Морський кінь: структура та середовище тварини


Морський кінь - дивовижний і незвичний представник тропічних водосховищ. Його зовнішній вигляд та деякі особливості життя відрізняються від представників морського середовища. Серед поціновувачів таких людей питання поширене: морський кінь - це риба чи тварина. Відповідь на це проста - людина належить до царства тварин та класу променистої риби. Після багатьох років досліджень вчені довели, що тварина є близьким родичем риби gygla.

Загальні відомості
Морський кінь належить до королівства тварин та класу променистої риби

Загальні відомості

Оскільки тварина вважається сильно зміненою різноманітністю риби-сигла, Приписувати його до загону -укладено. Незвичайне тіло скейта дійсно нагадує фігуру шахів. Можливо, це причина, щоб дати тварині таку назву.

У природному середовищі ви можете зустріти скейт у субтропічних та тропічних водоймах по всьому світу. Сіль і найчистіша вода - найкращий стан для її комфортного життя. Розміри морського скейт невеликі і від 2 до 30–32 см. Цілком рідко ви можете знайти людей, які досягають 35 см у довжину.

Існує багато теорій про те, де живе морське хобі, оскільки його зустрічали в різних частинах планети. Найчастіше тварину можна знайти у водоймах Австралії, іноді Англія. Іноді окремі види зустрічаються в Азові та Чорному морі. Він вважає за краще залишатися ближче до дна і використовує водорості як притулок, маскуючи їх зарості та змінюючи колір відповідно, в якому кольорі вони пофарбовані.

Популярні види
Морський кінь вважає за краще бути на дні водосховища і ховатися в водоростях

Тіло риби вкрите дуже жорсткою і кістковою оболонкою, що захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Часто на тілі є шипи різної довжини та форм, деякі покриті довгими стрічковими процесами різних кольорів. Дивно, але ця риба не має ваги. Особливістю структури буде голова, оскільки вона дуже щільно прикріплена до тіла і не повертається. Якщо кінь хоче озирнутися назад, він повертає все тіло або випинає очі.

Кожне око рухається окремо від іншого. Ця особливість також притаманна хамелеонах, які можуть обертатися окремо по колу з кожним оком. Існують суперечки про те, скільки живе морські ковзани, оскільки зазвичай тривалість життя до 4 років, але в деяких випадках ви можете зустріти представників, які проживають до 6 років.

Ще одна особливість риби - це її вертикальне розташування у воді. Це можливо через те, що плавальний міхур розділений тонким розділом на два відділи і дозволяє підтримувати вертикальне положення.

Популярні види

Морські ковзани в природному середовищі існування мають близько 50 видів. Кожен з них відрізняється за розміром, зовнішнім виглядом та деякими особливостями структури. Найпоширенішими є наступні:

 1. Плямистий вид великі розміри. Має сірий колір з невеликими плямами по всьому тілу. Тривалість життя не більше 4 років при сприятливих умовах.
 2. Сорт веселки вважається найкрасивішим, оскільки люди мають різноманітний та яскравий колір. Максимальний розмір - 20 см.
 3. Листяні особи є досить незвичними, адже замість звичайних шипів мають довгі процеси у формі листя. Довжина кожного іноді досягає 30 см. Цей сорт часто називають морським драконом.
 4. Сімейний кінь досить незвичний. Має яскравий колір з райдужними синіми смужками. Особливість його - довга морда у вигляді трубки, яка подає для вилучення їжі. Цей тип вказаний у списку зникнення.

  Особливості харчування

  Кінь, що переживає, досягає довжини 37 см

 5. У різноманітності Чорного моря немає шипів. Тіло напівпрозорий із світло -жовтим відтінком. Досить часто зустрічається на мілководді, що відрізняється від інших осіб.
 6. Колючий кінь нагадує зовнішній вигляд Чорного моря, але має гострі шипи довжиною 2-3 см. Максимальний розмір осіб не перевищує 25 см. Живе дуже близько до дна і в рідкісних випадках відбувається на мілководді.
 7. Купівля кінь - найбільший представник з довжиною тіла до 37 см. Перше враження, коли дивиться на нього, залишається позитивним. Вид не лякає і досить спокійно по відношенню до людини, а також інших жителів морських глибин.

