Блома кошахі: як це виглядає, що робити

Бліхи невеликі, але шкідливі паразити. У Росії відомо близько 500 видів, відомі близько 500 видів. Здебільшого щури знайдені та котячі, але найпоширеніші - котячі бліхи.

Погляд на блох та спосіб життя

Голова та плоске броньоване тіло шкідника темно -коричневого відтінку, довжина тіла досягає 5 мм. Природа нагороджувала блох великою щелепою за кусання шкіри та судин. Усневий апарат включає хобот, з яким паразит пробує поверхню епідермального шару і пронизує його. Антени стирчать за очима, самці використовують їх при спаровуванні.

Погляд на блох та спосіб життя

Зображення котячих бліх

Бліхи не знають, як літати, оскільки вони втратили крила в процесі еволюції. Але представники цього загону членистоногих можуть стрибати. Для стрибків комахи використовують задні пари ніг, які довші, ніж передня.

До відома! Людина може стрибати 213 м у висоту, якби він мав таку ж спритність.

Невеликі брудні хитрощі живуть у сміттєвих резервуарах, у вологих місцях: у підвалах, на горищах, особливо коли там живуть вуличні коти та собаки. Розташовані в тріщинах у лінолеумі, в тріщинах дерев’яних підлог і паркетів. Сміття, де сплять домашня тварина, скоріше заселена охоронцем крові.

Існує думка, що бліхи живуть на кішці, але це не так. Паразит живиться кров’ю, і, як тільки він кусає і накачує рідину, що веде життя, залишає тварину. Він тягне їжу з двома насосами в голові. Обжерлива комаха настільки голодна, що їсть, розпилюючи теплі краплі навколо поверхні рани.

Зверніть увагу! Блох п`є кров у 15 разів більше власної ваги.

Представники виду, які спаровувались безпосередньо на одній тварині, яку покусали протягом декількох годин. Вони не шукають спеціальної території для кладки, вони негайно залишають яйця. Самка тривалий час не боїться залишатися голодною, але без харчування паразит не здатний розмножуватися. Власник двох пар сексуальних залоз має подані - сильні, розвинені органи народження. У самця є два яєчки, сексуальний кігтя. Процес проникнення насіннєвої рідини займає 15 хвилин.

Цикл відтворення:

 1. Після запліднення жіноча індивідуальна буквально знімає легкі прозорі кулі розміром 0,5 мм.
 2. Через два тижні личинка залишає яйце, яке активно рухається: повзає, оскільки у неї немає ніг. Очі відсутні. Довжина хробака-4-5 мм. Поглинає біологічні відходи, рослинні залишки.
 3. Після третьої лиття гусениця оточує себе захисним утворенням шовкової нитки, кокона та ляльки.
 4. Розвиток ляльки закінчується появою дорослої людини, яка зберігає життєздатність приблизно пару місяців. За сприятливих умов проживає до півтора -двох років.

Різниця між земляними бліх і котом

Зовнішня картина буде відрізнятися мало, але коти кішки великі, ніж їхні брати. Колір земляного шкідника яскравий чорний, гнізда в ґрунті, суха листя, під камінням. Вони також є мешканцями мокрих доглянутих підвалів. Мешканці перших поверхів та приватних будинків страждають від вторгнення такої блохи.

До відома! Бразильський проникливий блоши проникає під шкіру тварин і людей, виправдовується під нігтями, укуси в епідерміс, провокує запалення. Цей підвид існує в країнах Південної та Північної Африки.

Блома -інфекція

Під час прогулянки вусійний друг контактує з бродячими собаками. Легко знайти бліх -кота біля входу або в парку, комахи, що підходять до крові. Вдома Мурка біжить по кімнатах, лежить на ліжку і поширює армію кровотеч. Кошеня отримає частину паразитів від матері.

Власники фаворитів знають, як виглядають котячі бліхи. Але не завжди достатньо візуальної перевірки стану шкіри тварини. Кіт облизує свою вовну, дульну, тим самим видаляючи сліди інвазії збудників інфекції. Вам потрібно звернути увагу на поведінку палати.

Симптоми інфекції тварин:

 • Тварина розбиває тіло, лапи;
 • шерсть;
 • Тобі його хвостом зубами, кусається в його плоть;
 • втрачати вагу;
 • відмовляється їсти;
 • Зміни поведінки: це стає млявим і байдужим до ігор.

