Хом'як звичайний (дикий): як він виглядає, де він живе, що їсть

Як виглядає дикий хом`як

Звичайний дикий хом`як (Cricetus cricetus) є єдиним справжнім представником свого роду молота і живе в природному середовищі існування. Про особливості його зовнішності та життя, а також можливості підтримки вдома далі у статті.

Як виглядає дикий хом`як

Дикий хом`як має такі відмінні риси:

  • Довжина тіла досягає 27-34 см;
  • Вага в середньому - 700 грам;
  • помірна морда;
  • Шуляні снаряди відносно короткі, покриті тонким темним волоссям;
  • Хвіст товстий біля основи, звужуючи до кінця, довжиною 3-8 см. Покритий коротким твердим волоссям;
  • Кисть і стопа широкі, пальці розробили кігті;
  • Кінцівки короткі. Іноді здається, що хом`як повзає;
  • Волосся тіла щільне, але м’яке.
Де хом`яки живуть у дикій природіКолір тварини-жовтий або червонувато-коричневий з чорним підшерстом. На тілі є чорно -білий малюнок. Чорний живіт, з боків світлі плями, розділені чорними ділянками. За вухами є легкі плями, з боків голови (вони можуть бути в лопаті).

Є виключно чорні зразки (меланісти), в лапах і горлі є чорні з білими плямами. Колір світить у напрямку з півночі на південь в межах дальності.

Чи знаєте ви?Відповідно до перекладу з стародавньої авестинської мови Слово "хом`як" означає "ворог, що занурюється на землю". Щоб забрати насіння, гризуни згинають стебла рослин до землі.

Де хом`яки живуть у дикій природі

Harscrew перевагу на луки, мульти -трек -степи та ліси. Площа розподілу простягається від південної та центральної Європи на Заході до Степової зони Мінусінськ на Сході, на півдні вона спускається до північно -західного Китаю. Відбувається розширення ареалу за рахунок винищення лісу.

Тварина не піднімається високо до гір, максимальна висота над рівнем моря, де можна його знайти - 1,5 кілометра. Хом`як не уникає близькості людини, може влаштувати житло в саду, саду, іноді в житлових приміщеннях. Спосіб життя та характер

Спосіб життя та характер

Тварина наділена пристойними розмірами і досягає розмірів великих щурів. Веде самотній, більш сутінковий спосіб життя, любить прокласти нові кроки в норці резиденції, робить резервні запаси на зиму.

Любить сухі піщані ґрунти степів та лісових регіонів, де він не повинен копати підземні проходи в отворі. Він часто також зустрічається в лугових та сільськогосподарських районах, може адаптуватися до існування в горах.

У холодну зиму він ховається в глибокій норці під землею (де є комори та спальні) і впадає в зимову сплячку, але може прокинутися для їжі. Приємні лінії хом`яка для зручностей, які змінюються стільки. Що таке звичайний хом`як

Що таке звичайний хом`як

Тварина має чудовий апетит і не прискіплива до їжі, але овочевий корм переважає в своєму раціоні. У період весняного літа хом`як любить насолоджуватися комахами, їх личинками, не зневажає маленьких мишей, рептилій, земноводних (маленьких хребетних).

В осінній зимі час переходить на їжу з різних типів насіння та бульб, запаси яких знаходяться в достатній кількості (від 0,5 до 16 кг) у його бункерах. У деяких випадках було виявлено комори з запасами до 90 кг.

Перегляньте зміст вмісту в будинку таких популярних порід, як

У бункерах переважають зерна пшениці, рису, проса, гречку, сочевиця, люпин, а також картопля, морква, горох, кукурудза. Тварина живиться під час тимчасової неспання з зимової сплячки та ранньої весни, поки не з’явиться молоді зелені паростки.

Спеціальні сумки за щоками хом`яка адаптуються для короткого зберігання корму. Він здатний перенести близько 50 грам зерен (інші корми) до свого будинку на відстань більше кілометра, підтримуючи сумки передніми лапами, але він дістає з них їжу.

Часто щоки висять до плечей тварини через переливу мішків. РепродукціяПрацьовний, резервний хом`як також ділиться зернами у різновидах і ставить кожну окремо.

Процес поглинання їжі відбувається сидячи на задніх ногах, і їсть хом`яка з передньою частиною: він наповнює їжу в одну щоку, потім для іншого і швидко жує вміст.

Чи знаєте ви?Звичайний хом`як - відмінний плавець. Покрокові сумки, наповнені повітрям, дуже допомагають йому під час плавання.

Репродукція

Тривалість життя описаної тварини досягає чотирьох років у природних умовах, а в неволі - шість.

