Несправності на снігоході бурана

У процесі керування автомобілем може виникнути поява несправностей, які викликаються зносом, порушенням правил коригування та обслуговування.

З їх швидким усуненням, подальші небезпечні наслідки для пристрою будуть виключені, і нормальна робота гарантується гарантованою.

 1. Двигун. Якщо він не починається, то однією з причин можуть бути закупорка відкидуючого отвору паливного бака. Очистіть цей отвір.
 2. Спосіб передавання. Якщо зворотне поле не перемикається, причиною може бути несправність механізму комутації - відрегулюйте його.
 3. Ходова частина. Частий симптом несправності може, це рюкзак катока на валу та його побиття на бічній поверхні. Можливі причини: зношування килимів або зміни у формі осі. Щоб вирішити проблеми, замінити підшипник, огляньте вісь, якщо це необхідно, змініть її.
 4. Механізм управління снігом. Знак поломки: щільне обертання керма. Причинами несправності може бути заклинання рульової осі, катання на лижах або несправності приводу керма. Щоб вирішити першу проблему, змастіть підшипники для другої робочої поверхні.
 5. Електричне обладнання. Якщо в системі запалювання спостерігаються перебої, слабка іскра або відсутність іскри можливої ​​причини несправності, може бути нерозумна свічка (це нафта, забруднена). Метод усунення: очистіть від сажі, промийте бензин і добре протирайте. Визначте та усуньте причини сажі (неправильний склад горючої суміші - порушення регулювання карбюратора). Також можуть виникнути проблеми з дротом - замініть його на поломку.

Якщо стартер працює на снігоході, але вісь двигуна не обертається, то можуть бути такі причини несправності: вітрила на зубах передачі, відсутність зчеплення, ковзання зчеплення вільної рухатися. Усуньте хворобу, заправляючи пошкоджені зуби або замінюючи зношені елементи. Якщо з’єднання ковзає, то його потрібно відремонтувати в майстерні.

Популярний снігохід з двома гусеницями та катанням на лижах - незамінний помічник в економіці та для занять улюбленим хобі. Буран високо цінується мисливцями, рибалками та людьми, які живуть і працюють у регіонах із суворим кліматом. Пристрій підходить для поїздки по лісі, крім економічних цілей, його часто використовують у різних заходах, підготовка гірськолижної доріжки.

Ретельно дизайн пристрою не змінюється більше 40 років, але виробник адаптував його до сучасних вимог. Переваги очевидні: автомобіль невибагливий, тривалий час служить своєму власнику.

Є особливості пристрою шасі снігохода Бурана: невелика рама та спеціальний дизайн: "1 лиж з 2 гусеницями" робить пристрій "сніговий мотоцикл", який не потребує великої навички водіння в глибокому снігу, Автомобіль легко маневрує в лісі.

Транспорт має змінений вигляд капюшони та ланцюга встановлення: кришка відкинеться назад, забезпечуючи миттєвий доступ до будь -якого вузла під капотом. Щоб збільшити зручність, снігохід обладнаний сучасним сидінням із знімною спиною для пасажирів. Капот виготовлений з пластику, виготовленого в методі лиття ін`єкцій: він надає стійкість до навколишнього ефекту - сильний вплив, не розщеплюється під час морозу.

Особливості пристрою:

 • Двохитрський двигун RMZ-640 та двоциліндровий RMZ-640, його об`єм 635 см3, потужність 34 літри.З.
 • Багажний відсік, просторий, знаходиться під 2-локальним сидінням.
 • Thempop включений до основної упаковки і надає можливість буксирувати причіп вагою до 250 кг.

Кожна деталь була створена та реалізована з урахуванням основної мети - безпечного використання клієнтів.

Увага! Дотримуйтесь заходів безпеки. Купуючи новий снігохід, рекомендується отримати поради щодо керування автомобілем та обслуговуванням від дилера. Якість роботи цього пристрою забезпечується регулярним технічним обслуговуванням та ремонтом від професіоналів у сервісі.

Пристрій та робота компонентів свердла

У тих, хто бажає придбати цей автомобіль, часто виникають питання щодо будівництва російського снігохода Бурана.

Він використовує такі компоненти:

 • пристрій живлення;
 • спосіб передавання;
 • механізми та управління;
 • кадр;
 • електронне обладнання.

Перед початком роботи рекомендується прочитати посібник з експлуатації, детально вивчити пристрій шасі бурану снігохода та принцип функціонування вузлів та кожна машинна система.

Пристрій двигуна

Дворічний, двоциліндровий карбюраторний блок живлення примусового повітря встановлений на пристрої снігохода. Пристрій має петлю чистку кривошипів. Перевірте компоненти на малюнку (рис.один).

