Снігомізи бренду lynx

Лінкс був вироблений в Росії, і на даний момент ви можете придбати новий, але лише у приватних торговців. Рекомендується дізнатися більше про нього, перш ніж купувати, зокрема, про те, як правильно його керувати.

Lynx - це цілий ряд снігоходів, який вироблявся організацією Bashkir Motorbandering у місті UFA з 1991 року. Кілька років тому випуск снігохода було припинено, тим самим виробництво снігоходів "рибалк" було зменшено.

Пристрій може подолати великі відстані на снігу. Він виводить санки з вантажом до 250 кілограмів, і його можна використовувати для відпочинку або вилучення при температурі до -40 градусів.

Перш ніж запустити, вам потрібно перевірити роботу пристрою, а саме важелі управління газом та гальмо, а потім поставити машину на паркувальне гальмо.

Шнур пристрою для швидкої зупинки живлення повинен бути прикріплений до одягу. Після запуску двигуна відключіть замок для паркування гальма. Під час роботи:

 • Заборонено перевантажувати пристрій, оскільки це призводить до виходу з нормального стану пояса варіаторів, гусениць та елементів підвіски, шасі та двигуна.
 • Неможливо працювати живленням при великих обертів без навантажень, які можуть з’явитися при розрив пояс, катування в глибокому снігу.
 • Потрібно підготувати паливну суміш в окрему посудину в теплі у відповідності з запитами безпеки.
 • Важливо провести снігохід на снігоході щонайменше 300 км зі швидкістю не вище 45 км/год, без додаткового вантажу (пасажира). Це рекомендується під час бігу -в іноді розповсюджувати транспорт до 60 км/год.
 • Іноді важливо подвоїти якість свічок, що немає спалювання електродів та збереження зазору між ними.

Зворотні бігуни можуть здійснюватися лише під час руху снігохода зі швидкістю, щоб виключити появу керма пристрою.

Підготовка до робочого стану

Після розпакування транспорту потрібно виконати такі дії:

 • встановити бігунів;
 • Прикріпіть захисний козирок до капота;
 • Розгорніть кермо.

Щоб прикріпити лижі до стелажів, потрібно покласти підтримку під передню половину снігохода, що надійно підтримуватиме пристрій на висоті, придатній для залучення під стійку лиж.

Надайте акумулятор у робочий стан, враховуючи інформацію з інструкцій з експлуатації. Встановіть акумулятор на місці та підключіть відповідні кінчики дроту до клем.

Зберігання акумуляторів: Вимкніть та зніміть джерело живлення та перед встановленням для зберігання, зарядки, перевірте рівень електроліту та його щільність.

АЗС палива

Паливо для двигуна включає бензин та нафту в пропорції, яку показує керівництво.

Потрібно приготувати суміш у чистому контейнері в послідовності:

 1. Налийте половину бензину та об`єму нафти (точні пропорції моделі та інструкцій), а потім змішайте.
 2. Додайте залишкову частину бензину і знову перемішайте.
 3. Використовуючи лійку з фільтруючим елементом, налийте суміш з паливом з посудини на бак.

Важливо усунути проникнення води в бак. Паливо слід відфільтрувати через замшевий фільтр. В кінці процесу фільтрації, трясеться і висушено. В кінці процедури кришка покладається на шию танка.

Запуск двигуна

По -перше, перевірте роботу важеля управління дроселем і поверніть двигун, плавно витягуючи рукоятку для стартера пару разів, коли запалювання відключається. Після цього поставте швидку зупинку, щоб надіти сферу, і розтягніть кнопку до робочого стану, поверніть ключ праворуч до виправлення. Шнур повинен бути підключений до одягу карабіну.

Щоб полегшити запуск при температурі нижче -25 градусів, потрібно повернути ручку коректора палива вгору, і після розігрівання двигуна повернутися до початкового стану. При запуску двигуна фара потрібно вимкнути.

Двигун увімкнено при температурі 30 і нижче, вам потрібно виробляти таким чином:

 • Поверніть свічки-
 • чистий-
 • Готуйте на аркуші металу з пайкою-
 • Налийте 10 мл очищених бензинових циліндрів-
 • Встановіть свічки та увімкніть двигун.

Починаючи ручний стартер, вам потрібно плавно витягнути ручку, поки не буде відчути опір, а потім різко потягнути її, повернути ручку до початкового стану, тримаючи рукою. Якщо запуск не відбулося, тоді вилийте бензин у карбюратор і повторіть.

Заборонено виходити, коли кнопка та пристрої для швидкої зупинки двигуна не вмикаються. Щоб терміново зупинити живлення, вам потрібно вимкнути систему запалювання кнопкою.

Модельний ряд

Він включає такі моделі:

 • 119;
 • 440;
 • 500;
 • Спорт 121.

МодельПереваги і недоліки
119Серед Позитивні якості Можна відзначити зручне положення керма: воно не застосовується до колін навіть у виконанні маневрів і входить у небезпечні повороти.

СередЯкості фортуїну Ця модифікація є наступним: невеликий руховий ресурс та гідне споживання палива.