Різниця між земляними бліх і котом

Свербіж і розчісування в коті

Як врятувати кота від бліх

Практика ветеринарів радить розпочати лікування на перших ознаках захворювання. У магазинах домашніх тварин вони скажуть вам, що робити, якщо у кішки є блох, вони підберуть найкращий варіант. Виробляються величезна кількість суспензій, планшетів та крапель з бліх. Таблетки дають велику ефективність. Анотацією необхідно обчислити дозування.

Зверніть увагу! Для безболісного прийому ліків потрібно зафіксувати голову кішки, верхню щелепу. Покладіть на нижні зуби і покладіть планшет на корінь язика. Після введення препарату вам потрібно погладити шию чотирьох пацієнтів, тому проковтнути таблетку буде простіше. Після цього потрібно швидко дати воду, щоб речовина була безкоштовною.

Активна речовина препарату працює всередині організму, проникає в кров, руйнує паразитів. Ін`єкція, що лікар ветеринарної клініки зробить той самий ефект з тим самим ефектом.

Анти -оснащений шампунь або розпилювач наносять на всю поверхню волохатого покриву, певний час відбиваються, а потім змивають. Важливо переконатися, що мурсаніове диво не облизує продукт, щоб уникнути отруєння. Необхідно обробити миючий засіб та линхійський линхіст.

Коміри користуються великим попитом, вони одягаються на шию звіра і не видаляються.

Важливий! Ремінь і планшети не можна використовувати одночасно. Інакше буде сильна сп’яніння.

Спеціаліст допоможе визначити тривалість носіння коміра.

Що загрожує тварині не впорядкованому вчасно:

 • виникнення алергічної реакції;
 • Гельмінтна інфекція: Блохи - носії;
 • запалення ран;
 • анемія;
 • фатальний результат.

Небезпека котячих бліх для людини

Бліхи - носії та збудники хвороб. Для здоров`я людини вдвічі гірше, оскільки вони передають псевдотуберкульоз, бруцельоз, туляремію, сибірську виразку, чуму та глистів.

Після укусу крові, люди мають червоне свербіж місце. Прийняття антигістамінових препаратів допоможе позбутися сильного свербіння. Місце укусу повинно змащуватися анти -алергічною мазь або гелем.

Блома -інфекція

Укуси блох

Методи позбутися бліх у квартирі

Комахи в будівлях з високим рівнем - сезонне явище. Ненаситна армія нападає на мешканців приморських міст на початку літа. Підвищена вологість та висока температура створюють ідеальну атмосферу для поширення чисел блох.

До відома! Принесіть комахи сім`ї на одяг, взуття, ноги з вулиці. Таким чином, блохи подорожують на відстані кількох метрів.

Аерозолі розпорошуються на зовнішній одяг, допомагають відлякувати шкідників. Вдома потрібно закрити всі тріщини, простір між плінтускою та підлогою, замінити старий паркет.

В Інтернеті є інформація про народні заходи боротьби, але вони не завжди допомагають. Покладання полицю в кутах, миття підлоги оцтом та білим та іншими танцями з бубном - все це принесе лише тимчасовий результат. Якщо мешканці мають алергію, то такі заняття небезпечні: це не вийде, гострих запахів спричинить атаку бронхіальної астми або загострення реакції.

Санітарні працівники рекомендують частіше здійснювати мокрого очищення кімнати, суто механічно вбивати блошині яйця, які затримуються в пилу в піску.

Якщо в квартирі з`являються бліхи, вам потрібно звернутися до організації обслуговування - керуючої компанії або правлінням HOA, звідки вони звернуться до спеціальної послуги не тільки для дератизації (обробки щурів), але і для дезінфекції підвалу. У підвалі перед обробкою потрібно зняти сміття та усунути вологість.

Як врятувати кота від бліх

Обробка мозок

Вдома вам потрібно мити підлоги з засобами для блохів, помилок та тарганів з відкритими вікнами.

Такі захворювання, як сибірська виразка, рідкісні в сьогоднішні дні. Але забути про небезпеку, яку несе представники королівства блоши, ви не можете. Досить згадати кількість життів, захоплених чумою в середні віки. Тому не ризикуйте, краще негайно обробити котів і собак з бліх до початку весни.

Статии на тема
LiveInternet