробники враховують міцність тварин, тому джгути роблять багатошаровий з великими кріпленнями.

Великі собаки можуть бути травмовані від сильних ривків, тому на груди продуктів вставляється спеціальна широка тканина з платформою фетру.

Bulmastif, Amstaff, східна європейська вівчарка, лабрадор-імена порід, які охороняють власників та власність. Їм потрібні сильні коригувальні продукти та (для створення м’язів) боєприпасів із зважувальними агентами.

Схили для цуценят

До шести місяців ветеринари не рекомендують носити джгути. Краще почати з 8-9 місяців, коли скелет тварини майже утворився.

Атрибут молодих людей виготовлені з нейлонової тканини з двома кріпленнями. Для дітей така джгута служить декоративним одягом, в якому вони виглядають елегантно. Цуценячі джгути рясніють красивими вставками, яскравими елементами.

Як вибрати розмір

Щеня в боєприпасі

Ви можете носити короткий час, зняти вдома. Модель слід швидко надіти, будьте вільний, щоб не стиснути молоді кістки, а не потерти пахви.

Схили - давній пристрій для обробки собак. Використовується для ходьби та виховання собак, на виставках та змаганнях. Простий дизайн, різні матеріали, сильні заклепки - асортимент продукції дуже широкий. Який джгут для собак краще, консультував фахівець, перш ніж купувати тварину призводить до ветеринара. Боєприпаси повинні спритно сидіти на малюнку, тому вони проводять вимірювання від ПЕТ, визначають розмір. Неправильно вибраний аксесуар призводить до стирання вовни, мозолів.

Статии на тема
LiveInternet