Снігохід yamaha viking 540

Лінійка 540 Yamaha Viking - результат регулярного поновлення та модернізації технологій. Японські розробники намагаються забезпечити хорошу якість та досягти простоти дизайну.

Офіційний веб -сайт Yamaha пропонує власникам дізнатись більше про снігохід, ознайомитися з посібником з експлуатації VK540V, дізнайтеся детальні характеристики та умови використання. Снігооблинок Yamaha Viking буде незамінним помічником, який впорається з вантажним транспортом, змаганнями в різних видах спорту.

Там, де людина не може пройти, снігохід Yamaha Viking VK 540 V буде більше, ніж проходити. Хороша здібностей для перехрестя, високоякісна контроль, поліпшена тяга. Ви можете придбати снігохід у компанії, яка є офіційним дилером продукції японського виробника в різних містах країни або у приватних осіб.

Снігохід отримав нові деталі: у підвісці є нові налаштування, зовнішній вигляд змінився. Для покращення чутливості контролю та ефективності руху виробники на снігохід Yamaha Viking 540 побудували двигун з великою потужністю, перебіг гідравлічного амортизатора спереду було змінено - він збільшується до 150 мм. Усі ці доповнення інтегровані в принципово нова версія снігохода Yamaha, яка гарантує ефективний захист пасажирів та водія. Ви можете уточнити ціну, умову покупки в кредиту в магазині на офіційному веб -сайті.

Viking 540 моделей та їх відмінні якості

Перший снігохід був випущений на початку вісімдесятих. Багато що змінилося на наш час, лише високий попит у країні не змінився.

З 1 до 11 років нашого століття модель Yamaha Viking 540 III була активно використана та вдосконалена. Пізніше, на 12 -му році, світ був представлений четвертою версією. Вже є великі пластикові лижі, нова задня підвіска, яка легко і просто регулюється. Був використаний новий ремінь варіатора, ресурс якого був значно збільшений.

Кілька років тому любителі гонок змогли насолодитися їздою на новій моделі Viking 540 4 покоління в камуфляжному дизайні. Усі одиниці мають функції, які використовувались на основі розробки останніх виробників.

Viking 540 моделей та їх відмінні якості

Таблиця модифікацій Yamaha Viking 540

МодельОпис
IIIЦя модель стане вірним помічником, вона сильна і гнучка, вдалося отримати хороший слід від користувачів. Працює 535 куба двостручного двигуна, потужністю 53 літри.З. Його охолодження є повітряним, а сам пристрій легкий порівняно з 4 аналогами ударів. Шасі з високою тривалістю, суспензія про акцію. Демпфування можна налаштувати, а також твердість пружини - це забезпечує плавний рух. Електронне стартер, м`яке сидіння, великий багажник, нагріті ручки - все це забезпечує комфорт.
IVМодель пропонує різні можливості, головна особливість - це зменшена вага, а також вдосконалений унікальний тип задньої підвіски. Ви можете змінити жорсткість, ступінь деформації пружин. Функція реверсування побудована, трансмісія має збільшення кількості передач. Великі лижі, зірки з зчепленням типу кручення, як і в іншій моделі, можуть сприяти покращенню маневренності. Шасі оснащене 12 дюйм. підвіска (вертикальна).
IV обмеженийМодель була вдосконалена, вона притаманна такими особливими ознаками: двигун високої потужності, система повітряного охолодження живлення, новітня підвіска, великі лижі, гусениці. 2-циліндровий двигун залишався від минулих модифікацій, але лижі стали ширшими та зручнішими, вони оснащені вдосконаленими ковзанами. Існує вбудована 2-крокова передача з високоякісною зворотною. Стовбур отримав велику фортецю та сидіння - зручність. Використовуються кроки високої якості. Найкращий захист надає вдосконаленому склянку від вітру.
Iv Tough ProМаксимальна надійність та оптимальні ціни притаманні цій моделі. Остання модифікація, яка з’явилася кілька років тому, призначена для використання в Росії. Особливості складних умов країни враховуються тут. Підготовлена ​​суміш нафти та бензину використовується для змащування, яка забезпечує високу якість при низьких температурах. Використання запуску в ручному режимі допомогло значно зменшити вагу (як зазначено в джерелі). Забезпечується легкий дизайн. Touch Pro, через нові вступи, 16 кілограмів простіше, ніж попередник. Таким чином, обробка, опір, мобільність, оперативні можливості транспорту покращилися. Остання модель має чудові споживчі якості.

