Види ремонту снігоходів

Щоб підтримати снігохід у звичайному стані, усуньте причини, які прискорюють знос елементів, вам потрібно виконати всі вимоги до технічного обслуговування. Технічне обслуговування - це запобігання, отже, будь -яка робота в цій галузі повинна проводитися з частотою в повному обсязі, незалежно від стану снігохода.

Щоб отримати повну допомогу в технічному обслуговуванні чи ремонті, вони найчастіше звертаються до дилера.

Види технічного обслуговування:

 1. Регулярно (щодня) - перед від`їздом і після повернення.
 2. Після бігу - після пробігу 300 км.
 3. Періодичний (до-1, до-2, сезонний при вступі в використання після зберігання).

Щоденне обслуговування включає операції з управління. Потрібно натиснути та звільнити важіль контролю газу, щоб перевірити справність та плавність робочого дроту дросельної заслінки. Під час випуску важіль повинен повернутися до початкового стану, що відповідає простому проходженню живлення.

Інші операції з управління:

 1. Клацніть на важіль гальма, подивіться, щоб механізм увімкнувся до моменту, коли важіль не торкнеться ручки рульового стовпчика. Після цього важіль повинен повернутися до початкового положення.
 2. Перевірте правильність керма. Він разом з лижами повинен бути без проблем, плавно.
 3. Подивіться на рівень палива.
 4. Перевірте якість капота та мембран.
 5. Див. Умову забруднення фільтра.
 6. Перевірте гусеницю та підвіску.
 7. Перевірте пристрій тягового лорда.

Запустіть двигун, щоб він прогрівався, в процесі перевіряйте якість фари, натисніть на кнопку перемикача аварійної зупинки, щоб перевірити продуктивність.

Сучасні снігоходи -популярний тип обладнання, призначений для руху Off -Road взимку. Щоб забезпечити продуктивність, необхідна компетентна допомога на товар, спеціалізована майстерня готова запропонувати цілий ряд послуг для технічного обслуговування та ремонту. Ефективність та хороша якість роботи, використання запасних частин від виробника, індивідуальний підхід до клієнтів гарантується. Важливим завданням сервісного центру є забезпечення якісних послуг за найвигіднішою ціною.

Ремонт снігоходу з від`їздом Майстра

Список основних робіт включає ремонт та обслуговування різних моделей, а також модернізацію, процедуру забезпечення високої якості зберігання продукту. Перш ніж приймати рішення про необхідність проведення ремонту, експерти повинні проводити комп`ютерну діагностику.

Вони включають:

 • Фільтр фільтра-
 • Волога в бензиновому насосі-
 • Сприскання свічок запалювання-
 • Falf перемикача.

Ці та інші поломки легко усунуті за допомогою фахівця, а також передача, живлення, заміна смуг, гусеничної стрічки, амортизатори також відремонтуються.

Стандартне обслуговування снігоходів включає профілактику.

В процесі цих заходів ,:

 • Заміна антифризу-
 • Оновлення масла в коробці передач та двигуна-
 • Встановлення паралелізму перспективи-
 • Нутенани дражни.

Робота, пов`язана з налаштуванням, передбачає вдосконалення основних параметрів певної моделі снігоходів. Тому фахівці Центру можуть за рекомендацією власника модернізувати шасі, двигун, передачу, зробити пристрій більш потужним, кращим, безпечнішим, керуючи та інтенсивно маневруванням.

Категорія невеликого ремонту включає заміну спалених запобіжників та світильників, а також фільтри та акумулятори. Ці роботи можна виконати вручну, оскільки їм потрібно реалізувати невеликий набір знань та інструментів.

Крім того, програма настройки включає вдосконалення зовнішнього вигляду та встановлення додаткових продуктів. Великий досвід спеціалістів дозволяє виконати необхідні рішення для обслуговування моделей майже будь -якого бренду. Рекомендується вибирати точно ті компанії, які готові запропонувати хороших фахівців, а також послуги: діагностика, налаштування, ремонт снігоходів різних брендів.

