Правила та нюанси змісту молі чорного в домашньому акваріумі: як важко піклуватися про рибу

Опис та фотографія риби

Акваріумна риба завжди була однією з найулюбленіших та популярних домашніх тварин. Різні типи риби добре поєднуються з усіма видами інтер`єрів. Давайте подивимось особливості змісту та турботи про прекрасні рибні молі.

Опис та фотографія риби

Існує величезна кількість різних кольорів молі. Але відрізняються три основні типи: Spenops, Latipin, Velifer. Кожен з них відрізняється особливими характеристиками.

Mollinesia spenops, або чорний, є найпоширенішим виглядом серед закоханих акваріумних риб. У неї невелике тіло, товщі з боків. Хвостовий плавник, як і всі, округлий і маленький.

Голова Моллі невелика з вираженими закругленими очима. Рот, здається, піднятий вгору. У жінок їх круглий живіт досить помітний. А самці дають загострений анальний плавник.

Особливості життя в дикій природі

У природі ці чудові риби живуть у водоймах Центральної Америки від Колумбії до Мексики. Вони одна з найбільш невибагливих риб. Тому в природі живуть як свіжі, так і злегка солоні затоки. Рідше їх можна знайти на морському узбережжі. Особливості життя в дикій природі

Ми радимо вам прочитати про це, а також,

Вміст в акваріумі

Mollinesias вважається одним із найбільш невибагливих домашніх тварин. Ці риби досить товариські та неконфлікт. Варто лише зрозуміти, що необхідно забезпечити тварині найбільш правильним і природним кліматом у акваріумі, оскільки при відсутності місця самці риб можуть бути агресивними.

Молнея - зграї, і тому варто запустити пару домашніх тварин або більше відразу. Якщо ви хочете мати невелику зграю Molly, вам слід забезпечити йому більшу кількість жінок, ніж самці.

Чи знаєте ви?Найменший акваріум у світі має 1,5 сантиметри в ширину і 3 в довжину. Дві риби навіть живуть у ньому, і є рослини.

Вміст в акваріумі

Вимоги та розміри

Чорні молі - дуже активні та мобільні істоти. Вони люблять плавати з зграями. Щоб забезпечити комфорт домашніх тварин, краще придбати прямокутний акваріум, ви не можете дуже глибоко.

Розміри акваріума потрібно вибрати залежно від того, з якого Молі ви хочете почати. Зокрема для Spenops, велика кількість місця не потрібна. Їх буде досить достатньо для 10-літрового акваріума для однієї людини.

Оптимальна вода

Чорна Молі дуже любить теплу воду. Оптимальна температура води від 25 до 27 ° C буде оптимальною. Твердість води може змінюватись від 10 до 25 градусів. Крім того, особливість цього типу риби полягає в тому, що вони можуть жити і відчувати себе чудово як у свіжій, так і в солоній воді.

Є погляди, які здатні жити в дуже солоній морській воді. Тому, щоб забезпечити найбільш комфортне середовище, вода повинна бути трохи всмоктана. Оптимальна пропорція буде 1-3 чайною ложкою 10 літрів води. Як годувати рибу

Перегляньте погляди на свій акваріум.

Якщо ви хочете створити солоний морський акваріум, то за допомогою звичайної випічки ви не можете цього зробити. Для цього потрібно використовувати спеціальну морську сіль або налити морську воду.

За допомогою цього методу утримання домашніх тварин слід розуміти, що прісноводні види риби не виживуть у соляному акваріумі. Але зі слабкою концентрацією солі багато видів рослин і риби можуть спокійно існувати.

Важливий!Акваріум з морською водою або велика концентрація солі вимагає набагато складнішого догляду.

