Типи акваріумних равликів

Ампулія

Акваріум, як штучна екосистема, - це будинок не тільки для риби, але і для равликів. Равлики - це не лише природний декор акваріума, але й природні накази води у світі. Вони очищають свої місця проживання з мертвих частин рослин, залишки їжі для риби, бактеріальної нальоту та іншого сміття.

Початковий акваріуміст повинен знати не тільки хто і навіщо жити в акваріумі, але й як створити комфортні умови для мешканців системи, як правильно доглядати.

Ампулія

Прісноводні типи равликів з Південної Америки Ampullariidae.

Зовнішній вигляд

Це дуже красива білувата равлик з яскраво -жовтою оболонкою. Маленькі особи продаються в зоомагазинах із оболонкою діаметром 2-3 см, що ще більше зростає до 5-7 см. Іноді є люди з смугастою оболонкою, але вони досить рідкісні. Життя життя ампул 2 роки. Котушка

Чи знаєте ви?Равли вважаються одним із найдавніших жителів планети. Вони з’явилися близько 600 мільйонів років тому. Вони знають, як адаптуватися до будь -якого середовища проживання.

Спосіб життя

Він харчується залишками органіки: рибні пластівці, варені овочі, сухарі. Ампули не їдять водорості, якщо у них достатньо їжі. Міцність оболонки залежить від кількості кальцію в тілі молюсків. Щоб підтримувати твердість оболонки, йому потрібна вода з високим вмістом кальцію.

Багато хто вирішує отримати равлику як домашню тварину. Розглянемо всі особливості координації таких равликів, що

Цей прекрасний тип живота -затошений, тому для поширення потрібно кілька осіб. Період розвитку невеликих равликів становить 3 тижні. Ампули можуть розмножуватися цілий рік. Добре ладити з смаженою та рибною рибою. Ви не можете влаштувати їх разом із хижаками, оскільки хижаки їдять молюсків. Маріза

Вимоги

Ampularia відчуває себе комфортно при температурі води від +17 до +27 с. Високі температури знижують тривалість життя. Жорсткість води та кислотність не мають.

Для невеликого населення достатньо акваріума в розмірі 40 літрів. Вони містять популяцію у закритому акваріумі, оскільки далеко від води ампулярії можуть померти. Потрібен кисневий простір над поверхнею води, оскільки вона розміщує ікру у верхній частині резервуару і періодично робить демкади над водою. Меланія

Основи догляду та годування

Ампаркас-це торт-торт, і його можна годувати м`якими вареними овочами, рибною їжею. Голодна ампулярія може їсти м`які водорості.

Якщо тварина не рухається протягом декількох днів, то, швидше за все, вона померла. Такі равлики потрібно вилучити з акваріума, оскільки розкладаються, вони забруднюють екосистему.

Чи знаєте ви?В Індійському океані в 1999 році вчені виявили дивовижний равлик. Тваринна оболонка нагадує середньовічну пластину. Цей знак пов`язаний з нею з давніми викопними молюсками. Цей ефект "залізний равлик" був отриманий завдяки сульфіду заліза. Ця унікальна тварина живе поблизу геотермальних джерел, що сприяє накопиченню сульфіду заліза в його організації, зокрема в раковині.