Заміна та зшивання гусениця

Ремонт гусениць здійснюється таким чином, знайомим для всіх шин: вам потрібно приклеїти гумовий шнур на пошкоджене місце, яке обробляється спеціальним відділенням з подальшим нагріванням під високим тиском. Для цього краще використовувати спеціальний пристрій або імпровізований інструмент. Таким чином, ви можете виправити відлущування гуми, сльози.

Перед тим, як зшити гусеницю на снігоході, потрібно визначити ступінь пошкодження. Для невеликих поломок використовуються автомобільні котли, а для великих використовуються сегменти стрічок і високої обстави. Ви можете пришити коротку гусеницю, вирізавши свою частину, іноді склеєний шар захищений заклепками з великими металевими шайбами.

Заміна буде потрібна в таких ситуаціях:

 1. Сильний знос, що призводить до втрати зчеплення, що особливо помітно під час руху по м`якому снігу.
 2. Капюшони гусениці (gus) в тій мірі, в якій ви не можете регулювати напругу. Найчастіше в дешевих моделях.
 3. Витирання поверхні квадратами, відбувається з регулярним керуванням по сухому сніговому покриву та через погану змащування.
 4. Гумовий загін та його відокремлення від шнура. Водіння з цим HUS може спричинити знищення.
 5. Великі сльози, що стосуються шнура, їх розвиток може призвести до перерви в продукті, який не може бути виправлений на дорозі.

Останні запити особливо підходять для потужних снігоходів спортивного типу. Під час подорожі до них навантаження на HUS більше, порівняно зі звичайною експлуатацією утилітарного апарату.

У деяких випадках гусеницю снігохода можна відремонтувати, це перевіряється експериментально - власників. Незважаючи на те, що ця запасна частина для деяких моделей снігоходів коштує в кілька разів дешевше, ніж для нового імпортного обладнання, заміна займає той же час.

Коли вам потрібно звернутися до семінару?

Це повинно бути тверезим оцінювати ваші можливості, якщо ви хочете самостійно замінити гусеницю, список виконаних робіт може бути особливим.

Звичайний порядок таке:

 1. Задня половина снігоходу висить на ліфті.
 2. Напруга Хуса ослаблена, візок відкручений.
 3. Основний шків варіатора видаляється, кришку видаляють.
 4. Пружина натягувача ланцюга, передача коробки передач, ланцюг демонтується.
 5. Підшипникова кришка скручена. Валь Гус.

Після цього ви можете витягнути провідний вал HUS і зняти його, а потім почати нову гусеницю та зібрати у зворотному напрямку. Перед встановленням внутрішня частина продукту повинна бути покрита водою для змащення. Напруга нової гусениці здійснюється після того, як двигун прокручує його на підняті снігохід.

Встановлення датчика та установки вихлопних газів

Установка повинна здійснюватися за допомогою двигуна та акумулятора. Встановіть блок читань на такому місці снігохода, щоб при перекиданнях пристрій не пошкоджений. Пропустіть дроти в капюшон, заздалегідь свердлячи отвір.

Встановлення датчика здійснюється наступним чином: Спочатку окреслює місце за півкулями, щоб частини затискач не торкалися пружин, а потім виконайте наступне:

 1. Просвердлити отвір у глушці.
 2. З’єднайте отвори і підтягніть затискач.
 3. Надіньте гайку на датчик і конус. Останнє розміщує звужену частину до глушника.
 4. Вставте датчик, щоб дроти датчика не торкалися рухомих елементів простору під капотом, затягніть гайку. Якщо датчик знаходиться у вільному обертанні вручну, після затягування потрібно пити втулку з 1 -ї частини. Перед підключенням рекомендується виміряти напругу на проводах, з яких він планується подавати напругу на пристрій.
 5. Підключіть червоний дріт пристрою з основним дротом (+) запалювання, білий (-) з масою живлення. Продається та закривайте кожне з`єднання та покладіть дроти в кембрику або гофрую. Потрібно покласти електропроводку на відстані від рухомих частин снігохода, її можна встановити на пальників проводки.