Особливості

Yamaha 540, створений для роботи в екстремальних умовах, - крейсер у світі снігоходів. Оновлений пристрій є на чверть економічніше, ніж попередня версія, тоді як той самий надійний та зручний. Оригінальний дизайн кабіни значно покращує управління навіть у найскладніших місцях сніжної доріжки.

Снігомії Yamaha Viking є такими видами:

 • корисність;
 • турист;
 • гора;
 • спорт.

Посібник для роботи

Ці машини мають двигуни в середньому 40 л/с, гусениці довгі і широкі, причепи та багажник. Спорт може прискорити до 200 км/год.

Снігохід має індивідуальні характеристики:

 1. Задня підвіска, відповідальна за зручність.
 2. Великі ширину гусениці, зірка, оснащена гачком.
 3. Простота з щоденним використанням.
 4. Привабливість зовнішніх показників.

Передня підвіска

Yamaha VK540V має передню підвіску з телескопічними високими стійками, розробленими для тривалого терміну служби.

Система TSS оснащена невеликою кількістю елементів, вона витривала, добре захищена і проста: немає великих важелів, складних сполук, амортизаторів (наповнених газом) пружинами. З широкими лижами TSS робить снігохід VK540V, контрольованим у глибокому снігу та на галявині.

Гусениця

Як це має бути на цьому експедиційному снігоході, модель VK540V має гусеницю Widetrack Cobra, ширина якої - 500 мм. Універсальна висота - 38 мм, щоб впевнено рухатися по глибокому сніговому покриву та жорстких доріжках.

Задня підвіска

Ця система перевіряється часом і високим пробігом. Дизайн пропонує 2 амортизатори, наповнені газом, які працюють незалежно від одного.

При необхідності підвіска снігохода може бути швидко налаштована на натискання на кінчики - регулятор. Під час руху в глибокому снігу кінці путівників починають підніматися, полегшуючи рух.

Три -швидкість передачі

На снігоході встановлюється 3-ступінчаста передача, яка має різні передачі: високі, низькі, зворотні. Це дозволяє керувати пристроєм для швидкого руху, буксирування важких вантажів. Перемикання виконується важелем, встановленим на консолі, і відбувається легко і обережно.

Легендарний двигун

Снігохід обладнаний двигуном високої якості, модифікованим та вдосконаленим, повітряним типом охолодження. Система живлення включає японський карбюратор з функцією нагріву, яка забезпечує миттєву реакцію двигуна на рух тригера.

У моделі VK540V найновіша система мастильних матеріалів Autolube, яка автоматично постачає олію для входу, дешевша і чистіша, ніж суміш палива та масла. Модель також отримала генератор великої потужності, його продуктивності достатньо для освітлювального обладнання та додаткових аксесуарів для роботи.

Посібник для роботи

Перед тим, як запустити двигун, слід увімкнути гальмо для паркування, щоб запобігти перегріву гальмівного диска. Ви не повинні дозволяти нікому бути за машиною на початку руху, перевіряючи пристрій, регулюючи.

Увага! Будьте обережні під час лікування палива - воно може запалити. Ви не можете додати бензин з функціонуючою або киплячою водою. Працюючи двигуном, вам потрібно дозволити йому трохи охолонути. Паливо повинно зберігатися в каністрі.

Посібник з експлуатації призначає власників машини для використання захисного обладнання: надягайте відповідний шолом, захистіть обличчя щитом або окулярами. Вам також потрібні костюм, черевики та рукавички, які не обмежують пальці при русі під час роботи з елементами управління.