На півдні Японії ви можете знайти карликових людей. Вони пофарбовані у легкі кольори з фіолетовими смужками або плямами. Ідеально замасковані як корали. Мати довжину тіла не більше 3 см. Вважайте за краще не зануритися на глибину більше 40 метрів.

Особливості харчування

Дивовижна риба належить до одного з небагатьох видів, які не полюють з інших жителів морських глибин, не полює. Вся справа в структурі людей, в яких переважають шипи та кісткові пластини. Така їжа не в змозі перетравити велику хижацьку рибу або інших мисливців. Єдиний, хто може насолодитися скейтом, - це піщаний краб, живіт якого здатний перетравлювати з`їдене.

Самі ковзани харчуються планктоном.

Улюблене частування цих незвичайних риб - божевільний краб та інші маленькі риби. Завдяки дивовижній здатності скейта, він замаскований і нерухома протягом декількох годин, він успішно полює на них. Чекаючи моменту, коли жертва наближається і проводить її разом з водою в рот.

Розповсюдження морських ковзанів
У морських ковзанах немає шлунка. Тому вони дуже ненажерливі

Незважаючи на невеликі розміри, морські ковзани дуже ненажерливі і здатні полювати та їсти велику кількість маленьких людей до 10 годин на день. Це пов’язано з тим, що люди не мають шлунку, тому їжа досить швидко проходить усі частини травної системи. Якщо ви тримаєте їх у неволі, Слід дотримуватися декількох правил годування:

 • Особи, виведені в неволі, здатні їсти мертві дафні, креветки та інші маленькі особи, а також сухість їжі для риби.
 • Корм повинен бути лише свіжим.
 • Особи повинні годувати регулярно, але не дозволяти переїхати, оскільки в неволі це може спричинити різноманітні захворювання.

Дозволяється встановлювати різноманітні годівниці, в яких розміщується їжа. Через кілька днів після встановлення такого інновації самі люди зрозуміють, що це нове місце харчування. Поблизу годівниць слід встановити кілька довгих стрижнів або паличок, щоб ковзани могли чіплятися за них під час їжі.

Розповсюдження морських ковзанів

Незвичайна риба веде сидячий спосіб життя і майже весь час перебуває в одному місці. У разі небезпеки вони можуть розвинути пристойну швидкість або прикріплюватися до великої риби, щоб вони перенесли їх у безпечніше місце.

Риба вірність І протягом усього життя вважає за краще бути поруч з одним партнером. Тільки в рідкісних випадках жінка або чоловік змінюють партнера життя. Найбільш неймовірним буде той факт, що у подружньої пари потомство несе чоловіка. Після початку нересту пара вже давно виконує певний шлюбний танець. Після цього самка кладе яйця до спеціальної кишені, яка розташована в самці на животі.

Через 2 тижні вагітності, фрі -листя, які вже є незалежними і негайно йдуть на безкоштовне плавання. Різні типи ковзанів відрізняються своєю родючістю і можуть відкладати від 5 до 2000 яєць одночасно.

Досить важко розводити ковзани в неволі, і коханець акваріума не впорається з цим. Незважаючи на те, що люди досить популярні серед акваріумістів, їх підтримка в штучному середовищі має багато нюансів. Якщо умови не спостерігаються, вони починають боляче і вмирати.

В даний час морські ковзани різних видів знаходяться на межі зникнення. Це пов’язано з тим, що в багатьох країнах риба належить до дорогого делікатесу, і вони ловлять її в промисловому масштабі. У деяких регіонах Австралії та Азії ковзани використовуються як сировина для приготування різних мазі та наркотиків.

Людство знає про цілющі властивості м`яса цієї дивовижної риби з моменту давнини та включило її в багато страв. Однак тоді любительська риболовля не могла суттєво зменшити кількість осіб. Тепер улов дійсно став проблемою, оскільки поступово призводить до повного зникнення типу.

Статии на тема
LiveInternet