Всесвітній транспортний засіб sherp allerrain

Спочатку транспортний засіб All -Terrain був задуманий як дуже надійний, витривалий і не найдорожчий модель, доступна не тільки для еліти. Можна сказати, що дизайнер досяг успіху. Sherp легко транспортується без використання спеціального обладнання до місця роботи, більшість інших транспортних засобів для всіх переворотів доведеться буксирувати на важкому причепі за допомогою вантажівки або трактора. Це зручно і вже доступно для мешканця міста. Правда, ціна самого транспортного засобу All -Terrain виглядає дещо завищеною, якщо ви оціните вартість його макета.

Можна назвати ряд інших транспортних засобів, які набагато складніше виготовити, і дорожче за вартістю, але вони дешевші на ринку, ніж SHERP. Наприклад, "Forester", "Junta", "Husky". Усі вони мають основну відмінність від SHERP - вони керуються за допомогою стандартного автомобільного керма. Така система, звичайно, більше знайома звичайному водієві, ніж контроль тракторів. Однак у нього є багато недоліків - складніше у виробництві, більше радіус повороту, менше можливостей для водія, коли проходять складні райони.

Я мушу визнати, що, рухаючись по голій асфальту, такі машини матимуть трохи менше ув`язнення захисників. І максимальна швидкість того ж "хунти" - краще - до 70. Однак ви повинні заплатити за цей найгірший хрест. Тим. Для цього є машина. На сьогоднішній день у Шерпа немає серйозних конкурентів у своєму класі, виробленому в Росії та Україні, а також продається за кордоном у Канаді. Його високу ціну можна вважати не плату за виготовлення транспортного засобу All -Terrain, а платіж за початкову ідею та концепцію, яка дозволила йому робити те, що він міг.

Зустріч: Шерп

Існує багато видів транспорту, якими користуються мисливці та рибалки. Весь транспортний засіб Sherp - Пропозиція спеціально для них. Це досить легко керувати, має просто феноменальні здібності для перехрестя і є дуже невибагливою в експлуатації та обслуговуванні.

Зустріч: Шерп

Він народився в 2015 році, і був оголошений трохи раніше. Це досить молода модель, яка зосереджена не на спеціальних службах, розвідувальних підприємствах чи військах, а спеціально створена для комфортного відпочинку міських та сільських жителів у віддалених кутах країни. Головний дизайнер транспортного засобу All -Terrain -Олексій Гаргашян. Він працював над ним більше трьох років, як наслідок, народилася модель, яка має надійність та зручність.

Назва транспортного засобу All -Terrain, Шерп, має витоки підніжжя Евересту. Шерпи - це нація, яка живе біля цієї гори.

За невелику плату вони надають послуги туристам, які піднімаються, готові здійснити багаж, надати послуги диригента. Багато людей, які похвалилися тим, що вони завоювали цей пік, також забувають сказати, що їх майже привозили в руки. Таким чином, Олексей Гаргашян підкреслює мету цього автомобіля - робочий коник, який є невибагливим і здатним доставити навіть недосвідченого водія туди, де він повинен вийти з будь -якої ями.

Всесвітній транспортний засіб амфібії

Тіло і макет

Як завжди, транспортний засіб All -Terrain має колісну схему з усіма провідними колесами. Оскільки цей автомобіль досить компактний і призначений для невеликої кількості пасажирів та багажу, він має лише чотири колеса. Тіло - водонепроникна коробка, що складається з двох частин - верхньої та нижньої. Нижня частина насправді є човном і здатна залишатися на плаву навіть на опущених колесах. Він містить основні вузли транспортного засобу All -Trestrain.

Попереду і ззаду нижньої частини - двері для входу та виходу. У них є герметичний ущільнювач, багато невеликих функцій, які дозволяють їм зручно використовувати. Внизу є також утримання, в якому можна поставити інструмент для технічного обслуговування та ремонту, багажу, гармати, стрижнів та іншого багажу. Сам дно не має виступаючих деталей, що дозволяє всім транспортному засобу спокійно повзати по животу на камені, скручене арматура, корчі, колоди. Він був виготовлений з в`язкої броні сталі шведського виробництва, майже неможливо розірвати його з чимось.