Після закінчення навчання поєднуйте роз`єми дроту з блоком даних та датчиком датчика. Якщо електронного ланцюга немає, але головний (+) дріт недоступний, його можна визначити за допомогою тестера або простої дротової лампи.

Налаштування температури

Перш ніж почати користуватися пристроєм, потрібно налаштувати датчик температури вихлопних газів на снігоході. Встановіть правильне значення незалежно, враховуючи рекомендації виробника, виправляючи температуру, пристрій дає сигнал.

Для контролю температури кожного циліндра слід зробити необхідні налаштування:

 1. У головному вікні натисніть на обидві кнопки: "Режим", "Встановіть", щоб ввести вікно встановлення.
 2. Натиснувши першу кнопку, виберіть значення температури.
 3. Натиснувши друге, підтвердьте вибрану температуру.
 4. Після вибору натисніть режим 2 рази, щоб повернутися до головного вікна.

При необхідності натисніть на набір на 3 с, щоб скинути установи.

Двигун і контрольна точка

Як приклад, ми розглянемо живлення одиниці RMZ-640 Taiga Snowmobile. Сильна вібрація, нестабільна робота через неоднакову вагу на всіх циліндрах характеризується цією моделлю. Щоб збалансувати вагу поршнів, потрібно зняти додатковий алюмінієвий шар з внутрішньої частини спідниці, підключити діаметр уздовж вікна циліндрів. Під час виконання роботи радіуси на кінцях вікон повинні бути вирівняні, а шамфери оновлюються на півмільйона. Щоб зменшити вібрацію, встановивши циліндри, потрібно встановити фази вихлопу та споживання сумішей.

Збільшення потужності

Щоб покращити цей параметр двигуна, потрібно зробити наступне:

 1. Змініть ущільнювачі нафтового вала для Москвича 412.
 2. Змініть корпус масляної ущільнення на оновлений алюмінієвий сплав, магній та мідь.
 3. Додайте отвори для встановлення вентиляції.
 4. Між середньою летючою колесом вийміть підтримку валу, замініть на 2 середні.
 5. Де виходить повітря, щоб встановити дефлектори між циліндрами.
 6. Балансуйте поршні з різницею 1,5 грам.
 7. Азбестовий шнур покращує теплоізоляцію колектора.
 8. Щоб збігатися з фазами вивільнення повітря на двох циліндрах, встановіть циліндри, що з`єднують екстремальні частини вікон до нижньої та кінця спідниці.
 9. Принесіть трубу з бар`єром до дизайну.

Модернізація Картера

Поширена причина деформації картера на Бурані та Тіга - це слабкість у жорсткості, підвищена консоль колінчастого вала між 3 -ю опором. Ці недоліки призводять до появи високого навантаження на підтримку валу, відбувається сильне нагрівання та розширення колінчастого вала. Щоб вирішити цю проблему, покладіть два підшипники та вставте між собою ущільнювача масла.

Вібрація характерна для валів, тому вам потрібно перевірити мастило. В іншому випадку знос може відбуватися без змащення, перегрівання ущільнювачів та їх ущільнення.

Передача та шасі

Існують різні ознаки несправності передач Тайги, тому перегляньте їх та методи рішення в таблиці.