НеротинІнтернет -відгуки про ампулярію

Рік тому я купив півня і влаштував його у великій склянці.Спочатку я змінював воду кожні 3-4 дні, а потім все частіше...Тепер принаймні змінюйся щодня! Я не знаю, де я взяв і де чув, що мені потрібно купувати равлики для очищення акваріуму...Я взяв 2 ампули. Задоволений покладіть їх у свій міні -акваріум, але....нічого не змінилось!)) по дорозі вони є лише прикрасами для моєї склянки), хоча я читаю в Інтернеті, що вони допомагають впоратися з зеленню води, але це не доходить до мене! Вони не потребують особливого догляду, вони харчуються рештою їжі з риби. Вони ростуть дуже швидко!!!Я взяв місяць тому, вони, як правило, були крихітними, десь 0,5 см...Продавець попередив, що вони можуть вирости в розмірі з кулака, колись я думав, що це відбудеться не скоро, але в такому темпі.....Я відчуваю, що вам доведеться придбати нормальний великий акваріум)) про відтворення...Я думаю, що ти не можеш здогадатися про підлогу цих равликів! Вони, здається, не розповсюджуються мені...що, на мою думку, дуже добре!Якщо ви все ще хочете їх пропагувати...Варто взяти близько 5-6 штук, щоб точно!

Жук

http: // irecommend.Ru/content/moi-obitateli-mini-akvarium-mnogo-foto

Равлик дуже поширений, майже кожен має шлунок в акваріумі, вони дуже швидко помножуються і ростуть добре і швидко. Вони не вимагають від`їзду.. Їжте будь -яку їжу для сома, пластівців, гранул.. Переваги їх дуже великі, вони їдять рослинні продукти і вичалить зелені водорості зі стін акваріума, це спрощує догляд за акваріумами, t.до великого +, що вам не потрібно читати стіни акваріума щотижня.Коли настає сезон відтворення, равлик виповзає на землю і кладе яйця-масонство над водою. Коли яйця дозрівають, вони починають вилуплюватися і маленькі равлики падають у воду, і вони вже можуть їсти самостійно.

Я раджу всім отримати такий равлик, від цього великі переваги.

Дмитріти

http: // irecommend.ru/concent/klassnaya-ulitka

Котушка

Прісноводні різноманітні молюски з родом Sidyaky -egy -з родини Планорбіда.

Зовнішній вигляд

Котушка - це невелика равлика близько 3 см, з ніжною коричневою спіральною раковиною. Іноді є люди з червонуватого відтінку.

Спосіб життя

Тривалість життя молюсків 1 рік. Зарості водоростей одночасно як вдома, так і в їжі. Котушка живиться мертвими частинами водоростей і руйнує бактеріальну плівку на поверхні водойми. Оброблений

Через надмірне розповсюдження котушок ви можете поселитися з хижими видами тварин. Котушки будуть очищені екосистемою, а хижаки контролюють зростання населення. Будучи гермафродитом, поширюється яйцями, які кріпиться до листя водоростей. Цикл поширення відбувається протягом року.

Відомо, що акваріумні равлики можуть принести як переваги, так і шкоду, залежно від їх типу та кількості. Перевірте за допомогою

Вимоги

Для хорошого поширення йому потрібна вода з температурою +20 c. Цей тип равликів може жити в дуже брудній воді. Кількість котушок в акваріумі є індикатором його стану - чим більше равликів, тим брудніше вода.

Так що тварини не надто активно примножуються, використовуються акваріумні фільтри. Якщо населення досить велике, то ви можете зібрати равлики на приманці: шматок шкірки банана, аркуш капусти або інша рослина з подальшим кидком. Або придбати спеціальні продукти для зменшення населення у зоомагазині. Фіса

Основи догляду та годування

Оскільки Молюск їсть усі органічні залишки в акваріумі, йому не потрібно додаткового харчування та догляду. Вода повинна бути досить теплою, мати середню жорсткість і кислотність на рівні 7 pH.

Відгуки з Інтернету про котушку

Равлини додому привезли донькою. У школі вчитель роздавав. Тоді я не знав, як швидко вони помножені і були раді.до. Живих істот було мало. Спочатку було цікаво спостерігати за ними, сміття в акваріумі стало меншим, я, очевидно, переживає рибу, стіни стали чистішими. А потім равлики наповнили все навколо - дно, стіни, рослини. Особливо розлючений вранці. Увімкніть світло, і вони переповнені всіма стінами вгорі і навіть повзають по поверхні води. Вже не шкода кидати равликів. І я намагався вирвати ікру з листя. Але вони не виводили, а лише спалахували. Я купив два хижих равликів і почав чекати, коли вони переможуть. Нічого не змінилося, Хеленс не помножив зі мною і не їв котушки. У будь -якому випадку я ніколи не бачив. Миття акваріума також не допомогло, ікра та равлики залишилися на рослинах і знову розведені.

