Dufalak для котів: дозування для запорів

Препарат Duphilak має проносне вплив на організм і допомагає вирішити проблему із запорами. Оскільки це людська медицина, мало хто знає, що вона призначається котам з подібними труднощами. Ця стаття враховує основні моменти адміністрації та дозування медицини Duphalak для котів.

Показання до використання продукту

Принципи застосування ідентичні тому, що описано в інструкціях для людей. Ліки застосовуються в таких випадках:

Показання до використання продукту

Dufalac для котів

 • Якщо тварина не має крісла на 3 або більше дня;
 • ПЕТ має тенденцію до запорів та непрохідності кишечника;
 • Надмірно твердий стілець;
 • метеоризм;
 • У кишечнику існує значне накопичення вовни, яке не виходить незалежно;
 • Проведення процедури очищення тіла від паразитів (для прискорення процесу).

Важливий! Слід пам’ятати, що перед тим, як дати Дафалаку кота чи кота, необхідно встановити точну причину кишечника. У деяких випадках потрібно хірургічне втручання.

Склад та форма випуску

Препарат виробляється у вигляді сиропу.

Вона включає лише лактулозу, фруктозу, галантоз та воду. Ці речовини повністю безпечні для тіла тварини.

Крім того, ризик алергічної реакції майже повністю виключається.

Фармакологічна дія

Склад та форма випуску

З запорами у котів їм призначають duphalax

Ефект препарату спрямований на здійснення проносного ефекту, стимуляції моторики кишечника, поліпшення поглинання фосфатів та солей. Речовина також допомагає видалити іони амонію.

Лактулоза розбивається в кишечнику в органічні кислоти, що сприяє зниженню рН. У цьому випадку відбувається збільшення осмотичного тиску, а об`єм кишкового вмісту збільшується.

Ці ефекти стимулюють рухливість кишечника, тим самим здійснюючи прямий вплив на послідовність стільця. Обструкція проходить і відновлює нормальну активність організму.

Спосіб застосування

Оскільки наркотик досить солодкий, не кожен вихованець захоче його взяти. У цьому випадку ліки перекачують у шприц і дають кішкою силою. Рекомендується спочатку загорнути домашнього улюбленця в ковдру або рушник.

Duphlak надається кошеня досить повільно, в будь -якому випадку, частина речовини, яку тварина буде виплюнути. Морда домашнього улюбленця утримується в трохи запитуваному стані, поки ліки не проковтуються.

Змішування препарату з мокрою їжею дозволяється. Як правило, кіт їсть його із задоволенням, не звертаючи уваги на додатковий смак.

Ви також можете змішати речовину з невеликою кількістю води.

Важливий! Слід пам’ятати, що ліки не можна змішати з кислими продуктами.

Режим дозування

Дозування duphalac для котів залежить від маси тіла тварини. Однак, якщо речовина вперше дається і без мети ветеринара, рекомендується почати з мінімальної суми.

Для дорослого кота мінімальна доза обчислюється з відношення 0,5-1,0 мл на 1 кг ваги тварин. Якщо ліки дають маленькому кошеняту, то дозу більше 0,5 мл не рекомендується використовувати.

Після того, як кіт приймає речовину, вам слід ретельно дотримуватися її реакції. Якщо немає прояву алергії чи інших побічних ефектів, курс триває. У середній кішці ліки надаються 2-3 рази протягом дня. Стан домашнього улюбленця постійно контролюється.

Важливий! Ліки прекрасно рятує домашнього улюбленця від запор, але варто остерігатися передозування. В іншому випадку це може призвести до діареї і, як наслідок, до зневоднення.

Фармакологічна дія

Важливо дотримуватися дозування препарату

Наскільки це діє

У більшості випадків, після прийому, препарат починає діяти через день. Ефект зберігається протягом 2 днів.

Кінцевий термін прояву необхідного ефекту становить 2 дні.

Передозування

Якщо ви даєте коту Duphalak, дозування дуже важлива і обов`язкова для дотримання. Що стосується індивідуальної непереносимості або передозування, рекомендується звернутися за допомогою до фахівця.

Речовина, видана в більшій кількості, може завдати шкоди тварині організму, зокрема, призводить до діареї. Крім того, слідує зневоднення, що надзвичайно негативно впливає на тіло пухнастого домашнього улюбленця.

Протипоказання та побічні ефекти

Заборонено видавати речовину котам з індивідуальною непереносимістю, які є частиною компонентів. Також краще утримуватися від використання зазначеного препарату, якщо тварина має такі захворювання, як:

 • цукровий діабет;
 • KHPN (хронічна ниркова недостатність);
 • Проблеми з печінкою.

Побічний ефект може виникати у випадку передозування. У цьому випадку домашня тварина може мати:

 • сильна діарея;
 • блювота;
 • збільшення утворення газу;
 • Тон черевних м’язів.

Більшість симптомів проходять самостійно протягом 1-2 днів. У деяких випадках, якщо стан кота явно погіршується, вам потрібно проконсультуватися з лікарем.

Важливий! Одне з важливих станів, вживання препарату - повинно бути спричинене, щоб дати його коту під час вагітності. Найкраще заздалегідь проконсультуватися з ветеринаром.

Спосіб застосування

Консультація ветеринарних органів стає обов`язковою, якщо кішка вагітна

особливі вказівки

Як уже було сказано, після прийняття речовини власник повинен ретельно стежити за станом тварини. Якщо протягом 2 днів необхідний ефект не спостерігається або запор виникає знову, одразу після проходження курсу, найкраще зв’язатися з ветеринаром.

Таким чином, препарат містить лактозу. Duphalak містить приблизно 0,7-0,9 г. лактоза на 15 мл медицини.

Наявність діабету в кішці є основою для акуратного вживання речовини. У більшості випадків недуга не повинна негативно впливати на використання речовини. Тим не менш, якщо ліки використовуються для лікування печінкової коми, а домашня тварина має діабет, спочатку слід проконсультуватися з фахівцем.

Важливий! Якщо ліки призначають для тривалого лікування (більше шести місяців), необхідний регулярний моніторинг рівня електролітів у крові кота.

Переваги і недоліки

Передозування

Зручна дозування сприяє використанню

Основні переваги цієї речовини включають такі моменти:

 • Висока ефективність. Препарат допомагає організму кота швидко позбутися запорів і запобігти його подальшому виникненню. У більшості випадків достатньо одного курсу.
 • Продається в звичайній аптеці, оскільки це медицина людини. Відповідно, немає необхідності шукати зоопарк -ас.
 • Протипоказання, здебільшого, відсутні. Можна призначити дорослим тваринам та маленьким кошенятам.
 • Спеціальні умови зберігання відсутні.
 • Має невеликий пакет, зручний для використання.

Що стосується недоліків, то головне - труднощі незалежно правильно обчислити дозу, необхідну для кішки. Через це часто виникає передоза та ряд неприємних наслідків.

Крім того, негативні моменти включають спеціальний причепливий смак речовини, саме тому тварина може категорично відмовитись. Добре, якщо вам вдасться змішати ліки в їжі чи воді, але це не завжди можливо. Багато власників зазначають, що видача ліків до домашнього улюбленця перетворюється на справжні тортури через те, що він не хоче його пити.

Підсумовуючи, можна зазначити, що Duphilac є підходящим препаратом для боротьби з запором у котів. Важливо лише дотримуватися інструкцій, зокрема для дози речовини. У разі негативних наслідків або питань слід проконсультуватися з фахівцем.

Статии на тема
LiveInternet