Ґрунт і рослини

Для чорних молі великі гравійні або невеликі гальки будуть служити дуже хорошим ґрунтом. Якщо ви хочете, щоб чорна акваріумна риба виділялася, краще використовувати легкі гальки та різноманітний декор. Сусіди та сумісність чорної молліМоллі дуже любить густі зарості водоростей. Але, завдяки активності цих риб, водні рослини рекомендуються розміщувати з боку задньої стінки акваріуму. Водоростей може бути багато і зовсім інших типів.

Для початку краще придбати прості та невибагливі рослини, такі як Wallisneria, Cirroussele, Eledeus, Richia. Вони зможуть ідеально забезпечити комфорт та захист від риби, а також надати акваріумний затишок. Невід`ємний атрибут - це допомагає підтримувати акваріум чистий.

Додаткове обладнання

Чорна моллі дуже тепло -ланки та фотофільні тварини. У акваріумі наявність великої кількості світла для них досить важлива. Ці риби потрібні щонайменше дванадцяти -сонячного дня. Рекомендується природне сонячне світло падає на рибу щонайменше чотири години.

Ви можете забезпечити достатню кількість освітлення, використовуючи спеціальні світильники на покритті акваріуму та з боків. Важливим атрибутом для рибного будинку також буде система фільтрації. Це може бути або просто у вигляді фільтра, і з системою збагачення води повітрям. Особливості відтворенняДругий варіант корисніший і забезпечує основне здоров`я та активність риби. Як і інші акваріумні риби, Молі повинна мати притулок у вигляді будинків, корчів або великих каменів. Такий притулок допоможе їй відновити сили та повністю відпочити.

Важливий!Відсутність достатнього освітлення може вплинути на процес поширення акваріумних риб молі. Без належного дня денного світла самці стають безплідними.

Як годувати рибу

У природі чорні молі годують в більшій мірі овочеву їжу. Але сьогодні існує величезна різноманітність здорового корму для будь -якої риби. Молі в природі їсть усе. Досвідчені акваріумісти радять годувати ці риби сумішшю тваринної та овочевої їжі.

Як корм для тварин, ви можете використовувати артемію, молі, личинки комарів, вугілля. У вигляді кормів рослин. Перед тим, як давати рибі таку їжу, її слід ошпарювати киплячою водою. Це допоможе видалити шкідливі речовини. Рибні захворюванняВи також можете годувати рибу спеціальною збалансованою готовою їжею. Він продається на полицях зоомагазин у вигляді пластівців, гранул або пухкої суміші. Подібні корми існують для різних типів риби, і тому необхідно звернути увагу на це і вибрати їжу спеціально для моллінізмів.

Сусіди та сумісність чорної моллі

Сусіди для чорної моллі повинні бути обрані відповідно до розмірів мешканців. Не рекомендується містити рибу з яскравими, великими плавниками або хвостами. Цілком ймовірно, що рано чи пізно вони залучатимуть молі як можливо, їжу.

є і дуже активні в рибі.

Спокійний і неконфліктний види риби добре поєднуються з Моллі. Відмінні сусіди будуть, лунами, будь -яким видом, неоновим,. Рекомендується підібрати Моллі до сусідів Моллі та зграї риби.

Чи знаєте ви?У світі є особливі види риби, які називались подвійними. У них є і зябра, і легені. Завдяки цій структурі тіла тварина може жити без води до двох місяців.

Правила та нюанси змісту молі чорного в домашньому акваріумі: як важко піклуватися про рибу

Особливості відтворення

Найцікавіша особливість Чорної Моллі полягає в тому, що вони можуть змінити свою підлогу в будь -якому віці протягом усього життя. Одним із важливих аспектів, що забезпечують нормальне відтворення риби, є наявність цілого дня.

Іноді жвава акваріумна риба молі може мати проблеми з відтворенням, які полягають у народженні повністю мертвого потомства. У цій ситуації необхідно звернути увагу на умови затримання, температуру води, її жорсткості, насичення киснем, а також проаналізувати харчування домашніх тварин.

Вам, мабуть, буде цікаво прочитати про те, як вибрати акваріум, а також як визначити акваріум.

