Полювання на білих курок

Для будь -якого полювання, з собакою, колесами, біла купаки - один з найкращих предметів. Це дає чудове м`ясо, хоча і менше, але більше, ніж ліщина. Гастролі 3 рази на рік, у нього є 4 окремі наряди- з яких найбільш довга зима, суто біла (іноді з рожевим рейдом), що ідеально відмінно для всіх забарвлення. Крила (за винятком пташенят підростання) завжди мають білі, тому іноземні компанії, що продають пір’я та ювелірні вироби для дамських капелюхів, охоче купували шкури та крила білих куріжів.

За кілька років з регіону експортовані сотні тисяч цих крил, і сотні тисяч туш прекрасного м`яса гнили на місці, оскільки місцеві жителі могли використовувати лише невелику частину експорту під час тундри та тайги засоби руху Занадто дорого, і про розвиток місцевої промисловості уряд царики не думав про посадку на півночі консервних заводів, і лише зараз, за ​​радянським режимом, ця необхідна конструкція триває.

Струм

Полювання на білих курок

Поточний білий курочок представлений у формі, в якій ми знаємо струм каперкаллі, чорного рябчика, дубель та іншої гри, ви не можете. Ви не можете почути пристрасну, пристрасну пісню самців, постійно наливаючи, ви не спостерігаєте принаймні двох самців, і немає суворо визначеного поточного місця для чоловіка: де ви захопили ніч, там вранці та ввечері Ви чуєте чоловіка та проект голосу самки. Вони кажуть, що часто течія починається до того, як перорижами розбиваються на пари, а потім між самцями трапляються жорстокі битви. Моменти таких, т. Е. Бійки самців, мені не довелося спостерігати, я не чув від інших мисливців.

Струм білого кущу має свою особливість, і ніхто ще не відзначив цю функцію ніде.

Одягнувшись у біле перо, курок мохів переходить у пагони та до країв соснового лісу з невеликими чагарниками та лінгрією і живе там всю зиму. До весни, як тільки зимовий пейзаж болотів починає змінюватися, і вершини ударів ледве почнуть виставляти, біла купа це. Самці з хвилюванням йдуть на поклик жінок. Їх хитрість розвивається настільки, що вони забувають свого друга, і тільки вони чують поклик жінок, поспішають туди.

Мисливець помітив слабку сторону птаха, прекрасно навчився наслідувати простий поклик самки: "Принц, принц, принц" ... для цього, двома пальцями правої руки, він стискає ніс і зародженець вимовляє це слова, підробка під тоном голосу самки. Увечері і в основному на ранковому світанку він йде на болото, сидить десь біля сосни і починає дзвонити. Почувши дзвінок, самець (і він чує далеко) негайно реагує сильною, характерною трією з багатьма колінами, що важко передати, і в двох -трьох літаючих прийде в очі мисливця і сліпо піднімається під під час морда з гармат. Сухоко сліду за його другом, і часто обидва вмирають від одного пострілу.

Сезон полювання ще не прибув, і в болоті, мабуть, полювання немає, але постріли чути на світанку. Хто знайомий із слабкістю самців білої купиці, він знає, що це за кадри ..

У болотах не стійких до регіонів постачання білої курилі занадто малі, і тому слід приймати її з розрахунком: браконьєрство навесні, t. Е. Під час струму завдає велику шкоду належному проведенню мисливської ферми. Браконьєр не усвідомлює, що стрілянить навіть чоловіків навесні, він позбавляє розплоду другого вчителя і вбивши жінку, спустошує болото на негайно 15-20 одиницях.

Мисливець часто сідає в голову: величезне болото, чудові місця, надійна собака, але не є чемпіонів. Шукаю причину і знаходить: браконьєр запустив. Усунути це зло, оскільки важко зловити браконьєра на місці злочину- недостатній нагляд за впровадженням правил полювання на білий курочок під час струму використовується браконьєрами, і не буде використаний до розробки розвитку Полювання на партнерські стосунки взагалі покладається на браконьєрство.

