Сніговики, вироблені китаєм

Нещодавно вважалося, що продукція з Китаю низької якості, тепер одиниці, представлені на ринку, є досить надійними, а ціни на них часто нижчі, ніж продукція російського чи європейського розробника.

Ранні продукти з написом "Виготовлені в Китаї" були пов`язані з недостатнім бюджетом покупця та низькою якістю товару, і тепер ситуація різна. Є компанії, які виробляють різні види снігоходів з якістю, не поступаються моделям з найбільш надійних брендів.

Купівля китайського снігохода не означає придбання низького якості продукту. Відгуки власників різних моделей снігоходів з Небесної імперії показують, що обладнання може використовуватися у всіх регіонах країни, незалежно від кліматичних умов. Завдяки оптимальним експлуатаційним витратам та простоті китайський апарат став одним з найпопулярніших і вимагав снігоходів у Росії. Найбільш «бігові» китайські снігоходи - 150 см3 (поршня 149SS) та 200 см3 (поршень 170 сс).

Розглянемо моделі, розділені на 5 великих груп:

 • Робітники та утилітар-
 • спорт-
 • Турист-
 • Гори-
 • Дитячий.

Китайські компанії створюють автомобілі з 5 груп. Найчастіше виробляється апарат з бензином, дизельним або електричним двигуном.

Робітники та утилітар

Відрізняються за високою прохідністю, відсутність агресивності та динамізму. Вони часто використовуються як робоча машина, а не засіб для хобі. Основний утилітарний снігохід - це ціла каста обладнання для снігоходів.

Перевагиякість-
Простота обслуговування-
Придатність для ремонту-
доступна ціна-
Тягог.
Для кого він призначенийДля людей, які хочуть бути впевненими, що снігохід не відірветься від активної експлуатації під великими навантаженнями, що двигун буде включений до будь -яких морозів, а снігохід буде транспортувати важкі санки.
Ознаки утилітарного2-х тактний двигун, обсяг якого до 600 см3 (простота, висока якість та низька ціна)-
Катерпіллар завдовжки 3900 мм, шириною 500 мм-
Скоротний рядок, призначений в трансмісії, призначений для буксирування важких саней або руху в глибокому снігу-
Наявність телескопічного типу телескопічного типу та позаду простих амортизаторів без коригування-
Наявність нагрівання ручок рульового колеса, в дешевших моделях немає навіть електронного запуску.
Головна особливістьДосить велика маса полягає в тому, що це добре для тих, хто буде їздити по прокатних доріжках. Важка машина має більш плавний хід, тягне великі вантажі.

Спорт

Змагання та перегони - це їх головна мета. Найвища швидкість - 200 км/год.

особливості:

 • Енергетична інтенсивна підвіска;
 • потужний двигун;
 • Особливість.

Моделі такого типу мають невелику гусеницю, вона коротка і вузька (довжина 3051 мм, ширина 380) і призначена для катання на ковзанах по щільному сніговому покриву. Потужний двигун з обсягом від 600 до 800 кубічних метрів. м з широкою основою лиж, що дозволяє снігоходам не перекидатися швидкими поворотами. Їх варіатор калібрується для найбільшого прискорення, а підвіска досить важка, щоб навантаження були розроблені без проблем на великих швидкостях.

Технічне обслуговування китайських моделей

Такі пристрої не мають знайомих варіантів, таких як: Опалення ручок рульового колеса, електронний запуск, захист від вітру. Все налаштовано на мінімізацію маси. Налаштування варіатора та двигуна може здатися невірним снігохід через зловживання.

Турист

Ці моделі є найближчими до утилітарних типів класу, які пов`язані з вимогами, ближчими до двох моделей:

 • економіка;
 • гладкий рух;
 • Хороший запас вузлів та зборів.

У той же час, питання не так гостро, оскільки "туристичний" вид призначений для керування не лише на навчених снігових маршрутах. Їх головна особливість полягає у можливості пережити тривалу поїздку та наявність різних варіантів для хорошого відпочинку. Відмінність від корисності полягає в більш потужному двигуні, наявності варіантів, асортименту настройки та дизайну якості.

Технічні характеристики: Катерпіллар 3900 мм- ширина 500 мм з вдосконаленим гачком. Двигун у більшості випадків - 4 інсульт.