МодельПереваги і недоліки440Серед Позитивні якості Lynx 400 Зверніть увагу на наступне: невибагливість, висока швидкість, низьке споживання, наявність лобового скла, потужна потужність, невелика вартість відносно подібних моделей, нагрівання ручок, місткість стовбура спини, наявність пристроїв: спідометр та тахометр.

Серед Негативні якості Lynx 440: знос свічок, проблема в роботі клапанів та карбюраторів.

МодельПереваги і недоліки500профі: Наявність нагрівання- надійна конструкція, наявність усіх запасних частин у загальнодоступному домені є високим рівнем складання.

Негативні якості: Проблеми з ланцюжком коробки передач.

МодельПереваги і недоліки121Катерпілар має спорт 121 Висока бічна стабільність, Його форма забезпечує ідеальне поєднання оптимальних якостей швидкості, покращеної керованості та показників безпеки.

Мінуси: Виходять підвіска та двигун, що виходить з ладу, ремінь радіатора та гусениці швидко зношуються.

119

Модель Lynx 119 належить до класу туристичних транспортних засобів. Він має потужний двигун і високий рівень надійності структури, маневреність.

Пристрій оснащений двостразним живленням із системою охолодження повітряного примусу. Двигун цього транспортного засобу з урахуванням екологічного стандарту палива євро-3. Максимальна швидкість - 90 км/год. Інформаційна панель відображає лише два параметри: спідометр-датчик рівня бензину.

440

Механізм гусениця машини виготовлений з гумового матеріалу та оснащений стрижнями, що допоможе збільшити період його використання.

4-х такт живлення охолоджується проникненням у сніжну пристрій. Якщо ви довго їдете навколо території з невеликою кількістю снігу, може відбутися перегрівання двигуна.

500

Снігохід обладнаний коробкою передач з 6 передачами, встановлюється потужний двостак. Транспортний засіб здатний буксирувати причіп, маса якого не перевищує 250 кг.

Тут встановлено двигун у японського виробника, двигун здійснюється відповідно до міжнародного екологічного стандарту євро-3. Пристрій гусениця виготовлений з гуми та тканини та оснащений армованим стрижнем.

Система запуску працює від електричного стартера, що допомагає запустити пристрій навіть при низьких температурах.

Цей снігохід був випущений у кількох версіях (модифікації).

Ми пропонуємо познайомитися з ними:

 1. 500+. Ця версія представлена ​​у вигляді туристичної машини, але не працює. Він використовує гусеничну стрічку, ширина якої становить 500 мм - це забезпечує хорошу хрестову здатність на різних поверхнях. В основній конфігурації для цієї модифікації є електричний стартер.
 2. 500 м. Цей апарат - це основна версія з модернізованою передньою частиною, замішання старого карбюратора, карбюратор був встановлений за допомогою 1 -ї камери виробництва типу Mikuni. Основна конфігурація цієї модифікації включає електричний стартер.
 3. 500 Мп. Ця модифікація має вдосконалену капюшон і один карбюратор. У цій версії була встановлена ​​коробка передач коробки передач. Зовні пристрій повністю ідентичний минулому модифікації. Основне обладнання для модифікації 500 Мп включає електричний стартер.

Тепер "Lynx" набув великої популярності, оскільки дозволяє виконати всі необхідні завдання, зокрема, переходити до складних місць.

Спорт 121

Спортивна версія скорочується. Через це пристрій додав до маневренності.

Снігомізовані гусениці Lynx Sport 121 створюються з вдосконаленим ядром потужності - це дає певні гарантії високої надійності розробленого дизайну.

Технічні характеристики Lynx (середні дані)

Незважаючи на багато недоліків, є хороші показники.

Усереднені технічні характеристики снігоходів Lynx:

 • пасажирська ємність;
 • Розміри: 3200 мм, 1240 мм, 3200 мм;
 • Катерпілар: від 380 до 500 мм;
 • вага до 280 кілограмів;
 • Долар 18 літрів.
 • Параметри WAST: Підвіска залізниць та весня. Тримач з передніми провідними зірками, гвинтовим механізмом розтяжки, підтримуючого та поворотного типу лиж.

Двигуни:

 • Тип: двотактний, двоциліндровий для моделей 113 та 119, 4-х такт для 500 та 440;
 • паливо - бензин A92 (карбюраторний пристрій);
 • Об`єм живлення - від 431 до 440 кубічних метрів. см.;
 • Потужність від 38 до 42 літрів. З.;
 • охолодження: повітря, вимушене;
 • Споживання палива: 20 літрів на 100 км;
 • швидкість від 60 до 90 км на годину.

Модель спорту 121 має високу склянку з окантовкою, яка захищає водія від потоку повітря, а також є електричне нагрівання ручок. Пристрій оснащений тахометром і великим багажником. Автомобіль може буксирувати сани вагою до 250 кг. Катерпілар з гумового матеріалу посилив стрижні.

Передача, залежно від конкретної моделі, може бути автоматичним пристроєм, неприйнятним та клином. Коробка передач спеціального обладнання. Залежно від виконання, передача моменту скручування до основного валу може бути такими типами: ланцюг або передача.