Таблиця елементів двигуна

Компоненти пристрою двигунаОпис
Колінчастий валКоренга з 3 опорами встановлюється на жиловому блоці. Ротор Магдіно встановлений на правій крайності колінчастого вала, зліва - відцентрового регулятора варіатора.
ШатунУ кожному отворі головки (верхній і нижній) з`єднуючий стрижень 12 підшипники голки встановлюються з різними розмірами: 16 та 9. Радіальний проміжок від 0,012 до 0,024 мм. Розрив можна забезпечити шляхом сортування розміром до розмірних груп роликів підшипників, а також пальців поршня та криво, що відповідають отворам з`єднувальних стрижнів. Маркування дірок здійснюється на стрижні під усіма головами.
Поршневе кільце2 кілець 17 встановлені на поршнях. Замок включає тепловий проміжок. Після встановлення кілець у циліндрі (CL) двигуна зазор повинен бути в межах 0,25 мм (не менше). Щоб отримати ці прогалини, ви можете подати кінці замку. Розрив між кінцями кільця та канавами під час стиснення повинен залишити до 0,115 мм.
ПоршеньНа двигуні є поршні: ліворуч 19 і правий 22. Елемент встановлений у CL з зазором, який між поршневою спідницею та CL становить 0,16 мм. Під час перегріву двигуна поршень буде проводитися в циліндрі. Є 3 групи поршнів: M, S, B (найменший, середній і найбільший). Позначення групи з розмірами застосовується на внутрішньому поясі спідниці поршня.
Поршневий палецьПід час процесу складання пальці поршня сортуються відповідно до зовнішнього діаметра для 2 груп. Група позначена світлими або темними кольорами в кінці пальця. Під час процесу складання вибирається палець з поршнем 1 -ї групи.
Головка блока циліндрівДві голови CL розміром 20 і 23 зроблені з сплаву Al. Щоб запобігти зміні структури голови та циліндра, горіхи шпильок слід затягнути хрестом крадіжкою в 2 кроки: спочатку, а потім нарешті затягуванням до 2,5 кг/м/м/м/м/м/м. Спочатку повинні бути затягнуті гарматами кріплення колектора. Їм потрібно затягувати їх на неопалюваному живленні.
Циліндр13 і 21 CL не є взаємозамінними. Для забезпечення селективної збірки сполучення рукава-поршня, циліндри зроблені 3 розмірними групами. Розмірні групи позначені літерами: M, C, B і метод удару застосовується на поясі нижнього фланця циліндра. При зміні CL необхідно встановити нову відповідну групу. CL встановлюється на двигуні картера, головка встановлюється на верхній частині. Між головою та циліндром є прокладка 18. Також є прокладка 11, розташована в центрі між фланцем та опорною площиною.
КартерЦя частина складається з 2 половин. Вони з`єднані шпилями, накрученими у верхню частину кріпильних гайок, затягнуті моментом 3 кг/м. Для герметичності під головами болтів 73, накрученими в ці продукти, мідні прокладки встановлюються.
Охолодження двигунаУ двигуні температура повинна бути до 200 ° C. Для підтримки температури двигуна в нормальних межах необхідна використання системи охолодження повітря, включаючи вентилятор осьового розряду та додаткові обкладинки.

Основа вентилятора - це крильчатка 24, запущена клином 30 з провідного шківа 36, встановленого на маховику. В кінці валика для під`їзду є керований шків, який включає два диска Polushkiva 29. Гайка кріплення підтягується з моментом 5 кгф ⋅ м. У вхідній частині вентилятора є вхід Air 31.

На малюнку вказується числа частини блоку живлення, яка була описана вище.

Рис. 1 - двигун

Пристрій та робота компонентів свердла

Увага! Коли ви вмикаєте живлення, іноді потрібно перевірити якість напруги вентилятора. Якщо він слабкий, то можливий ефект ковзання пояса з високою швидкістю, його стратифікація від нагрівання. Якщо напруга сильна, то підшипники розриваються. Коли змащування потрапляє на пояс, його можна знищити. Не допускайте цього і замініть частину в часі.

Двигун Buran оснащений механічним пристроєм, за винятком Buran 4T, 4TD, на інших моделях розміщується електричний стартер. Посібник, встановлений на корпусі з вентилятором з 4 вентиляторами. У частині тіла є смужкова м’якоть з елементами механізму храфства. Повернення пружини зроблена спіраль, її кінці вигнуті. Зовнішній кінець пружини призначається до литого шківа, внутрішнього - для уступу.

