Ragamaffin: яка це порода котів, опис

Що таке Рагамаффін? Це порода котів, яку розводили шляхом перетину ще однієї кота -кота та звичайних котів дворів. Їх характерна особливість густа і довге хутро.

Історія походження породи

Рагамаффін був розведений на початку 1970 -х років Енн Бейкер, яка займалася розведенням нових порід котів. Вона хотіла покращити властивості Рагделли та створити здоровішу кішку з різноманітним кольором на основі.

Історія походження породи

Порода рагамаффіну

Зверніть увагу! По -перше, породу називали «херуважем», яка була замінена на більш підходящий «рагуфін» або коротко «реггі», що означає «монгрель, кролики».

Поява котів породи рагамафін

Рагамаффін - це порода котів, яка має середню статуру та плюшевий вигляд, завдяки своєму густому пальто, пухкій морді та круглі очі. Ці домашні тварини мають розумний і добрий вигляд, пряма постава.

Стандарти CFA

Оскільки порода рагамафіну офіційно зареєстрована, вона має певний опис, який призначений стандартами CFA - Міжнародної асоціації любителів котів.

Пропорційне тіло тварини має прямокутну форму завдяки широкій грудях. Вага самців коливається від 7 до 10 кілограмів, а самок - від 4 до 7 кілограмів. Великі прокладки розташовані на середніх лапах, а пухнастий хвіст вже трохи в кінці.

Середня шовковиста і густа шерсть довше на дні морди, навколо шиї та на кінцівках. Колір вовни може бути безперервним і намальованим.

Цікавий! Представники цієї породи мають абсолютно будь -які кольори кольорів, які існують коти.

Голова клину -форми з м`якими обличчям морди. Великі очі мають закруглену форму, широко посаджені. Прямі вуха трикутної форми, злегка нахилені вперед.

Характер та поведінка

Рагамаффін - дуже доброзичливий кіт, абсолютно не ворожнечі до інших. Вона спокійно терпить писк і тягнеться на руки, навіть не прагне втекти.

Інтелект

Представники породи дуже допитливі, але наївні та довірливі. Однак їх не можна назвати дурними, оскільки він має гарну пам’ять і дуже уважні.

Відносини з власником, з незнайомцями

Порода рагамаффіну однаково ладить з усіма домогосподарствами. Ragamaffin Cat прикріплений до всіх, навіть до незнайомців. Вихованець завжди шукає уваги господарів, постійно сидить на колінах і спить поруч із власником вночі.

Ставлення до води та інстинкту полювання

Представники цієї породи не бояться води і спокійно терплять водні процедури.

Відомо, що рагамафіни - погані мисливці. Милі і добрі коти повністю позбавлені цього інстинкту.

Відносини з дітьми

Коти кішки дозволяють абсолютно все. Вони можуть грати з нею в дитині, обмотати та одягатися в різний одяг. Вихованець лежить тихо і закінчить. Якщо дитину довго не вдома, тварина починає шукати його, бігати по кімнатах, а після дитини, він тепло зустрінеться і попросить пестити.

Освіта та навчання

Виховування та тренування породи дуже просто. Взагалі не потрібно навчати тварин, оскільки вони завжди слухають власника і уважні до його запитів. Тварина до радості, будь ласка, власника, тому вона швидко піддається тренуванню.

Важливий! Ragamaffin не важко звикнути до лотка, розумні та освічені, вони негайно розуміють, що можна зробити і що не дозволено.

Поява котів породи рагамафін

Породу легко тренувати

Гігієна та догляд за вовни

Кішки дуже чисті і дають багато часу, щоб піклуватися про свою шерсть. Вони не мають звички підніматися в брудних місцях, саме тому турбота про рагамаффін знаходиться лише в процедурах, які домашні тварини фізично не можуть здійснити: прибирання вух, очі, купання.

Пишну вовну домашнього улюбленця потрібно розчісувати за допомогою пензля, і робити це регулярно. Оскільки пальто м’яке і шовковисте, жорсткі не утворюються, що полегшує догляд за CATA.

Кіт промивається раз на місяць, зі спеціальними шампунями. Також доцільно використовувати бальзам для вовни домашнього улюбленця.