І нещодавно я додав воду до акваріума. Для цього я поклав аркуш паперу на поверхню, а потім забув його зняти. Я дивлюсь вранці, і він усі в равликах. Я задоволений, кинув його. Залишив лише найбільший равлик, нехай це буде. Через пару днів я вирішив повторити процедуру. Раваків було мало, і вони настільки маленькі, що їх майже не видно.

Svikso

http: // irecommend.ru/conte/ya-Zbavilas-nikh-za-2-dnya

Котушки равлики живуть у моєму акваріумі десятиліттями.На мою думку, колір трохи змінюється залежно від умов змісту та розміру акваріума. У невеликих акваріумах у рідко заміненій воді - вони бордові, не великі, часто в білуватній дошці на оболонці (відсутність кальцію). У хороших умовах - вони малинові червоні, іноді з невеликою крапкою трохи темніша, ніж основний колір, великий - діаметром до 1 см. Це трапляється так, хоча предки равликів однакові.Равли - просто чудові, вони очищають стінки акваріума (ніколи не будуть зеленої нальоту), гнилі рослини та залишки корму на дні акваріума з`їдаються. Вони можуть з`їсти мертву рибу, якщо ви не помітите і вчасно її зловлять. Залишається лише хребет з риби.

Швидко розповсюджується, ікра на рослинах та стінах акваріума, через 15 днів близько 15 днів, коли вони дозрівають, розкинуті з ікри.

Один мінус - під час очищення акваріума я не люблю розбирати ґрунт і брати снаряди мертвих равликів.

Когда.

Риболов

http: // irecommend.Ru/вміст/санітарно-ахварій

Маріза

Прісноводні равлики з Південної Америки, пов`язані з родиною Ampullaridae.

Зовнішній вигляд

Дивовижний молюск з великою золотою оболонкою, скручується, як ріг ягня, може стати справжньою прикрасою акваріума. Равликова оболонка прикрашена темно -забарвленими смужками. Діаметр досягає 6 см. Колір тіла може бути білим або темним з пігментними плямами на ньому. Гелена

Спосіб життя

Маріза вважається газонокосаркою світу акваріумного світу, і тому більшість акваріумістів не вітають. Їсть будь -яку рослинну їжу, а також ікру молюсків та інших риб. Тривалість життя Молюска становить від 2 до 4 років. Цей вид мирно співіснує з іншими жителями, але служить їжею для хижих риб.

Розповсюдження равлика є бісексуальним. Жіночі та чоловічі люди відрізняються кольором. Тіло чоловічих людей сірого кольору в спецназу, а в самці - темно -коричневого кольору. Самка відкладає яйця, кріплячи їх до стінки акваріума, гальки або аркуш рослини. Через 2 тижні маленькі люди з’являться з яєць, які можуть їсти самостійно. Відсоток виживання молодих людей дуже низький.

Вимоги

Тропічний молюск Маріси добре живе і поширюється у воді з температурою +25 із середньою жорсткістю. При меншій температурі цей вид не множиться, а при температурі нижче +20 с помирає. Не існує особливих вимог до водної кислотності. Відео: Найкрасивіші та корисні акваріумні равлики

Потрібен акваріум щонайменше 20 літрів відкритого або закритого типу. Вимоги до водної кислотності - 7 pH. Вода може бути середньої жорсткості або вище. Рекомендується використовувати хорошу систему фільтрації в акваріумі, що запобіжить надмірному відтворенню молюсків.

