Сніговик

Переваги ведмедя не можуть бути оскаржені - це хороша техніка внутрішнього виробництва в шасі та оперативних показників, не відрізняється від іноземних аналогів. Серія ведмедів пов`язана з універсальними всесвітньо-всесвітніми транспортними засобами, поєднує в собі здібності та якість, незалежно від умов експлуатації. Більше того, вартість російського снігу значно нижча, ніж європейські та китайські аналоги.

Перевізник ведмедя можна придбати у приватних торговців на сайті або на офіційні ресурси для продажу такого обладнання. Фраза "купити ведмедя снігохід" повинна бути введена в пошукову систему та із запропонованих варіантів вибору правильної, враховуючи відгуки та рейтинг.

Каталог інтернет -магазину пропонує понад 130 моделей. Кожен має свої унікальні характеристики. Діапазон та обладнання в обмеженні від 200 до 2 мільйонів. Ви можете замовити через сайт або за номером телефону. Продаж може бути доступний у 2 типах: оптовий або шматок. Для обчислення точної вартості важливий регіон, в якому знаходиться замовник.

Компанія ТОВ «Механіка» пропонує ентузіастам снігу та ведмедя Селопелінгу позашляховиків, його також називають земноводним автомобілем. Повністю зібраний з внутрішніх деталей, він не поступається в параметрах скандуючих та надійності зборів іноземних транспортних засобів, але простіше знайти запасні частини, і вони дешевші.

Переваги ведмедя

Сніг і рій від ведмедя запозичували двигун та коробку передач у коробці передач VAZ-2107. Ось чому ремонт цього пристрою не повинен викликати жодної проблеми: запчастини для нього відносно дешеві та доступні. Всесвітній транспортний засіб виготовлений з 2 основних деталей: сталевий корпус та легкий склопластиковий верх. Дизайн кадру дає міцність машини, вона розподіляє масу з живлення та контрольно -пропускна точка на гусениці. Транспортний засіб має хорошу прохідність - легко долає пісок, дрейфи, бруд та річки. Компанія запропонує різноманітні моделі, можна замовити додаткове обладнання та доставку.

Переваги ведмедя

Основні переваги цієї методики включають не лише доступну ціну, але й функції дизайну. Сніговий прохід зібраний з вітчизняних елементів, які забезпечують хороші здібності для хреста, він досягається за допомогою потужного двигуна VAZ, який забезпечує збільшений крутний момент. Ведмідь прискорюється вздовж шосе зі швидкістю 50 км/год і перетинається до 25 км/год. Серед позитивних якостей слід зазначити незалежну підвіску високої якості, посилення плавучості та стійкість до транспорту на воді.

Список переваг:

 • Сучасна підвіска та комфортне рульове управління зручні та безпечні.
 • Усі елементи транспортного засобу знаходяться в спеціальних місцях, щоб машина не втрачала стабільності на дорозі і навіть не перевертається на складному підйом і спуск.
 • Справа була створена надійної сталі, яка в процесі обробки триває, не піддається корозії і не пошкоджена.
 • Кабіна снігової частини виготовлена ​​з склопластику, яка захищає салон від дощів, холоду, забруднення та пилу.

Єдиним важливим недоліком снігу та болота є неможливість використання на звичайних дорогах для загального використання.

Особливості шасі та передачі

У підвісці на круті на сніговій частині ведмедя дозволяють оснастити шасі гусеницею або колісним двигуном. Скручування моменту проходить до заднього мосту зі стандартним типом тертя. Він розташований позаду, він врівноважує структуру і допомагає отримати велику важку.

Спосіб передавання:

 1. Зчеплення з одним димом, сухим тертям з гідравлічним приводом.
 2. Коробка перемикання передач 5 або 4-крок, механічна.
 3. Головна передача є одиночною на стадії, вона конічна і має спіральний зуб.
 4. Шестірня на дошці -це одиночна, механічна, прямолінійна.

Використовується класична схема Frikz. Механізм: корпус у приміщенні, наповнене олією.