Гори

Гірська їзда включає стільки ж сенсу, як і катання на лижах - це хороша розвага. Але саме тут відбувається "передня лінія" у боротьбі за сучасні технології. Гірські снігоходи - це найдорожчі та технологічно розвинені машини, а гірська їзда - це технічно складний вид спорту.

Деякі моделі були винайдені та створені з метою їхати далеко в горах і вздовж глибокого снігового покриву, уздовж схилів. Технічно їзда сильно відрізняється від звичайних, оскільки снігохід їде вздовж схилу з сильним збільшенням кута, t.до цього може перевернути, через це потрібно їхати на такій машині на 1 -й лижах, наповнюючи снігохід на місце нахилу. Звідси відмінні якості з точки зору технічних параметрів - невелика гусениця в ширину та звужена основа лиж. Щоб усунути відсутність опорної частини вузької "Госванки", це було довше. Зараз у найдосконалішій моделі довжина гусениця у заводській формі становить 174 дюйма.

Конкретні особливості. Абсолютні гірські снігоходи розроблені для того, щоб керувати не дуже вільним сніговим покриттям, тому стрибки на цей апарат можливий лише на пухнасті снігу, коли з’являється така потреба. Суспензія моделей є енергетичною, але досить м`якою, гідравліка часто не є.

Двигуни розроблені для роботи в умовах відсутності кисню в областях з висотою, тому внизу вони не відчувають найкращого перевищення цього газу. У той же час, системи охолодження передбачають багато сипучого снігу. З невеликою кількістю снігу під гусеницею або на щільному сніговому покритті, машина дуже гаряча.

Все це робить гірські снігоходи не адаптованими на рівнині. Подовжені та вузькі машини не мають траєкторії, ризикуючи падінням із змінами в напрямку руху, їх підвіска розривається на гребінці, тоді як процес управління на снігу складний, оскільки гусениця снігохода не повністю стосується поверхні сніг. Тримає і важко керувати. Важко повернути його в ліс на довгій апараті, а на прокатних доріжках це дуже гаряче. Коротше кажучи, гірський тип машини дуже специфічний.

Дитячий

Снігомізи для цієї категорії мають менші розміри та потужність при порівнянні з іншими моделями, в управлінні є простими, їхня функція - безпека. Можна обмежити швидкість та автоматичне вимкнення двигуна за допомогою пульта дистанційного керування.

Ще кілька моделей оснащені шнуром, з яким можна вимкнути двигун, коли дитину випадково випали з снігохода. Під час гальмування двигун швидко зупиняється.

Дитячі снігоходи більш стабільні через широку відстань між лижами. Контролюється за допомогою керма, яке нагрівається та регулюється під зростанням дитини. Нові батареї мають вдосконалену систему рекомбінації газу, немає потреби в дистильованій водній бухті. Також джерела електроенергії мають найменший самостійно - це сприяє кальцієву в пластинках.

Газ від батарейних вивільнених під час роботи перетворюється без виходу. Ці джерела електроенергії оснащені запобіжним клапаном, завдяки якому вони в безпеці.

Технічне обслуговування китайських моделей

Насправді підтримка снігохода здійснюється з моменту його продажу.

Хороший продавець повинен зробити попередню підготовку машини, яка включає:

 • Перевірка всіх доступних вузлів та з`єднань;
 • розтягнення гусениць;
 • огляд структури для виявлення кріплень та рідин технології;
 • Робота над налаштуванням краху катання на лижах, кабелях та палива,
 • огляд електронного обладнання;
 • Початок двигуна та його додаткове регулювання.

Найкращі снігоходи та модельний діапазон

Більшість покупців, на думку Motosneg, навіть не знають про реалізацію всіх цих творів. Вони приносять гроші лише на касир служби, перевозять китайський снігохід на місце його подальшої роботи, після чого вони сідають і йдуть. У той же час багато людей навіть не думають, що перші кілометри не повинні проходити з високою швидкістю. Важливо пройти пробіг. Цей процес здається комусь тихим (не більше 20 км/год) руху вздовж снігового покриву. Але це неправильно. Снігохід повинен працювати в кожному режимі, що входить у свій пристрій - у високих, низьких, середніх швидкостях двигуна, але без збільшення навантажень. Первинний біг -in проводиться в межах 500 км. Деякі проводять до двох днів на проходження, а інші - цілий сезон.