Для довідки: Якщо ручний стартер вийшов з ладу, існує можливість аварійного запуску двигуна. Виконайте його відповідно до інструкцій посібника з експлуатації, підрозділ 3.3.

Мета інших компонентів, призначених для роботи двигуна та його управління:

 1. Система харчування.
 2. Паливний бак.
 3. Фільтруючий.
 4. Ручний насос.
 5. Очищувач повітря.
 6. Карбюратор.
 7. Паливний насос.
 8. Система випуску.
 9. Призупинення живлення. Еластичні опори цієї частини мотора складаються з гумованих амортизаторів, які носять на горіх. Останні встановлені на болтах, які вставляються в отвори кадру.

Двигун встановлений на основу з 4 болтами. Щоб регулювати відстань між шківами шківами, встановлюються кільця.

Рис. 1A - Призупинення силового блоку Бурана

Несправності на снігоході бурана

На рамці Бурана двигун з основою підручника фіксується в 4 балів. Еластична підвіска зменшує передачу вібрації, функціонуючого двигуна на кадрі та поштовхи, які з’являються під час руху.

Весняний прибережний спінінг -окуня, особливості тактики та вибору передач

Передача (привід)

Передача пристрою шасі снігохода Бурана -це два елементи: клинофорний тип варіатора та зворотна коробка типу ланцюга. CVT (рис. 2) -це передача клину з автоматичною зміною функціональних властивостей шківів (основних та світлодіодних) через відцентровий регулятор при зміні обертів двигуна та фістингової муфти при зміні стійкості до руху апарату.

Основні частини варіатора: провідне колесо тертя з ободом (шків) з відцентровим регулятором, який встановлюється на осі двигуна, і світлодіод з кулачковим зчепленням на головній валу зворотного коробки, а також пояса.

Колесо тертя, що ведеться з ободом, включає:

 • фіксований диск (ND) 21;
 • мобільний (PD) 1;
 • Тип повернення пружини 22;
 • Напівпрохненний (PF) 3.

Остання частина витягнутого шківа зберігається на осі з ключа грому 2. Під час роботи варіатора вкладиші 5 PF рухаються по верхній частині гвинта PD. Пружина розташована між двома деталями - половиною гучності та PD, і вона має попереднє натискання та скручування 120 градусів. Розщеплене кільце (RK) 28, яке встановлюється на осі з пружинним кільцем 29, є обмежувальною частиною, а саме, воно зупиняє рух PD до ND і одночасно є придатним до нерухомого пружинного кільця (ПК) 29, і наголос на ND, встановленому на Valu, використовуючи закуску 23, шайби (SH) 26, SH Control 25, Bolt 24. Між деталями 28 та 21 є регулюючі кільця 27, щоб отримати потрібний розмір керованого шківа. Для демонтажу ND є 3 нитки з ниткою.

Рис. 2 - CVT

Несправності на снігоході бурана

Рис.3A - Зворотна коробка

Несправності на снігоході бурана

Коробка з боксу (KR) снігохода призначена для передачі крутного моменту від головного валу до осей основних зірок гусениць, руху спини та розділення мотора з шасі з шасі.

Коробка (рис. 3a) Включає вали: господар для запуску руху зворотного механізму, механізму комутації та ланцюгової передачі, що включає передні та задні зірки, а також керований механізм натягу ланцюга та привідний ланцюг (загалом 98 посилання).

Контроль Киргизької Республіки виконується вручну, тобто привід, який складається з перемикача та ручки тяги, що з`єднує ручку разом із важелем механізму.

Ходова частина

Складається з гусениці та лиж. Ми детальніше проаналізуємо їх структуру:

 1. Переробка гусениць містить гусениці, вісь направляючого та провідного типу зі зірками та балансир роликів. Катерпіли встановлені таким чином, щоб прямий кут ґрунту спрямований вперед, оскільки вони розчавлюють сніг під собою, не захоплюючи його.
 2. Сталеві кронштейни, встановлені між вікнами, призначені для того, щоб точно ввести голову голови та зірок путівників. Їхати з випадаючими кронштейнами призводить до швидкого зносу зубів та гусениць через пошкодження та розрив перемичок між вікнами.

Рис. 4 - провідна вісь вісь

Несправності на снігоході бурана

Провідна вісь (рис. 4) Машина розташована перед рамою і включає сталевий порожнистий вал 5 з прикріпленими маточиками 4, 2 та зірками, встановленими між ними. Кожен з них може бути прикріплений до болтів та гайок маточиків. На кінцях вала є підшипники 10 та манжети 9. Між підтримкою валу та манжетою, стоп -кільцем 13.

