Cat's wiceers: де це і що це таке

З природи коти здатні зцілити людські недуги, однак, як і всі живі організми, вони також можуть потребувати допомоги. У деяких випадках ветеринари призначають ін`єкції в Вікері, і у багатьох є питання - де саме у котів є ця зона. Цей матеріал підкаже вам, що таке кішка в коті, де він є і який сенс для людей і самих тварин.

Що таке в`яже

Простими словами, свідка кішки називається скрутом. Вона схожа на арочну опуклість через своєрідне розміщення перших хребців у цьому місці. Через те, що хребці покриті жировим шаром, шкіра в цій області має спеціальну еластичність та еластичність. Практично немає нервів, а також інших закінчень на скруті, тому котячі матері несуть своє потомство, захоплюючи зуби за це місце, і кошенята взагалі не відчувають болю чи напруги.

Що таке в`яже

Препарати вводяться в голову кішки під час лікування

До відома! Мало хто знає, що є ще одна важлива характеристика Scruff. М`язи та сухожилля з`єднують шию з тілом тварини, і завдяки цьому вихованця неймовірна гнучкість притаманна, і він також може зробити навіть найдовші стрибки під час польоту з хижака.

Де розташовані Вікерс

Scruff, або Вітерс, розташований за головою кішки в місці, де шийний регіон заходить у спину. А для того, щоб візуально визначити, де саме це знаходиться, вам просто потрібно побачити, яке місце кіт стискає у кошенят. Мами-коти зазвичай переносять потомство з одного місця в інше, тримаючи зуби шматочки.

Важливий! Таким чином, можна передати лише маленьких кошенят. Cogdah зroslых corotoru tpodnymaюt зalsulku nепрьяльно, t umnogyх yзnх vозrюt raзlyчne tы travmы.

Де розташовані Вікерс

Вікерс розташований на шиї між головою і спиною

Центр Вітерса розташований між лопатками тварини. Їх можна легко відчути рукою над передніми лапами тварини, оскільки у всіх котів це місце розташоване однакове. Або захопити основи передніх лап за допомогою рук, повільно стискаючи їх, поки в них не залишиться велика складка шкіри тварини, це в`яне.

Чому Котю Холка

Прикро, що люди не мають такого багатофункціонального та корисного місця, як в`яжуть. У людей вся шкіра щільно підходить до м’язів або жиру, і тому йому потрібно переживати, іноді навіть болісно, ​​ін`єкції в особливо чутливих місцях. Крім того, вживання наркотиків таким чином може мати можливість лише робити людей, на відміну від тварин. І все тому.

До відома! Через те, що шкіра на віях котів має здатність тягнути, коти легко тримають її в зубах, і кошеня взагалі не відчуває болю, оскільки ця область нещасна.

Чому Котю Холка

Кішки несуть кошенят з місця на місце лише для Вікерса

Експерти з нейробіології з’ясували досить цікавий факт. Мозочок має певну зону, відповідальну за положення свого тіла. Якщо ви візьмете домашнього улюбленця в ходу, то до мозочка подається автоматичний сигнал, який наказує кішці заспокоїтися і відпочити. Ось чому тварина не відчуває болю і стає більш гнучкою і слухняною. Через нерухомість тіла кіт може спокійно перенести своїх дитинчат у безпечне місце, бігаючи і навіть стрибаючи.

Ветеринарне значення Scruff

Ветеринарні експерти також виявили свою цінність у Вікерсі, оскільки велика кількість крапель з паразитів використовується в цій області тіла кота. І все тому, що досить важко дістатися до тканини шкіри між лопатками, що є важливим фактором. Препарати, які перемагають виникнення паразитів, є досить токсичними через його хімічний склад, і якщо котячий слиз препарату, то його можна просто відправити.

Ветеринарне значення Scruff

Тварина стає практично паралізованою, якщо впливати на певні області скрутки

Скруф тварин має ще одне корисне значення. Оскільки в`яжучі - це найбільш необгрунтоване місце, ветеринари в більшості випадків з хворобливими та безболісними ін`єкціями віддають перевагу йому. У цьому випадку кішка практично не відчуває голки, оскільки в цій області практично немає нервових закінчень.

Зверніть увагу! SKIR постійно рухається, і це сприяє кращому всмоктуванню препарату в організм тварини. Це корисно для подальшого відновлення та реабілітації.