Верхня частина тіла сучасних моделей виготовлена ​​з алюмінію, перш ніж були моделі з іншого матеріалу. Усі деталі, що контактують із зовнішнім світом, поєднуються з гальванічним цинковим покриттям, а не з горезвісним "гальвануванням", як це відбувається на більшості серійних автомобілів. Це означає, що життя тіла без серйозної корозії буде більше десяти років.

Усі транспортного засобу в передній частині є кабіна, яка є частиною кабіни. Немає капота, і це дуже добре! Є чудовий огляд безпосередньо з кабіни, що дозволяє оцінити ситуацію прямо під колесами. Щоб захистити від ударів, транспортний засіб All -Terrain попереду і ззаду має сильний зварений бампер, який працює як кенгуру. Тим самим, можливість пошкодження тіла при вступі до перешкод практично виключається. На бамперах є бамс для прикріплення кабелю лебідки, подібне.

У кабіні є два повні спальні місця. Ви можете спати на сидіннях, які розташовані уздовж боків, або на спеціальних рулонах, які включені до завершення транспортного засобу All -Terrain. Сидіння викладені на рулонах, і утворюється дуже просторе додаткове спальне місце для двох людей. Ті ж рулони можуть служити сидячими місцями. Загалом четверо людей можуть спати в салоні всіх транспортних засобів.

Усі транспортного засобу All -Trestrain має досить великі окуляри: лобове скло, бічні окуляри - від триплексного, заднього скла - від полікарбонату. Спереду і ззаду - склоочисники. Ці окуляри можна підняти та вийти з транспортного засобу All -Terrain без відкриття дверей. На даху і позаду є також надзвичайні люки, однак вони навряд чи їх використовуватимуть, враховуючи хороші здібності та незрозумілість.

Колеса транспортного засобу All -Terrain величезні, з регульованим тиском. Це головна особливість цієї машини - пневмоцикримінального типу суспензії. Тиск подається на всі чотири колеса і на кожному, залежно від навантаження на колесо, він може бути різним.

Його також можна відрегулювати вручну з кабіни, тим самим збільшуючи прохідність через потреби водія. Якщо необхідно, його можна повністю заблокувати. Транспортний засіб All -Trestrain показав, що він здатний залишити болото, плавати і подолати перешкоди, коли у нього немає двох задніх коліс. Тобто, якщо вони розірвані або просто відпали, Шерп буде продовжувати рухатися і повернути пасажирів додому.

Згідно з офіційною державною класифікацією Росії, земноводневий транспортний засіб-це клас SHERP належить до класу світлих тракторів. Для його водіння вам потрібно дістати тракторного водія-машинного водія в Ростекнадзорі для трактора класу A2. Керівництво дуже схоже на управління тракторами, однак тут немає керма - зліва від водія розташовані два важелі, які регулюють обертання правих та лівих коліс. У зв`язку з цим він дещо схожий на гусеничний трактор. Однак ви звикаєте до цього типу дуже швидко, і для всього транспортного засобу з такою передачею це набагато зручніше. Шерпа має загальні фари, а також основні фари близького та високого світла. Вони досить яскраві, потужні і забезпечують комфортний рух вночі, у туману, хурті та інших складних погодних умовах.

Можливості всього транспортного засобу

Як уже згадувалося, Sherp-це всесвітній транспортний засіб. Він може рухатися туди, де людина не могла пройти, наприклад, на тонкому льоду або болотному квогу, зайти в глибокий сніг і не падати. Все це завдяки зниженому специфічному тиску на землю. Завдяки великому діаметрі коліс, він легко піднімається на крутий крок у висоту 100 см. Шаблон протектора відіграє цю велику роль. Він виготовляється з поперечних ламелів, з якими він веслував під час руху по воді. Вони можуть буквально чіплятися до ґрунту як кігті при русі.

Максимальний кут підйому - 35 градусів. Це досить багато для прикладу, в BTR-80 це лише 30. Однак справжній може дещо відрізнятися від природи ґрунту. На снігу, піску або слизькій глині ​​цей показник у всіх способах транспорту недооцінюється. Дуже корисна особливість для рибалок - транспортний засіб для всього, може піднятися на лід! Наприклад, є болоти, які практично не замерзають взимку. Неможливо пройти через них на більшості існуючих транспортних засобів. Шерп легко пройде через таку квот, незважаючи на кірку льоду, яка постійно заважатиме колесам, легко дістанеться на поверхню льоду, якщо не вдалося в Поромуді. Не всі машини можуть!

