Кіт робить масажні лапи: що це означає

Кожен, хто живе вдома, неодноразово помічав, як вони періодично активно топтають м`які поверхні або безпосередньо на домогосподарства. Така поведінка цікавить людей, і є багато теорій, які вказують на інстинкти, фізіологічні особливості та, звичайно, містичні явища.

Коротка історія одомашнення котів

За своєю природою коти - хижаки. Ці тварини є свободою, що лежать і досить спокійні. Велика кількість вчених все ще займається вивченням одомашнення і досі займається. Передбачається, що предок нинішніх домашніх котів був буланським котом, який у дикій природі жив у Північній Африці. За зовнішніми знаками він найбільш схожий на сучасних домашніх тварин. Єгиптяни вперше почали тримати її вдома.

Коротка історія одомашнення котів

Структура ніг котів

Спочатку ці тварини активно розподіляли на території Стародавнього Єгипту. Це почалося в періоди розвитку сільського господарства. Зрештою, зернощі вражаючих розмірів неминуче привернули увагу гризунів, якими коти люблять так насолоджуватися.

До відома! В Єгипті котів шанували як священних тварин. Бог сонця має появу кішки. Це було суворо заборонено експортувати тварин за межами країни, це було покарано смертною карою.

У Русі ці тварини вперше з`явилися в 14 в. Їх також любили і шанували. Штраф був надійним для крадіжки домашнього улюбленця, пропорційно з розміром штрафу для викрадення великої рогатої худоби.

Чому коти топтають на лапах і мурконь

Буланська кішка - перший одомашнений домашній улюбленець

Дивно, але в середні віки в Європі коти вважалися причетними до чаклунства, особливо тварин із чорним кольором. Остаточне переслідування припинилося лише в середині -19 в.

Чому коти топтають на лапах і мурконь

Кіт робить масаж з лапами - що це означає? Точної інтерпретації немає, але вчені та просто любителі котів висунули кілька цікавих версій. Кожен, безсумнівно, заслуговує на увагу.

 • Психологічна розрядка. Науково доведено, що коти піддаються стресу більше людей. Багато зовнішніх факторів можуть спровокувати цю умову: незвична ситуація та незнайомці, гучна музика чи поява іншої тварини в сусідстві. Щоб полегшити нервову напругу, кіт Массакор прокидається у домашнього улюбленця. Він приходить до свого господаря і починає тупоти його лапами.
 • Поведінкові інстинкти. Поведінка тварин у переважній більшості випадків визначається інстинктами. Справа в тому, що їх предки самі полювали, обладнали місце для ночівлі. Отже, щоб не спати на твердій поверхні, коти топтали землю та траву лапами. І навіть через більше ста років інстинкт не програв.
 • Ритмічні рухи з передніми лапами часто називають молочними кроками. Кожна людина хоча б раз у своєму житті, але я бачив, як живуть маленькі кошенят. Таким чином, вони кажуть своїй матері, що вони повні та задоволені. Ці спогади зберігаються у тварин на все життя.
 • Позначення території. Вчені припускають, що кішка масажує людину, ковдри та інші поверхні, щоб чітко вказати на їх володіння. Справа в тому, що на подушках лап у тварин є піткові залози. З них відрізняється секрет із специфічним запахом, який людина не відчуває. Але це не заважає котам зрозуміти один одного таким чином.
 • Якщо кіт робить масаж, то це прояв задоволення та любові. Багато власників котів переконані, що масаж з лапами - це прояв любові та найвищий ступінь довіри.
 • Шлюбний період. Кіт або кішка можуть почати активно розібратися зі своїми передніми лапами з початком шлюбного періоду. Якщо поблизу немає потенційного партнера, то тварина переходить на свого господаря та інших домогосподарств, яких він любить.

Трохи про фізіологію кішки та причини такої поведінки

Котячий масаж

Існує ще одна поширена теорія - тварина топтає свого господаря, коли він хоче покращити свій фізичний та психо -емоційний стан. Іноді люди справді відступають через пориування крові до місця, де турботливий домашній улюбленець тупотить. Існує кілька рішень проблеми - бути терплячими і чекати, знайдіть домашнього улюбленця або провести стерилізацію/кастрацію.

Зверніть увагу! Випуск кігтів і топлетень завжди без винятку прояв позитивних емоцій, тому не кричіть на улюбленого, якщо він дряпає, вам потрібно подбати про те, щоб бути відповіддю.

