Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома


Звичайна Квакша (Evichain) - це мініатюрна жаба, розмір тіла яких становить лише 5 сантиметрів. Вона належить до загону небезпечної родини Квакш. Відмінна особливість тварини - це швидкий зміна кольору, який може змінитися перед нашими очима і залежить від різних факторів. У звичайному стані відтінок шкіри зелений, але він може змінюватися і стати білим, сірим, коричнево-коричневим.

Жаба в дикій природі
Kvakshi здатні змінити колір залежно від зовнішніх умов

Жаба в дикій природі

Хабітат цього типу жаби - це майже вся європейська територія. Його друге ім`я-жаба, що повторює. Ця тварина має досить спокійне настрою. Зазвичай Квакша сидить на каміннях, деревах, рослинах або в заростях трави. Ви навіть не можете помітити це відразу, тому що він виглядає як лист, який впав з дерева. Крім того, вона прекрасно знає, як замаскувати себе в навколишньому середовищі.

Замасившись, жаба полює на комах, чекаючи їх у притулку. Kvaksha Frog веде досить активний спосіб життя. Він плаває ідеально і може легко стрибнути в різні рослини. Зазвичай у природному середовищі активність цих тварин відбувається з появою сутінків. Саме в цей час вони починають по -справжньому полювати. Ці жаби чудово бачать у темряві, тому нічого не заважає їм полювати в темряві.

Зміст вдома
Квакша ідеально орієнтована в темряві і веде активний нічний спосіб життя

Основна частина жабної дієти включає комах, які літають - це комарі, метелики, мух. Крім того, він здатний зловити маленьких мобільних живих істот. Її головна зброя - це клейова мова, а також щелепи, з якими вона здатна захоплювати невелику здобич, яка не літає. Квакша не отруйний. Він належить до нешкідливих земноводних і не паралізує видобуток отрути, але лише фіксує це. З небезпеки світу жаба захищає здатність ховатися і злиться з ситуацією навколо.

Сорти земноводних

Різновиди Квакша величезна кількість. Основна родина розділена на три підсімейства, в якій є близько 900 видів. З найвідомішої підсімейства Hylinae можна виділити:

  • Клацна Квакша. Найчастіше його зустрічають на узбережжя невеликих водойм та річок, що невушують, а також у заболочених районах Північної Америки. Дорослий самець досягає розміром двох сантиметрів, а самка близько чотирьох. На шкірі є бородавки. Забарвлення сіро-коричневий, з жовтуватою, зеленуватою відтінками. Яскраво -зелені або коричневі смуги присутні на животі. Потягнута морда прикрашена темною плямою, у формі, що нагадує трикутник, розташований між очима. Протягом періоду поширення самці видають звук, схожий на стук з невеликих гальки один про одного.
Догляд за тваринами
Клацання Quaksha отримала свою назву, оскільки самці звучать схожими на клацання в період весілля
  • Мужність Квакша. Він живе в основному на території Північної Америки у вологих ярах, невеликих водоймах, де є густа трав’яниста рослинність. На шкірі цієї деревини немає бородавок. Тінь його шкіри коричневий або сірий-коричневий з майже чорними плямами, що обрамляє світло-зелений ободок. У самок на шиї яскраве місце, що досить чітко видно. Відмітною особливістю такого типу жаби є здатність замаскувати себе, змінюючи забарвлення та легко адаптуючись до навколишнього середовища. Дорослі самки довжиною зазвичай виростають до 3,5 сантиметрів, а самці трохи менше - приблизно три. У природному характері цвіркуни Квакші зазвичай живуть рік. Вони ведуть єдиний спосіб життя і збираються лише в період поширення. Їх голос схожий на звуки, видані цвіркунами, завдяки якому вони отримали своє ім`я.
Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома
Сврчкова Квакші має коротку тривалість життя - лише рік
  • Пега Квакша. Діапазон - в основному тропічні ліси Південної Америки, які включені в екологічну систему басейну Амазонки. Найчастіше їх зустрічають у Венесуелі, Перу, Колумбії. Розміри самки можуть становити до п’яти сантиметрів. Самець має трохи меншого розміру. На прісноводній голові є великі опуклі очі. На передніх і задніх ногах добре розроблені присосні чашки. Колір шкіри відрізняється різноманітними відтінками. Ці кваків проводять більшу частину свого життя на деревах, спускаючись від них лише протягом періоду поширення. Найактивніший у темряві.
  • Kvaksha (evichaina) звичайний. Живе в лісових регіонах Польщі, Норвегії, Литви, України, Білорусі. Дорослі самки ростуть трохи більше п’яти сантиметрів, і менших самців. Забарвлення може бути зеленим, з синюватним або темно -сірим відтінком. Більше того, він здатний змінюватися, пристосовуючись до основного відтінку навколишнього середовища та фізіологічного стану земноводного. У другій половині дня він в основному проводить час у траві або в листях чагарників, і вночі починає полювати на комах. Тривалість життя цієї жаби в дикій природі становить приблизно 12 років.
Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома
Дорослий спеціальний Kvakshi має довжину лише 5 см
  • Кубинська Квакша. Він вважається одним з найбільших видів Квакша у світі. Площа є деревними та чагарними заростями, розташованими поблизу водойм. Знайдено на Багамських і Кайманських островах, а також у південних штатах США. Їх розмір становить від 11 до 13 сантиметрів, але деякі люди виростають до 15 сантиметрів. Спина покрита маленькими горбками. Колір самок і самців дещо відрізняється. Добре розвинені присосні чашки присутні на пальцях. Він полює в темряві, і в денний час вважає за краще спати.