Рис. 5 - Посібник

Несправності на снігоході бурана

Путівник (рис. 5) Містить повний вал 23 з маточками, прикріпленими до нього 22, 17, які розміщуються між частинами зірок 19, підшипники та манжети: стоп -кільце 12 та шайба 11 розташовані між манжетою та підшипником.

Змащення осей осей проводиться під час складання компонента та під час обслуговування через отвір у щоці балансира, яка закрита вилкою 13. Посібник вал розміщується у важливій частині рамки на балансирах 24.

Інші компоненти шасі:

 1. Лиж та її припинення. Рульове управління виготовляється з сталі, воно штамповане. У нижній частині гірськолижної сторони встановлено пробіг 16, який захищає його від зносу.
 2. Рульове управління. Він складається з інших компонентів: рульова колонка, поворотний важіль, шкворен, амортизатор.

Рульова колонка встановлюється через втулки, які виконують ковзаючі підшипники до стійки та коробки зі спеціальними кришками 13. Рульове колесо з`єднане кришкою та болтами з корпусом стовпчика.

Рамка

Є основою для встановлення кожного механізму та вузлів.

Основні компоненти справи:

 • кадр;
 • кожух;
 • місце;
 • капот;
 • Інструмент.

Рама -перевізник, він жорсткий і зварений. Елементи рами виготовлені з листа зі сталі. Жорсткість конструкції забезпечується рамкою куточків і труб. Рама виготовлена ​​з труби, витяжка склопластику закриває відділ, що складається з двигуна та передачі. З тієї сторони, де розташоване сидіння, двигун покритий кожухом та приладовою панеллю. Він встановив пристрої та елемент управління апаратом. Складне сидіння, призначене для 2 місць, розташоване на рамці на шарнірному шарнірі.

На задній половині кадру є вантажна платформа. На прохання споживача снігоходи бренду Buran додатково оснащені набором для встановлення лиж.

Механізми та пристрої управління

Розташування пристроїв управління показано в рисі. 6.

Картина. 6 - Керівні тіла

Несправності на снігоході бурана

Важіль гальм розташований зліва на кермі. При натисканні на важіль механізм гальм увімкнено, і при випуску важіль автоматично повертається до свого початкового стану. Уповільнення руху снігохода буде залежати від якості снігового покриву.

Увага! Швидке і часте гальмування пристрою, що рухається з високою швидкістю.

Перемикач елемента стоп-сигналу ручного гальма. Використовуючи важіль гальма, стрижень закриває контакти, в той час як увімкнено лампу стоп -сигналу, яка встановлюється на тлі спини. Після випуску важіль.

Інші контролі та механізми:

 • вимикач;
 • Перемикач елементів нагрівача для важеля (VSRG);
 • Перемикач запалювання (SP);
 • Нафтовий індикатор (названий на честь);
 • аварійний перемикач (AB);
 • спідометр;
 • Газовий важіль;
 • обмежувач для паркування;
 • кермо;
 • замок запалювання;
 • Стартерні ручки та передачі змін зворотної коробки;
 • важелі виправлень палива пристроїв карбюраторів;
 • скидання ручки щоденного лічильника;
 • ручка насоса;
 • Перемикач пошукової системи (необов`язково):
 • Розетка (за бажанням):
 • Диск накопичувач елементів карбюратора.

Увага! Фіксація гальма повинна здійснюватися з передачею зворотного поля.

Електричне обладнання

Пристрій снігоходів використовує комбіновану систему електронного обладнання (EO) з напругою 12 b-одного проводу для задньої лампи, для інших е-двох проводів.

Електронна система запалювання, яка працює з неконтактним методом, створюється різними виробниками:

 • Fsue "uapo", g. UFA;
 • ТОВ "компанія Flamz", G. Москва.

Систему запалювання повинна бути розміщена на транспорті лише в набори, коли використовується окремий елемент системи запалювання (за винятком пристрою маховика), пошкодження двигуна може виникнути.

Інші елементи електричного обладнання:

 • статор;
 • Фонд Магдіно;
 • ротор;
 • Котушка системи запалювання;
 • перемикач;
 • Порада для свічки;
 • свічка;
 • Електростартер;
 • Стартерна естафета;
 • ліхтар позаду;
 • запобіжник;
 • фара;
 • Перемикач стоп-сигналу;
 • регулятор напруги;
 • акумулятор;
 • електронна проводка;
 • Електронні знімні роз`єми.

За деякими модифікаціями Бурана встановлюється система з електричним блоком, яка після отримання інформації від датчиків на двигуні керує форсунками та котушками системи запалювання.

Статии на тема
LiveInternet