Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Опис тварини

Далекосхідна черепаха - це унікальне і химерне творіння. Він живе в Росії, але кількість і діапазон зменшуються. З цих причин перегляд вказаний у Червоній книзі.

Опис тварини

Тип дальньої Східної черепахи належить до царства тварин, тип хордального. Клас - Рептилії та сім`я - це технічні черепахи.

Далекосхідна черепаха в Червоній книзі

Як виглядає

Незвичайна тварина належить до появи м`яких, шкіряних черепах. Особливість його оболонки полягає в тому, що присутні лише кілька окостентованих місць, а інші покриті хрящним кордоном.

Середня довжина черепахи становить близько 25 сантиметрів, але 45 сантиметрів можуть досягти великих осіб. Вага досягає 4,5 кілограмів. У молодому віці черепахи мають закруглену форму оболонки. З віком це виглядає довго.

Наукова класифікація
ДоменЕукаріоти
ЦарствоТварини
ПідсувністьEumetazoi
Без званняДвосторонній симетричний
Без званняВторинний
ТипОрда
ПідтипХребетні
ІнфратратЩелепно -лицьовий
Клас БраудаЧотириногих
СкарбАмніоти
КласРептилії
ПідкласХуй
СкарбШтани
СкарбЯєчка
ЗагінЧерепахи
ПідрядПриховані черепахи
НадузликаМ’які черепахи
Сім`яХитрі черепахи
РідДалекосхідні черепахи
ОглядДалекосхідна черепаха
Міжнародна наукова назваPelodiscus sinensis
Стан захистуВразливі види
Червона книга РосіїНаселення зменшується

Карапакс пофарбований зеленуватого відтінком коричневого або сірого. Шилд снарядів у молодих черепах рожевий, з віком він набуває насиченого рожевого або жовтого кольору.

На ногах тварин, п’ять пальців кожен. У кожного є мембрана для плавання та досить гострі кігті. Морда має гострий хобот, на основі яких є ніздрі.

Характер і спосіб життя

Далекосхідні черепахи не бояться людей. Їх можна спостерігати "сонячні ванни" на сонці біля озер. Але якщо є небезпека, то тварини швидко ховаються у воді. Черепахи прокидаються з зимового сплячки на початку квітня.

Найбільший пік активності починається в червні-липні. У вересні він знижується, проїжджаючи, вони занурюються на дно водойми в мулу і чекають настання тепла до весни.

Цікаві факти про тварину

Протягом сезону жінкам вдається провести до трьох зчеплення. Зазвичай вони обирають для цього липня чи серпень. Масонство розміщується в добре розібраних частинах суші, розташованих поблизу водойм. Відключення часто знаходить хижаків, що також впливає на зменшення населення в навколишньому середовищі.

Через півтора місяця з кладки з’являються невеликі утворені черепахи. Вони негайно йдуть у воду. Ці тварини виростають лише через 6-7 років після народження, тривалість життя сильно залежить від факторів навколишнього середовища.

Що їсть

Далеко -східні черепахи годуються в основному маленькими земноводцями. Велика частка їх раціону - це молюски, комахи та черв’яки. Погляд хижа - він сильно переживає свою жертву, що сильно переживає в землі. Після виявлення він діє швидко.

На відміну від деяких своїх родичів, вони досить мобільні. Під час нападу на хижацьких тварин чи ссавців вони намагаються бігати, але якщо вони не вийдуть, вони можуть бути відбиті - кусати ворога. Далекосхідні черепахи агресивні, якщо вони нападуть на них.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Де він живе

Раніше вид був широко розповсюдженим в регіоні Амур та Південній Приморії. Але сьогодні спостерігається зменшення населення - діапазон фрагментований. Перший розташований поблизу озера Гассі на території Хабаровського, другий - у басейні Зарки на території Приморського.

Далеко -східна черепаха була типовим представником територій, починаючи від Primerye і закінчуючи південь від В`єтнаму, райони були на японських островах та на Гавайських островах.