Важливий! Після кожної прогулянки лапи обов’язково промиваються.

Оптимальне харчування

Кішку потрібно годувати як спеціальною сухою, так і з вологою нагородами, так і натуральними продуктами. Однак на тлі решти родини котів Рагамуффіни прискіпливі для їжі.

Порода має тенденцію накопичувати жир на животі з недоїданням. Тому варто стежити за дієтою тварини.

Дозволені продукти для годування рагамафінів:

 • худорляве варене м`ясо курки та яловичини;
 • каша на воді;
 • молоко, сметана з низьким вмістом жиру, йогурт без добавок;
 • риба, очищена з кісток;
 • овочі та спеціальна котяча трава.

Разом з їжею слід періодично давати вітаміни, особливо кальцій.

Важливий! Часто в животі домашнього улюбленця накопичується вовна, яку спеціальна паста може отримувати у вигляді добавки до їжі.

Трохи про здоров`я

Оскільки порода розводиться на основі котів у дворі, Рагамафін має високу стійкість до захворювань. Це не страждає від генетичних захворювань, але іноді страждає від проблем із зубами. Через перегодовування він може набрати вагу та набувати захворювань шлунково -кишкового тракту.

Плюси і мінуси, переваги тварин

До переваг породи належать:

 • гнучкість та легке виховання;
 • доброзичливість здатність ладити з іншими;
 • Плюшевий вигляд;
 • невибаглива допомога;
 • стійкість до захворювань.

Найбільший недолік породи полягає в тому, що домашню тварину не можна залишити один будинок довгий час, оскільки він не любить самотність. Тому власники повинні носити кішку з собою у відпустку або піти з родичами.

Ще одним важливим недоліком є ​​відсутність полювання на інстинкт рагамафінів. Вони беззахисні перед небезпекою і не можуть захистити себе. Вам потрібно постійно бути поруч із домашнім улюбленцем на прогулянку або коли він буде поруч із незнайомцями. Через боязкий, наївний та довірливий характер рагамафіни часто страждають від нападів сусідніх котів.

Зверніть увагу! Так що кішка не набридає поодинці, поки решта домогосподарства на роботі чи в школі ви можете придбати іншого домашнього улюбленця: тера, собака, папуга.

Як вибрати кошеня

Найвідоміші розплідники - у США та Англії, оскільки порода особливо популярна в цих країнах. У Росії кошенят можна придбати лише в розплідниках, які займаються розведенням регдерів.

Стандарти CFA

Купуючи, слід ретельно вивчати кошенят

Вибираючи кошеня, потрібно звернути увагу на його колір очей. У чистокровних порід у них легше і мають більш насичений відтінок. Також у справжніх рагамафінах, навіть у віці невеликого кошеня, скриня широкі та сильні.

Кошенячани цієї породи потрібно придбати лише через 16 тижнів у роду. Справа в тому, що рагамафіни народжуються з білим кольором вовни, це їх генетична спадковість. Якщо ви купуєте кошеня раніше, ви можете помилитися в кольорах хутра.

Огляди ціни та власників рагамаффіну та

Ціна рагамафіну безпосередньо залежить від кошеня генеалогії. Ще одна ціна впливає на:

 • репутація розплідника;
 • Малювання хутра;
 • колір очей;
 • характер та звички.

В середньому ціна одного кошеня становить 50 тис. Рублів, але в деяких селекціонерів вона може піднятися до 80 тис.*.

Характер та поведінка

Вірного і відданого домашнього улюбленця

Важко знайти хоча б один негативний огляд цієї породи в мережі. Усі власники дуже задоволені домашніми тваринами. Їх особливо торкається морди та вдачі лагідної вдачі. Власники Рагамаффіна також стверджують, що вони буквально відчувають любов домашнього улюбленця для них, який на секунду не відходить від власника навіть у найскладніші моменти життя.

Рагамаффін - порода котів, яка має дивовижно милу і плюшеву морду. Гнучкі, уважні та доброзичливі коти абсолютно не конфліктують. Домашні тварини стануть справжніми вірними друзями довгий час.

*Ціни актуальні для жовтня 2019 року

Статии на тема
LiveInternet