Переваги шасі снігу:

 1. Оптимізована підвіска на крутанні ефективно згладжує порушення снігової дороги: власник автомобіля буде відчувати себе зручно в салоні під час руху вздовж схрещуваної зони.
 2. Гідравлічні гальма, що мають вакуумний підсилювач, забезпечують легкість контролю тертя.
 3. Весь завантажений сніговий рамка не має проблем із перевантаженням - він рухається вимірно. Також на підрозділі ви можете встановити різне додаткове обладнання, яке полегшує виконання необхідних завдань.

Хочу придбати ведмедя? Зателефонуйте до салону, де експерти займаються продажу, обслуговуванням самопрофільного обладнання та шукають найбільш оптимальні моделі для власників. Клієнти пропонують реальні ціни на обладнання та надають гарантію. Купуючи ведмедя, ви можете підготувати високоякісну транспортний засіб до тривалої та непрофільної роботи!

Інтер`єр та зовнішній вигляд сніжки

Ведмідь виглядає просто просто, але в той же час вражає: передня частина кутової корпусу з сталі містить решітку радіатора, яка для захисту може бути закрита додатковим демпфером (повітряна паркан буде здійснюватися через трубку). Частина подачі машини містить решітку, яка виконує підніжку підніжжя, вона спрощує завантаження багажу в багажник (він все ще має кріплення для безпечного перевезення двигунів човнів).

Кабіна, призначена для розміщення 4 осіб, відкрита, але конструкція забезпечує кріплення дуги, що дозволяє встановити верхню частину пластику, вона захищає салон від дощів, снігу, не затьмарює огляд.

Контроль снігового проходу був створений з метою виконання конкретних завдань, тому головний акцент робився на прохідність та надійність, а не на комфорт, внаслідок чого обладнання салону було максимально спрощеним. Керівництво здійснюється важелями (як і трактор), а не просте кермо.

Інформаційна панель не має того, що може заважати роботі - є лише найбільш необхідні елементи: 3 циферблати, ручки для налаштування дросельної заслінки, вмикання та відключення вогнів. Стільці засновані на металевій рамі, яка обшитать замінником шкіри, начинка є синтетикою.

Модельний ряд

На вибір пропонується кілька модифікацій.

Модельний рядТехнічні характеристики
М-1Універсальний транспортний засіб, який вміщує п’ять людей. Важить близько 800 кілограмів, зазор становить 28 см. Двигун карбюратора, потужністю 76 літрів.З. Максимальна швидкість 50 км/год на землі та вода 5 км/год.
М-2Пасажирська модель для п’яти людей. Важить близько 600 кг з розміром 3100x2000x1500 мм. Враховуючи склянку, висота 2,09 тис. мм, згідно з наметом - 2,16 тис. мм. Максимум. Швидкість 40 км/год. Дзвонити. паливо - 7 л/100, резервуар призначений для 67 літрів. Як гусениці використовують стрічку зі сталевою стіною. Загалом, ширина гусениця становить 490 мм.
М-3Це вантажна модель, в якій можна розташувати лише 2 людини. Він відрізняється низькою швидкістю (35 на суші, 3 за водою), збільшені розміри (3550x2000x1990).
М-4Земноводник. Транспорт до п’яти людей. На машині встановлено бензиновий двигун 76 літрів.з об`ємом 1,5 л. Важить 600 кг. Здобути 40 км/год (5 км/год на воді).
М-5Пасажирська модель, що має велику масу, розміри. Важить 1,1 тис. кг, при повному навантаженні 1,6 тис., виробляється з 2 типами двигуна. Турбодизель з об`ємом 1,5 літра і потужністю 44 літри.З. Двигун бензинового двигуна типу інжектора має об`єм 1,6 літра і потужність 81 л/с. Споживання палива 6-7 л/год. Бензиновий двигун має такі параметри: 3-5 л/год. Максимальна швидкість залежить від двигуна і становить 30 км/год для дизеля та 45 для бензину.

