Як зробити грот з акваріумних каменів

Мета декоративного грот

Без дизайну акваріум здається спустошеним, позбавленим чарівності. Такий дизайн, а точніше, його дефіцит, не викликає спеціального спокусливого. Переважно, щоб внутрішні деталі мали не лише мальовничий сенс, але й практичні. Один із цих компонентів може бути гротом, який можна зробити своїми руками. І як - ми розкажемо далі.

Мета декоративного грот

Насправді кожен акваріуміст незалежно визначає, яким буде ландшафт його акваріума. У той же час, експерти впевнені, що доцільно оснастити грот, якщо акваріум містить неспокійних домашніх тварин, які постійно переслідують один одного. У цьому випадку цей пристрій відіграватиме роль притулку від агресивних мешканців акваріуму.

Чи знаєте ви?Найменший акваріум у світі досягає довжини лише 3 см і шириною лише 15 мм.

Крім того, прекрасний грот лише прикрасить акваріумний пейзаж. Тому цей елемент активно використовується в багатьох напрямках Необхідні вимоги до матеріалівДекоративні гроти для домашніх водойм можна придбати в спеціалізованих магазинах. Однак більшість акваріумістів віддають перевагу незалежно вироблених декоративних елементах. І це пояснюється просто: вони намагаються виготовляти прикраси на власний проект та смак.

Дізнайтеся, як вибрати для акваріума: а також як це зробити своїми руками, що

Необхідні вимоги до матеріалів

Зручний притулок для жителів води може бути зроблений з різні матеріали:

 • камені;
 • пластик;
 • Скло;
 • деревина;
 • кераміка.

У той же час, якщо ви вирішите самостійно зробити прикрасу, вам слід дотримуватися ряду важливих правил, першою з яких написано: Не завдайте шкоди. А це означає, що сировина не повинна бути небезпечною ні для жителів води, ні для рослин.

В основному, вибираючи матеріал, дотримуйтесь таких принципів:

 1. Камені не повинні включати вапно. Ця речовина збільшує ступінь кислотності та знижує якість води.
 2. Ви не можете приймати матеріали з високою концентрацією заліза. Надлишок елемента стимулює ріст зелених водоростей.
 3. Камені з виробничих зон та кар`єрів категорично не підходять для домашнього водосховища.
 4. Деталі ювелірних виробів не повинні травмувати жителів води. Ви не можете використовувати матеріали з загостреними кутами або обличчям.
 5. Дерев’яні вироби потрібно обрати ретельно. Багато деревини деревини можуть кинути шкідливі речовини у воду. Наприклад, дуб і дерева з високою концентрацією смол не рекомендуються використовувати.
Крок -by -кроки інструкції для створення грот своїми руками

Крок -by -кроки інструкції для створення грот своїми руками

Когда -Браноно, а -кіньогогогт.

Ми радимо прочитати про параметри води в акваріумі:

З каменю

Щоб зробити притулок для кам`яної риби, вам знадобиться:

 • ті ж розміри каміння або галька (річка, море);
 • Клей на основі силікону, призначений для акваріумів;
 • Покровитель каменів.

Важливий!Перед виготовленням укриття каміння кип`ятять або обробляються парою щонайменше 10 хвилин. Ті, хто лопнув, викидають.

Подальші дії відбуваються в наступній послідовності:

 1. Перший кам`яний шар викладений на підставці, щоб форма коней.
 2. Клей застосовується до кам`яного шару в такому об`ємі, що деталі щільно прикріплені один до одного. У цьому випадку потік клею не слід допускати.
 3. Конічний контейнер або рулон розміщується посередині конструкції. Це необхідно для формування контурів для введення. Така упаковка повинна бути в продукті, поки не з’явиться контури притулку.
 4. Покладіть наступний шар і знову накрийте клеєм. Стільки таких шарів потрібно для отримання зручного будинку.
 5. Щоб зробити дах гроту, зім`ятий папір прокладається посередині конструкції, а на вершині прокладається шар каменів. Як тільки клей висихає, папір можна видалити.

Профілактика та догляд за гротом

Після того, як будинок буде готовий, а шви висушуються, притулок розміщується протягом декількох днів у воді, яка змінюється щодня. Таким чином, ви можете позбутися шкідливих домішок від клею та каменю.

В кінці гроту можна опустити в акваріум.

Чи знаєте ви?Найменша і найлегша (2 мг) риба у світі - це Schindlery premuturus. Просто неможливо врахувати таку дитину в акваріумі неозброєним оком.

Ви можете зробити притулок для рибальської риби. В той же час усі вирізані рухи. Ця робота кропітка і запилена. Але такий грот має свою перевагу - він прекрасний, без клею та моноліт.

Відео: DIY Grotto Grotto

З дерева

Щоб підготувати дерев’яне притулок, вам знадобиться пень будь -якого дерева (за винятком дуба та сортів із збільшенням звуження). Звичайно, сировину не слід гнили чи гнили.

