Переваги сноумобіля yamaha venture

Yamaha - популярна компанія, яка здійснює серйозну роботу, вона відкрила салони в Європейському Союзі, Фінляндії та Росії. Виробник постачає свою продукцію клієнтам з різними потребами, незалежно від їх розташування. Снігохід Yamaha Ventura - відносно нова машина, яка поглинула перевірені технологічні розробки з інших моделей, має значні вдосконалення.

Інші функції: "Підприємство" стандартної конфігурації включає: сидіння для гусениць пасажирів ("Raipsef") розмір 3658 х 406 м, що надається передній лиж, тримає передню половину снігохід на глибокому сніговому покриву та нове доповнення, Тепер ви можете швидко сидіти. Трансформація та використання для багажу.

Рейтинг Yamaha Ventura

Snowmobile Yamaha Ventura має чотириразовий двигун Genesis 80FI, який забезпечує високу потужність і крутний момент. 406-мм гусениця та широкі лижі вбудовані в пристрій, що допоможе не потонути навіть у самому пухнасті снігу.

ОсобливостіОпис
Легко збільшує швидкістьВідчуйте переваги п’ятдесятирічного снігохода Yamaha у покращенні технології розвитку 4-х такт, що містять 2 генезис 80FI циліндрів. Переваги: ​​прийняття, миттєва реакція на газову ручку, оптимальний крутний момент, збільшення корисного коефіцієнта дій.
Вибрана посадкаОновлено, висунення посадки захищає водія та пасажирів від інсультів, підтверджуючи нові стандарти якості.
Зручна їздаСпеціальна туристична підвіска налаштована на водіння самостійно або разом. Тісне регулювання дозволяє налаштуватися на інший стиль їзди - спорт або для подорожей.
Захист від вітрівЗахист від постійного потоку повітря забезпечений широким лобовим склом. Його особлива особливість - це відображення уступів з боків, які створюють зручний кокон.
Легкий запускНе потрібно напружувати, тягнути шнур, повертати ключ і діяти. Elektrostarter Standard для більшості 4-х тактних моделей Yamaha.
Велика панель з інструментамиШирока легко читана панель містить пристрої для управління швидкістю та даними живлення. Виняткову надійність нового 4-х тактного двигуна забезпечується спеціальною системою "датчики стука", яка керує та компенсує погану якість або невідповідне паливо в октановому номері.

Рейтинг Yamaha Ventura

Ця модель є конкурентом популярних снігоходів Скайду, які по праву є лідерами в цій категорії транспортних засобів. Розглядаючи експедицію туристичної моделі ACE900, можна зазначити, що підприємство 2015 року має менш об`ємний, але не такий потужний 4-годинний живісний блок, що є високо надійним. Цей двигун має такі функції: повільний старт, висока продуктивність на низьких швидкостях, низький рівень шуму. Мотор встановлений на комунальних, спортивних та туристичних моделях Phazer RTX.

Висока потужність від такого апарату не повинна очікувати, але Вентура може розповсюджувати важкий снігохід з двома людьми та великими навантаженнями на нормальні швидкості. Вентура має центр ваги, який врівноважений через низьке розташування. Така особливість дає рух опору під час маневрування.

Розмір гусениць 114 дюймів кампласт -рипсер починає рухатися через двигун інжектора 2 циліндра. Висота веслування 32 мм, і ширина Гаса - 406. Ці виміри забезпечують хороший хрест та високий ступінь зручності.

Технічне оснащення

Машина була обладнана різними елементами, які надають зручність та спокій. Затишна посадка на два місця - одна з найкращих. Пасажирська частина сидіння легко знімається, а на положенні розміщується проста полиця для багажу. Надійний буксир забезпечує буксирування навантажених саней. Усі нові технологічні розробки були створені для вдосконалення практичності, але незручності.

Технічне оснащення

Обладнання:

 1. З наступаючого потоку повітря зі швидкістю, високе скло завжди найкраще захищено, що може трохи обмежити огляд, але його присутність необхідна для безпечного руху.
 2. Приємний перемикач перемикає конфігурацію функції нагрівання пальців різними методами. Щоб повернути назад, просто натисніть на відповідну кнопку.
 3. Снігохід запускається дуже швидко, повернувши ключ у замку системи запалювання. При заміні масла в цьому транспортному засобі немає труднощів.
 4. Кілька важелів встановлені з передньої частини автомобіля, які представлені на фазерних спортивних спорудах. Цю конструкцію можна керувати джерелами високого тиску, які виготовлені з алюмінію.
 5. Переміщення підвіски збільшується до 206 мм. Експерти створили креативні регульовані лижі з кілем - це роздвоєно.
 6. Розміри підвіски позаду збільшуються для розміщення доріжок 16 на 144. Амортизатор збільшує свій хід на 312 міліметра.
 7. Yamaha Ventura оснащений одиницею живлення Genesis, об`єм якого майже 500 (без одного) CM3 з карткою, легкою системою випускного навчання, а на пристрої обладнано додаткове сидіння. Бампер з високою тривалістю та високе лобове скло дають оригінальність. Підвіска з перебігом 313 мм на задній частині та спереду - 208.