Усі природні, неминучі причини, які запобігають відтворенню білої курики (за винятком епізотучних захворювань), не можуть завдати такої шкоди в південних регіонах, а не багатий на цю птицю, як браконьєрство.

Біла куща, як чорний рябчик, також живе пізньою осінньою, коли земля замерзла, але не покрита снігом. Один чи інший барабани Партридж, ви чуєте, як і навесні, дзвінок жіночого дзвінка, але для того, щоб принаймні один відлітав, залишаючи його зграю (розплоди вже починають з`єднуватися) - це трапляється лише як виняток. І це показник розпусної вигадливості, який охолола восени, так жорстоко побившись у цій птиці.

Умови літнього полювання

Полювання на білих курок

Полювання на білим кущем для мох -болотів непросто і вимагає особливої ​​витривалості та затвердіння як мисливця, так і собак. Болот моху - це не місце сінового місця, де нога йде на міцний ґрунт між кущистим березовим тунелем або з домішкою сосни, потім без неї. Тому думка про приємну прогулянку - це велика помилка.

Перш за все, одяг мисливця повинен бути найпростішим. Не грам зайвої ваги. Поршні або взуття, штани з паперової тканини, одна сорочка піплі, літній капелюх - така форма на полюванні на білу курок. Одягніть шкіряні чоботи з найбільш короткими валами, курткою або толстовкою з щільної матерії означає відмовитися від полювання з першого ранкового світанку. Якщо озноб в одній нижній білизні покриває сонце, а ноги почнуть замерзати в холодну роси, вам потрібно прискорити крок, а озноб злетить з сонця, нагрітись настільки, що через годину -дві великі краплі Піт доведеться витерти вже на лобі. Вовняні панчохи можуть послабити холод роси і захищати від можливого укусу змії (через вовну, і навіть мокро, вона не кусає), тому їх потрібно носити на ногах замість білизни або паперових панчох або котлетів.

Ви не завжди можете знайти отвір з водою або навіть відкрите водне вікно на мохах, з якого можна було б задовольнити спрагу мисливця та собаку. Тисячу гектарів, або навіть більше, що ви приходите - і ви не можете лише задовольнити власну спрагу, але не будете пити собаку. "Ось багатообіцяюча ямка з зеленим волокнистим мохом, натисніть лише на ногу і ... воду" - ви раді думати, поспішаючи на життя - це місце, але радість марно: як би ви не намагалися Щоб вичавити ногу - трохи помітні дреги, які не можуть вгамувати спрагу собаці. Спекотне літо з швидким приводом мохового болота до такого стану, що важко полювати, отже, йдучи до незнайомих, безмежних мохів, слід запитати місцевих жителів, де, у якому напрямку можна знайти невелике озеро або якесь незначне поглиблення Поглиблення, коли на моховому болоті зазвичай є вода або навіть вікна (друки, як кажуть у деяких місцях). Щоб знайти їх, вам потрібно знати, де вони знаходяться, інакше ви можете вбити час і залишатися повністю виснаженими. Крім того, необхідно розсудливо взяти з собою колбу з водою.

Будь -яка собака, яка має інстинкт, силу та витривалість підходять для полювання на білу кущу. Витривалість - це основна умова, інакше після двох -трьох світанок собака відмовиться працювати. У кращому випадку нам доведеться неактивно, щоб вона знову почала шукати мохове болота. Костюм є кращим білим і з яких причин. Як уже згадувалося, біла купа. Собаку доводиться працювати в більшості випадків у живому, густому сосновому дереві, потім у мертвих, спалених. Тому з невеликим поширеним пошуком темна собака буде втрачена з поля зору, зливаючись з темними тонами болотної рослинності, особливо в сушених заростях сосни, біля підніжжя, що зріла гонобобел, росте та лінгерія дозрівати кластерами. І це улюблене розташування білої купи. Ви не можете обійти такі місця.