Щоб зробити притулок з конопель, ми виконуємо такі дії:

 1. Ми робимо отвори в корчі. Це може бути будь -яка форма і в будь -якій кількості. Ви можете включити уяву та діяльність.
 2. Ми спалюємо отримані канали (з пайкою лампи, легше тощо. П.). В іншому випадку дерево буде гнити.
 3. Краї притулку обробляються в стан гладкості. Це необхідно, щоб риба не травмувала в майбутньому.
 4. Ми прикріплюємо такий грот до дна акваріума з рибальською лінією або використовуючи спеціальний силікон.

DIY Grotto: Відгуки про акваріуміст

Важливий!Дерев’яний грот є ефективним не лише через простоту виготовлення, але і завдяки здатності пом`якшити воду.

З глини

Всі ми робили ремесла з пластиліну в дитинстві. Відповідно, самостійно модифікувати грот від червоної (жовтої, синьої, чорної) глини не буде складно. Більше того, притулок може бути зроблений з будь -якої форми - як скаже фантазія. Отже, як вони роблять глиняний грот:

 1. Скульптуйте заготовку і висушіть її протягом 3-5 днів на відкритому сонці. Сучасні майстри використовують мікрохвильову піч для сушіння. Сушка глини необхідна для відновлення зайвої вологи, інакше отриманий продукт швидко зламається.
 2. Майбутнє грот спалюється. Оскільки у кожного під рукою є кріплення, вони використовують просту духовку. Очищається при температурі +220 ° С протягом 60 хвилин. Двері духовки повинні бути Аджар. Когда-Пройдат Вртемя, Вуключатьяшовку-Сранзунхя-Темпраарору.

Після того, як продукт охолоне, грот готовий до використання. Як зробити грот з акваріумних каменів

Зі скляної пляшки

Ви можете зробити притулок із простої скляної пляшки - ви отримуєте чудовий акваріумний вертеп. Пляшка вибирається за розміром жителів води - 0,33 літра або 0,5 літра. Потім вони діють відповідно до наступних інструкцій:

 1. Пляшка акуратно промивається в гарячій воді.
 2. Розріжте пляшку до необхідного обсягу. Для цього змочіть щільну нитку горючою (наприклад, бензин), оберніть її контейнером у вибране місце і підпаліть. Коли нитка згоріла, пляшка опускається в ємність з крижаною водою. Це в зоні, де була прикріплена нитка, пляшка зламається.
 3. За допомогою середньо розміщеного файлу край краю закруглений.

Цей притулок готовий, але оригінальність дасть йому додатковий декор. Для цього з силіконом зовнішні сторони пляшки покриті і великий річковий пісок або рівномірно бігають на них, рівномірно. Після продукту близько дня висихає і підходить на нижню частину резервуара.

Прочитайте також О, характеристики вмісту рослин: hemiantus (), pogostemona (),

Відео: Зробіть склянку назад

Профілактика та догляд за гротом

Грот не потребує особливого догляду. Достатньо підняти їх знизу раз на місяць і промийте їх. Крім того, ґрунт під притулками також бажаний сино -щомісяця.

Раз на півроку або з сильним переростаючим водоростями, укриття промивають, очищають і наливають окропом.

Важливий!Використовуйте очисні засоби, коли доглядати. Вся робота виконується механічно.

DIY Grotto: Відгуки про акваріуміст

Я просто знаходжу корчі, проточну воду та в Аква, я затоплюю камінням, через кілька тижнів (термін змінюється), я знімаю мокру кору, і вуаля, все в порядку, і тому я це робив для Більше 20 років.Вам потрібно лише вибрати відповідні сорти, я використовую фрукти.Для притулків я використовую пісковик та плоскі камені, для Малаві.

Leonardo46

Як було сказано вище, головна фантазія. Я зробив об`ємний фон полістиролу та цементу для акваріума, зробив водоспад і міст тих же матеріалів для тераріуму -вони були живими та здоровими. І грот, виготовлений із клаптів із пластикових пляшок (5 л, 1.5L), а поверхні щільно склеювали море великою галькою на силіконі. Це виглядає добре, якщо дно банки покладено з камінчикою.

Червона

https: // www.AQA.RU/FORUM/GROT-SVOIMI-RUKAMI-DLYA-CTIHLOVYH-KAK-SDELS-26453-PAGE1

Кажуть, що гроти, цікаві у формі, отримані з кріпильної піни.Коли піна замерзла, ви можете тричі розмазати рідким цементом, а коли вона висохне, пофарбована фарбою для автомобілів із заклинань.Замочити душу для душевного спокою.

Ольга

http: // форум.Акваадомік.ru/showthread.PHP?t = 1210&S = 440DB069E9A23AC7F30B93AD8699FFF&P = 24049&Viewfull = 1#post24049

Сьогодні в спеціалізованих магазинах ви можете знайти все для дизайну акваріума. Але лише пейзажі, зроблені особисто, послужать гордістю будь -якого шанувальника акваріумної риби та надає водному будинку неповторний вигляд та чарівність.

Статии на тема
LiveInternet