Warter (африканська свиня)

Воїн`єрами супроводжують тварини, представники родини свиней, уродженців Африки. Можливо, це не найбільш естетично привабливі істоти в тваринному царстві, але вони сильні, розумні і навчилися добре адаптуватися до змін умов навколишнього середовища.

Пагорби та типи бородавок

Більшість населення бородавки проживає в південно -західній Ефіопії та Південному Судані. Їх кількість стабільна, але цих тварин не зустрічається по всій Африці, як деякі широкі види. Не зустрічай їх у південній частині континенту та в районах, які дуже заросли лісом.

Деякі&Сором’язливі вчені розрізняють 2 типи Бо&Сором’язливі руки: звичайний (африканський) лапна-комуніс) і безлюдна (з&Сором`язливий) (Phacochoerus aethiopicus) .

Перший вид живе в лісах, саванах та на луках Африки, де він віддає перевагу відкритим районом. Може піднятися на гори на висоту 3000 метрів.

Пустельні бородавки зустрічаються в Східній Африці - в деяких районах Кенії, Сомалі та Ефіопії.

Опис та фотографія тварини

Вони є сформульованими середньо -розміщеними. Звичайна бородавка має довжину тіла 110-135 см, хвостик-40 см, його вага становить 30-100 кг. Покинутий вигляд дещо поступається розміром звичайного.

Пагорби та типи бородавок

У бородавці є велика голова, коротка шия, потужний багажник, який покритий рідкісними твердими щетиною. Коротка грива спускається по шиї до середини спини, а кінчик хвоста прикрашає пучок волосся.

Опис та фотографія тварини
Бородавки під час бігу, як правило, тримають хвости вертикально, а пензлик на хвостом, як крихітний прапор.

Очі невеликі, вуха досить довгі і мобільні. Подовжена морда оснащена бивнями, схожими на слонів, хоча і набагато менше.

На фотографії бородавка демонструє свої бивні, які є не що інше, як витягнуті верхні зуби.

Життя та поведінка бородавок

Звичайні бородавки мають дві верхні та чотири -чотири нижні різці, тоді як пустельні різці позбавлені. Верхні ікла ростуть до 25-30 см у довжину.

"Бородавки" симетрично розташовані на обличчі - бульбові зростання шкіри. Чим старша бородавка, тим більші ці "шишки".

Африканська свиня і людина. Може бородавка, щоб стати домашніми тваринами?

Бачення бородавок є неважливим, що більш ніж компенсується чудовим нюхом.Життя та поведінка бородавок

Африканські свині ведуть день способу життя, в той час як у найгарячіші години вони ховаються в норах. Хоча африканські свині можуть добре копатись, вони зазвичай використовують нори, викопані іншими тваринами, найчастіше на трубці. Вони не борються за дірки, вони вже покинуті. Вони сплять у них, ховаються від полуденної спеки та нічної холодної, а також виведених потомства. Іноді тварини наповнюють вхід у отвір травою, щоб зігрітися.

Один з улюблених класів бородавок - це плавання в грязі. Справа в тому, що шар бруду на тілі забезпечує захист від палючого сонця, відлякує комах та усуває паразитів.

Warter (африканська свиня)

Птахи також допомагають їм у боротьбі проти документальних маленьких тварин: птахи їздять на бородавках, їдять комахи, які паразитують на своїх шкурах.

Самці в основному віддають перевагу самоті, навпаки, жінки досить товариські. Свиноматки та поросят можуть бути зібрані галасливими групами до 40 осіб. Вони спілкуються один з одним із бурхливим, хропом, скринькою тощо. Наприклад, гучний скрип - це тривога, а ритмічний бурчання - це зазвичай шлюб "пісня".

Хоча зовнішні африканські свині здаються жорстокими, вони за своєю природою досить мирними. Коли щось їм загрожує, вони можуть розвинути гідну швидкість до 48 км/год. Переслідується хижаками, бойовий чоловік біжить прямо до своєї нори, піднімається назад у нього і виводить ікла для сили безпеки. У ті рідкісні моменти, коли наш герой вирішує зустрітися з нападником, він запускає свої бивні та гострі зуби.

Харчова поведінка

Як і більшість свиней, бородавки всеїдні, t.Е. Вони їдять як рослину, так і тваринну їжу, коли їм надається така можливість. Але все -таки більша частина дієти - це рослинність. Вони не дуже вибагливі в їжі, і це допомагає їм вижити. Найпоширеніша трава, фрукти, ягоди, коріння, кора, трава, цибулини, комахи, гриби та притулок найчастіше в раціоні.

Бородавки часто сприймають як злих тварин, які атакують здобич. Насправді, за часів дефіциту овочевих кормів, африканські свині можуть їсти м`ясо, але вони не полюють. Вони знаходять і їдять мертвих тварин, а під час вологих сезонів вони шукають дощів та інших маленьких безхребетних.

Африканські свині розробили цікаву практику: оскільки велика голова з короткою шиєю не дозволяє їм нахилитися до землі, вони падають на їх мозкові коліна і, таким чином, рухаються вздовж пасовища, їдять траву. Щоб викопати цибулини, бульби та коріння в сухий сезон, вони використовують ікла.

Warter (африканська свиня)
Африканська свиняча пронизлива трава, на колінах

Бородавки можуть обійтися без води тривалий час, до декількох місяців у сухий сезон.

Продовження роду

Самці (кабани) борються один з одним за право володіти жінкою. У боях вони використовують свої великі ікла. Переможець виконує щось на зразок танцю, щоб зробити найкраще враження на жінку (свиня).

П`ять-шість місяців після спаровування порося виробляє 2-3 свиней. Матері живиться на три місяці, хоча у віці 10 днів поросят вони починають залишати притулок і познайомитися з навколишнім світом.

Африканська свиня і людина. Може бородавка, щоб стати домашніми тваринами?

Всього.

Для рейдів на пшеницю, рис, квасоля та земляні горіхи з африканськими свинями воюють фермерів. У деяких сільськогосподарських районах люди також руйнують цей вид, оскільки потенційно бородавки можуть носити африканську чуму.

На відміну від домашніх свиней, ці істоти дикі та непередбачувані. У багатьох регіонах проведення бородавок як домашніх тварин заборонено законом, оскільки вони можуть бути небезпечними. Зрештою, у них довгі ікла і гострі зуби, а це означає, що вони можуть легко зашкодити людині.

Статии на тема
LiveInternet