Як купати хом'яка вдома - детальна інформація

Хамстарі - пухнасті грудочки, грайливі та невибагливі у догляді та вирощуванні, не потрібно виділяти багато грошей на їх утримання. Але іноді неприємний запах починає надходити з клітки з гризуном, що змушує власника спокутувати для свого вихованця.

Як купати хом`яка вдома

Купуючи маленького вихованця, багато людей запитують, як мити хом`яка вдома і чи можна це взагалі зробити. Важливо розуміти, що особливості миття значною мірою залежать від породи тварин: Дзунгарік, сирійський хом`як та Т. D.

Як купати хом`яка вдома

Ванна для купання хом`яків

Промивання домашніх хом`яків включає 4 основні етапи:

  • мокрий;
  • мило;
  • Промити;
  • Сухий.

Особливості реалізації кожного етапу повинні бути ознайомлені більш докладно.

Взагалі, хом`яки-це досить чисті тварини, і незалежно очищають вовни з інтервалом 3-5 днів. Неприємний запах з комірки може з’явитися, якщо власник не вчасно змінює сміття.

Мокрий

Хом`як повинен бути обережно поставити на рівну поверхню і ретельно поливати теплою водою, температура якої не повинна перевищувати 30 градусів.

Важливий! Голову тварини не слід змочити, щоб уникнути вологи та вух.

Краще поливати тварину з кухоль або невеликого відра, настійно не рекомендується замінити її під кран.

Можливі проблеми з контактом хом`яка з водою

Як правильно змочити гризуни

Мила

Забороняється мильні домашні тварини з шампунем у найчистішому вигляді. Раніше потрібно підготувати мильне рішення. Для цього в склянку з теплою водою додаються кілька крапель шампуню і ретельно перемішайте. Потім, обережно, з масажними рухами, отримане рішення втирають пальцями в шкіру.

Не можна використовувати мочалки та будь -які інші аксесуари, вони можуть травмувати маленьку істоту.

У яких випадках купання хом`яків у воді виправдано

Гальмувати

Промивати

Далі вимийте хом`яка, ретельно змиваючи залишки миючого засобу. Справа в тому, що самі гризуни здатні очистити шкіру, яку вони дбають незабаром після купання. Якщо на поверхні тіла залишається велика кількість мило. Також шампунь, що залишився, може викликати свербіж та роздратування шкіри.

Сухий

Недостатньо лише для купання тварини, потрібно переконатися, що вона повністю суха, інакше вона може захворіти. Витріть тварину чистою ганчіркою, бавовняний пелюшок і велосипед підходять. Після того, як він загорнутий у сухий шматок речовини і тримайте в руках, поки повністю не висохне. Щоб відволікти домашнього улюбленця, йому можуть бути надані різні смаколики в лапах. Ви також можете використовувати паперові рушники, оскільки вони швидко та ефективно поглинають вологу.

Важливий! Його слід проводити в напрямку росту волосся, шерсть категорично заборонена!

Якщо вам потрібно плавати від дзунгарських, сирійських або будь -яких іншої породи довгих рубців хом`яків, то ви можете висушити їх теплим феном. Але важливо враховувати, що тварини можуть сильно налякати кайф електричного пристрою, в цьому випадку краще відмовитись використовувати фен. Честь шерсть гризуна спеціальною гребінцем або зубною щіткою.

Купальні хом`яки в піску

Як сушити хом`яків після плавання

Після купання клітку потрібно поставити там, де температура повітря вище, не повинно бути чернетків. Якщо вихованець прихований у його будинку, вам не потрібно дістати його, поки він сам не вийде.

Можливі проблеми з контактом хом`яка з водою

У дикій природі хом`яки контактують з водою лише тоді, коли це надзвичайно необхідно, наприклад, коли норка затоплена або коли вони врятуються від хижака, вогонь. Тіло домашніх гризунів також не адаптується до регулярних водних процедур, оскільки це загрожує розвитком таких ускладнень:

  • Гіпотермія тіла. Якщо температура води нижча за норму або тварина переповнена після купання, це може призвести до розвитку застуди і навіть запалення легенів.
  • Ймовірність застосування невеликої грудної травми. У контакті з водою тварина буде неспокійною, знадобиться всі можливі способи втекти. Намагаючись утримати його, людина може травмувати гризуна або випадати випадково.
  • Сильний стрес. Кожен контакт з водою призводить до великого навантаження на його нервову систему. Це загрожує тим, що тварина може зупинитися на тварині.

Як купати хом'яка вдома - детальна інформація

Зубна щітка з м`якою щетиною - розчісування для хом`яків

Варто також зазначити, що після використання шампунів та інших засобів догляду тварини порушують в балансі на базі тварин на поверхні шкіри, яка загрожує розвитком дерматиту, гнійними ранами та іншими речами. Мокра вовня - це сприятливе середовище для розвитку патогенної мікрофлори та програшу.

У яких випадках купання хом`яків у воді виправдано

Як згадувалося раніше, хом`яки - це дуже чисті тварини. Вони облизують шерсть і розчісують її. Однак з деякими видами забруднення вони самостійно не можуть впоратися. Наприклад, якщо тварина забруднилася майонезом, варенням, медом та іншими продуктами з липкою консистенцією, облизування його не врятує. Потрібно якнайшвидше купати гризуна, інакше облизування залишків може призвести до розвитку алергічної реакції та отруєння.

Порада! Якщо забруднення свіже, ви можете видалити їх за допомогою бавовняної прокладки, змоченої у воду, або з мокрими серветками.

Другий випадок, коли ви не можете уникнути купання - токсичне забруднення, наприклад, відбілювач, підлоги для миття, дезінфікуючих засобів, ацетону тощо. D.

Купальні хом`яки в піску

У дикій природі гризуни дуже люблять «фролік» на піску, такий тип купання приносить їм велике задоволення. Щоб запобігти сильному забрудненню волосся тварини, періодично покладіть невелику ємність, наповнену піском у клітку, в якій тварина проводить багато часу. Для плавання використовується очищений пісок. Для кращого ковзання до його складу можна додати невелику кількість талько.

Як купати хом'яка вдома - детальна інформація

Самостійне заняття хом`яками в піску

Рекомендується зняти судно для купання після тривалої процедури очищення та зняти залишився пісок зубною щіткою або спеціальною гребінці.

Шинки - це невибагливі істоти, але для того, щоб вони були здоровими та енергійними, вам потрібно дотримуватися вищезазначених рекомендацій щодо догляду за її шерсть.

Статии на тема
LiveInternet