Турбота, посадка та сумісність щитовидної залози з акваріумною рибою

Властивості та особливості

Кожен власник акваріума, так чи інакше, намагається створити найбільш природні умови для своїх маленьких домашніх тварин і, звичайно, прикрасити свій будинок.

Для цього використовуються не тільки керамічні прикраси, але й рослинність під водою та поверхнею. Один з найбільш невибагливих представників - Гідрокаїла

Властивості та особливості

Гідроїн -білий голова, або піння, - Волога - представник сімейства парасольки. Основними характеристиками є швидке зростання та невибагність умов змісту.

Чи знаєте ви? Найдавніші рослини на землі - під водою. Морські водорості існували близько 1 мільярда років.

Гідроелен, росте до поверхні води, повзе на ній. Він використовується як декоративний елемент для акваріумів та узбережжя водних об`єктів. Це так звана яскрава галявина на поверхні води, яка здатна захистити рибу шкідливого освітлення та покрити беззахисну мальку. Поширеність у природі

Поширеність у природі

У природі така рослина, як щитовидна залоза, росте не лише в стоячи, але й бігах тропіків. Його часто зустрічається в Південній Америці.

Зовнішній вигляд

Ця рослина з довгим стеблом (висота становить близько 0,5 м) і світло -зелене закруглене листя діаметром близько 4 см. Він зростає більше в широті, ніж у висоті. Щитовидна залоза має тонкі стебла, на яких є вузли кожні 1-2 см.

Перевірте, особливо з такими як: ,

З цих вузлів, як правило, 2-3 листя з окремою черешком 30 см ростуть. Листя трохи схожі на водні лілії.Під розетками є тонкі корені. Під час цвітіння гідроелеїну він вкритий маленькими білими квітами. Форма пелюстків - округлену з вказівкою.

Особливості вмісту в акваріумі

Біло -головна гідроїейнеальна або щитовидна залоза, коли вміст у неприродному середовищі (в акваріумі) вимагає створення певних умов та особливої ​​допомоги.

Вода

Цю рослину краще містити у воді, температура якої не перевищує 28 ° C, але також не падає нижче 22 ° C. Занадто низька температура допомагає зупинити зростання щитовидної залози. Інші характеристики води суттєво не впливають на її життя. Щодо рН, рекомендовані межі - від 6 до 8. Зовнішній вигляд

Важливий!Регулярно змінюйте воду, щоб рослина не погіршилася.

Грунт

Білий -head -head -вуглеводник підходить у вологих теплицях. Найкраще - це підкладка для Паалі. Попередньо випромінюється гідроцелл, якщо трансплантація здійснюється, вам не потрібно.

Переміщення щитовидної залози до акваріума, спочатку залиште її плавати на поверхні води. З появою першого листя його можна помістити в землю (краще - у грубозагленій річці). До речі, рослина бере всі необхідні речовини з води, тому необхідно її запліднювати.

Освітлення

Правильне освітлення - найважливіша умова для зростання гідрокотики. Тінь часто призводить до смерті. Пряме сонячне світло також не добре. Використовуйте штучне освітлення у вигляді люмінесцентних світильників та ламп розжарювання.

Протягом 1 літра об`єму акваріума 0,5 Вт потужності флуоресцентної лампи або потужність 1,5 Вт -лампи розжарювання повинна враховувати. Але другий варіант часто негативно впливає на рослинність у вигляді опіку листя. Особливості вмісту в акваріуміНайкращий варіант - це комбіноване освітлення з останнім днем ​​12 годин.

Чи знаєте ви?Найдорожчий акваріум у світі створив Стюарт Х`юз. 68 кг золота, тупів -мамонтів, кістки динозаврів та всіх внутрішніх наповнення (рослини та декоративні елементи) оцінюються в 4,8 мільйона. Лялька.

Посадка та відтворення

Така рослина, як білий голова тиреоїдіст, може бути посаджена не тільки у воду, але і на суші. Його часто називають земноводцями. Посадка проводиться у вологій забарвленій грунті. У акваріумі краще посадити гідроцелл у річковому грунтованому ґрунті з додаванням глини та торфу. Не існує спеціальних правил, оскільки рослину не потрібно адаптуватися.

Розповсюдження відбувається за допомогою живців стебла. Можна виростити нового представника навіть з невеликого процесу з одним листівкою.

Сумісність з рибою

Щитовидна залоза може використовувати навіть новоспеченого власника акваріума. Якщо риба сумісна між собою, то така рослина не перешкоджає їм. Це не має негативного впливу на життя маленьких домашніх тварин.

Правила догляду

Догляд складається, перш за все, у регулярному оновленні частини об`єму води, щоб рослина завжди мав доступ до поживних речовин. Будьте обережні з гідрокотиком, бо у неї крихкі стебла. Турбота, посадка та сумісність щитовидної залози з акваріумною рибоюДотримуйтесь рекомендованих режимів температури та світла. Добрива найкраще додають у воду (безпосередньо до акваріума або при поливанні, залежно від типу посадки).

Щодо зимування рослин, посаджених у відкритому ґрунті: за цей період ви не можете залишити щитовидну залозу в землі. Він повинен бути перенесений у свердловину, нагріту кімнату, оскільки це справжній житель тропіків. Гідроколат не сприйнятливий до захворювань та нападів шкідників.

Важливий!Не забудьте розріджувати травний килим.

На закінчення варто зазначити, що ця рослина служить чудовим прикрасою для акваріумів та притулку для риби. Щитовидна залоза невибаглива при посадці та догляді. Основними його вимогами є відповідність правильному режиму температури та підтримують оптимальний рівень освітлення. Навіть якщо у вас немає досвіду підтримки та розведення таких рослин, невдача не повинна чекати.

Статии на тема
LiveInternet