Знак поломкиСпособи вирішення проблеми
Набір повільної швидкостіА) Перевірте пояс. Замініть, якщо ширина на 3 мм менше, ніж нова модель. Б) Подивіться на відстань між зовнішніми діаметром шківів і подивіться на ремінь варіатора. Якщо відхилення ременя велике або відстань між шківами невелика, зверніться до інструкцій і відрегулюйте. В) огляньте привід приводного шківа, якщо він застряг, замініть. Г) огляньте натяг пружини основного колеса основного колеса, що дає рух приводного ременя - відрегулюйте натяг.
Неможливо прискорити з високою швидкістю з найвищою швидкістю двигунаА) огляньте снігохід у першій точці (наведено вище). В) огляньте та відрегулюйте натяг головного колеса, що дає рух приводного ременя.
Вібрація відцентрового регулятораА) Подивіться на ремінь варіатора. Зношена і нерівна ширина може бути причиною вібрації. Заміна допоможе усунути несправність. Б) Перевірте затягування болтів верхньої частини та відцентрового регулятора, висока якість знімає вібрацію. C) Оцініть знос втулків на місці покриття відцентрового регулятора, втулки. Замініть останнє, якщо вони зношені.
Варіатор різко зменшує передачу в одному робочому умовіА) Встановіть напругу головки головного шківа. Б) огляньте втулки відцентрового регулятора на предмет бруду або пошкодження, очистіть, якщо є забруднення. З зносом втулків замініть їх, щоб усунути неправильну роботу.
Складна зміна передачВідрегулюйте, враховуючи специфікацію. Можливо, порушення коригування.

У шасі часто змінюють цвіт. Заміна не складна і займає лише 30 хвилин вільного часу. Основна вимога - правильний вибір довжини та профілю. Необхідні отвори вже зроблені на кожному Sklick. Майже ніколи немає необхідності тряститися отвором або вирізати деталі.

Поетапний метод заміни присідань:

 1. Поставте снігохід на бік. У нього стиснення складається з 2 частин: на передній частині болт, закріплений поперечним лезом. Стоп -тип гвинти поруч із рейками повинні бути не зальовані, а потім перенести пристрій з початкового стану.
 2. Підніміть транспорт до буксирування, щоб Гас розташовувався з підлоги на 10-20 см.
 3. Напруга гусениця та задній вал послаблюють ціле.
 4. Скруги поступово витягуються за допомогою вікна гусениць, стукаючи на них кіянкою.

Вам не потрібно мати жодної майстерності для заміни присідань, просто вибирайте відповідні елементи та демонтажі. Для зручності снігохід потрібно підняти, напруга розпушена, а потім очистіть кріплення старих путівників.

Паливна система

Розділ допоможе з’ясувати причину несправності та ремонту.

Часті розбиття та методи їх корекції:

 1. Потік паливного резервуара або проходження палива через насос із запущеним двигуном - це замінити насос.
 2. Затягування основної куртки ослаблене - підтягніть вгору.
 3. Великий рівень палива в камері - налаштуйтеся на специфікації.
 4. Інші частинки запобігають перекриттям клапана або зношеним сідлом - очистіть їх.
 5. Карбюратор налаштований для дуже багатої паливної суміші - відрегулюйте пристрій.
 6. Потік паливного бака - замінити.
 7. Протікає через пухкі сполуки - усуньте витік.
 8. Пошкодження діафрагми та прокладання - замінити.

Основним симптомом зриву є перехоплення бензину на високих швидкостях. Під час запуску холодного двигуна найчастіше трапляються перебої в роботі паливної системи. Якщо є проблема, вам потрібно сортувати та очистити насос або змінити його, залежно від стану. Також рекомендується звернути увагу на правильне розміщення діафрагми. Ремонт системи в полі незручний, але можливий. Доцільно мати насос у збірній формі.

Електроніка та системи охолодження

Щоб відремонтувати систему охолодження, TT потрібно зняти, очистити та витягнути за допомогою вентилятора вентилятора. Щоб зняти або встановити гайку робочого колеса вентиляційного пристрою, потрібно виправити крильчатку за допомогою пробки. Під час складання сили затягування гайки повинні бути до 50 Н/м.

Малюнок 1. Система охолодження

Ремонт снігоходів у службі

Регулювання пояса ременя вентилятора: Додайте або потягніть регулюючі кільця 8 між половинами шківа (ELE) 7, 9. Інші регулювальні кілець повинні бути встановлені між розпірковим кільцем від 6 до половини SHV 7 (з тіла).