Прибувши на болото з мохом, ви можете точно сказати, у цьому місці є розплідник чи ні. Хрести з ланцюжком на моху, одиночний шоколад для сміття, купальник на островах, пір’я тут і там - це лист, який читає досвідчений мисливець. І без цих видимих ​​знаків досвідчене око мисливця безпомилково скаже, чи є, чи може білий курок.

Коли виводка ще не рухався, він незмінно видаляє все відразу. Якщо він перебуває в розсіюваннях і не встиг тікати, він знімає частини або пачки. Тому ви ніколи не повинні поспішати вибирати мертві постріли, вбиті першими пострілами, але, швидше за все, заряджати пістолет. По -друге, навіть три дуплі з місця доброго вічного мисливця з досвідченою собакою - випадки на полюванні на білу кущу не є винятковими. Виводка рідко летить повністю. Навпаки, часто, пролетіли у Fathoms 100-150 після перших пострілів, він робить круглий поворот і, розтягнувшись трохи, сідає вниз. Біла курок не дає сліду після посадки і витримує стійку собаки на відстані 1-2 кроки.

У літній день сильний запах птиці переривається ще сильнішим запахом Багунника, а складки ударів сприяють переміщеному куроку. У спокійний день, коли сонце починає нещадно смажити, а повітря не рухається, собака повинна мати особливо гострий чуття. Тоді вам потрібно йти на місце повільно посадити птаха (особливо якщо точка посадки втрачена), змушуючи собаку спокійно здійснити пошук. Потрібно йти з боку, де вранці або після полудня стояла тяга вітру. Пошук собаки повинен бути проти вітру - це загальне правило.

Зйомка на білому курі не легка. Ви повинні стріляти в основному у Vapid: ви не можете поцілувати в густу сосною дерево, оскільки щільне, низькосощене соснове дерево, коли знімається птах, злітає на тій же секунді, закриває його своїми піками.

Літнє полювання з законним

Полювання на білих курок

Полювання на білі куріжники дозволено на півночі та середній смузі з 1 по 15 серпня, а в районах, де полювання є єдиним джерелом існування, воно дозволяється бити навесні. Полювання з легіні триває не більше двох місяців, t.Е. Серпень та вересень. У жовтні, а потім лише в перші дні полювання можливе лише там. Час полювання: від 4 до 10-11 ранку (ранкова роса), з 4 годин вдень до сутінків (вечірня роса). Година кінця полювання в ранковій росі та початок полювання на вечірній роса залежить від погодного стану.

Який народився на мохах, він звик до них, закохався у їх широкий обсяг із затьмареною сосною, з Беррі та тінистими островами. Біла курок для нього - це первинна птах. Дійсно, яка захоплююча картина! Ось поліцейський, просто змагаючись у всьому кар’єрі, раптом застиг у позі, в якій її гостре чуття присутності в полон птаха. Або, зробивши Кулішного, вона очолить мисливця безпосередньо, потім зигзаг майже з половини кілометра. Це означає: виводка проходить вперед. У деяких місцях навіть його сліди видно на м`якому мокрому моху. Нервові, помилкові переляки від кожної зламаної Пікулки ... Собака замерзає. Характерний басист вже чути, з рідкісними інтервалами "Коке, Каук". Це, розтягуючи шию, безстрашно стоїть на весь його зріст і попереджає молодь, ховаючись відразу,. "Вперед!". Але собака підняла передню лапу, а не з місця. "Вперед вперед!" - Мисливець наполягає на трохи чутному голосу і ... раптом до п’ятнадцяти, часто до двадцяти пар" білих крил "проводили в його очах, і самець тріснув: trrr ... це, що, що, що, що ... що ..