Для довідки: Тестовий проїзд, проведений експертами. Навіть з трьома і більше пасажирів, Вентура легко вписується у відносно круті повороти і може впоратися з будь -якими порушеннями на дорогах.

Розміри:

 • ширина 1230;
 • довжина 3155;
 • Висота 1340.

Модель обладнана розеткою, з якою можна підключити різні електронні пристрої. Функція нагрівання ручок і важеля оснащена 9 -ю настроюваною позиціями.Виробник радить використовувати нафту Yamalube 4S. Система гальм має гідравлічний привід, легкий диск, суппорт.

Технічні характеристики мультизнаки Yamaha Ventura Multi

 1. Чотирибійний об`єм 499 кубічних метрів/см
 2. 77,0 х 53,6 мм.
 3. Система палива з вприскуванням палива та опаленням.
 4. Система прийому - три клапани на 1 циліндр.
 5. Система запалювання - транзистор цифровий t.С.Я. З/т.П.С.
 6. Передача - варіатор з низькою та збільшеною передачею.
 7. Система гальм - гідравлічний, подвійний -поршневий суппорт, легкий диск, паркування гальма.
 8. Багатозначна ціль - коробка передач YVXC, зі зменшенням та збільшенням передачі

Розміри:

 1. Об`єм танка - 36.
 2. Камопластська гусениця.
 3. Висота - 1380.
 4. Довжина - 3160.
 5. Ширина - 1260.
 6. Sh x d x в гусениці: 406 x 3 658 x 32.
 7. Доріжка - 1080.
 8. Підвіска незалежна, на 2 важелях.
 9. Передні амортизатори 36.
 10. Задні амортизатори 36.
 11. Передня підвіска рухається 208.
 12. Задня підвіска Прокафорт.
 13. Рухатися 313.

особливості:

 1. Задній хід.
 2. Нагрівання ручки керма та управління газом.
 3. Функція настоянки температури нагріву.
 4. Потужність світильників у фари 60/55 Вт.
 5. DC Outlet.

Компоненти

Сьогодні легко вибрати додаткові елементи на ринку, зокрема, нафта та більшість інших пристроїв. Техніка буде в звичайному стані через ці типи аксесуарів.

Підрядники - один з найвищої якості пристроїв, з якими снігохід Yamaha Ventura можна легко переміщувати без особливих труднощів.

Діапазон комутації Yamaha Ventura

Перш ніж купувати підприємство на снігоході Yamaha, рекомендується ознайомитись з різними версіями.

Найпопулярнішими є наступні:

 • TF;
 • GT;
 • 700;
 • 500;
 • 600;
 • 1000.

Кожна варіація має свої певні особливості, які можна знайти більш детально.

Rsventure tf

Ця модель, найсучасніша екскурсія серед існуючих моделей. Клас, він оснащений 3-циліндровим чотиритактним живленням, об`єм якого становить 1,049 см3. Система охолодження рідини -типу. На передній підвісці рух дорівнює 219, а задня 351. Виробник пропонує використовувати нафту Yamalube 4S.

Розміри:

 • висота 1380;
 • довжина 3215;
 • Ширина 1245.

Електричний підсилювач, встановлений у системі, сприяє зручному руху. Назад у цьому пристрої налаштовано відносно кута нахилу. Ця функція вводиться за допомогою інтегрованої панелі, вона відображає рівень параметрів: масло та паливо. Великий відділ багажу доступний на передній панелі.

Gt

У цій моделі Yamaha Venture вбудовано чотири циліндри з трьома циліндрами 1,049 см3. У нього є рідка система охолодження та гальмування e.Б.R.S, а також вдосконалена система впорскування.

Інформаційна панель включає багатофункціональний екран. Снігохід забезпечує широкі струни з ковзаючим покриттям. На передній підвісці з курсом 219 мм, а позаду 315 мм. Виробник радить використовувати нафту Yamalube 4S.

Розміри:

 • висота 1380;
 • довжина 3215;
 • Ширина 1245.

Управління снігоходом стало набагато зручнішим завдяки системі EPS. Оновлена ​​розробка забезпечує зміцнення електричного рульового колеса, що полегшує процес управління. Електронний підсилювач з функціями дизайну передньої підвіски, простим та простим у керуванні. Тому Yamaha Ventura GT -це не просто гудука, який є всім транспортним засобом, а повним підрозділом.

700

Модель включає двостразовий трициліндровий двигун з рідким типом охолодження. Його об`єм - 698 см3. На передній підвісці рух дорівнює 229, а задній 295. Виробник радить використовувати масло Yamalube 2S.

Розміри:

 • ширина 1200;
 • висота 1330 мм;
 • довжина 2990.