Особливості роботи та зберігання

При первинному запуску живлення в автоматичному режимі збільшується, а двигун працює краще. Але необхідно змінити масло і встановити клапани. Профілактичний огляд вимагається розтягнутими доріжками та ланцюгом коробки передач, яка починає розтягуватися після проходження відстані 500 км. Ми говоримо про початковий технічний огляд нового снігохода. Разом із вищезазначеними діями, в цьому технічному обслуговуванні експерти повинні звернути увагу на якість припинення (вони погашаються) та провести перевірку паливної групи.

Виробник постачає китайський снігохід із «благословенною» паливною системою. Перші 500 км пробігу консервант самозаписується незалежно, існує небезпека забруднення цього вузла.

Проїжджаючи на снігохід до служби, механік повинен бачити якість таких елементів:

 • Варіатори;
 • приводний пояс;
 • кабель;
 • системи живлення;
 • Рульове управління та гальмівна система.

Ці дії займають робочий день. Загалом, багато що залежить від якості цієї машини.

Примітка. Не кожен покупець обладнання для снігоходів знає, як правильно їздити на ньому. Часто власники думають так: "Якщо я контролюю машину, я можу легко освоїти китайський снігохід" - це судження є помилковим, і тому такі «тире» можуть пошкодити їхні неправильні дії за допомогою транспорту гусеничного транспорту. Є півхеметр пробігу, щоб відчути ваш снігохід. Хтось вважає, що його припинення дуже жорстка, або навпаки, це нормально. Значення полягає в тому, що на проданому снігоході коригування регулюються до середнього (компромісного) положення. І в рамках першого технічного обслуговування (до) можна відрегулювати вузли до певних рекомендацій власника обладнання.

Принцип служби:

 1. Після виконання 1 -го успішного власника снігового обладнання може використовувати машину в будь -якому режимі та потужності.
 2. По -друге, виробник радить прийти в кінці зимового сезону. Але не кожна людина розгортає 100 кілометрів, прописаних на це, і такі власники мають питання: чи потрібно виконувати уривок у цьому випадку? Експерти повідомляють, що так. Навіть якщо водій проїхав не більше сто кілометрів, то мотор запустився, він прогрівався і охолоджується, конденсат з’явився відповідно. Будь -які краплі води протягом декількох місяців будуть розпродані масляною плівкою, і з’явиться іржа. Снігохід буде працювати, але його ресурс стане меншим. Тут ми підходимо до такої процедури, як збереження автомобіля на літо. В принципі, він включає повний уривок цього, але є особливості, наприклад, не розтягують гусениці, але їх ослаблення виконується.
 3. Під час літнього зберігання снігохода деякі частини можуть зокрема, зокрема, гусениця. Вона висихає своєю неналежною напругою з початком нового сезону. Можуть виникнути такі наслідки, як пошкоджені відеоролики.

Для тривалого зберігання китайського снігохода необхідно вивантажити підвіску. Для цього використовуйте стелажі або дерев’яне чок - виберіть те, що для вас є більш доступним. З обов`язкових заходів необхідно виділити заміну масла в коробці передач та відключення акумулятора.

Якщо власник китайського снігохода багато подорожував, вам потрібно буде зробити шприц від підвіски. Заміна нафти в двигуні проводиться з урахуванням порад виробника. В середньому інтервал заміни нафти проводиться кожні десять тисяч кілометрів. Але краще, якщо двигун виливає свіжий засіб через кілька тисяч кілометрів (5-6) для 4-х тактних одиниць, ви також можете провести цю процедуру в кінці сезону.

Після огляду паливної системи рекомендується:

 1. Вилийте бензин у бак до завершення.
 2. Додайте там консервант із стабілізатором палива та "від`їжте" паливо через паливну систему. Якщо в танку є простір з повітрям, це може призвести до появи конденсату, t.Е. У ємності буде вода. Вам це не потрібно, тому під час роботи двигуна через карбюратор вам потрібно знову заповнити консервант.
 3. Після вимкнення двигуна вам потрібно відкрутити свічки запалювання, налити консервант під ними, повернути колінчастий вал. Після цього ми можемо припустити, що пристрій готовий, він мотбол.