Тільки звичайний мисливець робить порожнистого, новачок залишається без пострілу або потрапляє в "біле світло". Однаково дотримуйтесь польоту виводки. Ви бачите, як все, що він, звичайно, не зміг його зламати, зробивши траєкторію (біла курок зазвичай йде з -під поліцейських, як артилерійська оболонка: поступово вгору, трохи вище сосни, потім вниз), планування та розсіювання вздовж Пальеттер, що відлітає зі сагадами 100-150. Одного виводка достатньо для цілого дня полювання.

Полювання з вогнем

Коли для того чи іншого мисливця позбавлений можливості полювати з юридичною особою, він може відчувати полювання з вогнем. Полювання з вогнем на білих куріжах мало здобич, але не позбавлений свого роду інтерес. Це полювання таке.

Недалеко від місця, де живуть Партриджи з розплодами, влаштуйте вогонь. Пожежа повинна бути максимально ширшою та готовою протягом дня. Мисливець їде на місце вогню в сутінках, обирає собі місце засідки, десь збоку від вогню, за деревом, з розрахунком, вижити в полі Світла вогню. Вам потрібно сісти на охорону, з пістолетом, готовим до пострілу в будь -який час.

Як тільки потемніти, вони запалюють багаття з обох боків, тим більше багаття горить яскравіше і охоплює його світло великою площею, тим більші шанси позитивного результату. Кертриджи бігають до світла вогню з усіма виводками, купа. Зазвичай самець біжить попереду виводком.

Як тільки Партриджи ввійдуть у пожежне поле, тепер потрібно стріляти, інакше куріпки будуть помічені та відлітають. Один постріл вдається взяти 2-3, або навіть більше куріжів.

Іноді куріли через деякий час після пострілу повертаються до вогню, але з більшою обережністю, і вони помітять небезпеку, відлітають і більше не повернуться, тому вам потрібно стріляти, не пропускаючи моменту.

Полювання на Узерку

Білий курок, як уже було сказано, змінює оперення до зими. З кінця жовтня він поступово забіжить і одягнений у сніг у абсолютно білому перо. Трапляється, що восени земля давно не покрита снігом, а курів.

Побачити її тоді не тільки бігати, але й тупився десь під кущем, дуже легко на темному тлі Землі. Справжні промислові сповіщають здалеку, і з неправильним досвідом він легко знаходить свого недосвідченого мисливця.

Партридж набагато сміливіший, ніж чорний рябчик (до якого можна підійти лише з скрутом), вільно дозволяє йому на пострілі, ви повинні підходити лише повільно, прикидаючись, що йдеш. Це полювання на Узерчику.

Зимовий полювання

Зимовий полювання починається, як тільки падає сніг. Поки сніг неглибокий, біла купа. Коли сніг лежить з товстим шаром, він закриє чорнило і загалом зациклювана лісова та болотна рослинність, біла купаки переміщується в невеликі перерози осики, звідки він живиться нирками Аспен, відриваючи їх з дерев, що стирчать з під снігом. Потім полювання на участь виробляється шляхом.

Мисливець, відповідно до глибини снігу, йде з лижами або без них, до місць, де, згідно з його припущенням, повинні бути білі куріпки та обшукують ці місця. Особливо добре полювати на свіжий порошок, коли візерункове слід проріжки видно далеко і не обдурить мисливця.

Пупики проводять ніч біля годування в ямах або отвори, роблячи їх на снігу. Будь -яка шорсткість помітна на сніговій білій поверхні, тому пошук птаха взимку взимку на місце ночі та на місці годування - праці не представляє. Партриджи, як тільки буде помічено мисливця, тепер там ховаються, зануриться в сипучий сніг і відпустіть їх дуже близько, вам просто потрібно прийти, t. Е. Так само, як і в Узерці.

Після пострілу вони летять недалеко, сідають, ховалися і знову дозволяли помірковано. Її чорні очі видають приховану курок. Ці дві чорні крапки не завжди падають на очі мисливця, і вам доведеться стріляти дуже близько і раптом. Внаслідок цього мисливець часто «мазає», що сприяє сніговому пилу, який покриває куріпки з їх раптовим взяттям до стрільця.