Експлуатація:

 1. Не вмикайте двигун у гаражі в кімнаті, за винятком справи, коли вам потрібно закатати снігохід у будівлю або взяти його на вулицю. Відкрийте двері назовні.
 2. Під час руху потрібно бути обережним, під сніговим покривом може бути різні предмети, які не видно. Щоб запобігти небезпеці, вам потрібно залишитися вздовж рулової колії. Після відходження від нього вони рухаються повільно і обережно. Під час удару по каменю чи іншими перешкодами може виникнути травми.
 3. Поверхня льоду або сніжна (від густого снігу) може збільшити відстань від гальмування. Майте на увазі, вам потрібно заздалегідь спланувати зупинку, сповільнюйтесь заздалегідь. Найкращий спосіб гальмування на поверхнях - це звільнити важіль дросельної заслінки та натиснути гальмо якомога плавніше.
 4. Снігохід підходить лише для переміщення сніговою покривом або поверхнею льоду. Не слід проїхати машину через бруд, пісок, траву чи каміння, це пошкодить пристрій.
 5. Важливо намагатися не наткнутися на кірку льоду, брудного снігу, піску, щоб не було пошкодження транспорту чи зносу лиж, гусениць, зірок.
 6. Під час налаштування в дорозі рекомендується йти не одним, а в парі.

Технічне обслуговування та зберігання

 1. Поклавши снігохід у бік, для технічного обслуговування рекомендується застосувати спеціальну підтримку, щоб вона знаходилася в рівномірному (горизонтальному) положенні і бути сильним.
 2. Удосконалення дизайну снігоходів, до яких не узгоджується з Yamaha, або демонтаж оригінального обладнання може спричинити пристрій не безпечно використовувати та призвести до травм. Вносячи зміни в дизайн, експлуатація снігохода буде незаконною.
 3. Забороняється зберігати снігохід із заповненим паливом у кімнаті, в якій є можливі джерела тепла: водонагрівачі та кімнати, полум`я, сушарка для одягу. Перш ніж поставити пристрій для зберігання, потрібно дозволити двигуну повністю охолонути.
 4. Встановлюючи апарат для тривалого зберігання, вони дотримуються інструкцій, наведених у категорії "зберігання" посібника з експлуатації.
 5. Якщо необхідно, необхідно оновити або замінити наклейку, встановлену на корпусі обладнання.

Стандартний та аварійний запуск двигуна

Перш ніж запустити, рекомендується знову ознайомитись із правилами безпеку, переконайтеся, що паркувальне гальмо увімкнено.

Примітка. Переконайтесь, що перемикач живлення розташований у піднятому положенні.

Принцип запуску:

 • По -перше, підніміть важіль паливної суміші і відкрийте ціле, якщо двигун холодний або наполовину, щоб розігріти живлення.
 • Закрийте елемент, якщо прийнято рішення про запуск нагрітого двигуна, поверніть основний перемикач у стартовий стан, відпустіть перемикач і перемістіть важіль суміші в суміш у положення, яке відкрито половина.
 • Розігріти блок живлення, поки він не перестане працювати з перервами або стабільно працюватиме під час повернення важеля суміші в режим «закритої» в режимі.

Надзвичайна ситуація, починаючи так:

 • Не впевнені у важелі збагачення суміші при запуску холодної одиниці;
 • Відкрити ½, щоб зігрітися;
 • Закрийте під час запуску нагрітого пристрою.

Перетворіть основний перемикач у режим "увімкнення" і поступово потягніть стартер, поки не почнеться опір, продовжуйте тягнути зусиллями. Після запуску електроенергії важіль збагачення суміші повинен бути перенесений у стан половини. Розігріти двигун, щоб перебоїти або поки він не зупинився при поверненні важеля у закрите положення.

Біг

Важливим етапом використання снігохода є стадія пробігу. Не піддайте обладнання для надмірного навантаження на 10 годин використання або 200 км пробігу. Не потрібно тривати демпфер у відкритому стані. Важливо уникати перевантажень: надмірна потужність при переміщенні мокрого снігу. Якщо в режимі роботи машини є порушення, вам потрібно звернутися до фахівця компанії Yamaha.

Примітка. Для правильного запуску -в живлення, коли резервуар спочатку заправляє, потрібно налити суміш бензину з маслом із цим співвідношенням 50: 1. Наприклад: 10 літрів бензину на 200 мілілітрів нафти дорівнює співвідношенню компонентів 50: 1.

Важливо звернути увагу на інформацію, зазначену в керівництві, прочитайте всі нотатки про наклейки у випадку снігохода.

Тренування водіння

Перед поїздкою слід проводити чек. Трохи часу, витраченого на контроль над обладнанням, буде винагороджено безпекою та якістю продукту. Завжди рекомендується носити відповідний одяг, який не тільки дозволить замерзати, але й захищати від травм у надзвичайному положенні.

