В’язання собак вперше: поради та рекомендації

Що таке в’язання?

Приводячи щеня чистокровного, кожен власник рано чи пізно думає про потомство.

Щоб перше в`язання було успішним, вам потрібно знати, як підготувати тварину до цього процесу та як його організувати.

Що таке в’язання?

В’язання або милосердне - процес спаровування чоловічої та жіночої (чоловіки та суки) з метою запліднення та отримання подальшого потомства. Якщо планується подальше отримання документів для цуценят чистокровних цуценят, власник повинен дотримуватися декількох умов.

І одним з головних критеріїв - частота ліктя. Російська кінологічна федерація рекомендує зменшити собак не більше одного разу на рік. У крайніх випадках вагітність дозволяється двічі на рік із умовою, що подальше несуть потомства не буде раніше, ніж через 12 місяців.

Коли я можу спочатку?
Солодка парочка

Коли я можу спочатку?

Суто теоретично, перший в`язкий у собак може бути здійснено під час першого ескру. Але досвідчені обробники собак не рекомендують в’язати собак у такому ранньому віці, оскільки їх тіло недостатньо розвинене, що може спричинити труднощі з гестацією та процесом пологів.

Перший ескрус суки може розпочатися вже у віці 6 місяців, Краще проводити спаровування не раніше 15-18 місяців. Якщо спаровування проводиться вперше, рекомендується спарювати собаку з досвідченим чоловіком. У той же час власникам рекомендується попередньо вводити тварин, оскільки це допоможе полегшити процес спаровування та подальшої вагітності. Оптимальний період спаровування-це період овуляції у самки, який відбувається на 10-15 днів estrus.

Підготовка до в`язання

Якщо в’язання собак здійснюється вперше, власнику потрібно не тільки розібратися, що таке цей процес і як він здійснюється, але й з’ясувати, як підготувати тварину до неї. Перш за все, вам потрібно вибрати відповідного партнера для товариша. Подальша підготовка до спаровування передбачає дотримання таких умов:

 • Необхідно вирішити, в який день відбудеться перше в`язання самця та суки;
 • Складіть угоду, в якій, крім обов`язкових параметрів, призначаються додаткові умови;
 • Власники повинні переконатися, що у домашніх тварин немає проблем зі здоров’ям.

Підготовка до відтворення собак починається з ветеринарної перевірки та визначення стану здоров’я домашніх тварин. Щоб перевірити відсутність серйозних захворювань, необхідно скласти наступні тести:

 • клінічний аналіз крові;
 • Тестування на приховані інфекції: герпес, стрептококи, стафілококи.

Після фізіологічного обстеження лікар повинен дати висновок про задовільний стан здоров`я тварини.

Підготовка до в`язання
Візит до ветеринара

Визначивши точну дату в`язання, власник повинен здійснити профілактичну підготовку домашнього улюбленця:

 • За 30 днів до спаровування собак потрібно переробляти з бліх, кліщів та вошей;
 • Протягом 25 днів тварин рекомендується грати.

Щоб визначити точний день овуляції, необхідно визначити, на якому рівні є прогестерон у собак. Аналогічний аналіз можна зробити в будь -якій ветеринарній лабораторії. Щоб збільшити шанс успішного спаровування, рекомендується вибрати не перший день вивільнення яєць, а 2-5 днів.

Перше в`язання

У більшості випадків допомога з собаками не потрібна, оскільки процес є природним. Тим не менш, коли самка чи самець не має такого досвіду, можуть виникнути певні труднощі. Для початку собак рекомендується виїхати на 20-30 хвилин наодинці, щоб вони могли краще познайомитися. Після цього має відбутися саме в’язання. Якщо під час цього процесу є якісь труднощі, в`язки можна проводити «вручну», коли власники повністю контролюють процедуру;

 • Власник повинен прив’язати суку за коміром і покласти коліно під її живіт, закріплюючи в потрібному положенні;
 • Після цього «петля» змащується нафтолінему;
 • coghda cobul`naчinаїт запрьгиват наха, его, дпраняшт В -Ном;
 • Після еякуляції тварин потрібно допомогти обережно зламати. У той же час, вперше для самки не рекомендується віддаватись спати або робити раптові рухи.
Перше в`язання
Як відбувається в’язання

На замітку! Незалежно від досвіду собак, в’язання в будь -якому випадку має відбуватися лише на території самця.

Можливі проблеми

Навіть якщо ви знаєте, як вперше в`язати собак, не можна виключити ймовірність певних труднощів:

 • Сука поводиться агресивно - власнику потрібно тримати тварину в потрібному положенні і, якщо потрібно, одягнути морду;
 • Чоловік не показує необхідної реакції - тварину треба тиснути носом у попці самки;
 • Чоловік не намагається стрибнути на суку - власник повинен посадити домашнього улюбленця, кидаючи передні лапи на задню частину самки.

Після успішного партнера рекомендується контролювати суку до кінця estrus. Це пов’язано з тим, що він може переробити іншого чоловіка, що спричинить змішане потомство.

Можливі проблеми
Щаслива родина

На замітку! Собак пов`язані виключно для отримання чистокровних цуценят. Суворо не варто проводити в`язку «здоров`я», оскільки це не принесе жодної користі.

Поради та рекомендації

Досвідчені собаки -обробники радять дотримуватися наступних рекомендацій, як вперше принести собак:

 • Перед процедурою необхідно давати тваринам, щоб познайомитися один з одним, інакше вони можуть проявити агресію;
 • Якщо суку не було в`язано, рекомендується зменшити лише досвідчених самців, які мали досвід успішних листів;
 • Бажано, щоб сука не ходила спочатку в туалет після запліднення;
 • Після в’язання тварин обов`язково годуйте, оскільки вони будуть втомлені.

Ви можете визначити вагітність Пітоміцу не раніше, ніж через 3-4 тижні. Для цього ви можете використовувати спеціальні тести або зробити ультразвукове дослідження.

Висновок

Незважаючи на очевидну простоту, в`язання - це досить складний процес, який повинен керувати власником. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на належний результат. Але в будь -якому випадку, якщо спаровування проводиться вперше, власнику тварини рекомендується проконсультуватися з селекціонерами або ветеринаром, який скаже вам, що і як це робити.

Статии на тема
LiveInternet