Основи догляду та годування

Равлик невибагливий для освітлення. Незалежно від того, чи буде Маріза мати додаткову їжу - акваріумні водорості все одно страждають. Тому акваріумісти категорично не рекомендують розпочати цей тип обжерливих істот в екосистемі. Маріз, що живе в акваріумі, можна годувати овочами: шматочки кабачки, капуста.

Чи знаєте ви?Перша згадка про штучні резервуари та вибір їх мешканців сягають правління династії Тан в Китаї (618-907 п.Е.) І перший акваріум був винайдений лише у 19 столітті.

Типи акваріумних равликів

Меланія

Тропічний прісноводний равлик родини Thiridae з досить широкою площею природного середовища проживання в Африці та Південній Америці.

Як і акваріумні равлики, вони також живі прибирання

Зовнішній вигляд

Меланія - Молюск з конічною коричневою оболонкою з відтінками оливкової або зеленої. На раковині є невеликі смужки темніших, ніж головний відтінок. Діаметр раковини близько 3 см.

Спосіб життя

Равлик напрочуд невидимий, оскільки живе внизу, забиваючись у пісок. Тривалість життя Меланії невелика - близько 2 років. Типи акваріумних равликів

Молюск - відмінний очищувач акваріумного ґрунту. Ґрунт ідеально підходить для життя піщаний або складається з невеликого гравію. У процесі життя Меланія забезпечує очищення нижнього шару та його якість дренажу. Величезні колонії утворюються в природних умовах.Молюск мирно поєднується з жителями акваріума. Суцільна оболонка і життя в землі робить меланію недоступною для хижацької риби.

Розповсюдження меланії є бісексуалом. Належить до енергійних людей, з цією здібністю швидко відтворюватися.

Вимоги

Молюски потрапляють у новий акваріум разом із рослинами. Меланія не потребує особливих умов ув`язнення і цілком може піклуватися про себе. Як і інші тропічні види, живе в теплій воді з температурою близько +22 с. У холодній воді Меланія помирає. Равлики дихають киснем, розчиненим у воді. Типи акваріумних равликів

Основи догляду та годування

Різноманітність органіки в акваріумі завжди забезпечить моллуку їжу, а невибагність якості води та кисню робить його життям можливим у будь -якому середовищі існування. Ці тварини є наказниками акваріума та точним показником достатньої присутності кисню. Якщо равлики починають підніматися з дна, це ознаки відсутності кисню в екосистемі.

Неротин

Цей тип маленьких равликів живе в солоній або прісній воді, належить до відшарування циклонітиморфа.

Зовнішній вигляд

Neretina -це дуже цікавий тип шлунково -частини з краплиною оболонкою. Оболонка майже повністю закриває молюск. Основна особливість жовтувато-коричневої мийки-це наявність поздовжніх смуг і точок. Тому молюск трохи нагадує жука Колорадо. Типи акваріумних равликів

Спосіб життя

Тривалість життя не дуже велика 1-2 роки. Частина Неретін помирає в перший тиждень після переїзду до акваріума, оскільки він дуже погано переносить транспорт та нові умови життя.

Живе в водоростях, які є водночас і їжею. Живиться гнилими частинами рослин і м`якими водоростями.Неретіна - за все життя молюск, але ікра закладена в прісноводному штучному ставку - не-.

Це байдуже до решти жителів акваріума, але через м’яку оболонку може легко страждати від риби, яка їсть молюсків. Типи акваріумних равликів

Вимоги

Будучи тропічним виглядом, він може жити у воді з температурою щонайменше +25 с. Можна поширювати лише в солоній воді. Вода повинна мати середню жорсткість з кислотністю 7 pH.

Прочитайте також, як визначити

Молюск дуже ніжний і не переносить транспортування, важко приколутися в новій середовищі існування. Крім того, його слід ретельно опустити в акваріум: через особливості структури він не зможе самостійно перекинутися.