Недоліки снігохода - Lynx

Перед покупкою рекомендується дізнатися про основні недоліки:

 • ланцюгова коробка передач;
 • великий радіус повороту;
 • тверда підвіска;
 • двигун;
 • електрик;
 • Паливна система.

Власники Lynx, зокрема моделі 500, мають проблеми з ланцюжком коробки передач. Це потрібно регулювати дуже часто: спочатку після проходження 25 км, а потім 50 км, коли бігайте, потім після 150 і кожні 300 км. Після покупки протягом 2 років роботи ланцюг у коробці передач може зламатися, болт у системі запалювання.

Проблеми з двигуном

Незважаючи на хороші технічні характеристики, двигуни провалюються. Причиною цього є знос.

ЧБільше того, власники стикаються з такими поломками:

 • шум-
 • Крапка в роботі-
 • Збільшення споживання палива-
 • Збільшення споживання нафти-
 • Зменшення потужності двигуна.

Ще одна причина проблем - це карбюратори, після переходу виробника до японців більшість несправностей зникли самостійно.

Слабка точка двотактних двигунів-свічки. Нафта та бензин, змішування, може призвести до пошкодження супозиторіїв, що змушує двигун почати холодно. Через це рекомендується використовувати кілька додаткових свічок під час тривалої подорожі на снігоході. Несправності з пелюстковими клапанами та карбюратором також можуть призвести до неправильного запуску двигуна.

Несправності електроніки

Снігохід починає зупинятися, коли немає іскри, з правильними робочими свічками, причиною несправності може бути котушка. Власник зможе замінити ці елементи сам.

Система палива: несправності

Неправильне постачання палива та збільшення або низьке споживання бензину - це ознаки несправностей бензинового насоса для їх усунення, потрібно добре очистити частину.

Позитивна якість вітчизняних снігоходів - це швидкий та недорогий ремонт, що не викликає проблем. Оригінальні запчастини для транспортного засобу All -Terrain можна придбати у багатьох автомобільних магазинах, тоді як деякі з них схожі на деталі мотоцикла.

Яка найуспішніша модель снігохода Lynx

Модифікація 119 - найпопулярніша, пройшла всі тести і встановила себе на позитивній стороні. Власники відзначили хороші сторони широкої доріжки, яка демонструє хороші можливості від дороги, які стали корисними для мисливців, прикордонників, геологів.

Модель 119 пройшла всі необхідні тести. Lynx 119 підходить для складних умов експлуатації, має хорошу хрестову здатність у глибокому сніговому покриву, маневрується та динамічно.

Модель снігохода 119 - глибока модернізація 113, яка розробляється на основі іноземної арктичної кішки. Виробники зізналися, що копія невдала через те, що двигун не мав високого навантаження в суворих стані. Як результат, виникло питання щодо виробництва оновлення 113 моделей.

У машині 119 є серйозні зміни щодо попередньої моделі. Оновлений транспорт став туристським, це означає великий рівень витривалості та високої якості. Інженери вирішили зменшити робочий об`єм льоду для зменшення споживання бензину, потужність та вікна були збільшені.

Як покращити рис снігохода

Часто модернізація потребує системи охолодження. Якщо виконання всіх вимог до зміни масла, регулювання різних систем не дає результату, то рекомендується доопрацювати систему охолодження двигуна самостійно. Найпростіший вихід у цій ситуації - ізолювати вихлопну систему з ізоляцією. Значення цього полягає в тому, що повітря не прогрівається через колектор, додатково цей метод зменшує шум. Думка іноземних пристроїв спочатку мають начинку, що складається з матеріалів з високим ступенем поглинання шуму. Правильне рішення полягає в тому, щоб зробити окремий запас повітряної огорожі або теплового екрану для захисту від негативних наслідків глушника.

Тепер вам потрібно покращити охолодження двигуна та зменшити температуру циліндрів, як правило, встановіть екран між колектором вихідного типу та циліндрами двигуна. Завдання такого пристрою - усунути повітря через циліндри та захист від додаткового потепління. Якщо такого рішення немає, рекомендується використовувати цей метод: зробіть тарілку та встановити, незалежно від марки снігоходів. Ефект проектування помітний навіть без використання електронних датчиків температури живлення. Термічна напруга циліндрів особливо знижується.

Останнє вдосконалення системи охолодження полягає у збільшенні швидкості робочого колеса, переміщення газу. Необхідно змінити розмір шківа і в той же час використовувати ненормальний розмір поясу вентилятора, для такого вдосконалення вам потрібно звернутися до фахівця та мати можливість вибирати вентиляторні ремені.

Ціни на офіційному веб -сайті

Залежно від модифікації, цей критерій може бути різним.

Тому рекомендується нарешті зробити свій вибір на користь певної моделі, враховуючи ціни на модифікації:

 • 500+ - 100 000-
 • 440 - 82 000-
 • 119 - 100 000-
 • 121 - 83 000.

Ви можете придбати снігохід лише у приватних торговців, офіційного веб -сайту немає, але ви можете знайти нову модель для власників, які не користувалися або майже не використовували пристрій.

Статии на тема
LiveInternet