Опис риби поліушки, її середовище проживання та спосіб життя


Будь -який рибалка мріє ловити велику рибу. Однак деякі невеликі представники водного світу також хороші як трофей. Наприклад, шип досить малий, але відрізняється незвичною та агресивною поведінкою. Незважаючи на невеликий розмір, цей хижак дуже ненажерливий, і в разі небезпеки він здатний захистити себе від інших жителів води.

Зовнішні характеристики
Пряма риба зовсім невелика, але відрізняється незвичною та агресивною поведінкою

Зовнішні характеристики

Священик належить родині променистого загону Полюс. Назва поєднала 5 родів і близько 8 видів цих представників.

Вони відрізняються: шипи, розташовані в спинномозному плавці. Ця маленька риба не має лусочки, не всі особини також мають черевне плавник. Найчастіше в зоні плавника є один шип або 2 м`які промені. Коли існує небезпека, Колюха використовує свою зброю, випрямляючи всі гострі шипи. Вони вступають у тіло ворога.

Середовище проживання
Священик належить родині променистого загону колючого

Більше 30 кісткових пластин розташовані з боків тіла. Вони виступають як додатковий захист. Шипна риба - одна з найменших представників водойм. Довжина тіла досягає 5-6 см у дорослому віці. Колір може відрізнятися залежно від типу, серед якого:

 • чотириразовий;
 • дев`ятнадцять;
 • потік;
 • море;
 • Південь на південь;
 • Трехлагний.

Найпоширенішим є останній із перерахованого. Його відрізняють коричневим або зеленуватою відтінком, а її живіт і сторони сріблясті.

Середовище проживання

Струна розділена типом води. ПРИЗНА ВОДИ Ніколи не йдіть у море. Вони знайдені та пропагуються лише у свіжих водоймах. Морська риба живе в морській воді, але в період нересту плавав у прибережні зони.

Багато рибних шипів живуть у європейських водоймах та в західному Сибіру. Дуже мало в самій Волзі та його водній зоні. Найбільша кількість цих представників спостерігається в річках басейну:

 • Балтійська;
 • Білий;
 • Чорний;
 • Азовський;
 • Каспійське море.

КОПУПИ КОЛІУХА РИБУ В ДНІПЕРІ та Північній доніт. Щоб зловити її, потрібно шукати місця з спокійним і повільним струмом. Вона віддає перевагу маленьким озерам та ріам з трав’янистими берегами, шовковистого дна. Може жити навіть у канавах. У водоймах з великим населенням риба утримується у великих пакетах. Вони починають атакувати будь -який предмет, який потрапляє у воду.

Через їх різкі та сильні шипи більшість жителів водних об`єктів не на зубах. За допомогою шипів вони влаштовують демонтаж один з одним. Поліушкі їсть чужу ікру, і у великих кількостях. Через відсутність ворогів хребет здатний вільно розмножуватися. Цей факт загрожує існуванню інших мирних жителів водосховища. Тривалість життя смужок досить невелика і становить лише 3-4 роки.

Поліушка харчування

Ця маленька риба наділена чудовим апетитом. Однак вона їсть будь -яку їжу, основою її раціону є:

 • глисти;
 • ракоподібні;
 • планктон;
 • личинки комах;
 • Організми, що живуть на дні водойм.

Оскільки вони є хижаками, вони їдять інші види риби, ікра і навіть їхні брати. Час полювання - це ніч. Вибирайте рухому рибу, активно поводяться, переслідуйте менших людей. Полювання найкраще проводити під час повного місяця, коли відбувається додаткове освітлення.

При погляді на постановку священика він швидко кидається на свою жертву, захоплюючи щелепи. Різкі зуби не залишають жертви шанси на виживання. Родичі зграї також кидаються на місце нападу, сподіваючись насолодитися захопленою здобиччю.

https: // youtube.Com/годинник?v = k8xrubflh0

Поширення та потомство

Період нересту в смужках починається на початку весни у квітні - травні. У цей час колір її тіла стає набагато яскравішим. Тривалість нересту триває протягом 1 місяця. Така маленька риба корисна для хорошої родючості. Вона будує своє гніздо для відкладання яєць на дні водойми. Сам самець обладнає його, розриваючи дірку. Він бере пісок у рот і несе його вбік.

Різні леза, шматочки водоростей використовуються як будівельний матеріал. Чоловік засуває їх у щільну грудочку, виділяючи слину з боків тіла. У готовому житлі розміром з чоловічого кулака він відриває тунель.

Самка запрошує чоловіка до гнізда, де вона повинна відкладати яйця, в середньому 100-120 штук. Після цього партнер виганяє її з гнізда. Він самостійно захищає прокладку після запліднення, а також смажити після їх появи протягом 10-14 днів.

Опис риби поліушки, її середовище проживання та спосіб життя
Період нересту в смужках починається на початку весни у квітні - травні

Молоді потомство постійно загрожують власними батьками. Самка завжди може їсти яйця, а самець може пізніше отримати прибуток від молодих. Однак за період нересту стравохід виробника потомства зарощено.

Методи лову

Для рибалки цей тип риби не викликає великого інтересу, оскільки вона не має цінності їжі. Найчастіше діти з дна ловлять маленьку рибу. Оскільки це ненажерливо, такий урок принесе багато приємних моментів, адже священик буде постійно клювати.

Вона добре клює на ікру, личинку, хробак і навіть ковтає голий гачок. На зимовій риболовлі використовуються кольорові моргішкі різної форми та розмірів. Черв`як, крові або личинка на вибір. Після улову його потрібно ретельно взяти в руки, щоб не копіювати різкі шипи.

Для більшості рибалок хребет - це бур’ян. Однак він знаходить використання для виробництва кормового борошна високої якості, риб’ячого жиру та добрив для полів. Деякі закохані акваріумної риби запускають її в домашні контейнери.

Статии на тема
LiveInternet