Неретін вимагає обсягу акваріуму: для 2-3 особин необхідний контейнер з обсягом щонайменше 40 літрів. Типи акваріумних равликів

Основи догляду та годування

Погляд краще в акваріумі зі стабільною екосистемою. Наявність залишків водоростей забезпечить йому достатню кількість їжі.

Важливий!Ви не можете заповнити в акваріумі молюсків, зібраних у найближчому ставку. По -перше, вони забруднюють здатність слизу і зіпсують рослинність акваріума, по -друге, шлунково -кишкові - чудові носії гельмінтів.

Оброблений

Різноманітні прісноводні равлики з Індонезії родини Pachychilidae Troschel. Типи акваріумних равликів

Зовнішній вигляд

Tilomalania -молюск з конусною оболонкою, яка може бути різними відтінками. Оболонки гладкі, покриття шипами, з локонами. Довжина раковини може становити від 2 до 12 см. Поєднання забарвлення тіла та снарядів дуже різноманітне. Очі піднімаються над тілом на довгих тонких ногах.

Чи знаєте ви?Tuloldlainia схожа на результат дивовижного генетичного експерименту. Равликовий багажник виглядає як стовбур слона. І тіло-нахил екзотичного яскраво-жовтого плід.

Спосіб життя

Тривалість життя цього тропічного вигляду становить 2-3 роки. Молюск любить скелясту основу та воду з підвищеною кислотністю.Цей вид живота -це всеїдні і їсть все: рослини, інші равлики, рибна їжа. Через надмірну обжерливість молюсків доцільно харчуватися 2-3 рази на день з овочевими залишками. У разі відсутності харчування равлик буде приступати до їжі акваріумної рослинності. Типи акваріумних равликів

Надзвичайно агресивно стосовно інших жителів екосистеми. Ця краса - це природний хижак, що їсть усі молюски, які будуть меншими за його розміром, їсть яйця, а риба також їсть яйця. Ось чому не рекомендується оселитися з іншими типами.Цей молюск закріплений. Самка вилуплює одне яйце і є подушковою.

Вимоги

У невеликому акваріумі можна розмістити лише кілька молюсків. Населення 4-5 равликів потребує контейнера з обсягом щонайменше 60 літрів. Зручна температура води - щонайменше +25 С, кислотність щонайменше 7,5 pH. Вода повинна бути жорсткою, оскільки в м`якій воді починається процес пом’якшення раковини. Тульфанія не може терпіти яскравого світла, тому притулки повинні бути обладнані в акваріумі, де Молюск міг ховатися у сонячний день.

Ви не можете оселитися з іншими видами, якщо не хочете зменшувати їх популяцію. Типи акваріумних равликів

Основи догляду та годування

Для збереження акваріумної рослинності, моллука, потрібно годувати кілька разів на день шматками овочів: огірм, кабачки, листя дерев. Tulede готовий мати рибну їжу, залишки акваріумної органіки.

Фіса

Невеликий равлик сім`ї лікаря, що проживає у прісноводних водоймах Європи та Азії.

Зовнішній вигляд

Це невелика людина з прозорим тілом і загострена маленька коричнева оболонка зі світлими плямами. Раковина скручена ліворуч і виглядає досить екзотично: у світлі вона злегка кидає перлину. Розмір молюсків досягає лише 1-2 см.Типи акваріумних равликів

Спосіб життя

Не має особливих переваг середовища проживання в акваріумі. Молюск не знадобиться для освітлення, але пряме сонячне світло зашкодить йому. З достатньою кількістю кормів FISA не торкнеться зростаючих акваріумних рослин. Тривалість життя молюсків 1-2 роки. Основна особливість фраз - це побудова сходів із липкої нитки. Згідно з цими будівлями, як і в Інтернеті, равлик рухається на поверхню води та спини.

Вид невибагливий для води і може зручно жити при температурі принаймні +20 с. Потрібна тверда вода, оскільки в м`якій воді мийка може стати тоншою.