Підйомна ємність всього транспортного засобу -1000 кілограмів, це з власною масою 1300. Він легко демонструє всі свої можливості з цим навантаженням. І коли цього не потрібно, крім того, він може легко буксирувати причіп однієї і тієї ж маси. Такі бігові та енергетичні характеристики роблять його чудовим конем для рибалки, мисливця та туриста. До речі, він може обернутися буквально на місці, що робить його хорошим вершником у лісі серед дерев, які вам доведеться обійти.

Ще одна з особливостей транспортного засобу All -Terrain -це великий обсяг палива, який він може взяти з собою в дорозі. Окрім головного резервуара, потужністю понад 50 літрів, на кожному колесі є можливість встановити додатковий резервуар. Ще 56 літрів палива піднімаються в нього. Всього - понад 250 літрів дизельного палива, яке забезпечить не тільки роботу двигуна, але й нагрівання, а також експлуатацію внутрішніх електричних пристроїв, підключених до мережі ON -Board, комп`ютерне обладнання. До речі, нагрівання Шерпи є дизельним, можна увімкнути дизельну плиту, яка дасть тепло навіть у найжахливішому морозі. Взимку можна їздити з відкритими вікнами.

Завершити та ціни

Технічні характеристики

  • Розміри: довжина 3400, ширина 2520, висота 2520;
  • Паливо - дизель, двигун японських фірм -куботи, чотири циліндри, дуже тихо;
  • Потужність двигуна - 44.3;
  • Ручний хід незалежний;
  • Максимальна швидкість - 45 кілометрів на годину;
  • Швидкість мінімальна - 1.5 кілометрів на годину;
  • Дорожній зазор 60 см;
  • Шини - беззвучний, низький тиск, 1600x600x25;
  • Кількість передач - 5 передня і одна спина;
  • Споживання палива-2-4 літри на годину.

Потужність всього транспортного засобу, на перший погляд, недостатня. Однак це оманливе враження, оскільки його завдання не прискорити п’ять секунд до двохсот, де потрібна велика влада, і забезпечити хороший крутний момент в умовах поза дорогою. І він справляється з цим ідеально. Його споживання палива дуже мало для автомобілів подібного класу і навіть порівнювати з транспортними засобами високої прохідності.

Передача та призупинення

Як і у багатьох транспортних засобів Олексій Гарашян, насправді тут використовується оригінальна схема революційної передачі та підвіска, яку рідко можна побачити на інших машинах. SHERP має передачу в ланцюговому передачі. Так, так, у нього є кілька ланцюгових програм, які передають крутний момент від головного валу, який пов`язаний з контролем, з колесами. Така схема є більш характерною для гусеничних тракторів, однак, транспортний засіб для всього -це не зовсім машина, чи це так?

Важливим вузлом передачі є управління. Він проводиться як машини для гусениць, використовуючи два важелі. Основний вал, пов`язаний з крутним моментом передачі двигуна до зчеплення тертя, через який зрадили вали, які зрадили з лівого та правого боку.

Фріцкіон - це контрольована, ліва та права половина управління від кабіни водія за допомогою важелів, як трактор гусениць. Вони розташовані зліва від водія, і легко впоратися з ними однією рукою. Така схема частково виконує диференціальні функції, але є більше можливостей для вручну відрегулювати рух машини, вибираючи правильний режим руху та силу з тієї чи іншої сторони. Звичайно, для цього знадобиться певна кваліфікація від водія, здатність відчути машину та знати, як він поводиться на певних типах ґрунтів.

Шерп суспензія гідропневматична. Повітряний насос накачує повітря в шинах. Тиск там невеликий, тому його потужності достатньо, щоб піти на розбите колесо з отвором діаметром до 3-5 см. Тиск у всіх чотирьох колесах регулюється спеціальним пристроєм, який автоматично розподіляє його між шинами. При необхідності цей процес може бути відрегульований, щоб послабити тиск у деяких шинах та збільшити в інших. Наприклад, це допомагає, коли необхідно збільшити площу опори на деяке колесо, щоб вийти з ями, або, навпаки, збільшити її еластичність.

