Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Багато любителів тварин повинні були бачити собак з очима на рулоні. Таке болісне явище називається втрата очей. Деякі породи собак особливо схильні до цієї патології. Якщо собака має очі, власник повинен терміново зв’язатися з ветеринаром.

Як називається цього явища

Охоплення очей (Luxatio Bulbi oculi) - це патологія, в якій очне яблука занадто далеко від орбіти, що призводить до розвитку інших неприємних захворювань. Ця недуга також називається розповсюдженням.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Втрата яблука

Проптоз призводить до некрозу кон`юнктиви та рогівки, полегшення сітківки, через цю повну сліпоту відбувається.

Важливий! Власник має 24 години., відвезти собаку до ветеринара для операції. Якщо час втрачається, відбудуться важкі ускладнення.

Які породи підлягають цій хворобі

Багато порід собак мають схильність до втрати очей. Перш за все, це стосується тварин з плоскою мордою та скороченим черепом. Ці відмінні знаки говорять про брахіцефалію. Група брахіцефалів включає багато породи собак: японський хін, німецький боксер, чихуахуа, бейдже, шпиль, німецький боксер, ши-цу, Шарп. Власники тварин повинні пам’ятати, які собаки випадають з очей і бути готовими до вирішення цієї проблеми.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Очевидні ознаки патології

Японський хін

Ця собака в Японії вважається улюбленим богами. Багато власників прагнуть отримати цю породу для себе. Слово "родич" перекладено з японської означає "дорогоцінний". Це маленькі собаки високі 20–25 см на віях і вагою близько 4 кг. Їх відрізняють двоколірним кольором: червоний з білим або білим з чорним. Хата на хвості, вухах і шиї трохи довша, ніж на лапах і тулуб. Ці собаки мають широку сплющену морду та очі на кочення. Ця особливість часто призводить до патології, коли очі починають випадати.

Японські хони дуже доброзичливі, грайливі та активні. Вони проживають в середньому 12-14 років. Ці розумні тварини легко навчаються та стають чудовими супутниками та охоронцями.

Зверніть увагу! Дуратний власник повинен регулярно мити очі до собаки та очистити вуха.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Проптоз на початковій стадії

Німецький бульдог

Мобільні, неспокійні та дуже витривалі німецькі бульдоги дуже хороші. Єдине слабке місце в їх тілі - це очі. Ці собаки мають слабкі м’язи, які тримають очні яблука всередині кісткової орбіти. Через це очі можуть бути розгорнуті навіть з невеликою травмою або запаленням.

Шерфей

Велика собака має виразну особливість - товсті складки на короткій піщаній вовні. Зростання в Вікері становить 46–51 см. Ці собаки важать 18–23 кг. Шарпеї живуть близько 11 років. Вони дуже віддані власникам. Через чутливе травлення їм потрібна сувора дієта. Ці тварини мають сплющену морду, тому очні яблука тримаються на орбіті недостатньо сильною.

Пекінський

Порода пекінів спочатку демонструвалася лише для китайських імператорів. У XX століття. Ці маленькі пухнасті собаки стали фаворитами багатьох людей. Ці домашні тварини мають густу довгу вовну, яку потрібно ретельно розчісувати. Колір може бути будь -яким. Беїс живе довгий час - 12-15 років.

Ці домашні тварини схильні до ожиріння і потребують збалансованої дієти. Крім того, вам потрібно добре піклуватися про їх очі. Через сплющену морду Бейдже, очні яблука часто випадають, які зберігаються лише на м’язах повік.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Хороша профілактика буде дотримуватися правил безпеки та гігієни

Чихуахуа

Грайливий, веселий, мобільний чихуахуа з`явився в Європі на початку xx. І швидко заслужив любов до собак у всіх країнах. Ці мініатюрні собаки виростають до 15–25 см у Вікері. Незважаючи на їх крихке здоров`я, Чіхуахуа можна назвати довгими серед собак: їх тривалість життя досягає 18 років.

