М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст


Trionics -це черепаха з дуже нестандартними параметрами. Люди звикли чути приказку "повільно як черепаха". Однак це не працює з цією твариною. Якщо черепаха злякається, вона втік дуже швидко, і це буде важко наздогнати. Крім того, він має гнучку оболонку. Тріоніка китайці -єдиний представник м`яких черепах, які живуть на Далекому Сході.

Поява трионіки
Тріоніка швидко біжить і руйнує стереотип повільності черепах

Поява трионіки

Розмір таких тварин, які зберігаються вдома, зазвичай не перевищують двадцять п`ять сантиметрів. Однак деякі представники зростають до сорока сантиметрів. Доросла черепаха може важити близько п’яти кілограмів. Відносно недавно, на Тайваньському узбережжі, була спіймана людина, вага якого досягла 11 кілограмів, а оболонка в довжину становила приблизно 50 сантиметрів, але це надзвичайно рідко і вважається аномалією.

Зміст вдома
Середня вага черепах Тріоніків становить 5 кг, хоча також знайдені більші особи

Форма оболонки далекої східної черепахи кругла, з м`якими краями. У міру зростання тварини форма оболонки змінюється і витягнута. Аналогічна особливість дозволяє визначити вік трионіка. На вершині оболонки має зелений-сірий або зелений-коричневий відтінок. Це допомагає маскувати на глибині водосховища. Частина знизу (живіт) часто легша. Це може бути жовтувато, помаранчевий або рожевий відтінок. Також можуть бути присутні пружини більш темного кольору.

На кожній лапі є п’ять пальців, в кінці яких є різкі та довгі кігті. Форма стопи має характерні характеристики. Тобто мембрани присутні на пальцях. Шия досить довга, і якщо ви тримаєте Trionicx за снаряд, то тварина може вкусити, розтягнувши шию.

Вдома краще не тримати відразу двох людей. За своєю природою така тварина є єдиним хижаком, тому бійки не можна уникнути, а укус кінцівок не виключається в них.

М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст
Тріонічне м`ясо оцінюється в азіатських країнах

У Японії та Китаї м`ясо черепах Тріоніки - це делікатес. Крім того, йому приписують різні цілющі властивості. З нього готуються національні страви - супи черепахи, соус. Яйця цих черепах не менш цінні - вони вважаються дуже смачними та здоровими. В азіатських країнах Trionicx спеціально розводиться, щоб отримати м`ясо та яйця.

Зміст вдома

Китайська черепаха Trioniks - це досить розлючений вигляд рептилій. Вона - хижак, який у природному середовищі прихований у мулу, де вона відстежує рибу, а потім хапає її. З огляду на це, природа нагороджувала це дуже сильними щелепами, які мають різкі різання земель.

Практично неможливо приручити зрілу індивід, тому краще вибрати дуже молодих черепах для домашнього вмісту. Однак навіть це не гарантує, що черепаха стане вручну.

М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст
Тріоніка досить агресивна, і важко їх приручити

У неволі такі домашні тварини проживають близько двадцяти п`яти років. Зміст Trionics не є дешевим задоволенням, тому з обмеженим бюджетом перевагу краще дати інший тип черепах.

Акваріум для домашнього улюбленця

Перш ніж придбати домашнього улюбленця, ви обов`язково повинні подумати про те, де він буде жити. Для м`якої забарвленої черепахи знадобиться акваріум, потужності близько 250 літрів. Крім того, це буде потрібно:

  1. Нагрівач води. Необхідно, щоб температура підтримувалася приблизно на 26 градусів.
  2. Високоефективне продуктивне водне фільтрування.
  3. Аератор.

За відсутності фільтрації тварина отримає проблеми зі шкірою оболонки. Коли вода чиста, інфекційні захворювання грибкового та бактеріального типу коштуватимуть черепаху з довгою шиєю. Аерація також дуже важлива для тварини, оскільки частина кисню потрапляє в організм трионікса з води. Завдяки цій функції тварини можуть довго залишатися на дні водойми, ховаючись і чекаючи здобичі. Вони здатні це зробити протягом 15 годин.