Існує також особливість, на яку лише ті власники, на які це подобається, звертають увагу. Ми говоримо про збереження пластику. Структурні елементи, виготовлені з цього матеріалу. Після цього вимийте покриття спеціальним рішенням алкоголю, а китайський снігохід буде як новий.

Найкращі снігоходи та модельний діапазон

Більшість виробників снігоходів зареєструвалися на ринку з кращою стороною, продукція отримала великий попит від клієнтів.

На вибір: кілька виробників пропонують:

 • Снігонос-
 • Полярно-
 • Суть-
 • Непроникні 300SS.

Ми пропонуємо ознайомитися з кількістю модельних китайських снігоходів.

"Снігун"

Розмір цього транспортного засобу великий, важить повне обладнання близько 125 кг. За словами власників цих снігоходів "сніговик", товари цього бренду мають переваги.

Виробник самостійно проводиться тоді - 1, потім - 2. Ця акція приваблює можливих клієнтів, тоді як ціна цього бренду є найбільш доступною. Якщо транспортний засіб використовується відповідно до правил, не забезпечується перевантаження та хороший догляд, то снігохід триватиме довго.

Полярно

Ці транспортні засоби користуються популярністю на ринку більше 50 років. Перший був найбільш кращим для споживачів - звичайних працівників, які дозволили купити Polaris. Довіра вижила сьогодні. Бренд Polaris все ще актуальний, хоча виробник пережив важкі часи.

Компанія часто змінювала лідерів, незважаючи на труднощі, завод успішно працює і готова догодити клієнтам. Зараз інтерес значно зросла на снігоходах китайського виробника, вони готові придбати не лише звичайних працівників, але й професійних спортсменів. Лінійка постійно оновлюється. Остання модель зроблена з урахуванням усіх сучасних стандартів.

Нестабільний 300 куб

Нещодавно світовий ринок виробляє цей бренд.

Новий снігохід пропонує такі характеристики:

 • Двигун із чотирма -ударами-
 • Сила 17 літрів.З-
 • Рідке охолодження та електричний стартер.

Непроникний 300 куб. У транспорті варіатори встановлюються пристроєм l - n - r. Для зручності будується багатофункціональна панель управління, вона відображає рівень палива в резервуарі, температурний режим у двигуні. Снігохід підходить для їзди точно в лісових районах. За словами виробників, цей транспортний засіб може придбати рибалки, які люблять проводити час далеко від міста в особистих місцях "риб". Ще одна модель стане цікавою для молоді, потім хороших розваг взимку. Звичайно, вага пристрою досить велика - близько 135 кг. Ви можете прискорити на ньому до 70 км/год. Для запасу автомобіля потрібно 20 літрів. бензин.

"Стелс" (виробництво Китаю та Росії)

Це не лише китайський бренд, але й спільне виробництво двох країн. Рослина спочатку виготовляла інші продукти на снігоходах: велосипеди, квадроцикли та мопеди. Пізніше список продуктів був розширений, нещодавно увійшов на снігоход нещодавно увійшов. Одним із снігоходів був найпопулярніший-це модель V-800. Його виробляли жодна компанія. Їх значення було представлено: Веломоторами вітчизняної компанії та компанією з Китаю "qianjianggroup".

Снігові пристрої цього бренду виробляються в Росії, тобто в регіоні Брайанська (G. Жуковка). Говорячи про конфігурацію, слід зазначити, що "приховування" не поступається іноземним моделям. Транспорт навіть оснащений додатковим пристроєм для підйому та переміщення різних ваг.

Хоча певні споживачі вважають це негативною якістю, загалом обладнання моделі дуже зручне та функціональне:

 • Є панель для водія, сидіння для пасажира, яке обладнано спиною. Це важлива перевага, оскільки під час руху менше шансів впасти.
 • STLAS має побудовану функцію нагрівання елемента управління газом та ручки керма.
 • Є пристрій для причепа - буксирування. Ціна така ж, як і на моделі інших брендів Російської Федерації.

Занадто рано говорити про високу якість та практичність, оскільки засоби транспорту "стелс" лише нещодавно виникли на ринку.

Ціна китайських одиниць

Вартість порівняно невелика, тоді як надійність машин можна порівняти з європейськими моделями. Різниця в ціні для китайських снігоходів може бути пов`язана з особливостями певної моделі та її призначення.

Статии на тема
LiveInternet