Fox terrier: характеристики та опис породи

Історія породи

Грози лисиці та щури, Фоксстер`єр був ідеальним мисливцем на Норні.

Тепер собаки перетворилися на супутників, фаворити сім`ї, стали киплячою водою, яка не дозволяє власникам підкислюватися, лежачи на дивані перед телевізором.

Історія породи

Fox Terrier, безкоштовний переклад з англійського Fox Terrier - Земля Фокса - Собака була призначена для Норні полювання на лисиць, єнотів, борсуків. Англія - ​​це країна, де полювання на лисиці було споруджено в культ.

Опис та стандарт породи
Гладкий -зацікавлений представник

Британці любили цей вид спорту від простої ферми до чудових королівських подвір’я з усіма серцями. Ось чому потрібна собака, яка могла витягнути лисицю, загнаний у отвір. Звідси вимоги до тварини:

  • сильні щелепи та зуби;
  • вузька голова і плечі, щоб ви могли піднятися в отвір лисиці;
  • колір, максимально відрізняється від кольору гри (щоб не випадково застрелити собаку);
  • Хвіст, що стирчить вертикально, сильний - тер’єра схопили і витягнули з отвору (разом з здобиччю).

На батьківщині цих бородованих джентльменів до місця полювання вони зазвичай доставляли в його рюкзаках, тому вони називали лисицю "таємною зброєю мисливця".

Вибір та племінна робота над створенням такої собаки, що проводиться в Англії. Минуло багато років, коли Фоксстер`єри здобули поточний вигляд. Перехресно проводили породи:

  • Foxhaundes;
  • Біллі;
  • хорт;
  • Качани.

Так здавалося гладким -зацікавленим лисицею. Вони ідеально підходять для нормального полювання, крім того, коротка шерсть стає менш брудною.

Жорсткий начлений тер’єр чисельно в предках чорного і запущений жорсткий тер’єр, гладкошкірий лисиця-це немає записів, ви можете лише побудувати здогадки про походження.

Характерна для породи та характеристики характеру
Жорстка грайлива собака

Рік народження Foxsterier як породи можна вважати 1876. Цього року був опублікований перший стандарт породи.

Потім, згідно з типом вовни, лисиці розділили на дві породи, хоча різниця між ними лише в довжині Псовіна.

Опис та стандарт породи

Є 2 сорти Fox Terrier. Окремий стандарт буде наданий до кожного типу FCI. Різниця мінімальна, дивіться самі:

Знак породи

Foxsterier Gladkosher

Foxsterier важко -

Очі

Темний, круглий, маленький

темний, маленький, якщо можливо

Вуха

невеликий, повісити вперед, поруч із храмами

Маленькі, V-подібні, висіть вперед, пристосовуються до храмів

Хвіст

Сильний, високий, не покинутий на спині, не крутиться

Високо посаджений, вертикальний, не слід скручувати

Носа

Чорний

Чорний

Укус

Ножиць -наповнений

Ножиць -наповнений

Вовна

прямий, густий, шорсткий

Дуже жорстокий, товстий, довжина від 2 до 4 см- м`який короткий підшерст

Зріст

Не більше 39 см у укусах трохи менші

як короткошкірі лисиці -тер’єри

Вага

Малепки від 7,5 до 8 кг, суки від 7 до 7,5 кг.

Ідеальна вага - 8,25 кг самця, суки мають трохи менше

У кольорі обох типів Fox Terriers білий колір з чорним, білим з чорними та червоними слідами повинен переважати.

Залишати
Білий колір переважає в кольорі

Зовні це активні, енергійні, мобільні собаки з відмінним інстинктом.

Характерна для породи та характеристики характеру

Собаки породи Фоксерів люблять домінувати, тому ваш обов`язок завжди показувати, хто є власником будинку. Більше того, фізичні покарання повністю виключені - ви забиєте цуценя або отримаєте похмуру, скупоровану собаку з руйнівною поведінкою внаслідок "освіти".

Собаки мають чудовий аромат і слух, і знають, як ними користуватися. Тож дзвінок "Гість на порозі" надається вам.

Мисливське минуле живе у лисицях і часто нагадує про себе. Ось лише тема полювання (Au, Fox та Runcoon!) вибрано неправильно. Кішки та собаки - все, що доступне для природного мисливця. І не має значення, який розмір виробництва. Фоксстери безрозсудно сміливі. Страшно думати про те, що станеться, якщо він кинеться на будь -яку бойову собаку. Покладіть домашнього улюбленця на повідку і випустіть у безпечні місця.

Гладкі -руслі лисиці часто ревнують. Вони повинні бути єдиними улюбленими істотами в будинку, і тут діти, чоловік чи дружина. Власник мій, і справа. Але безмежна любов до Фокса гарантована вам.

Діти лисиці люблять дітей як партнерів для ігор. У розумінні собак діти рівні або нижчі за них в ієрархії упаковки. І тому Фокс не є злочином, щоб лоскотати друга, який болить. Поясніть дітям, що собака жива, це може зашкодити йому.