Інструкція з експлуатації

Сніговий прохід - це розвага і призначений для водіння на територіях, закриті від іншого транспорту. Ви можете користуватися автомобілем для осіб з 18 років з сертифікатом водія Кет. А-1. Сніг і плавальний автомобіль підходять для трьох -чотирьох людей.

"Ведмідь" - це універсальний засіб, який не має певної мети. Тому рекомендується застебнути перед початком руху, уникати невеликих радіусів повороту, спуску та підйому більш ніж 15 градусів, щоб гусениці не сповільнювали сніг.

Рекомендоване обладнання:

 • шолом;
 • Військовий одяг;
 • Взуття оборони, закрите на плоских підошвах.

Працюючи сніг і рої, рекомендується використовувати рукавички. Одягайтеся так, щоб одяг не мав висячих елементів (ремені, шнурування).

Система гальм: Важливо контролювати гальмівні колодки. Якщо знос великий, краще відмовитись.

Управління та конфігурація

Спочатку увімкніть двигун двигуна, повернувши клавішу запалювання, натиснувши педаль зчеплення в 0 шестерні.

Далі зробіть наступне:

 1. Нехай зчеплення.
 2. Стисніть зчеплення і запустіть перенесення № 1, повільно і плавно вивільняючи педаль управління зчепленням.
 3. Почніть рухатися, встановивши напрямок руху (права на пуль) важелів управління.

Як користуватися гальмом: витягніть важелі управління до себе.

Під час роботи, якщо необхідно, може знадобитися регулювати управління поворотом. Щоб отримати доступ до налаштувань, вам потрібно отримати коробку (для речей), яка розташована під сидінням (ззаду).

Найчастіше необхідне коригування, з зносом гальмівних прокладок, які тримають частину тертя. Якщо під час повороту праворуч снігова куля не виходить, то лівий диск потрібно відрегулювати. Потім, якщо машина, повертаючи праворуч, рухається праворуч по траєкторії, то для накачування повітря потрібна система гальм правої гусениці. Ті ж дії робиться при повороті ліворуч.

Перевірка перед від`їздом

Перш ніж виїхати, вам потрібно перевірити наступне:

 • нафтовий рівень;
 • гладкість важелів;
 • Болти, щоб зрозуміти, чи вони ослаблені;
 • Якість повітряного фільтра.

Якщо потрібно, вам потрібно додати паливо.

Будьте розсудливими і бачите, що паливо ніде не тече. Коли він потрапляє до деталей двигуна, можлива пожежа. Рекомендується використовувати бензин з октановим числом 92, 95.

Заміна двигуна та трансмісійного масла

Необхідно покласти масляний фільтр і залити масло на максимальну позначку, замінити заміну на гарячий двигун. Зміна масла в передачу повинна бути після невеликої поїздки, щоб розігріти RKPP до оптимальної робочої температури.

Процедура заміни:

 1. Протріть місце вздовж ланцюга сливової вилки та зробіть зливну здатність найкращого об`єму під передачею.
 2. Відкрутіть пробку.
 3. Зачекайте, коли масло перестане витікати і встановіть вилку, а потім затягніть зусиллями.
 4. Заправка здійснюється за допомогою пробхідної пробки.

На закінчення, сніговий прохід повинен бути припаркований на плоскому місці та побачити рівень нафти.

Рух водою

Подолання водних перешкод слід використовувати для страхування мотузку, закріпленої на березі. Не потрібно довго плавати в болоті, тим більше розташований на глибині понад 1,5 метра.

Рекомендації щодо проходження водойм:

 1. Зовні дивіться сайт дзвінка (виберіть ніжний нахил).
 2. З низькою швидкістю Введіть резервуар.
 3. Три хвилини перевірте машину, щоб просочитись.
 4. Пройшовши всі водні бар`єри, щоб відняти деталі шасі снігу.

Рух вздовж дерну

Важко перевернути затримку трави заросли травою для снігу, тому рекомендується заздалегідь спланувати маршрут, щоб запобігти крутими поворотами. Це також запобігає мітингу.