Це цікаве зимове полювання триває всю зиму, за винятком, звичайно, днів льоду та днів снігу.

Полювання на рейд

Cogda oхотникі Собираютса вкомпаніе, Ортеята. Польове полювання на білий курок, а також регіональне полювання в цілому не вимагає спеціальної обережності з боку Коррала. Захисники можуть палити і шепіт один з одним, стати ланцюжком, це не вимагається від них і непомітного крику, як це відбувається на зіркових рейдах.

Спостерігаючи лінію по лінії Коррала, підбивачі йдуть до мети стрільців повільно, свистячи, постукуючи палицями на деревах, тримаючи якомога більше uІнтервали між собою (інакше куща може не літати).

З дисциплінованими підбивачами жодна партридж не залишиться за лінією Коррала.

Результат полювання на заправки залежить лише від якості стрільців, оскільки полювання на заправки розташовані там, де є велика пропозиція білої купи.

Полювання з халтером

Принцип цього полювання (Хейзел) схожий на верхнє полювання, єдина відмінність полягає в тому.

Окресливши місце полювання, 2-3 сволота йдуть у добре відому напрям. Мисливці йдуть в одному напрямку попереду, по кроках 30-40, по одному, тримаючи суворо перпендикулярно лінії NOGON з обох боків крайніх нападників.

Зламані курі неминуче потрапляють під постріл більш ніж одного, тож інший мисливець.

Полювання Zhagon відрізняється його мобільністю, не потребує великої кількості мисливців або ублюдків. Це її перевага перед полюванням на перекриття.

Стрілянина куріжів

Щоб сказати, як стріляти в білі курі, ви повинні взагалі говорити, як стріляти з птаха на льоту.

Стріляння по цільовій цілі - стрілянина не легка, залежить від багатьох очок. Ось швидкість і напрямок цілі, відстань і потужність вітру, а в яких умовах є стрілець: чи варто воно на твердій землі, у відкритому місці або в кущах, чи пливе він у човні , чи птах чи звір впали попередженням чи несподівано тощо. D. і т. D. Тому, безумовно, неможливо точно навчити мистецтву зйомки, але ви можете дати лише полотно, згідно з яким візерунок буде вишитий із самим стрільцем, його добре -зобов`язанням і практикою.

Перш за все, мисливець повинен твердо пам’ятати про те, що з усіх непливів у грі, що рухається, 90% йде під гру, і якщо гра проходить або пролітає повз, то за гру. З цього - головне правило: стріляй у втікач або літаючу гру, ніби ви хочете стріляти через нього чи до нього.

Фракція змінюється залежно від віку птаха. З початку літнього полювання до приблизно половини вересня - № 8, з вересня до зими - № 6, 5, взимку - № 4.

Сучасна здобич

Петлі

Отримати ігрового припадкову службу, тому він видобуває птаха і навіть звіра з різними пастками. Такі пастки належать до петлі.

Петлі використовуються в комерційних районах, але обмежені кількісно: кожен промисловець може поставити не більше 50 петлей, згідно з інструкціями. Обмежувальний захід - це мета правильного використання гри, оскільки з великою кількістю циклів промисловець не може щодня перевіряти свої петлі, гра, яка падає в петлях без добра: хижаки або промисловець втрачає її з поля зору, і це розпадається.

Існує два типи петлі: нитка та від конячого волосся. У першому випадку розгалужена нитка в метрі з чверть, у другому - конях з хвоста. З боку технічного обладнання, різьбові петлі прості, а на матеріал, витрачений на них, і час обробки дешеві, для промисловця вони корисні.

Відрізавши верхню частину сосни, промисловець пов`язує нитку до неї, t. Е. Вже до вершини дерева на місці його вирізання. Сира сосна або дерево загалом (якщо тільки пружина) повинна бути довжиною 2-2,5 м. Дерево вводиться в землю кілочків на відстані з таким обчисленням, що коли дерево зігнуто, воно торкнеться самого піку піком.