Як відрізнити самку від самця

Для того, щоб зрозуміти, як відрізнити самку від чоловіка, потрібно знати основні відмінності між ними. Якщо риба молі того ж віку, то самки часто великі. Основна відмінність - однакова форма анального плавника. Правила та нюанси змісту молі чорного в домашньому акваріумі: як важко піклуватися про рибуУ самців він більш гострий, а у жіночих людей округлений, з акуратно згладженими краями. Крім того, зовнішні відмінності включають той факт, що дівчина має досить виражений округлий животик, який ще більше надута під час вагітності.

Розмноження чорних молі

Під час запліднення самець використовує спеціальний орган під назвою Gonopodia. Він чіпляється з партнером із спеціальним гачком і передає їй насіннєву рідину. Чорна Моллі досягає статевого дозрівання до року життя. За звичайних та правильних умов самка може щомісяця давати потомство.

Зазвичай період вагітності триває близько 35 днів. Після цього самка виробляє понад п’ятдесят смаження. Його розмір і вік також впливає на потомство. Чим старше і більше риби, тим більше дітей, які вони можуть виробляти.

Будь -яка риба, яка чекає поповнення, починає змінювати його поведінку. Вона починає шукати відокремлені кути, постійно ховаючись. Зовні вагітна риба можна відрізнити дорослим животом і місцем на ній. Коли поширюють моллі в загальному акваріумі, варто звернути особливу увагу на чистоту води та якість їжі. Вважається, що Моллі не їсть свою мальку. Однак, не маючи вітамінів або рідкісного годування, ця неприємна подія може відбутися.

Фрай одразу народжується досить великою. Часто є випадки альбінізму, але до року риба, як правило, набуває загального кольору. Перші пару днів мальки є абсолютно неактивними і брешуть, ховаючись внизу.

Для того, щоб дитинчата добре розвинулися, їх потрібно годувати збалансованою їжею: це називається "живий пил". Він включає всі необхідні мікроелементи та добавки, які забезпечать нормальний ріст риби. Основна турбота про мальку Моллінії - це лише забезпечення чистої та теплої води.

Рибні захворювання

Найкращим лікуванням будь -якого захворювання є його профілактика. Оскільки чорні молі не надто вимогливі риби, у них мало захворювань. Основна причина будь -якого захворювання є невірною або недостатньою доглядом. Правила та нюанси змісту молі чорного в домашньому акваріумі: як важко піклуватися про рибуНайпоширеніша хвороба чорних молі - це застуда. Риба стає млявою, без апетиту, а також плаває дуже близько до поверхні води. Лікування такого діагнозу дуже просте: варто підвищити температуру води до прийнятного рівня.

Ожиріння також може бути частим хворобою. Власник, який вважав за краще годувати домашніх тварин лише живою їжею, у цьому повністю звинувачують. Це харчування має занадто високу харчову цінність і врешті -решт призводить рибу до збільшення ваги, що робить її лінивою, а також зменшує тривалість життя.

Іноді риба може мати розмиті очі, потемніння зябра, а також неспокійна поведінка - це перші ознаки перенасичення кисню. Причиною цього може бути не захищена вода, затоплена в акваріум, який має багато повітря в собі.

Щоб уникнути такої проблеми, слід контролювати якість води та насичувати її повітрям за допомогою спеціальної системи аерації. Кожен, хто принаймні коли -небудь почав рибу, знає, наскільки вони цікаві та незвичайні істоти. Правила та нюанси змісту молі чорного в домашньому акваріумі: як важко піклуватися про рибуХтось починає їх як предмет прикраси вдома, а когось як домашніх тварин. У будь -якому випадку, ви ніколи не повинні забувати про належну допомогу своїх домашніх тварин. З достатньою увагою, гарною обробкою та годуванням, Чорна Моллі буде радувати вас довгий час.

Статии на тема
LiveInternet