Важливо почати їхати на Yamaha 540 з низькою швидкістю, навіть якщо у водія є досвід. Рекомендується перейти на високу швидкість після вивчення всіх особливостей управління машиною та його характеристиками.

Обережно! Завжди тримайтеся на дві рульові руки. Не потрібно видаляти ноги і прискорюватись до високої швидкості, поки пристрій снігохода та його управління добре не вивчаються.

Водіння

Yamaha - транспорт, під час якого водій повинен діяти активніше. Під час керування снігоходом та маневруванням положення водія має більшу важливість, здатність підтримувати рівновагу. Навичка управління набувається майже та поступово, тому перед тим, як робити складні маневри, вам потрібно добре освоїти техніку.

Керування снігоходом - це захоплююче заняття, яке надає великого задоволення протягом тривалого періоду. Але для цього рекомендується ознайомитися з управлінням снігоходом більш детально, щоб досягти безпечного рівня майстерності. Перед початком роботи рекомендується ретельно прочитати керівництво.

Початківці почати знайомство з снігоходом краще на широкій поверхні. Важливо переконатися, що немає перешкод та руху решти транспорту. Перед тим, як їхати по складних дорогах, вони вивчають контроль над демпфером та гальмом, а також освоїти техніку поворотів.

Технічні характеристики

Перш ніж купувати снігохід, рекомендується ознайомити себе з його технічними характеристиками:

 1. Двигун: 2-подібний об`єм 535 кубічних метрів.см.
 2. Дво -циліндрові балони
 3. Охолодження - осьовий вентилятор.Діаметр 73x64 мм.
 4. Система палива-це площина з 2-ю інструментами опалення.
 5. Зчеплення та передача: передача з високою передачею/опусканням та зворотним варіатором.
 6. Завантаження системи-Petal-клапан.
 7. Запалювання електронне.
 8. Випуск - глушник із пристроєм резонатора.
 9. Гальмівна система - диск.
 10. Ємність резервуара 44 л.
 11. Висота 1,43 тис. мм.
 12. Довжина в цілому становить 3,05 тис. мм.
 13. Загальна ширина 1190 мм.
 14. Доріжка - 940 мм.

Снігохід Yamaha вбудований у фарі вдосконаленої потужності з 2 лампами: головне світло добре підходить для загального дизайну і забезпечує чудову видимість у темряві. Пристрій має підйомне сидіння, що приховує багажник, який може влаштувати невеликий набір різних інструментів, необхідних для роботи, є місце для транспортування необхідних речей у дорозі.

Зручне сидіння автомобіля вище, ніж попереднє, що збільшує комфорт, особливо на зламаній дорозі. Пасажирська частина тієї ж висоти, що і водій, тому довга поїздка стане комфортним відпочинком.

Особливості управління

Однією з важливих характеристик утилітарних снігоходів Yamaha VK540 є легкість управління. Навчіться їздити на снігоході VK540 відносно просто для тих, хто вже мав справу з обладнанням для мотоциклів. Пристрій має зручне розташування кожного елемента управління, на панелі відображається бажана інформація. Ще одна характеристика для утилітарних снігоходів - це тяга, яка дозволяє буксирувати завантажені причепи. Yamaha VK540, і в цій проблемі було на рівні: модель оснащена потужним живленням та коробкою передач зі зменшеною передачею.

Маючи всі функції, характерні для утилітаторів, модель VK540 відрізняється оригінальними характеристиками. Як і будь -яка техніка Yamaha, радує власників з якістю та зібранням, відносно невеликою вагою - 291 кг, для всіх моделей снігоходів утилітарного типу це найкраще значення. Невелика вага гарантує маневреність снігохода для складних лісів.

Скільки коштує

Уточніть, наскільки снігохід Yamaha Viking 540 витрат і ціни на запчастини можуть бути на офіційному веб -сайті дилерів. Ви дізнаєтесь більше інформації про придбання снігохода на кредит, залишаючи заявку на тестовий драйв. Експерти проконсультують клієнтів безкоштовно щодо проблем, які стосуються придбання нової моделі VK540V.

Вартість моделей:

 • IV - 400 тисяч;
 • IV - 350 тисяч;
 • III - 300 тисяч;

Yamaha Viking 540 E 1994 випуску коштує 240 тис. рублети.

Статии на тема
LiveInternet