Фіза - це гермафродит, і в одному відкладенні відкладає до 20 яєць. Масонство прикріплюється до нижньої частини листя рослини. Через 2 тижні з яєць з’являться молоді равлики. Типи акваріумних равликів

Вимоги

Для комфортних умов равлики потрібна ємність щонайменше 20 літрів з твердою водою. Температура не повинна опускатися нижче +22 з. З зниженням температури ці тропічні равлики загинуть.

Через тонку раковину молюск не можна розмістити з рибою, для якої равлики - це їжа. Також не можна поєднувати з видом, що жирна ікра на поверхні води. FISA також періодично рухається по поверхні акваріума. Слиз, що секретується молюсками, може легко пошкодити рибу Icrinka, крім того, Молюск легко їсть їх, якщо вони зустрінуться з ним на шляху.

Оскільки Phiza дуже швидко розмножується, рекомендується оселити її разом з рибою, яка їсть фізичну ікру, тим самим контролюючи кількість населення в акваріумі. Типи акваріумних равликів

Основи догляду та годування

FIZA - Акваріум Саніта, яка їсть решту органіки, видаляє нальоту на стінах контейнера та бактеріальну плівку на поверхні води. З достатньою кількістю органіки, не потрібні додаткові джерела їжі і можуть піклуватися про себе без втручання людини.

Гелена

Популярні равлики з прісноводних водойм Південно -Східної Азії з родини Нассаріїдей.

Зовнішній вигляд

Хелена - оригінальний равлик з конічною оболонкою. Жовті та темні кола розташовані в його обхваті. Розмір молюсків становить близько 2 см. Типи акваріумних равликів

Спосіб життя

Тривалість життя цього тропічного молюска становить приблизно 3-4 роки. Молоді люди з Гелени живуть на дні акваріума протягом 6 місяців, тому їм потрібен пухкий піщаний або гравійний ґрунт. У дорослих немає особливих місць існування.

Вони матимуть важливу роль у житті його мешканців.

Щоб уникнути захворювань, це необхідно:

Хелена - хижак, що живиться іншими молюсками, яйцями равликів та риби. Є відмінним засобом для зменшення населення інших равликів природним шляхом.

Розповсюдження Гелени. Яйця перенесені на тверді предмети акваріума. Через 2 тижні вилуплення Хетенса падає на дно акваріума і заривається в землю, де вони ростуть до статевого зрілості. Виживання молодих людей не надто високе, що пов`язане з боротьбою за їжу в нижньому шарі під час розвитку та зростання. Типи акваріумних равликів

Важливий!Хижацьких молюсків звинувачують у вбивстві риби. Це неправда: равлик просто не зможе наздогнати активну та швидку рибу. Але оскільки багато равликів із задоволенням їдять Carrion, можливо, вона була їжею вже з мертвою рибою. Своєчасне видалення мертвих риб та молюсків з акваріума: це врятує екосистему здорового.

Вимоги

Равлик дуже витривалий і не надто вимогливий у догляді. Може жити в злегка підкисленій воді. Хеленс живуть і комфортно розвивається в середній твердності, переносять легку солоність води. Як і інші тропічні види, йому потрібна вода з температурою щонайменше +20 с.

У акваріумі має бути пісок або дуже маленький гравій як грунт. Типи акваріумних равликів

Основи догляду та годування

Гелена ідеально впорається зі зменшенням кількості інших акваріумних равликів. Може їсти яйця як равликів, так і риби. Якщо в екосистемі немає молюсків, Гелену можна годувати свіжим м`ясою з креветок або Кріллом близько 3 разів на день.

У світі є багато молюсків акваріумів, які можуть жити в подібному середовищі. Кожен з цих видів має свої характеристики. Озброївшись цими знаннями, ви легко зробите вибір на користь тих жителів, необхідних для екосистеми вашого акваріума.

Відео: Найкрасивіші та корисні акваріумні равлики

Статии на тема
LiveInternet