Зверніть увагу! Маленькі блискучі очі Чихуахуа часто виглядають випинками, тому вони можуть випадати.

Німецький боксер

Ці собаки виростають до 53–65 см на в`яжуті і набирають вагу близько 25-30 кг. У них коротка шерсть тигра або коричневого кольору, покрита білими плямами та складками. Німецькі бульдоги живуть близько 12 років і дуже прив’язані до членів сім`ї.

Через опуклі очі ці тварини часто страждають від пророчу, тому власнику потрібно ретельно стежити.

Мопс

Маленька, присідання, скушні собаки з сірою або срібною сорочкою славляться незвичайною плоскою формою морди та густими складками на шкірі. Мопс - це собака з опуклими очима, тому їй потрібно регулярно поховати краплі очей і контролювати гігієну. Кластер бруду призводить до запалення та пророка.

Важливий! Мопсів не можна ходити в запилених місцях і серед високої трави, оскільки це може завдати шкоди його баченню.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Багато порід мають схильність до розповсюдження

Причини та симптоми втрати яблука

Причини втрати:

 • Травми черепа. Це особливо часто під час нещасного випадку, коли очні яблука можуть буквально вилетіти з орбіт;
 • не відповідність правилам гігієни;
 • інфекції та запальні процеси;
 • Механічні пошкодження: собачі бої та інші. Маленькі собаки можуть навіть поранитися, тому власник повинен їх дуже обережно ходити;
 • Занадто щільний комір;
 • звичка господарів передавати тварину за вікерами;
 • належність до породи, яка має схильність до розповсюдження. У багатьох тварин яблуко око підтримується лише м’язами повік. Будь -яка шкода може їх послабити.

Важливий! Собака, яка має краплі для очей, - це сильний біль і дискомфорт. Симптоми захворювання важко не помітити, тому вам потрібно якнайшвидше зв’язатися з ветеринаром. Ця патологія видно неозброєним оком.

Ветеринар проведе додатковий діагноз і з’ясував, наскільки запущена хвороба. Курс лікування залежить від цього.

Ознаки та загальні симптоми втрати:

 • Очне яблуко століттями прищипано;
 • Набряк кон`юнктиви;
 • пролапс очного яблука;
 • кров`янисті виділення;
 • сильний біль;
 • слабкість, пригнічений стан.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Операція повинна здійснюватися протягом першого дня

Що робити у випадку з яблуком

Улюблений вихованець може лише зберегти операцію. Перед поїздкою до ветеринара ви можете допомогти тварині.

Що може зробити власник:

 • Заспокойтеся і заспокойте собаку;
 • Промийте місце пошкодження чистою водою;
 • 10 хв. Нанесіть холодний компрес на болі;
 • надягайте на домашню тварину хірургічний комір (Єлизавета);
 • Зволожити пов`язку бандаж і пов`язувати їм рану. Періодично зволожувати пов`язку, щоб вона не висохла.

Якщо собака має очі, потрібно якнайшвидше йти до ветеринара. Цю хворобу можна вилікувати лише хірургічним методом. Ветеринар зробить хірургію тварин: він виправить очні яблука та витягне околоторні м’язи.

Важливий! Ні в якому разі ви не намагаєтесь самостійно лікувати собаку.

Що категорично не можна зробити

Ні в якому разі ви не намагаєтесь випрямити очі своїми руками і тим більше, щоб дозволити бруд, що входить до рани. Не соромтеся звертатися до ветеринарної клініки, оскільки затримка може бути видно собаці.

Необхідно дотримуватися заходів профілактики: не ходити в зарості трави та запилених місць. Комір не повинен сильно притиснути до шиї.

Собака, чиї очі виходять: огляд скель

Необхідна термінова допомога ветеринару

Досвідчений обробник собак добре знає, які собаки мають очі, і пам’ятає список, схильних до папугу до цієї патології. Собака, яка має очі, потребує хорошого догляду та кваліфікованої ветеринарної допомоги.

Статии на тема
LiveInternet