М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст
Trionics здатна чекати виробництва до 15 годин поспіль

Далеко -східна трионіка не може жити у хлорованій воді, тому перед тим, як її застосувати, слід дозволити встановлювати щонайменше на день. Ви також можете використовувати негайно очищену воду. У цьому випадку співвідношення води з землею має бути приблизно 5: 1. Тріоніка - прісноводна тварина, тому їй потрібно більше у воді, ніж у суші.

Оптимальна температура вмісту домашніх тварин становить 22–26 градусів. Дуже важливим моментом змісту трионіки є чистота води. Якщо він забруднений, то ризик захворювань у черепах значно збільшується, і вони мають схильність до бактеріальних та грибкових захворювань. Тому воду слід регулярно змінювати на очищення та захист.

Організація годування

При годуванні черепах не повинні виникати особливі проблеми. Вони їдять майже все. Ви можете включити в дієту:

  1. Різні види м’яса на шматках, живі жаби. Зрілі черепахи здатні їсти маленьку курку або мишу.
  2. Дощ, дафнія, кровоносні черви.
  3. Такі комахи, як коники або таргани. У цьому випадку ви можете дати як живих, так і сушених комах.
  4. Невелика акваріумна риба, равлики і навіть охолоджена морська риба.
  5. Фрукти з овочами.
М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст
Дорослих трионіків можна годувати не більше 2-3 разів на тиждень

Приблизно раз на місяць домашньому улюбленцю слід давати мінеральні добавки, які можна придбати в зоомагазині. Корм можна кинути у воду і на суші, все одно, тварина перетягне її під воду. Когда Дальнярсточныйныймкс -Крут -Крупюн -ре, це, що є ПЕТКУМОМОМОМОМОМОМУ. Незважаючи на те, що черепаха відносно недорога, її годування може зробити цілком.

Молоді черепахи повинні давати їжу щодня. Коли вони виростають, кількість їжі зменшується, а дорослі дарують їжу близько двох -трьох разів на тиждень. Основою дієти домашніх тварин зазвичай є риба, наприклад, Hek, CoD або Bulls.

Комахи, а також равлики, кальмари, прісноводні креветки та Т цілком підходять як частування. П. Ви також можете спробувати надати тварині трохи зелені або капусті, але деякі можуть відмовитись від таких смаколиків. Інші, навпаки, як така їжа дуже сильно.

Потомство черепахи

З розповсюдженням у неволі труднощів цей тип черепахи не спостерігається. Вдома вони помножуються просто чудово. Обидві статі досягають приблизно п`ятого року життя. Період вагітності у самки триває приблизно два місяці. Після процесу спаровування чоловіка слід підняти.

Черепахи на суші відкладають яйця, але в той же час вони повинні бути біля води, і має бути достатньо тепло. По -перше, самка витягує ямку, де вона розміщує яйця, і закопає її. Після відкладення яєць черепаха вже не зацікавлена ​​у долі потомства.

М'які -вирощені далекосхідні черепахи тріоніки та її вміст
Черепахи Trioniks вилуплюються через 2 місяці після відкладення яєць

Приблизно через шістдесят днів немовлята-чалелі починають виповзатись з-під землі. Якщо температура підтримується досить гарячою - приблизно 33 градуси, то цей період можна зменшити вдвічі. Як тільки вони виповзають, вони негайно тримають шлях до води. Після того, як вони опиняються в ньому, вони забиваються внизу в землі. В одній кладці може бути від 20 до 80 дитинчат.

Влітку самка може зробити 2-3 відкладення яєць, перерва між якою може бути від п`яти до шести днів. Чаряни яєць типу вапна мають білий, а іноді і бежевий або жовтувато -відтінок. Їх форма кругла, діаметр розміром може бути 20–23 мм, а вага приблизно 5 грам.

Статии на тема
LiveInternet