Трохи про фізіологію кішки та причини такої поведінки

Масаж котів викликає великий інтерес серед власників домашніх тварин. З точки зору фізіології, існує раціональне пояснення того, чому домашня тварина топтає коханого власника лапами.

Отже, як згадувалося раніше, прямувати з лапами - це спосіб відзначити територію. Лапи мають велику кількість проток та поту, що виробляються та секретуються спеціальною таємницею. Крім того, лапи всіх сортів котячого чутливі через велику кількість рецепторів та нервових закінчень. Це встановлено, що тварини отримують великий потік інформації про навколишній світ таким чином.

Навіть результати численних наукових досліджень показали, що під час старанного пальця з лапами та тупом у домашніх тварин в організмі, ендорфін - гормон щастя, що дозволяє полегшити стрес, заспокоїтися і, звичайно, відпочити, починати активно виробляти.

Надприродна версія: чи заживає тварина

Давньоєгипетський живопис за участю котів

Надприродна версія: чи заживає тварина

Це поширена теорія домогосподарств, надійність якої нічого не підтримується. Домашні тварини - це лікарі, і їх масаж можна вважати ефективною терапією. Як доказ, власники кішок заявляли, що їхні фаворити тупають у тому місці, де вони мають виражений больовий синдром.

На відміну від цієї версії, варто згадати, що таким чином коти можуть «лікувати» одностайні об`єкти, які потрапляють під їхні ноги.

Як зупинити кішку і не ображати

Когдаотное, що є втепштея, а-ойяййн і Мурлют, вторуєвом. Кішки можуть додати таку силу, що вони починають пробити шкіру людини, особливо болісні відчуття в животі та стегнах. Не рекомендується лаяти тварину, оскільки вона виявляє турботу та прихильність, але це не має сенсу.

Зверніть увагу! Якщо ви кричите на вихованця, він піде, але все одно не зрозуміє, що спричинило таку реакцію власника.

Для того, щоб не ображати домашнього улюбленця і не зупиняти процес, необхідно діяти в одному з наступних методів:

 • абстракція. Власник просто повинен змінити характер пестити. Через зміну відчуттів протягом певного періоду часу улюблений звір перестане випускати кігті;
 • Покладання домашнього улюбленця. Якщо вихованець занадто активно тупає, доставляючи дискомфорт і біль, рекомендується почати прасувати більш активно і поступово покласти його на бік. Цей підхід допомагає швидко перестати тупатися з випущеними кігтями і в той же час не ображати домашнього улюбленця;
 • Ніжне погладжування ног, коли кіт тупотить, змушує його приховати гострі кігті та продовжувати масаж без їх участі. Якщо ви робите це кожного разу, коли домашня тварина любить масаж. Через короткий проміжок часу кіт буде звикати, і він повністю перестане випускати кігті.

Важливий! Усі ветеринари, психологи та справедливі вчені одноголосно кажуть, що ви не можете лаяти домашнього улюбленця за топт, оскільки цей прояв надзвичайно позитивний. Негативна реакція може спричинити психологічну травму домашнього улюбленця, і він буде турбуватися від непорозуміння, за що він був покараний і t. D.

Як зупинити кішку і не ображати

Як погладити ноги кішки, щоб вона не дряпала

Що заборонено робити людині

Якщо тварина розчавлює лапу і не випускає кігті, то такий масаж може здатися навіть приємним для людини. Але що робити, якщо кішка дуже захоплена і починає доставляти хворобливі відчуття своєму власнику?

Основні рекомендації, які змусять його ненав`язливо показувати домашню тварину, що краще приховати кігті:

 • Кішок легко відволікають іграшки та прихильність;
 • Якщо домашня тварина дуже захоплена, рекомендується просто погладити передні лапи зверху. Через зміну відчуттів тварина не втікає, злякана, але приховатиме свої кігті.

Як уже було сказано раніше, заборонено кричати, збільшувати голос, а тим більше, щоб перемогти тварину. Не рекомендується різко штовхати кота, витягувати лапи або грубо їздити. Це може не тільки підірвати довіру, але й спричинити важкий стрес.

До відома! Ображений їхнім господарем, коти можуть помститися. Найчастіше вони лайно в неправильних місцях.

Що заборонено робити людині

Як коти показують свою любов

За своєю природою коти є мирними істотами, і знайти спільну мову з ними буде не складно. Крок з лапами на м`яких поверхнях чи тілі людини - це прояв любові та гарного настрою.

Статии на тема
LiveInternet