На високій траві вам потрібно рухатися з низькою швидкістю, щоб запобігти прихованим бар`єрам (камінь, канавка), це може призвести до травм.

Рух вздовж піску веде до зносу зірок та доріжок гусениць, тому не рекомендується їздити на ньому часто.

Заміна свічок та перевірка акумулятора

Не потрібно дуже затягувати свічки, щоб запобігти пошкодженню. Скручуючи свічки, важливо запобігти проникненню бруду в двигун через отвір, ключ використовується для заміни "16".

Кількість електроліту в акумуляторі повинна бути між двома рівнями - верхньою та нижчою, якщо кількість менше, ніж нижній повинен бути доданий до потрібного рівня.

Увага! Перш ніж додати в акумулятор електроліт. Небезпечні пошкодження можливі в контакті зі шкірою та очима або одягом.

Технічне обслуговування

Перший проводиться після десяти годин роботи. Нам потрібно зробити наступне:

 • Замінити масло;
 • відрегулювати двигун;
 • Потягніть кріплення.

Подальше технічне обслуговування проводиться кожні 60 годин.

Транспортування

Ведмідь дозволяється транспортувати в задній частині вантажівки, заздалегідь, закріплюючи стяжками, після чого на запущеній першій передачі, оснащуючи високими поїздками на навантаження не менше 680 кг, враховуючи кут опускання менше 35 градусів, фокусуючи на платформі прийняття. Ви також можете вибрати причіп з відповідною ємністю.

УВАГА! Виберіть більш рівномірну поверхню для цих дій.

Технічні характеристики та ціна

Всіх транспортного засобу -універсальний у своїх параметрах, він здатний рухатися в різних умовах. Рекомендується ознайомитися з технічними характеристиками носія снігу та болота та ціною.

Технічні параметри (загальні):

 1. Карбюратор бензину 1,5-літровий карбюратор, 76 літр.З. Незважаючи на свою примітивність, живісний блок простий і виявив себе ідеально в експлуатації.
 2. Функції на бензині з октановим числом 92 разом із п’яти -швидкісною посібником. Розташований у нижній частині свердловини, що надається частиною тіла.
 3. Максимальна швидкість 50 км/год на землі та 5 км/год на воді, споживання палива за годину-6-7 літрів.
 4. Призупинення типу обрізання: згладжує порушення, завдяки якій це буде комфортно і приємно, навіть із суворим поза дорогою,.
 5. Шасі снігового вимикача може бути обладнане колісним або гусеничним двигуном. Перший оснащений вісьмома валиками (чотири з усіх боків), а головна пара розташована позаду. Можна встановити гумову гусеницю, яка забезпечує поліпшення прохідності (встановлення може здійснювати два людини за короткий проміжок часу). Другий варіант має 5 нижньої опори та 4 верхні валики, поверх яких з гуми та металу встановлено гусеницю.
 6. Кліренс-280-310 мм.
 7. Зчеплення - одиночний -disc.
 8. Коробка передач - п`яти -швидкість.
 9. Довжина 2750-3550 мм.
 10. Ширина 1900-2000 мм.
 11. Висота/на наметі/на склі 1170/1850/1920-1990 мм.
 12. Обсяг резервуара з паливом становить 60-67 літрів.
 13. Об`єм масла в коробці передач становить 2,5-3 літра.
 14. Обсяг олії в контрольно -пропускному пункті становить 1,6 літра.
 15. Доріжка-1510-1520 мм.

Однією з особливостей земноводних є примушення водних бар`єрів (рух виконує гусениці, що перевозять)). Завершивши встановлення двигуна, швидкість поверхні води піднімається до 10 км/год.

Ціна залежить від можливостей одиниці та доповнень. Виробник під час виробництва використовує лише російські компоненти, що дає змогу ставити демократичні ціни на продукцію: стартове обладнання доступне на 799 тис.Рублі, порівнянні за вартістю з ATV, а найбільший - 1,5 мільйона. рублети.

Статии на тема
LiveInternet