Черепахи зустрічаються лише там, де є різні водойми. Вони осідають поблизу старих людей, озер чи річок. Щоб зустріти їх у місцях на суші, де немає водойм, це неможливо.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Репродукція

Дорослий стає дорослим, коли досягає 6-7 років. Самки мають менші розміри, стрункі, самці більші. У жінок є товстіший і довгий хвіст. Розрізнити їх зовнішньою прогулянкою - це досить просто.

Розповсюдження відбувається з березня по червень. Самці тримають самку щелепами, поклавши лапи зверху. Водяна копуляція, триває близько 10 хвилин. Вагітність триває до 65 днів, але в сприятливих умовах відкладання яєць може відбуватися через 50 днів.

Масонство здійснюється в сухих місцях, в ґрунті, який вже добре розігрівався. Самка витягує отвір близько 20 сантиметрів і вкладає туди яйця. Загальні клатчі можуть бути до трьох за один сезон. Молоді люди вилуплюються через 40-60 днів, але при високій температурі це можливо раніше. Молоді люди бігають до води, де вони ховаються в землі і забиваються під камінням.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Природні вороги

Природні загрози в природі:

 • Чорна ворона;
 • Болшкалувой Ворона;
 • Лисиця;
 • Борсук;
 • Кабан;
 • Єнотоподібна собака.

На жаль, його іноді руйнують хижаками до 100 відсотків зчеплення.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Далекосхідна черепаха в Червоній книзі

Вчені називають головною причиною вимирання черепах прямо на кордоні дальності. Також класифікуються характеристики впливу:

 • Трансформація природного середовища проживання;
 • Погіршення природних умов;
 • Зміна кліматичних умов;
 • Забруднення промислових відходів;
 • Крадіжка туристів та браконьєрів на продаж на чорному ринку.

Крім того, фактори природного впливу, включаючи полювання на хижаків, призводять до зменшення населення. Вороги в природі враховують населення. Існує також людський фактор - звично готувати суп з черепахами з цього виду в азіатських країнах.

Вважається, що він має високі тонічні властивості і "забезпечить" додаткові роки тому, хто його їв. На жаль, але хто хоче спробувати таку делікатність, багато. Зробіть це з тварини, яка знаходиться на межі вимирання.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Нинішня ситуація з населенням

Зниження населення в Росії швидко зменшується, вони намагаються її зберегти. Поки що найбільша кількість спостерігається на озері Гассі та в долині річки Усурі.

У цих частинах найчастіші проблеми, що призводять до того, що він зникає, називається затримками рибалок, мисливських браконьєрів та тривоги людей, що відпочивають у водоймах.

Люди не втручаються безпосередньо, але той факт, що вони використовують пляж, де вид відкладає яйця, призводить до того, що багато кладок просто випадково знищені.

Які заходи використовуються для захисту

Цей ссавець був введений у Червону книгу Російської Федерації ще в 2001 році, захищена. За статусом безпеки він відноситься до видів, які чисельно знижуються. Резерви приділяють велику увагу вмісту.

Опис далекосхідної черепахи від червоної книги

Отже, ви можете зустріти його в запасах Морхахер, Ханкайско та Кнггана, деяких приватних зоопарках, вони вирощуються навіть вдома. На деяких фермах ссавець розлучений штучно - експерти вже набули позитивного досвіду.

Цікаві факти про тварину

Я є азіатськими країнами, зокрема, в районах Японії, зокрема, загрожуюча Далекосхідна черепаха або китайський Тріонікс особливо цінується. Він вважається культом, статуями та зображеннями розташовані навіть у храмах. У стародавні часи фотографії самураїв були прикрашені цим поглядом - нібито це дало їм мужність і сили.

Одне з переконань, якщо ви вб`єте занадто багато черепах, то людина матиме таємничий дух Судпона, який залишить слід на долі і помститися своїм братам.

Залишилися питання або є що додати? Потім напишіть нам про це в коментарях, це зробить матеріал більш корисним, повним та точним.

Статии на тема
LiveInternet