Міні -пітбул (карликовий пітбултер'є)

Популярність собак породи пітбултерера нещодавно різко зросла. Незважаючи на неоднозначне ставлення до суспільства, багато хто вважає за краще починати цих собак, з яких при правильній освіті отримують вірні та віддані друзі. Навіть ті, хто живе в невеликих квартирах. У цьому випадку Pit Bull Mini є ідеальним, що є зменшеною копією брата.

Історія походження

Міні -пітбултер`є розводили шляхом перетину Юр -спритних тер’єрів та лютих бульдогів. Ця значна подія в Англії сталася. В результаті переходу собака виявилася найкращими якостями двох порід, таких як маневреність та сила.

Історія походження

Роба собак Американський пітбул

Після утворення породи собак тривалий час використовувався для собачих боїв.

Зверніть увагу! Пітлі США були найпопулярнішими собаками і навіть вважалися неофіційним символом країни.

Як тільки собачі битви були заборонені, з природи представників породи, вони намагалися усунути весь гнів і агресивність, а потім їх називали Міні. Внаслідок кропіткої роботи були піт -кулі з збалансованою психікою, які не становлять небезпеки для інших і стають відданими друзями своєму господареві.

Розміри, вага та інші відмінні особливості

У карликового пітолу є запасна статура, широка скриня та масивна голова. Представники цієї породи зростають у висоті від 38 до 42 см. Незважаючи на те, що в стандарті зростання становить від 47 до 50 см. Вага міні мінору - від 15 до 22 кг, а стандартні собаки важать близько 27 кг.

Прямо розрізняють потужне і м’язове тіло з сильними лапами. Вовняна кришка товста і коротка, щільно прилегла до тіла.

Розміри, вага та інші відмінні особливості

Щеня гнома -піт -буллер

Кольорові зміни

Шерсть бункерів з карликовою ямою може бути різними кольорами. Найпоширеніші вважаються:

  • імбир;
  • блідо жовтий;
  • чорний;
  • білий;
  • сірий.

Собаки можуть мати як монофонічний колір, так і білий, а також легкі сліди на шиї, грудях та лапах.

Риси характеру

Міні -Пітбул характеризується як хороша, грайлива і віддана власнику тварині. У той же час собаки дуже розумні, сильні та спокійні. У всіх незнайомих людей вони бачать потенційних друзів і стосуються їх лише доброзичливо, хоча їх сила і безстрашність відповідають чудовим патрульним собакам.

Важливий! За своєю природою пітбулі - це дуже самовіддані тварини, і, при найменшій загрозі, готові захистити свого господаря, навіть якщо ворог значно перевершує силу.

Мініатюрні пітбуль -тер’єри дуже активні. Порівняно зі стандартними собаками, вони добре ладять з іншими домашніми тваринами. Однак з надзвичайною агресією вони стосуються незнайомців та собак.

Виховання та навчання собак

Для того, щоб в кінцевому рахунку отримати слухняного домашнього улюбленця, його потрібно виховувати з дуже раннього віку. Відносини між собакою та власником повинні бути побудовані на довірі та доброму ставленні. Насильство категорично неприйнятне. Але в той же час власник повинен показати своєму вихованцям, який займає домінуючу позицію в будинку. Як тільки вихованець зрозуміє свою позицію, процес обробки буде значно полегшено.

Найкраще проводити навчання грайливо. Оптимально для цього, час підходить відразу після ходьби або тренувань.

Кольорові зміни

Сіра м`язова яма Бюро

Чи підходить міні -ямка для життя в квартирі

Маленький пітбуль буде ідеальним варіантом для тих, хто живе в квартирах. Саме ця порода, хто не може дозволити собі створити стандартну породу собак, віддають перевагу.

Правила догляду

Догляд за міні Пітбула не викликає великих труднощів. Так що домашня тварина завжди виглядає ідеально, його потрібно щодня розчісувати з масажною щіткою з м`якою щетиною. Потрібно мити лапи після кожної прогулянки. Купання представника цієї породи повинно бути 1 раз за 2-3 місяці. Тільки таким чином можна уникнути перестрікання волосків.

Зверніть увагу! Вам потрібно лише купати собаку, лише шампунь, підходить для типу вовни.

Так що зубчасте зубне не утворюється на зубах, двічі на тиждень, рекомендується чистити зуби собаки. Щодня вам потрібно витерти очі пітбула бездонною тканиною, попередньо зволоженою в відварі ромашки або кип`яченої води. Кігті вирізані в міру зростання. Робіть це раз на 3-4 тижні. Для видалення накопиченого пилу та сірки потрібно витерти вуха щоденно зволоженими в спеціальному розчині м’якою тканиною.

Раціон харчування

Сила міні -міні не відрізняється від стандартних представників цієї породи. Перш за все, це повинно бути збалансованим і поживним. Досвідчені селекціонери віддають перевагу найчастіше готова -нагорода -класові корми суміші. Перевагою такого годування, обов`язково дозвольте тварині пити якомога більше.

Ви можете нагодувати бюро карликової ями та натуральну їжу. Однак дієта повинна бути складена правильно і включати всі поживні компоненти, необхідні собаці.

Важливий! Сувото заборонено надавати домашнім тваринам гострий, солоний і солодкий, свіжий хліб, картопля та молоко.

Прогулянки та фізичні навантаження

Представники цієї породи необхідні для забезпечення щоденних активних прогулянок та фізичних навантажень.

Тривалість життя та здоров`я

Тривалість життя карликової пітбули коливається від 11 до 13 років. У більшості характеристик ці тварини дуже схожі на американські ями -бультерери.

Міні -пітбулі не може похвалитися чудовим здоров’ям. Часто представники цієї породи стикаються з проблемами дихання та серця. Погані собаки терплять високі температури. Вони також рідко не дотримуються патологій, таких як гіпотиреоїди, аортальний стеноз, дисплазія стегна та захворювання серця. Ці собаки можуть розвинути алергічні реакції та з’являються глисти.

Щоб захистити свого вихованця від усіх видів проблем, необхідно забезпечити йому належним доглядом та харчуванням. На перших ознаках недуги ви обов`язково повинні звернутися за кваліфікованою допомогою фахівців. Тільки в цьому випадку собака зможе зростати сильним і здоровим.

Діапазон цін

Щоб придбати здорового цуценя, найкраще придбати його у серйозному та добре встановленому розпліднику. Тільки в цьому випадку можна ознайомити себе з повною інформацією про своїх батьків та їх описів, а також виключити ризик розвитку генетичних пороків.

Риси характеру

Pocket American Blue -eeded Pitolbul

Мініатюрні ями -кулери -це гібридні та досить рідкісні собаки. Внаслідок великого попиту сьогодні багато недобросовісних заводчиків не впроваджують чистокровних цуценят, тому купівля домашнього улюбленця повинна бути надзвичайно обережною.

Вартість цуценя залежить від класу і починається з 15 тис. Рублів.*

Мініатюрні ями -кулери характеризуються компактними розмірами, гнучким характером та хорошою природою. В іншому випадку вони зовсім не відрізняються від своїх колег. Не поступаються їм сміливості, витривалості та сили.

*Ціна вказана на грудень місяця 2019 року

Статии на тема
LiveInternet