Простота високоякісного заміського відпочинку взимку забезпечується обтічними формами лобового скла, зручними дзеркалами, сидінням, електричним пароплавом та заднім приводом. Опалення для пасажирів та водія, регулювання спини, з резервуаром з об`ємом 45 літрів, гусеницями та регульованою підвіскою, цей транспортний засіб справляє гарне враження.

500

Ця модель називається "народним". Цей статус пояснюється тим, що у машини є все, що потрібно. Щоб зменшити загальну вагу пристрою, виробник обладнав для нього енергозберігаючий пристрій, який має повітряне охолодження.

Як і його основні колеги, автомобіль має всі необхідні пристрої у стандартній версії:

 • Пофарбоване шасі-
 • Лічильник революції-
 • задня передача-
 • Електростартер-
 • Задні дзеркала - 2-
 • Налаштування пасажирського сидіння.

Машина набула великої популярності, оскільки має елементи хорошої якості. Це легко керувати та комфортно, включаючи поїздку на відстані. Новинка цього року - це пластикові лижі з доповненими бігаючими якостями. Разом з шасі Proaction та високоякісної підвіски, 500 моделі демонструють хороші та дорожні характеристики.

600

У цій моделі в цій моделі вводяться потужні потужні одиниці з трьома циліндрами високий крутний момент. Вони низькі та майже вібрують. Існує підвіска, яка може бути відрегульована на снігоході, як підприємство, а також є електронний стартер, зворотне, опалення та інші елементи, щоб забезпечити зручність власників.

Технічні характеристики снігохода Yamaha Venture 600:

 1. Розмір і маса: Лижної основи - 1070, Caterpillar 3460/380/28, нафтовим резервуаром - 3, вага - 256, паливний бак - 45, число - 2.
 2. Двигун: Модель Yamaha, потужність - карбюратор, електричний стартер, кількість циліндрів 3.
 3. Передача: Зворотний.
 4. Корпус та обладнання: доступні датчики температури та палива. Є нагрівання, є високий профіль, є спідометр, спина.
 5. Підвіска незалежна, шасі - 292, 229.

Великі дзеркала вбудовані в снігохід Yamaha Ventura 600, щоб забезпечити безпеку, було встановлено нове довге сидіння з конфігурацією. Власник зможе оцінити зручність апарату, витрачаючи вільний час на водіння.

1000

Снігохід з багаторічним призначенням, який став популярним на професійних снігоходах. Модель RS Ventura врівноважена в декількох параметрах:

 • дизайн;
 • гарна обробка;
 • надійність;
 • простора;
 • зручність і не тільки.

Технічні характеристики мультизнаки Yamaha Ventura Multi

Автомобіль показав себе як транспорт для спортсменів, персонал. Його особливість є хорошою здібностями з перехрестя, яка підтримується високоякісною керованою та плавністю. Модель за її характеристиками не поступається іншим варіантам з одного діапазону моделі. Довга шасі заслужила особливу увагу, завдяки якій ви можете продовжувати управління, стикаючись з небезпечними перешкодами.

Скільки коштує

Залежно від модифікації, ціна змінюється. Середня вартість снігохода Yamakh RS Ventura на ринку в Російській федерації становить 1 мільйон 200 тисяч. рублети. Ціна представлена ​​для нового снігохода 2017-2018.

Послуга

Простіше замінити масло, якщо на машині встановлені невеликі багажні відсіки для зберігання різних речей, які знадобляться на дорозі. Для створення цих аксесуарів використовується лише надійний матеріал. Захист лиж від будь -якої деформації повинно допомогти накладенню. Тривалість функціонування двигуна завжди залежить від розміру ременів варіаторів. Снігохід може швидко стати нікчемним, якщо він недооцінює важливість використання таких аксесуарів.

Технічне обслуговування та зберігання:

 1. Не потрібно залишати снігохід на тривалий період збоку. Паливо може залишити шланг.
 2. Модифікації, внесені без спеціаліста, можуть зробити снігохід небезпечним для роботи, що призведе до травм.
 3. Неможливо зберігати снігохід із горючим у танку в кімнаті, в якій є джерела вогню, наприклад, водонагрівачі, теплові пристрої, полум`я, іскри, сушіння продуктів. Перед початком зберігання потрібно дозволити двигун охолонути.
 4. Рекомендується використовувати інформацію, вказану в категорії "зберігання" посібника з експлуатації.
 5. Дивіться умову таблиць із заходами безпеки.

Існують типи технічного обслуговування, які необхідно враховувати перед початковою операцією: щодня, після запуску, періодично. При їх проведенні. Служба потрібно усунути всіма несправностями.

Виконайте щоденне обслуговування снігоходів, головна мета якого - запобігти від`їзду несправного снігохода.

Для тривалої роботи двигуна та збільшення терміну експлуатації роботи експерти рекомендують вибирати правильну нафту. Ви можете поставити запасні частини на машину, схожі на їх робочі характеристики, можна подавати та встановити в гаражі або салоні, який має великий перелік усіх необхідних компонентів для заміни несправних деталей.

Статии на тема
LiveInternet