Окрім цих типів, є ще кілька підсімейців. Всі Квакші дуже різноманітні за кольором, але об`єднані в загальному погляді.

Розповсюдження земноводних

Коли відбувається період відтворення, жаби вибирають підходяще місце для себе. Зазвичай це невеликий стоячий резервуар, який оточує товсту та високу рослинність (чагарники або очерет). Самці знаходяться у воді і кличать самок ритмічних дзвінків. Саме чоловіки нагороджували резонаторами горла, якими вони активно використовують у період весілля і завдяки якому чують "мелодія", характерна для жаб. На резервуарі, який буде служити нерестовим майданчиком, самці Квакш збираються з усього району, і їхній хоровий спів досягає свого кульмінації ввечері.

Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома
Відмінна особливість самців - це сумка для горла, завдяки якій вони видають досить гучні звуки, необхідні для залучення жінок у період весілля

Самки починають збиратись до місця розмноження лише для того, щоб відкладати яйця, а самці залишаються на нерестовому ґрунті протягом усього періоду нересту. З огляду на це, на резервуарі завжди є більша кількість, і жінки мають вибір.

Самка відкладає яйця в декількох порціях (від трьох до двадцяти). Вони - невелика грудочка яєць, яка прикріплена до водних рослин. В одній порції може бути від 15 до 215 яєць. Розвиток ембріонів триває близько двох тижнів, після чого вони стають личинками, а їх зростання триває від 1,5 до трьох місяців.

Ynogda v malennwkiх lta шat vlyrчinki ыrastaюt toleko tsles зимм, а зимат ещё лишаймі. Пубертлет Квакша досягається двома -чотирма років. Тривалість життя в природному середовищі становить близько 12 років, і коли вміст у тераріумах зростає до 20–22 років.

Зміст вдома

Існує кілька способів зберегти такі жаби вдома. Найкращий варіант життя в квартирі - розмістити домашнього улюбленця в тераріум. Ви можете вибрати як горизонтальний, так і вертикальний. Вони вибираються залежно від типу тварини та її уподобань. Краще розмістити тераріум біля стіни, щоб вона була захищена від прямого сонячного світла.

Іноді у Kwaksh є линька. Вони скидають шкіру і в той же час їдять її майже негайно. Вентиляція повинна бути присутнім у тераріум, А також він повинен бути оснащений лампами денного світла.

Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома
Квакш має період линьки, коли вони відкидають стару шкіру

Щоб підвищити температуру, ви можете придбати спеціальний килим, встановлений на дні контейнера з зовнішньої сторони тераріуму. Однак вся область не варто приймати, інакше домашня тварина може перегрітися. Такий пристрій не слід розміщувати всередині середовища проживання тварини - це дуже небезпечно.

Догляд за тваринами

Турбота про такого домашнього улюбленця не надто складна. В основному в наступні моменти:

  • розташування тераріуму;
  • підтримка оптимальної температури;
  • вибір відповідного ґрунту;
  • годування тварин.

Будь -який власник такого вихованця хоче оснастити свій будинок максимально красиво та комфортним. Перш за все, ґрунт наливається на дно тераріуму, і також слід організувати невеликий резервуар. Дерев’яний корч може бути придатним для вертикального дизайну, який був знайдений на вулиці, і якщо розмір терарію дозволяє, ви можете розмістити пень з порожнистою.

Kvaksha звичайний: вміст жаби вдома
Квакші любить тепло і вологість

Крім того, вам не потрібно забувати про озеленення будинку. Для цього ви можете використовувати лози, папороть та іншу рослинність. Його можна придбати у зоомагазині. Обов’язково очистіть склянку та внутрішньо вміст житла незвичайного домашнього улюбленця. Завдяки цьому можна буде захистити жабу від хвороб та покращити її умови життя.

Що стосується температури, ви повинні знати, що Квакша любить тепло і висока вологість, отже, на місці його проживання температуру слід підтримувати на рівні 20-30 градусів. Це більше залежить від типу земноводних та часу доби. Неможливо дозволити домашньому вихованцю переохолодити або перегріватися, оскільки це може негативно вплинути на його шкіру та життєві процеси.

Як грунт для тераріуму, звичайна земля, пісок або гравій може бути придатною. Крім того, для земноводних спеціального ґрунту можна придбати у зоомагазині. Слід мати на увазі, що Quaks люблять довго сидіти на суші, тому ґрунт регулярно вимагається для зволоження.

Що стосується харчування, то основна дієта жаб - це комахи, що летять навколо. Це цвіркуни, комарі, мухи тощо. Він також може полювати на мешканців водосховища, який сприяє довгим і клейким язиком на кінчику. Підтримуючи Kvakshi вдома, його слід годувати двічі на день - вранці та ввечері.

Статии на тема
LiveInternet