Застосування наркотиків

Як приклад використання кішки для ветеринарних цілей - це нанесення краплі з шкірних паразитів відповідно до типу блох або кліщів. Для цього використовуються терапевтичні засоби, які впливають на шкідників. Експерти обирають цю конкретну зону, оскільки тварина не в змозі дістатися до неї язиком або лапою. Він не зможе лизати препарат до його поглинання.

Застосування наркотиків

Scruffy - це перше місце на тілі кішки, де наркотики колють

Scruffy також використовується у введенні підшкірних ін`єкцій, до яких належать препарати або різні вітаміни для підвищення імунітету домашнього улюбленця. Вибір цієї області пояснюється деякими факторами:

  • Скруф скрут має найменшу кількість нервових закінчень, тому ін`єкції абсолютно безболісні;
  • Жирний шар, який доступний у Вікерсі, відрізняється його пухкою структурою та здатністю швидко поглинати ліки, розповсюджуючи їх по всьому тілу тварини.

Важливий! Під час ін`єкції вдома бажано вибрати інсуліновий шприц, оскільки він має коротку голку, яка не в змозі проникнути більше 1/3, тим самим не травмуючи кішку.

Ін`єкція в Вікері: що важливо знати

Проведення підшкірних ін`єкцій є найпопулярнішим методом боротьби з різними захворюваннями у котів. І так, що домашня тварина не відчуває дискомфорту і не отримує ускладнень після ін`єкції, необхідно враховувати деякі важливі правила для використання:

  • Під час ін`єкції голку потрібно вводити перпендикулярно до хребта або трохи під кутом;
  • Якщо тварина має зневоднення, проводяться підшкірні крапельки, під час якої голку слід вставляти в складку шкіри на скрупку шматочка і закріплювати медичним пластиром;
  • Потрібно використовувати інсулінові шприци, оскільки вони мають коротку голку. Однак ймовірність не може бути виключена, що голка буде зігнута, якщо ін`єкція буде зроблена дорослим котом з товстою шкірою;
  • Перед ін`єкцією ви не повинні готувати, готувати або обробляти шкіру кішки, важливо лише дотримуватися простих правил гігієни;
  • Необхідно враховувати дозування препарату;
  • Щоб травмувати, потрібно зафіксувати в`яжучи руками, потягнути його вгору і ввести голку з сильним тиском.

Ін`єкція в Вікері: що важливо знати

Окрім Вікерса, ін’єкції також можна зробити в коліні

Зверніть увагу! Найпоширенішою помилкою під час ін`єкції є неправильне введення шприца в дитячу домашню тварину. Багато хто на 100 % впевнений, що голку слід вводити зверху вниз. Однак такі припущення є помилковими, оскільки в цьому випадку можливі пошкодження м’язових тканин і викликають гострий біль тварини.

Цікаві факти про котячий скрут

Один з найцікавіших фактів про скрупку кішки - це те, що він має спеціальні рецептори. Коли взаємодія на них, кішка автоматично розслаблює тіло і пакує йому лапи. Такі рецептори особливо активно працюють у котах у невеликій віці, і завдяки цьому матери-коти спокійно переносять їх за віками з одного місця в інше. Однак власники великих котів таким чином небажані, оскільки лише кішка може носити кошенят за вішками, не залишаючи пошкодження.

Крім того, шкіра на скруті скрупки досить товста і майже не чутлива через мінімальну кількість нервових закінчень. Саме завдяки цьому скрутка цього є найбільш зручним і безпечним місцем для кішки, де ви можете здійснити підшкірні ін`єкції. Коли враховується ін`єкція з урахуванням усіх правил, кішка майже нічого не відчує.

Зверніть увагу! Кіт практично не відчуватиме дискомфорту і болю, якщо процедура буде виконана правильно та відповідно до ветеринарних стандартів. Ось чому більшість препаратів від різних захворювань та шкірних паразитів розроблені спеціально для введення скручування шкіри під шкірою.

Цікаві факти про котячий скрут

Цікаво, що під час розмноження самці тримають самок для скручування

Таким чином, його демонтували, де кішка має в`яжуть, які функції він виконує для самої тварини, і як вирізка людей корисний для людей. Це примітне місце тим, що ви можете капати крапельців або вводити ін`єкції, оскільки він не містить великої кількості нервових волокон, і такі процедури легко переносяться тваринами. Крім того, скручування кішки корисний за своєю природою. Самка завжди терпить своїх дитинчата в зубах, і щоб вони не боляли, і вони не рухаються, ви повинні їх приймати за Вікерс. Це абсолютно безболісно, ​​і тварина миттєво приймає позу ембріона.

Статии на тема
LiveInternet