Скільки живе Foxsterier?
Любить грати з дітьми

Фоксіку може бути заборонено гризти книгу, але він негайно почне копати газонну їзду від газону- він знайде тему полювання у формі сусідньої кішки. Energy Ball, вічний двигун - це лисиця -тер’єр.

Залишати

Розміри лисиці дозволяють їм стримувати їх як у квартирі, так і в приватному будинку. Тільки майте на увазі, що собаки здатні румувати вашу землю на день. Розкішні півонії та банальна морква будуть викопані з інтересом. Ви повинні побачити, що там, під рослинами. Тож не залишайте мікробулдозера без нагляду. Більше любителів свободи може влаштувати копання під парканом, щоб вийти на вулицю. Часто їм вдається. Собаки дуже розумні та хитрі.

Ваші фортепіано та антикварні скрині не загрожуватимуть хитрощам живих, як Меркурій, домашня тварина лише тоді, коли він вибігає, виснажений на прогулянці.

Собака повинна мати іграшки, а не один. Просто не купуйте їх тих, хто скрипить. Лисиці вже добре розвинені інстинкт мисливця. Навчити іграшці, яку вам потрібно стиснути зуби, коли іграшка (виробництво) кричить, не слід. Звичайно, у випадку, якщо собака не полює "дорослим".

Жорсткий жорсткий Фоксстер, коли вони виростають із цуценят, потребують обрізки 2-4 рази на рік. Вони не тануть. Гладкі -заштрафовані просто розчісують пару разів на тиждень (під час лиття щодня), для цього є спеціальні пензлі, рукавиці.

Захисні кігті - це неприємна, але обов`язкова процедура.

Скільки це коштує і як вибрати цуценя?
Добре загальноприйнята собака

Для здоров’я зубів ви можете зняти їх до собаки, якщо лінь - купуйте спеціальні кістки "зубів" у зоомагазині.

Часто не рекомендується мити собак та проводити процедуру в душі. Ми приїхали з прогулянки з брудними лапами та животом - загнали собаку у ванну, вимийте живіт і лапи з бруду. Якщо домашня тварина підбирається, використовуйте шампунь інсектицида.
Освіта та навчання

Гродан занадто простий на тренуванні, лисиці - це не собаки, в яких послух заздалегідь визначається генами. Вона живе в більш швидкому ритмі, ніж власник. Її уроки нудні, і вона легко витягне лисицю з дірки без ваших позначення. Тільки лисиці надзвичайно рідкісні ..

Загалом, необхідна рання соціалізація, навчання, постійна освіта лисиць. З раннього віку доцільно звести цуценя з лисиць тер’єра (особливо гладко -оголеного) до повідку, але дитина не повинна вважати повідку покаранням. Навчання на повідку - це один із етапів навчання з обов`язковими нагородами з смачним.

На прогулянках ваш пустотливий буде бігати, перетягувати палички, копати землю - не заважайте йому. Увімкніть процес, бігайте, пограйте з собакою, займайтеся навчанням. Ваше завдання - стомити домашнього улюбленця. Що допоможе в цій - адміністрації, фрістайлі.

Скільки живе Foxsterier?

У русі життя лисиці підтверджують цю аксіому. Вони живуть 13-15 років, багато довше. При належному догляді та належному харчуванні Foxsterier може прожити до 18 років. Здоров`я лисиці сильне.

Скільки це коштує і як вибрати цуценя?

Зазвичай вони радять вибирати цуценя сміливого, а не боягузливого, спочатку повзання чи прихоплення до незнайомого звуку. З Fox Terriers це складніше. Вони за своєю природою "шматки енергії". Вам потрібно "ще енергійніше", подумайте. Краще вибрати не наймудніший, але не самий незграбний цуценя.

Висновок
Цуценя

Нехай це буде з чистою вовни, блискучими і живими очима (без стежок від сльозової рідини). Не приймайте занадто тонкі або занадто густі Kutenka foxic, це стосується цуценят обох типів.

На рекламі на сайтах з продажу ви можете придбати цуценя Fox Terrier за кумедною ціною - від 1000 рублів. Суцільні розплідники, піклуючись про свою репутацію, візьмуть від 10 до 50 тисяч рублів на цуценя. Але в той же час цуценята будуть щеплені без черв’яків, і ви завжди можете проконсультуватися з заводчиком. Не забудьте взяти метрику цуценят та ветеринарний паспорт.

Якщо заводчик відкотив цуценя, тоді візьміть на себе сертифікат про це. Порівняйте кількість бренду на собаці та на картці цуценя.

Висновок

Лисиці чудові собаки. Вам просто не потрібно починати їх до тих, хто віддає перевагу неспіллійній прогулянці або довгому сидінню перед монітором або екраном телевізора. Ця собака життєво важлива для руху. Їм потрібен мобільний, енергійний власник.

Статии на тема
LiveInternet