Завдяки шинам низького тиску ви можете позбутися такої речі, як джерела. Тут вони не потрібні, тому що повітряні камери амортизують рух машини. Цього достатньо навіть проходити через валуни з досить пристойною швидкістю або через сміття та хребти до лісу. З недоліків цього макета слід визнати, що зношування шин під час роботи на асфальті та твердих ґрунтах залишається збільшеним. Власники Патріотів знайомі з диференціальним блокуванням, але там його можна вимкнути на шосе, і Шерп неможливий. Ось чому транспортний засіб All -Terrain у максимальній конфігурації має причіп, з яким його можна буксирувати в потрібне місце автомобілем, а потім - рухатися з причепа і рухатися по дорогах.

Всесвітній транспортний засіб амфібії

Основна особливість Шерпа полягає в тому, що він здатний рухатися навколо води. Його швидкість плавання не надто висока - лише 6 км/год. Однак цього цілком достатньо, щоб подолати Ford. Машина добре контролюється у воді через те, що швидкість обертання коліс зліва та праворуч може бути відрегульована за допомогою важелів. Ця особливість його допоможе туристам, які подорожують глухими місцями.

Як відомо, найпростіше їхати по річках - немає необхідності проходити через лісові джунглі, а маршрут руху може бути відносно легко виміряти та визначити на карті, просто дивлячись на русло річки. Однак під час руху часто доводиться мати справу з тим, що трафік вздовж берега не може бути здійснено, або вам доведеться перейти річку на інший бік. Переміщення водного транспорту в таких місцях зручно лише вниз за течією. Шерп залишається. З ним ви можете обидва йти вздовж берега річки і перейти його без підготовки. І навіть якщо транспортний засіб All -Terrain зазнав струму, водій завжди має можливість відрегулювати положення у воді та дістатися до потрібної точки.

На болотах та льоду

Звичайно, найбільш рибалки та мисливці зацікавлені у можливості переїхати на транспортний засіб All -Terrain у заболочених районах. Ми можемо з упевненістю сказати - він здатний поїхати туди, куди навіть людина не пройде. Його тиск на ґрунт можна послабити, опустивши шини, і він легко пройде через колишню квоту. Він зробить те саме на тонкому льоду для свого руху, є достатня товщина 4-5 см. Багато болотів взимку взимку взимку взимку не замерзають через біологічні процеси, і туди неможливо поїхати без Шерпа.

Цей транспортний засіб, який весь реєстрація, здатний не тільки плавати в норі, але й вийти з нього. Регулювання крутного моменту на колесах, їх накачування, швидкість обертання, ви можете піднятися на тонкий лід, не зламавши його. Якщо це не вдасться, ви можете просто зламати його на сайт, де він товстіший і виконати план. Справжній міні-шар!

Автор статті дуже любить подорожувати взимку для риболовлі щуки. Це трапляється на одному болоті. Влітку є болотисті береги, і дуже важко дістатися до води. Але взимку він замерзає, і ви можете мати хороший забою щуки на балансирі та вентиляції. На такому транспортному засобі All -Terrain ви можете ловити рибу як взимку, так і влітку. Місця там дуже тихі, усамітнені, а відпочинок - це задоволення. Щасливі власники такої машини можуть дозволити собі це в будь -який час року.

Завершити та ціни

Незважаючи на те, що дизайн самого транспортного засобу All -Terrain досить простий, це зовсім не складно або дорогі деталі, це коштує багато - близько 100 000 доларів. Це ціна хорошої квартири в передмісті Москви або хороший котедж у селі в тому ж місці. Тому він не доступний для всіх. Багато хто каже, що саме така мета досягається високою ціною - так що лише обрані ними володіли і могли похвалитися іншими.

У загальній штату та шерп-Пікапі є дві моделі цього всесвітнього транспортного засобу.

Всесвітній транспортний засіб sherp allerrain

Ви можете придбати автомобільний причіп для транспортного засобу All Terrain, на якому його легко транспортувати, зчепивши пасажирський автомобіль до шапки, заряджений причіп для самого транспортного засобу, що може служити човном і трейлер, різні набори ковтків та багато інших речей. Шерп відрізняється від Шерпа Пікапа тим, що перший має монолітне тіло, друге - знімна спина кабіни. Як результат, його можна перемістити на великому вантажі, який не вписується в кабіну через двері.

Статии на тема
LiveInternet