Цей кілочок повинен мати вузол у горизонтальному напрямку не довше 3-4 см, для якого вони зазвичай беруть верхню частину тонкої сосни і їдуть вниз вниз вниз. Дерево зігнуто до кілочка, киньте паличку вузлом (паличка кріпиться до нитки чверть метра від верху дерева і має довжину не більше 3-4 см), а інше Паличка, застосовуючи один кінець до кілочка, спирається на землю на іншому кінці. Паличка, прикріплена до нитки, таким чином отримує точку підтримки. На цю паличку кладуть дві палички і затягують нитку петлею, щоб кінці паличок були в колі нитки (петлі). І петля-каррот готовий.

Біла купаки, як ліщинний рябчик і чорний рябчик, які люблять насолоджуватися ягодою, починає бігати за петлею, щоб дістати скупчення лінглерії, прищипнуті в палицю, або намагається дістатися з -під паличок на землі, де ягода знаходиться вилили, сходинки на палиці і падають у петлю голови або ніг. Ці петлі, на жаль, розповсюджуються в областях не стійких і спричиняють багато проблем, де ми повинні підтримувати ігрові резерви.

Петля для волосся зазвичай кріпляться до дощок, до паличок або до вузлів і сотні розміщуються в середовищі проживання гри. Покладіть ці петлі на щілині на землю. Пупики плутаються в петлях і здебільшого помирають без користі, оскільки промисловці не вкладають петлі в обмеженій кількості і не встигають їх своєчасно обходити навколо них.

Більш просунутий спосіб риболовлі - це намет.

Намет

Намет -це велика мережа у формі конуса, пов`язана з сильними, якщо це можливо, з клітинами шириною 4-5 см. Коло намету з основою конуса досягає до 20 м. Мотузка нанизується вздовж окружності основи, товщина 12-15 мм. У верхній частині конуса в мережу вставляється невеликий обруч з поперечним (штангою). Візьміть ставку трохи вище, ніж мережа, покладіть на дошку з нижнім кінцем, і покладіть штангу на верхній кінці зі своїм центром. До кінця колу мотузку зав`язують на дошці і розтягують до хатини, в якій розміщується промисловець. Коли намет встановлюється на коні, його нижні краї прикріплюються в тонкий шпагат до кілочків, що застрягли на снігу навколо кола.

Намет повинен бути піднятий за допомогою розрахунку, щоб куща могла ввести його. Сніг під наметом топтається, а потім налийте приманку. Приманка - це ягода: журавлина, сушена чорниця, малина тощо. П. Куропати незабаром звикають до приманки, і вся їх маса залишається під наметом після того, як промисловець витягнув мотузку, сидячи в наметі, і намет впав.

Жодна птаха, коли риболовля відлетить, але коштує не лише згідно з матеріалом, витраченим на виготовлення намету, але і на корму, який повинен багато годуватись, перш ніж курок звикне до ходьби під намет.

Розведення куріжів

Дивлячись на життя білої купиці в Московському зоопарку та з урахуванням позитивного результату розведення нашої курочки в Бельгії, ви дійшли висновку, що білу кущу також можна розводити як сіру курок, рябчик, фазан тощо.

Білі куріпки не так давно були відвезені з Росії до Бельгії, вони чудово акліматизувались там, похмуро розлучилися і навіть перестали відбілювати на зиму.

Якщо в зоопарку білої купиці повністю природні умови його болота не створені, і, мабуть, вона там добре почувається, то немає сумнівів, що в центральній частині СРСР, де палиці не знайдено, вона не знайдена можна розбавити, вирізавши яйця під куркою або під індичкою, і таким чином перетворився на напівсердечну птицю.

Були там, коли і де в СРСР намагається розводити білу курок, невідомо. І для того, щоб зробити досвід. Це завдання наших мисливських партнерств.

Статии на тема
LiveInternet