Період поширення відбувається у квітні і закінчується в жовтні. Самка готова до спаровування у віці 2,5-3 місяці. Оскільки ембріони знаходяться в утробі матері лише 16 днів, за визначений період часу жінка вдається принести 2-3 пропозиції. Екологічний станКількість немовлят коливається від 8 до 20, але частіше зупиняється на 10. Самці з’являються в норах жінок лише для спаровування, негайно залишають партнера і не беруть участі в освіті потомства. Вага новонароджених-лише 4-6 грам.

Діти розвиваються надзвичайно швидко. Період лактації триває 3 тижні, але через тиждень дитинчата здатні їсти тверду їжу (наприклад, трава). Два тижні хом`яків відкривають очі і покриті щільною точкою. Мама відповідає за безпеку немовлят.

У разі небезпеки самка передає немовлят у безпечне місце в мішках засувки.

Часто дитинчат першого потомства народжують своїх дітей до кінця літа.

Екологічний стан

До 1960 року м`яка заплосна тварина була об`єктом хутряної риболовлі в Чехосвакії, Німеччині та СРСР. Різке зниження чисел, змушений зупинити порожню хутра посеред XX століття. Країни Західної Європи затвердили національні програми для забезпечення безпеки такого типу. Чи можна зберегти в неволіЗ них відрізняються Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Франція, Білорусь та Україна. Він також захищений у п`яти складових організаціях Федерації Росії.

Кількість тварин незмінно в Сибіру та Казахстані та кількість тварин на території Краснодара, район Азов в районі Ростова, завдає значної шкоди сільському господарству. Хоча загальна кількість видів продовжує зменшуватися.

Чи знаєте ви?Smash Hamsters може запам`ятати своє прізвисько і виконати деякі хитрощі.

Чи можна зберегти в неволі

Звичайний хом`як надзвичайно невибагливий. Клітка з низькою середньою, виготовлену з металу. Визволення загрожує вам зіпсованими меблями, гризти книги, взуття, одяг. Хом'як звичайний (дикий): як він виглядає, де він живе, що їстьЗатишність у своєму житлі розташована за своїм смаком та ступенем освітлення кімнати. Темне місце належатиме до зони відпочинку, світла - туалету та навпроти нього, він організує комору (часто поруч з гніздом).

Він зробить все решту, покладе лише шматки тканини, картон, м`який папір. Вам потрібно лише спалити від вас підлогу невеликою пилкою.

Харандії -естради, крім крупи та бульб вдома, люблять насолоджуватися хлібом, низько -жировим вареним м`ясом (сирим), іноді ви можете запропонувати невирішену сало. Додайте масляні розчини вітамінів A, D, E падіння на звіра раз на тиждень.

Для зручності встановіть годівницю та пияка. Змініть воду на очищення щодня.

Покладіть будинок для сну в усамітненому місці будинку - зробіть його з дерев’яної коробки з бічним входом, що відповідає розміру хом`яка, або адаптуйте перевернутий тісний квітковий горщик з глини. Хом'як звичайний (дикий): як він виглядає, де він живе, що їстьХаманти магазину продовжують організовувати продуктові склади, навіть коли в цьому немає потреби. Годування, наповнене положеннями, спустошені не лише під час силового процесу, але й відкладають необхідну в коморі.

Важливий!Заради спокою домашнього улюбленця не руйнуйте його склад, просто перевірте наявність зіпсованих продуктів.

Чистий хом`як любить чистоту і підтримує її. Він влаштовує туалет в одному місці, використовує його обережно. Кількість та вміст туалету слід проводити регулярно та своєчасно - принаймні раз на тиждень, туалет частіше.

Зробіть все спокійно, без раптових рухів і галасливих вигуків. Неприємні запахи можуть бути усунені за допомогою 0,2 % розчину хлору вапна.

Хороша фізична форма допоможе зберегти хом`яка біговим колесом: тварина втратить свій привабливий вигляд без руху і швидко постаріє. Ви можете зробити це самостійно або придбати в спеціалізованих магазинах. Хом'як звичайний (дикий): як він виглядає, де він живе, що їстьГризуни життєво важливі для того, щоб щодня посилити зуби, інакше вони будуть занадто великими і можуть завдати шкоди тварині. Найкращим варіантом у цьому випадку буде мінеральний камінь, який також постачатиме тіло корисними мінеральними компонентами.

У кормах рослин (переважаючи в раціоні тварини) містить багато калію, але натрію. Солона сіль усуває цей недолік, оскільки це хлорид натрію. Крім того, у складі крові є хлор та натрій. Купіть камінь із наявністю спеціальної кріплення до клітки - так що він буде чистішим.

Важливий!Не замінюйте мінеральний камінь на шматок звичайної столової солі. Надлишок кількості випадково з`їденої солі може спричинити отруєння.

Отримавши необхідні знання за допомогою нашої статті, застосуйте її на практиці - і тоді хом`яки будуть радувати вас своєю присутністю та чудовим здоров’ям.

Чотирнадцять

Статии на тема
LiveInternet