Малюнок 2.

Види ремонту снігоходів

 1. Є невикористані кільця.
 2. Регулюйте тут.

Під тиском від преси візьміть вал вал 4. Щоб витягнути підшипник (PS) з корпусу вентиляційного пристрою, потрібно докласти зусиль до кліпу PS 5, використовуючи канавку. Рекомендуються промивання для збереження для подальшої збірки.

Зніміть стоп -кільце 6 і натисніть 2 psh. Далі натисніть 1 підшипник на місце і встановіть кільце з шайбами. Щоб прикріпити ще один підшипник з протилежної частини тіла вентиляційного пристрою 13, це необхідно, поки він точно не буде з корпусом. Вал вентилятора з блоку живлення повинен бути натиснутий у корпус пристрою.

Для ремонту електроніки рекомендується проконсультуватися з фахівцем, він може запропонувати діагностику та подальшу роботу, щоб виправити проблеми. Найчастіше немає іскри, отже, заміна комутатора або котушки, яка проводиться незалежно, але в той же час якість не буде гарантована.

Гальмівна система

Щоб відремонтувати гальмівний диск, вам потрібно зробити наступне:

 1. Звільнити гальмівний кабель - відкрутіть замикання, вийміть кільце і витягніть пружину.
 2. Поверніть болт, зніміть шайби, зніміть диск разом з гальмом, залиште кронштейн на місці.

Малюнок 3.

Види ремонту снігоходів

Щоб розібрати гальмо для снігоходів, вам потрібно посилатися на схематичне зображення пристрою: вийміть чек (на малюнку 3 він позначений числом 5), відкрутіть болти 22, витягніть колодки з частини корпусу, відкрутити ставки 8 і болт 20.

Щоб очистити гальмо від бруду, потрібно пам’ятати, що йому дозволено витерти елементи металу з розчинником. Перед тим, як повернути деталі, вони добре висушені на місце.

Косметичний ремонт на пластику

Пластик - це міцний матеріал, але не стільки, що протистоять сильних ударів, особливо при зіткненні або падінні снігохода. Подряпини, чіпси - незначні дефекти, які можуть спричинити проблеми. Не рекомендується виправити їх самостійно за допомогою паяльного заліза, сітки або кронштейна. Сила пластику погіршується, матеріал стає крихким, менш пестичним, ризику того, що потрібно буде змінити матеріал.

Неможливо регулювати температуру зварювання незалежно - якщо шов сильно нагрівається, то він буде нерівномірним, а пластик стане тендітним. Тому рекомендується звернутися до фахівців у службі, вони виправлять пошкодження спеціального обладнання за допомогою технології.

Ремонт снігоходу з від`їздом Майстра

Проводиться в тому місці, на яке вказує замовник. Вартість обчислюється з двох критеріїв: фіксована та змінна частина. Орієнтовна оцінка для обслуговування снігоходів із вильотом попередньо визначається з урахуванням витрат на витратні матеріали.

Фіксована частина: проводиться прихід механіка та робота з діагностикою. Якщо неможливість ремонту знайдена, обладнання бере участь у службі.

Змінна частина: оплата за роботу, яку здійснив механік. Розрахунок з урахуванням часу, витраченого на ремонт, та вартість звичайної ради. Попередня оцінка технічного обслуговування визначається заздалегідь, враховуючи вартість. матеріали.

Ремонт снігоходів у службі

Тривалість змін змінюється відносно моделі снігохода, її стану та складності виконаної роботи. Рекомендується ознайомитись із цінами на роботу, зв’язавшись із сайтом або зателефонувавши до фахівця за номером, зазначеним на Службі.

Краще довіряти ремонту снігоходів фахівцям, які протягом тривалого періоду часу займаються професійним бізнесом, здійснюють складний ремонт, а також заплановану послугу, налаштування.

Статии на тема
LiveInternet